x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Neomondo Talvik Parka, miesten talviparka

Järjestä perusteella
Luotettavaa Tiomintaa Luotettavaa Tiomintaa
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Neomondo Talvik Parka, miesten talviparka
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Neomondo Talvik Parka, miesten talviparka
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Neomondo Talvik Parka, miesten talviparka
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/246933160.jpg?ts=1
Neomondo Neomondo Talvik Parka, miesten talviparka Talvik Parka, miesten talviparka Talvik Parka, miesten talviparka Perinteinen talviparka vettä ja tuulta hylkivää materiaalia. Sisällä pehmeä ja mukava harjattu vuori. Suuri huppu, jossa irrotettava tekoturkis.Neomondo Talvik Parka suojaa hyvin sateelta ja tuulelta. Vettähylkivä materiaali kestää helposti kurjalla säällä.Tuotetiedot:- Istuvuus: Normaali- Vedenpitävä/vettä hylkivä: Vettä hylkivä- Tuulenpitävä / tuulta hylkivä: Tuulta hylkiväMuut yksityiskohdat: Huppu: Kiinteä, säädettävä irrotettava tekoturkis, jossa napit- Tasku(t): Kaksi sivutaskua, joissa läppä ja napitus, kaksi läpällistä rintataskua- Säädettävät hihansuut- Harjattu sisäpinta- Tuulilista edessä- Edessä YKK®-vetoketju (14)
  • 07312850074128
1
deal
  • Yleiset ominaisuudet
    • Takin tyyli: Talvitakki
  • Suunnittelu
    • Väri: Musta
  • Koko
    • Vaatteen koko: L
  • 60.00 149.00 EUR 1
    1
    • XXL XXL
      Perinteinen talviparka vettä ja tuulta hylkivää materiaalia. Sisällä pehmeä ja mukava harjattu vuori. Suuri huppu, jossa irrotettava teko...
      60.00, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
  • 0 0
    • Patagonia Women's Jackson Glacier Jacket
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145991938.jpg?ts=1
      Patagonia Patagonia Women's Jackson Glacier Jacket Women's Jackson Glacier Jacket Women's Jackson Glacier Jacket Patagonia Women's Jackson Glacier Jacket on lämminvuorillinen takki talviretkille. Sopii naisille. (1)
      Patagonia Women's Jackson Glacier Jacket
      • 00192964087019
      1
    • Timberland Williams River Cotton Full Zip Sweater Harmaa 2XL Mies
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/227854561.jpg?ts=1
      Timberland Timberland Williams River Cotton Full Zip Sweater Harmaa 2XL Mies Williams River Cotton Full Zip Sweater Harmaa 2XL Mies Williams River Cotton Full Zip Sweater Harmaa 2XL Mies (1)
      Timberland Williams River Cotton Full Zip Sweater Harmaa 2XL Mies
      • 00194116665304
      1
    • Reima Kids' Soutu
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/220565720.jpg?ts=1
      Reima Reima Kids' Soutu Kids' Soutu Kids' Soutu Reima Kids' Soutu on vuoriton takki vapaa-ajan harrastuksiin. Sopii lapsille. (1)
      Reima Kids' Soutu
      • 06438429674610
      1
      deal
    • Petrol Industries Parka Harmaa 3XL Mies
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/227968692.jpg?ts=1
      Petrol Industries Petrol Industries Parka Harmaa 3XL Mies Parka Harmaa 3XL Mies Parka Harmaa 3XL Mies (1)
      Petrol Industries Parka Harmaa 3XL Mies
      • 08720056791104
      1
    • min
      • Sat Sep 17 02:00:00 CEST 2022 149.00
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Sat Oct 22 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Mon Oct 24 02:00:00 CEST 2022 149.00
      • Tue Oct 25 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 149.00
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 149.00
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 149.00
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 149.00
      • Fri Nov 04 00:00:00 CET 2022 149.00
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 149.00
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 149.00
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 149.00
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 149.00
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 149.00
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 149.00
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 149.00
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 149.00
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 149.00
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 149.00
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 149.00
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 149.00
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 149.00
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 149.00
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 149.00
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 149.00
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 149.00
      • Tue Nov 22 00:00:00 CET 2022 149.00
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 149.00
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 149.00
      • Fri Nov 25 00:00:00 CET 2022 149.00
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 149.00
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 149.00
      • Mon Nov 28 00:00:00 CET 2022 149.00
      • Tue Nov 29 00:00:00 CET 2022 149.00
      • Wed Nov 30 00:00:00 CET 2022 149.00
      • Thu Dec 01 00:00:00 CET 2022 149.00
      • Fri Dec 02 00:00:00 CET 2022 149.00
      • Sat Dec 03 00:00:00 CET 2022 149.00
      • Sun Dec 04 00:00:00 CET 2022 149.00
      • Mon Dec 05 01:00:00 CET 2022 59.99
      • Tue Dec 06 00:00:00 CET 2022 59.99
      • Wed Dec 07 00:00:00 CET 2022 59.99
      • Thu Dec 08 00:00:00 CET 2022 59.99
      • Fri Dec 09 00:00:00 CET 2022 59.99
      • Sat Dec 10 00:00:00 CET 2022 59.99
      • Sun Dec 11 00:00:00 CET 2022 59.99
      • Mon Dec 12 01:00:00 CET 2022 149.00
      • Tue Dec 13 00:00:00 CET 2022 149.00
      • Wed Dec 14 00:00:00 CET 2022 149.00
      • Thu Dec 15 00:00:00 CET 2022 149.00
      • Fri Dec 16 00:00:00 CET 2022 149.00
      • Sat Dec 17 00:00:00 CET 2022 149.00
      • Sun Dec 18 00:00:00 CET 2022 149.00
      • Mon Dec 19 00:00:00 CET 2022 149.00
      • Tue Dec 20 00:00:00 CET 2022 149.00
      • Wed Dec 21 00:00:00 CET 2022 149.00
      • Thu Dec 22 00:00:00 CET 2022 149.00
      • Fri Dec 23 01:00:00 CET 2022 59.99
      • Sat Dec 24 00:00:00 CET 2022 59.99
      • Sun Dec 25 00:00:00 CET 2022 59.99
      • Mon Dec 26 00:00:00 CET 2022 59.99
      • Tue Dec 27 00:00:00 CET 2022 59.99
      • Wed Dec 28 00:00:00 CET 2022 59.99
      • Thu Dec 29 00:00:00 CET 2022 59.99
      • Fri Dec 30 00:00:00 CET 2022 59.99
      • Sat Dec 31 00:00:00 CET 2022 59.99
      • Sun Jan 01 00:00:00 CET 2023 59.99
      • Mon Jan 02 00:00:00 CET 2023 59.99
      • Tue Jan 03 00:00:00 CET 2023 59.99
      • Wed Jan 04 00:00:00 CET 2023 59.99
      • Thu Jan 05 00:00:00 CET 2023 59.99
      • Fri Jan 06 00:00:00 CET 2023 59.99
      • Sat Jan 07 00:00:00 CET 2023 59.99
      • Sun Jan 08 00:00:00 CET 2023 59.99
      • Mon Jan 09 00:00:00 CET 2023 59.99
      • Tue Jan 10 00:00:00 CET 2023 59.99
      • Wed Jan 11 00:00:00 CET 2023 59.99
      • Thu Jan 12 00:00:00 CET 2023 59.99
      • Fri Jan 13 00:00:00 CET 2023 59.99
      • Sat Jan 14 00:00:00 CET 2023 59.99
      • Sun Jan 15 00:00:00 CET 2023 59.99
      • Mon Jan 16 01:00:00 CET 2023 149.00
      • Tue Jan 17 00:00:00 CET 2023 149.00
      • Wed Jan 18 00:00:00 CET 2023 149.00
      • Thu Jan 19 00:00:00 CET 2023 149.00
      • Fri Jan 20 00:00:00 CET 2023 149.00
      • Sat Jan 21 00:00:00 CET 2023 149.00
      • Sun Jan 22 00:00:00 CET 2023 149.00
      • Mon Jan 23 00:00:00 CET 2023 149.00
      • Tue Jan 24 00:00:00 CET 2023 149.00
      • Wed Jan 25 00:00:00 CET 2023 149.00
      • Thu Jan 26 00:00:00 CET 2023 149.00
      • Fri Jan 27 00:00:00 CET 2023 149.00
      • Sat Jan 28 00:00:00 CET 2023 149.00
      • Sun Jan 29 00:00:00 CET 2023 149.00
      • Mon Jan 30 01:00:00 CET 2023 60.00
      • Tue Jan 31 00:00:00 CET 2023 60.00
      • Wed Feb 01 00:00:00 CET 2023 60.00
      • Thu Feb 02 00:00:00 CET 2023 60.00
      • Fri Feb 03 00:00:00 CET 2023 60.00
      • Sat Feb 04 00:00:00 CET 2023 60.00
      • Sun Feb 05 00:00:00 CET 2023 60.00
      • Mon Feb 06 00:00:00 CET 2023 60.00
      • Tue Feb 07 00:00:00 CET 2023 60.00
      • Wed Feb 08 00:00:00 CET 2023 60.00
    • info@vertaa.fi