x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Urban Armor Gear Läppärilaukut ja suojat

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Urban Armor Gear plasma-kotelo (Macbook Pro 15 "ja Retina)
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/124520251.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/131116388.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/131116389.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/134849992.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/107109055.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/124520252.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/132723567.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/124520253.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/124520254.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/90636777.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/124520255.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/107109057.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/124520256.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/88476158.jpg
      Urban Armor Gear plasma-kotelo (Macbook Pro 15 "ja Retina) (2)
      Urban Armor Gear plasma-kotelo (Macbook Pro 15 "ja Retina)
      Digishop Digishop
      7.510045662100457 (2)
      92.90, >2vk (offer_sdt_more_than_2_weeks)
      Digishop Digishop
      7.510045662100457 (2)
      92.90, >2vk (offer_sdt_more_than_2_weeks)
      4
      most_sold
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Fjällräven DEFAULT
        • fja_llra_ven
      • Targus DEFAULT
        • targus
      • Dbramante DEFAULT
        • d_bramante
    • Laukun tyyppi (laukun_tyyppi):
      • Backpack (backpack)
      • Briefcase (briefcase)
      • Laptop cover (laptop_cover)
      • Olkalaukku (olkalaukku)
      • Trolley (trolley)
    • Hinta (price):
      • < 40 € (budget)
      • 40 € - 75 € (price_40_75)
      • 75 € - 135 € (price_75_140)
      • ≥ 135 € (price_140)
    • Merkki (brand):
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Targus (targus)
      • Golla (golla)
      • HP (hp)
      • Timbuk2 (timbuk2)
      • Acer (acer)
      • AEVOR (aevor)
      • Apple (apple)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Artwizz (artwizz)
      • Asus (asus)
      • Aunts & uncles (aunts_uncles)
      • Be.Ez (be_ez)
      • Belkin (belkin)
      • Bergans (bergans)
      • Black Box (black_box)
      • Bree (bree)
      • Bric's (bric_s)
      • Brooks (brooks)
      • Bugatti (bugatti)
      • Built (built)
      • Burton (burton)
      • Camel active (camel_active)
      • Canon (canon)
      • Case Logic (case_logic)
      • Caselogic (caselogic)
      • Castelijn & beerens (castelijn_beerens)
      • CAT (cat)
      • Chesterfield (chesterfield)
      • Chrome (chrome)
      • Cirafon (cirafon)
      • Crumpler (crumpler)
      • Côte&Ciel (co_te_ciel)
      • Dakine (dakine)
      • Dangstons (dangstons)
      • Day birger et mikkelsen (day_birger_et_mikkelsen)
      • D Bramante (d_bramante)
      • Dbramante1928 (dbramante1928)
      • Decoded (decoded)
      • Dell (dell)
      • Delsey (delsey)
      • Deltaco (deltaco)
      • Deuter (deuter)
      • Dicota (dicota)
      • Digishop (digishop)
      • Douchebags (douchebags)
      • E-Case (e_case)
      • Eagle creek (eagle_creek)
      • Eastpak (eastpak)
      • Emtec (emtec)
      • Esselte (esselte)
      • ESTUFF (estuff)
      • Everki (everki)
      • Exacompta (exacompta)
      • Ferrelli (ferrelli)
      • Fujitsu (fujitsu)
      • Game Of Thrones (game_of_thrones)
      • Goobay (goobay)
      • Haglofs (haglofs)
      • Hama (hama)
      • Harold's (harold_s)
      • Hartmann (hartmann)
      • Hedgren (hedgren)
      • Herschel (herschel)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Incase (incase)
      • Incipio (incipio)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • Jekyll & Hide (jekyll_hide)
      • Jekyll and Hide (jekyll_and_hide)
      • JOOP! (joop_)
      • Jost (jost)
      • Jump (jump)
      • Kapten & Son (kapten_son)
      • Kensington (kensington)
      • Kivocase (kivocase)
      • Knomo (knomo)
      • Krusell (krusell)
      • König (ko_nig)
      • L33T (l33t)
      • Leitz (leitz)
      • Lenovo (lenovo)
      • Leonhard heyden (leonhard_heyden)
      • Le Tanneur (le_tanneur)
      • Logilink (logilink)
      • Maclocks (maclocks)
      • Mammut (mammut)
      • Mandarina Duck (mandarina_duck)
      • Manhattan (manhattan)
      • Mujjo (mujjo)
      • NGS (ngs)
      • Nic & Mel (nic_mel)
      • Nitro (nitro)
      • Osprey (osprey)
      • Outdoor Research (outdoor_research)
      • Overwatch (overwatch)
      • Pacsafe (pacsafe)
      • Patagonia (patagonia)
      • Peli (peli)
      • PICARD (picard)
      • Piquadro (piquadro)
      • Plevier (plevier)
      • Porsche Design (porsche_design)
      • Port (port)
      • Port Designs (port_designs)
      • Property Of... (property_of_)
      • Puro (puro)
      • Qubits (qubits)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Razer (razer)
      • Replay (replay)
      • Royal Republic (royal_republic)
      • Samsonite (samsonite)
      • Sandqvist (sandqvist)
      • Sea To Summit (sea_to_summit)
      • Speck (speck)
      • Speedlink (speedlink)
      • Spikes & Sparrow (spikes_sparrow)
      • Strellson (strellson)
      • Sweex (sweex)
      • Swiss Peak (swiss_peak)
      • Tatonka (tatonka)
      • Tech21 (tech21)
      • The bridge (the_bridge)
      • The Chesterfield Brand (the_chesterfield_brand)
      • The north face (the_north_face)
      • Thule (thule)
      • Tipi (tipi)
      • Titan (titan)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Toshiba (toshiba)
      • Trunk (trunk)
      • Trust (trust)
      • Tucano (tucano)
      • Tumi (tumi)
      • TwelveSouth (twelvesouth)
      • Ucon Acrobatics (ucon_acrobatics)
      • Umates (umates)
      • Urban Armor Gear (urban_armor_gear)
      • V7 (v7)
      • Vans (vans)
      • Victorinox (victorinox)
      • Volcom (volcom)
      • Wenger (wenger)
      • XD Design (xd_design)
    • Paino (g) (paino_g):
      • < 370 g (paino_g_370)
      • 370 g - 600 g (paino_g_370_600)
      • 600 g - 965 g (paino_g_600_970)
      • ≥ 965 g (paino_g_970)
    • Tuotteen väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Sulkumekanismi (sulkumekanismi):
      • Back closure (back_closure)
      • Clip closure (clip_closure)
      • Magnet (magnet)
      • Nappi (nappi)
      • Slide closure (slide_closure)
      • Vetoketju (vetoketju)
      • Vyön solki (vyo_n_solki)
    • Materiaali (materiaali):
      • Ariaprene (ariaprene)
      • Eteenin vinyyliasetaatti EVA (eteenin_vinyyliasetaatti_eva)
      • Fleece (fleece)
      • Geeli (geeli)
      • Huopa (huopa)
      • Kangas (kangas)
      • Kanvaasi (kanvaasi)
      • Keinonahka (keinonahka)
      • Kumi (kumi)
      • Mikrokuitu (mikrokuitu)
      • Mokka (mokka)
      • Mokkanahka (mokkanahka)
      • Muovi (muovi)
      • Muu (muu)
      • Nahka (nahka)
      • Nailon (nailon)
      • Neopreeni (neopreeni)
      • Neopreeni CR (neopreeni_cr)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polyeteenitereftalaatti (polyeteenitereftalaatti)
      • Polyeteenitereftalaatti PET (polyeteenitereftalaatti_pet)
      • Polypropeeni PP (polypropeeni_pp)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Silikoni (silikoni)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Tvilli (tvilli)
      • Tweed (tweed)
      • Vinyyli (vinyyli)
    • Malli (group):
      • Eastpak Austin (eastpak_austin)
      • Eastpak Back To Work (eastpak_back_to_work)
      • Eastpak BUST (eastpak_bust)
      • Eastpak Evanz (eastpak_evanz)
      • Eastpak Floid (eastpak_floid)
      • Eastpak Hutson (eastpak_hutson)
      • Eastpak London (eastpak_london)
      • Eastpak Provider (eastpak_provider)
      • Eastpak Rowlo (eastpak_rowlo)
      • Eastpak Volker (eastpak_volker)
      • Eastpak Wyoming (eastpak_wyoming)
      • Fja¤llra¤ven Kånken Laptop 13 (fja_llra_ven_ka_nken_laptop_13)
      • Fja¤llra¤ven Kånken Laptop 15 (fja_llra_ven_ka_nken_laptop_15)
      • Fja¤llra¤ven Kånken Laptop 17 (fja_llra_ven_ka_nken_laptop_17)
      • Fja¤llra¤ven Räven 28l (fja_llra_ven_ra_ven_28l)
      • Herschel Retreat (herschel_retreat)
      • Lenovo Thinkpad (lenovo_thinkpad)
      • Samsonite Paradiver Light (samsonite_paradiver_light)
      • Thule Subterra (thule_subterra)
      • Trust Backpacks (trust_backpacks)
      • Trust Handbags (trust_handbags)
      • Trust Handtassen (trust_handtassen)
      • Trust Messenger Bags (trust_messenger_bags)
      • Trust Reput (trust_reput)
      • Trust Schoudertassen (trust_schoudertassen)
      • Trust Sleeves (trust_sleeves)
      • Trust Suojapussit (trust_suojapussit)
      • Trust Trolleys (trust_trolleys)
      • Vans REALM (vans_realm)
    • Tuoteperhe (family):
      • Knomo InvisibleShield (knomo_invisibleshield)
      • Zagg InvisibleShield (zagg_invisibleshield)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi