x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Urban Classics Välikausitakki 'Diamond Quilt'

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Urban Classics Välikausitakki 'Diamond Quilt'
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Urban Classics Välikausitakki 'Diamond Quilt'
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Urban Classics Välikausitakki 'Diamond Quilt'
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/106269178.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/182541271.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/216223451.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/216223450.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/215404392.jpg
Urban Classics Urban Classics Välikausitakki 'Diamond Quilt' Välikausitakki 'Diamond Quilt' Välikausitakki 'Diamond Quilt' Kuvio: Yksivärinen; Design: Sivuttaiset upotutetut taskut, Vetoketju, Resori-/ribbineulekaulus, Ribbiresori; Vuori: Kevyt vuori; Takin tyyppi: Toppatakki; Ekstrat: Tikkaukset, Label patch/label flag, Samansävyiset saumat, Kestävä kangas; Malli: Normaali malli (1)
  • 04053838053959
2
deal
  • Yleiset ominaisuudet
    • Takin tyyli: Bombertakki
    • Sukupuoli: Miehet
    • Kuvio: Printti
  • Suunnittelu
    • Väri: Sininen
    • Materiaalit: Polyesteri, Muovi
  • Ikäraja
    • Ikäsuositus: 18+
  • 44.90 90.48 EUR 2
    2
    • Aboutyou.fi Aboutyou.fi
      Kuvio: Yksivärinen; Design: Sivuttaiset upotutetut taskut, Vetoketju, Resori-/ribbineulekaulus, Ribbiresori; Vuori: Kevyt vuori; Takin ty...
      44.90, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
    • Dressinn.com/fi Dressinn.com/fi
      90.48, 1-2 vk (offer_sdt_2_weeks)
      1
  • 0 0
    • Marmot Women's Precip Eco Jacket Sun XS
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142098277.jpg
      Marmot Marmot Women's Precip Eco Jacket Sun XS Women's Precip Eco Jacket Sun XS Women's Precip Eco Jacket Sun XS Pieneen pakkautuva kuoritakki naisille. (1)
      Marmot Women's Precip Eco Jacket Sun XS
      • 00889169479335
      1
    • Marmot Women's Precip Eco Jacket Vaaleansininen M
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142097922.jpg
      Marmot Marmot Women's Precip Eco Jacket Vaaleansininen M Women's Precip Eco Jacket Vaaleansininen M Women's Precip Eco Jacket Vaaleansininen M Pieneen pakkautuva kuoritakki naisille. (1)
      Marmot Women's Precip Eco Jacket Vaaleansininen M
      • 00889169479113
      1
    • Hunter Välikausitakki
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/228634892.jpg
      Hunter Hunter Välikausitakki Välikausitakki Välikausitakki Hunter Boots Ltd Women´s Lightweight Rubberised Jacket on sadetakki vapaa-ajan harrastuksiin. Sopii naisille. (1)
      Hunter Välikausitakki
      • 05054916717687
      2
    • Marmot Women's Precip Eco Jacket Forest XL
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/221060277.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/220764309.jpg
      Marmot Marmot Women's Precip Eco Jacket Forest XL Women's Precip Eco Jacket Forest XL Women's Precip Eco Jacket Forest XL Pieneen pakkautuva kuoritakki naisille. (1)
      Marmot Women's Precip Eco Jacket Forest XL
      • 00195115079802
      1
    • Koko (vaatteiden_koko):
      • M (m)
      • L (l)
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 54.90
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 54.90
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 54.90
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 54.90
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 54.90
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 54.90
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 46.67
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 46.67
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 46.67
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 46.67
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 54.90
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 54.90
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 54.90
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 54.90
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 54.90
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 54.90
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 54.90
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 54.90
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 54.90
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 54.90
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 43.92
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 43.92
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 43.92
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 43.92
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 54.90
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 44.90
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 44.90
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 44.90
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 35.92
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 35.92
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 35.92
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 35.92
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 35.92
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 35.92
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 35.92
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 35.92
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 35.92
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 35.92
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 35.92
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 35.92
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 35.92
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 35.92
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 35.92
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 35.92
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 35.92
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 35.92
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 35.92
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 35.92
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 35.92
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 35.92
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 35.92
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 35.92
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 35.92
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 35.92
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 35.92
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 35.92
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 35.92
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 35.92
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 44.90
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 57.90
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 44.90
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 44.90
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 44.90
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 35.92
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 35.92
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 35.92
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 44.90
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 44.90
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 44.90
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 44.90
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 44.90
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 44.90
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 44.90
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 44.90
    • info@vertaa.fi