x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Hawke Vantage IR 3-9x40 HV .22 LR Rimfire, 14222

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Hawke Vantage IR 3-9x40 HV .22 LR Rimfire, 14222
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Hawke Vantage IR 3-9x40 HV .22 LR Rimfire, 14222
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Hawke Vantage IR 3-9x40 HV .22 LR Rimfire, 14222
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/208598346.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/98805022.jpg?ts=1
Hawke Hawke Vantage IR 3-9x40 HV .22 LR Rimfire, 14222 Vantage IR 3-9x40 HV .22 LR Rimfire, 14222 Vantage IR 3-9x40 HV .22 LR Rimfire, 14222 Hawke Vantage 3-9x40 High Velocity on erityisesti .22lr kaliipereille suunniteltu tähtäinkiikari. Kiikarin ristikosta löytyy punaiseksi/vihreäksi säädettävät "korotäplät". Ne ovat optimoitu yliäänipatruunoiden lentoradan mukaan 50- 200m ampumaetäisyyksille. "Korotäplät" toimivat kiikarin 9x suurennoksella ja noin 385m/s (1260fps) patruunan lähtönopeudella. "Korotäplät" ovat erinomainen ominaisuus esimerkiksi kyyhkyjahdissa! (1)
  • 05054492142224
2
  • Suunnittelu
    • Metsästysvälineen tyyppi: Kiikaritähtäin
  • 153.80 169.00 EUR 2
    2
    • Kärkkäinen Kärkkäinen
      Suurennos: 3-9x Objektiivi: 40 mm Ristikko: Rimfire .22 LR HV Näkökenttä 100m: 13 - 4,2m Pituus: 315 mm Paino: 430 g153.80, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
    • Sissos.fi Sissos.fi
      9.332728131667293 (254)
      • //sc.vertaa.fi/s/5.16.5/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Hawke Vantage 3-9x40 High Velocity on erityisesti .22lr kaliipereille suunniteltu tähtäinkiikari. Kiikarin ristikosta löytyy punaiseksi/v...169.00, 2 pv (offer_sdt_2_days)
      1
  • 0 0
    • Zeiss Throw Lever Conquest V4
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/225072637.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146538300.jpg?ts=1
      Zeiss Zeiss Throw Lever Conquest V4 Throw Lever Conquest V4 Throw Lever Conquest V4 Zeiss Throw Lever säätövivun avulla säädät kiikaritähtäimesi suurennosta helposti ja nopeasti. (1)
      Zeiss Throw Lever Conquest V4
      • 04047006481682
      2
    • Swarovski TMA Adapter 50mm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/230691363.jpg?ts=1
      Swarovski Swarovski TMA Adapter 50mm TMA Adapter 50mm TMA Adapter 50mm TMA adapteri 50mm jonka avulla saat kiinnitettyä Swarovski TM lämpökameran kiikaritähtäimeesi. Adapterin koko valitaan kiikarin objektiivin linssikoon mukaan. (1)
      Swarovski TMA Adapter 50mm
      • 09006325091199
      2
    • Hawke Precision Weaver High 30 Mm Musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/233605440.jpg?ts=1
      Hawke Hawke Precision Weaver High 30 Mm Musta Precision Weaver High 30 Mm Musta Precision Weaver High 30 Mm Musta (1)
      Hawke Precision Weaver High 30 Mm Musta
      • 05054492230174
      2
    • Hawke Picatinny 30 Mm Rings Musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/233610695.jpg?ts=1
      Hawke Hawke Picatinny 30 Mm Rings Musta Picatinny 30 Mm Rings Musta Picatinny 30 Mm Rings Musta (1)
      Hawke Picatinny 30 Mm Rings Musta
      • 05054492221516
      1
    • min
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 145.00
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 145.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 145.00
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 145.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 145.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 145.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 145.00
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 145.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 145.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 145.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 145.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 145.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 145.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 145.00
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 145.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 145.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 145.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 145.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 145.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 145.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 153.80
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 153.80
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 153.80
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 153.80
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 153.80
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 153.80
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 153.80
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 153.80
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 153.80
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 153.80
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 153.80
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 153.80
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 153.80
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 153.80
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 153.80
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 153.80
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 153.80
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 153.80
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 153.80
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 153.80
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 153.80
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 153.80
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 153.80
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 153.80
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 153.80
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 153.80
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 153.80
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 153.80
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 153.80
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 153.80
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 153.80
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 153.80
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 153.80
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 153.80
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 153.80
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 153.80
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 153.80
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 153.80
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 153.80
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 153.80
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 153.80
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 153.80
    • info@vertaa.fi