x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Icebug Newrun M Bugrip Gtx

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Icebug Newrun M Bugrip Gtx
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Icebug Newrun M Bugrip Gtx
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Icebug Newrun M Bugrip Gtx
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/208504391.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/177701193.jpg?ts=1
Icebug Icebug Newrun M Bugrip Gtx Newrun M Bugrip Gtx Newrun M Bugrip Gtx Icebug Newrun Men's Bugrip GTX ovat treenikengät juoksuun. Sopii miehille. (1)
  • 07310710206474
3
  • Suunnittelu
    • Väri: Musta
  • Yleiset ominaisuudet
    • Sukupuoli: Miehet
    • Kalvon materiaali: Gore-Tex
    • Askellus/pronaatio: Neutraali
  • Tekniset tiedot
    • Kengän ominaisuudet: Gore-Tex
  • Ikäraja
    • Ikäryhmä: Aikuiset
  • 189.00 217.90 EUR 3
    3
    • Scandinavian Outdoor Scandinavian Outdoor
      Miesten nastalenkkarit talvijuoksuun. Hyvä iskunvaimennus.189.00, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
    • Partioaitta Partioaitta
      Miesten nastajuoksukengät Nauti juoksuharrastuksestasi turvallisesti myös talvella! Nastalenkkarit pureutuvat tehokkaasti pakkasten jäädy...189.95, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
    • Outnorth Outnorth
      Icebug Newrun Men's Bugrip GTX ovat treenikengät juoksuun. Sopii miehille.217.90, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
  • 0 0
    • La Sportiva Ultra Raptor II Mid GTX - Kengät - 45.5
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/218448092.jpg?ts=1
      La Sportiva La Sportiva Ultra Raptor II Mid GTX - Kengät - 45.5 Ultra Raptor II Mid GTX - Kengät - 45.5 Ultra Raptor II Mid GTX - Kengät - 45.5 Keskeiset tiedot: Käyttötarkoitus: Speed Hiking, vaellus; Rakenne: Mid Cut; vesitiivis: kyllä; Materiaali: Pintamateriaalin tyyppi: verkko; Kalvontyyppi: Gore-Tex; Pohja: Pohjan tyyppi: Kumi; Pohja: FriXion outsole; Välipohja: EVA midsole; Sisäpohja: Ortholite insole; Ominaisuudet: Kiinnityssysteemi: kiristysnaru; Erityishuomiot: kantavahvistus/-suoja, hakaskiinnitys; Yhteensopivuus jäärautojen kanssa: ei sovellu jäärautoihin; Leikkaus: Kokotiedot: koko vaikuttaa normaalia pienemmältä; Leikka... (1)
      La Sportiva Ultra Raptor II Mid GTX - Kengät - 45.5
      • 08020647942794
      3
      deal
    • La Sportiva Ultra Raptor II Mid GTX - Kengät - 42.5
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/218448092.jpg?ts=1
      La Sportiva La Sportiva Ultra Raptor II Mid GTX - Kengät - 42.5 Ultra Raptor II Mid GTX - Kengät - 42.5 Ultra Raptor II Mid GTX - Kengät - 42.5 La Sportiva Ultra Raptor II Mid GTX - Kengät - 42.5 (LA34B-999909-42.5) (1)
      La Sportiva Ultra Raptor II Mid GTX - Kengät - 42.5
      • 08020647942732
      3
      deal
    • La Sportiva Ultra Raptor II Mid GTX - Kengät - 40.5
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/232086366.jpg?ts=1
      La Sportiva La Sportiva Ultra Raptor II Mid GTX - Kengät - 40.5 Ultra Raptor II Mid GTX - Kengät - 40.5 Ultra Raptor II Mid GTX - Kengät - 40.5 La Sportiva Ultra Raptor II Mid GTX - Kengät - 40.5 (LA34B-999909-40.5) (1)
      La Sportiva Ultra Raptor II Mid GTX - Kengät - 40.5
      • 08020647942695
      2
    • Adidas Five Ten Impact Pro Mid Mountain Bike Shoes
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/166120190.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/183261970.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/181662242.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/181668373.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/181668371.jpg?ts=1
      Adidas Adidas Five Ten Impact Pro Mid Mountain Bike Shoes Five Ten Impact Pro Mid Mountain Bike Shoes Five Ten Impact Pro Mid Mountain Bike Shoes Keskeiset tiedot: Käyttötarkoitus: Freeride / DH; Kausi: kokovuotiseen käyttöön; Polkimet: Pyöräilykengän tyyppi: plattform-polkimille; Lukkokiinnitys: ei sis.; Materiaali: Pintamateriaali: Synthetic; Pohja: Pohjan tyyppi: kova; Välipohja: PU midsole; Ominaisuudet: Kiinnityssysteemi: kiristysnaru; Erityishuomiot: nilkkalenkki; Leikkaus: Kokotiedot: Normaali; Sopiva leveys: Normaali; Leikkaus: Normal; Lisätiedot: Lisätietoja: Compression molded PU midsole provides stiffness and durability, Ste... (1)
      Adidas Five Ten Impact Pro Mid Mountain Bike Shoes
      • 04051043600210
      2
      deal
    • min
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 159.00
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 159.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 159.00
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 159.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 159.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 159.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 159.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 159.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 159.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 159.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 159.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 159.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 159.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 159.00
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 159.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 159.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 159.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 159.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 159.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 159.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 189.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 189.00
    • info@vertaa.fi