x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Patagonia W' S Granite Crest Jkt

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Patagonia W' S Granite Crest Jkt
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Patagonia W' S Granite Crest Jkt
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Patagonia W' S Granite Crest Jkt
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/233766933.jpg?ts=1
Patagonia Patagonia W' S Granite Crest Jkt W' S Granite Crest Jkt W' S Granite Crest Jkt Keskeiset tiedot: Tyyppi: Hardshelljakke; Materiaali: Pintamateriaali: 100 % nailon; Keskeiset tiedot: Pituus: Lyhyt; Kausi: Ympärivuotinen; Vaatteen käyttötarkoitus: Yderlag / vandbeskyttelse; Ominaisuudet: Vettähylkivä: vedenpitävä; Tuulenpitävä: Vindtæt; Ulkotaskut: 2 vetoketjullista etutaskua, 1 vetoketjullinen rintatasku; Sisältää hupun.: kyllä; Huppu: Yksityiskohdat: kiinteä; Hiha: Hihansuut: leveydessä säädettävä; Leikkaus: Kokotiedot: Normaali; Leikkaus: Normal (1)
  • 00194187719456
2
  • Yleiset ominaisuudet
    • Sukupuoli: Naiset
  • Suunnittelu
    • Väri: Punainen
  • Koko
    • Vaatteen koko: M
  • 279.95 280.00 EUR 2
    2
    • addnature.fi addnature.fi
      8.461915531198501 (166)
      Keskeiset tiedot: Tyyppi: Hardshelljakke; Materiaali: Pintamateriaali: 100 % nailon; Keskeiset tiedot: Pituus: Lyhyt; Kausi: Ympärivuotin...279.95, 1 vk (offer_sdt_1_week)
      1
    • Partioaitta Partioaitta
      Naisten veden- ja tuulenpitävä kuoritakki Veden- ja tuulenpitävä kolmikerroskuoritakki, jonka pintakangas on käytetyistä kalastusverkoist...280.00, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • O'Neill Pm Quartzite Jacket Gul,Grå XL
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/174369683.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/236797071.jpg?ts=1
      O'Neill O'Neill Pm Quartzite Jacket Gul,Grå XL Pm Quartzite Jacket Gul,Grå XL Pm Quartzite Jacket Gul,Grå XL (1)
      O'Neill Pm Quartzite Jacket Gul,Grå XL
      • 08719403759164
      1
    • O'Neill Pm Quartzite Jacket Gul,Grå S
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/174369683.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/236791316.jpg?ts=1
      O'Neill O'Neill Pm Quartzite Jacket Gul,Grå S Pm Quartzite Jacket Gul,Grå S Pm Quartzite Jacket Gul,Grå S (1)
      O'Neill Pm Quartzite Jacket Gul,Grå S
      • 08719403759157
      1
    • Superdry Ultimate Mountain Rescue Jacket Blå 2XL
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/165974891.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/227046550.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/166292112.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/166292114.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/166292113.jpg?ts=1
      Superdry Superdry Ultimate Mountain Rescue Jacket Blå 2XL Ultimate Mountain Rescue Jacket Blå 2XL Ultimate Mountain Rescue Jacket Blå 2XL (1)
      Superdry Ultimate Mountain Rescue Jacket Blå 2XL
      • 05059046212187
      1
    • O'Neill Pm Utlty Jacket Sort XS
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/168290554.jpg?ts=1
      O'Neill O'Neill Pm Utlty Jacket Sort XS Pm Utlty Jacket Sort XS Pm Utlty Jacket Sort XS (1)
      O'Neill Pm Utlty Jacket Sort XS
      • 08719403758334
      1
    • Väri (va_ri):
      • Musta (musta)
      • Punainen (punainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
    • Koko (vaatteiden_koko):
      • M (m)
      • L (l)
      • XL (xl)
    • min
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 399.90
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 399.90
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 399.90
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 399.90
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 399.90
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 399.90
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 399.90
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 399.90
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 399.90
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 399.90
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 399.90
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 399.90
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 399.90
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 399.90
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 399.90
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 399.90
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 399.90
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 399.90
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 280.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 280.00
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 280.00
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 280.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 280.00
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 280.00
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 280.00
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 279.95
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 279.95
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 279.95
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 279.95
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 279.95
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 279.95
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 279.95
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 279.95
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 279.95
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 279.95
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 279.95
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 279.95
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 279.95
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 279.95
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 279.95
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 279.95
      • Fri Jul 08 02:00:00 CEST 2022 224.95
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 224.95
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 224.95
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 224.95
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 224.95
      • Wed Jul 13 02:00:00 CEST 2022 279.95
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 279.95
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 279.95
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 279.95
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 279.95
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 279.95
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 279.95
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 279.95
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 279.95
      • Fri Jul 22 02:00:00 CEST 2022 279.95
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 279.95
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 279.95
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 279.95
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 279.95
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 279.95
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 279.95
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 279.95
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 279.95
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 279.95
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 279.95
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 279.95
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 279.95
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 279.95
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 279.95
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 279.95
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 279.95
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 279.95
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 279.95
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 279.95
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 279.95
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 279.95
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 279.95
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 279.95
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 279.95
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 279.95
      • Wed Aug 17 02:00:00 CEST 2022 279.95
    • info@vertaa.fi