x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Halti Pallas II Men's X-stretch Jacket

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Halti Pallas II Men's X-stretch Jacket
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Halti Pallas II Men's X-stretch Jacket
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Halti Pallas II Men's X-stretch Jacket
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/175110832.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/175953413.jpg?ts=1
Halti Halti Pallas II Men's X-stretch Jacket Pallas II Men's X-stretch Jacket Pallas II Men's X-stretch Jacket Pallas II X-stretch -takki on miesten joustava ja hengittävä ulkoilu- ja retkeilytakki sinulle, joka nautit luonnossa liikkumisesta. Haltin uusin Pallas takki on valmistettu käyttäen kierrätettyä materiaalia, joka on peräisin tekstiiliteollisuuden leikkuujätteestä ja langoista. Takin materiaali on yhdistelmä kahta erilaista X-stretch -materiaalia, jotka ovat joustavia, tuulta- ja kosteutta hylkiviä sekä erittäin hengittäviä. Joustava materiaali on erittäin mukava päällä ja hartioiden ripstop ... (1)
  • 06438361827839
2
  • Yleiset ominaisuudet
    • Takin tyyli: Softshell-takki
    • Sukupuoli: Miehet
  • Suunnittelu
    • Väri: Harmaa
  • 122.90 159.00 EUR 2
    2
    • Outnorth Outnorth
      Pallas II X-stretch -takki on miesten joustava ja hengittävä ulkoilu- ja retkeilytakki sinulle, joka nautit luonnossa liikkumisesta. Halt...122.90, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
    • Scandinavian Outdoor Scandinavian Outdoor
      Miesten todella mukava ja monikäyttöinen softshell-takki.159.00, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • Salomon Outline Down Jacket Keltainen XL
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/239369680.jpg?ts=1
      Salomon Salomon Outline Down Jacket Keltainen XL Outline Down Jacket Keltainen XL Outline Down Jacket Keltainen XL (1)
      Salomon Outline Down Jacket Keltainen XL
      • 00193128345532
      1
    • Mackintosh St Andrews Trench Honey
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/171896274.jpg?ts=1
      Mackintosh Mackintosh St Andrews Trench Honey St Andrews Trench Honey St Andrews Trench Honey Tarkoitettu syys- ja kevättakiksi. Valmistettu kevyestä kumipinnoitteisesta puvillakankaasta, joka on vedenpitävä. Suljetaan piilonapituksella. Myrskykaulus. Vyö sekä remmit hihansuissa. Kaksi etutaskua. Yksi halkio. Ilmaraot kainaloissa. (1)
      Mackintosh St Andrews Trench Honey
      • 05060765821963
      1
    • Mackintosh Cambridge Car Coat Bottle Green
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/185893495.jpg?ts=1
      Mackintosh Mackintosh Cambridge Car Coat Bottle Green Cambridge Car Coat Bottle Green Cambridge Car Coat Bottle Green Tarkoitettu syys- ja kevättakiksi. Valmistettu kevyestä kumipinnoitteisesta puvillakankaasta, joka on vedenpitävä. Suljetaan piilonapituksella. Myrskykaulus. Kaksi etutaskua. Yksi halkio. Ilmaraot kainaloissa. (1)
      Mackintosh Cambridge Car Coat Bottle Green
      • 05060765821727
      1
    • Helly Hansen Seven J Jacket Vihreä M
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/132043628.jpg?ts=1
      Helly Hansen Helly Hansen Seven J Jacket Vihreä M Seven J Jacket Vihreä M Seven J Jacket Vihreä M (1)
      Helly Hansen Seven J Jacket Vihreä M
      • 07040055818116
      1
    • min
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 92.80
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 92.80
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 92.80
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 92.80
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 92.80
      • Sun Mar 13 01:00:00 CET 2022 159.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 159.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 159.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 159.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 159.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 159.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 159.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 159.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 159.00
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 119.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 119.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 119.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 119.00
      • Sat Mar 26 01:00:00 CET 2022 92.80
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 92.80
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 119.00
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 159.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 92.80
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 92.80
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 92.80
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 92.80
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 92.80
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 92.80
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 92.80
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 92.80
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 92.80
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 92.80
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 92.80
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 121.80
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 96.80
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 96.80
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 96.80
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 96.80
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 96.80
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 96.80
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 96.80
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 96.80
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 96.80
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 96.80
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 96.80
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 96.80
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 96.80
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 96.80
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 96.80
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 96.80
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 96.80
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 96.80
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 96.80
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 96.80
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 127.80
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 127.80
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 127.80
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 127.80
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 127.80
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 127.80
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 127.80
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 159.00
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 127.80
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 122.50
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 127.80
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 127.80
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 127.80
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 127.80
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 127.80
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 127.80
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 127.80
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 127.80
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 127.80
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 127.80
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 127.80
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 127.80
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 127.80
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 127.80
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 127.80
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 127.80
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 127.80
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 127.80
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 90.80
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 90.80
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 90.80
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 90.80
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 90.80
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 90.80
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 90.80
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 90.80
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 90.80
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 90.80
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 90.80
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 90.80
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 90.80
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 90.80
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 127.80
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 127.80
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 127.80
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 127.80
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 127.80
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 127.80
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 127.80
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 127.80
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 127.80
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 127.80
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 127.80
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 127.80
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 127.80
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 127.80
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 127.80
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 127.80
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 127.80
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 127.80
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 127.80
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 127.80
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 127.80
      • Tue Jul 05 02:00:00 CEST 2022 96.80
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 96.80
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 96.80
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 96.80
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 96.80
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 96.80
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 96.80
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 96.80
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 96.80
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 96.80
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 96.80
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 96.80
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 96.80
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 96.80
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 96.80
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 96.80
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 96.80
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 96.80
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 96.80
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 96.80
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 96.80
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 96.80
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 101.80
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 101.80
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 101.80
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 101.80
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 101.80
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 101.80
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 101.80
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 101.80
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 101.80
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 101.80
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 101.80
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 101.80
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 101.80
      • Tue Aug 09 02:00:00 CEST 2022 122.90
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 122.90
    • info@vertaa.fi