x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Marimekko Taide- Ja Kulttuuri

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Marimekko Marimekko: The Art of Printmaking
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/199337465.jpg?ts=1
      Marimekko Marimekko Marimekko: The Art of Printmaking Marimekko: The Art of Printmaking Marimekko: The Art of Printmaking Kirjassa New Mags-tuotemerkiltä on lahjaksi täydellisesti sopiva inspiroiva sisältö kiinnostavilla teksteillä ja kauniilla kuvilla. Siinä on tyylikäs muotoilu graafisella kannella ja kirkkailla väreillä. Täydellinen lisäys syvään ikkunaan, sivupöydälle tai yöpöydälle. Tietoa New Mags-merkkisestä kirjasta - Hardcover kansi.- Koko: 26 x 3.0 x 31 cm.- Paino: 1.9 kg.- 240 sivut.- ISBN: 9780500023983 "The official 70th anniversary publication by Marimekko, celebrating the classic design collaborations, pattern designs and vibrant textiles from the much-loved Finnish lifestyle design house. Finnish for Marys dress, Marimekko was founded in 1951 by Armi Ratia. Going against the restrictive fashion of the period, it produced flowing dresses in abstract patterns and vibrant colours, which remain the houses signature to this day. Over the last eight decades, Marimekkos artists have created some 3,500 designs, which have graced clothing, bags, accessories, ceramics, bedding, fabric, and more (1)
      Marimekko Marimekko: The Art of Printmaking
      • 09780500023983
      2
      54.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aalto-yliopiston taiteiden ja suunnittelun korkeakoulu, Aalto Arts Books DEFAULT
        • aalto_yliopiston_taiteiden_ja_suunnittelun_korkeakoulu_aalto_arts_books
      • book DEFAULT
        • book
      • Edullisimmat DEFAULT
        • budget
    • Hinta (price):
      • < 26 € (budget)
      • 26 € - 30 € (price_2)
      • 30 € - 32 € (price_3)
      • ≥ 32 € (price_4)
    • Merkki (brand):
      • book (book)
      • Aalto-yliopiston taiteiden ja suunnittelun korkeakoulu, Aalto Arts Books (aalto_yliopiston_taiteiden_ja_suunnittelun_korkeakoulu_aalto_arts_books)
      • Alfamer (alfamer)
      • Alma Talent (alma_talent)
      • Atena Kustannus Oy (atena_kustannus_oy)
      • Ateneumin taidemuseo (ateneumin_taidemuseo)
      • Atrain&Nord (atrain_nord)
      • Aurinko Kustannus (aurinko_kustannus)
      • Aviador Kustannus (aviador_kustannus)
      • Bandai (bandai)
      • Basam Books Oy (basam_books_oy)
      • Bazar (bazar)
      • Books on Demand GmbH (books_on_demand_gmbh)
      • BTJ Kustannus (btj_kustannus)
      • Cozy Publishing (cozy_publishing)
      • Didrichsenin Taidemuseo (didrichsenin_taidemuseo)
      • Docendo (docendo)
      • F-Kustannus Oy (f_kustannus_oy)
      • FINARTE (finarte)
      • Förlaget M Oy Ab (fo_rlaget_m_oy_ab)
      • Gaudeamus (gaudeamus)
      • Gummerus (gummerus)
      • Into-Kustannus Oy (into_kustannus_oy)
      • Johnny Kniga (johnny_kniga)
      • Karisto oy (karisto_oy)
      • Kirjapaja (kirjapaja)
      • Kustannus HD (kustannus_hd)
      • KUSTANNUS-MÄKELÄ OY (kustannus_ma_kela_oy)
      • Kustannusliike Warelia (kustannusliike_warelia)
      • Kustannusosakeyhtiö AtlasArt (kustannusosakeyhtio_atlasart)
      • Kustannusosakeyhtiö Avain (kustannusosakeyhtio_avain)
      • Kustannusosakeyhtiö Musta Taide (kustannusosakeyhtio_musta_taide)
      • Kustannusosakeyhtiö Nemo (kustannusosakeyhtio_nemo)
      • Kustannusosakeyhtiö Sammakko (kustannusosakeyhtio_sammakko)
      • Kustannusosakeyhtiö Siltala (kustannusosakeyhtio_siltala)
      • Kustannusosakeyhtiö Teos (kustannusosakeyhtio_teos)
      • Kustantamo Helmivyö (kustantamo_helmivyo_)
      • Kustantamo S&S (kustantamo_s_s)
      • Lector Kustannus Oy (lector_kustannus_oy)
      • Like Kustannus Oy (like_kustannus_oy)
      • Marimekko (marimekko)
      • Minerva Kustannus Oy (minerva_kustannus_oy)
      • Nemo (nemo)
      • New Mags (new_mags)
      • Ntamo tmi (ntamo_tmi)
      • Otava (otava)
      • Parvs Publishing (parvs_publishing)
      • Päivä osakeyhtiö (pa_iva_osakeyhtio_)
      • Rakennustieto Oy (rakennustieto_oy)
      • Readme.fi Oy (readme_fi_oy)
      • Reuna Kustantamo ja kirjakauppa Oy (reuna_kustantamo_ja_kirjakauppa_oy)
      • Rosebud Books (rosebud_books)
      • SKS Kirjat (sks_kirjat)
      • Sley-Media Oy (sley_media_oy)
      • Sulasol (sulasol)
      • Taidetarvikkeet.org (taidetarvikkeet_org)
      • Tallinna-kustannus oy (tallinna_kustannus_oy)
      • Tammi (tammi)
      • Tietosanoma oy (tietosanoma_oy)
      • Valmiixi (valmiixi)
      • Viisas Elämä Oy (viisas_ela_ma_oy)
      • WSOY (wsoy)
      • Zum Teufel Kustannus (zum_teufel_kustannus)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi