x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Sorel Carson Storm Wp

Järjestä perusteella
Luotettavaa Tiomintaa Luotettavaa Tiomintaa
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Sorel Carson Storm Wp
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Sorel Carson Storm Wp
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Sorel Carson Storm Wp
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/253208271.jpg?ts=1
Sorel Sorel Carson Storm Wp Carson Storm Wp Carson Storm Wp Urbaanit talvikengät miehille Miesten vedenpitävät talvikengät vaihteleviin talvisäihin kaupungissa. Klassisen tyylikkään talvisaappaat on kevyesti eristetty, jotta jalat pysyvät lämpiminä. Pintamateriaalina vedenpitävää pintanahkaa sekä pehmeää mokkanahkaa Teipatut saumat 100 g synteettinen eriste ja fleecevuori TPU:sta valmistettu pohjallinen tekstiili pinnalla Pohja pitävää kumia (1)
  • 00194895803720
1
  • Suunnittelu
    • Väri: Beige, Ruskea
  • Yleiset ominaisuudet
    • Sukupuoli: Miehet
  • 169.95 169.95 EUR 1
    1
    • Partioaitta Partioaitta
      Urbaanit talvikengät miehille Miesten vedenpitävät talvikengät vaihteleviin talvisäihin kaupungissa. Klassisen tyylikkään talvisaappaat o...169.95, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • Ugg Classic Short Leather Boots Ruskea EU 40 Nainen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/166133400.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/242049292.jpg?ts=1
      Ugg Ugg Classic Short Leather Boots Ruskea EU 40 Nainen Classic Short Leather Boots Ruskea EU 40 Nainen Classic Short Leather Boots Ruskea EU 40 Nainen (1)
      Ugg Classic Short Leather Boots Ruskea EU 40 Nainen
      • 00190108124866
      1
    • Helly Hansen The Forester Boots Ruskea EU 42 Mies
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/251126654.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/259323223.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/251126680.jpg?ts=1
      Helly Hansen Helly Hansen The Forester Boots Ruskea EU 42 Mies The Forester Boots Ruskea EU 42 Mies The Forester Boots Ruskea EU 42 Mies (1)
      Helly Hansen The Forester Boots Ruskea EU 42 Mies
      • 07040055915792
      1
    • Kimberfeel Waneta Boots Harmaa EU 26-27
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/225794515.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/259317601.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/254578414.jpg?ts=1
      Kimberfeel Kimberfeel Waneta Boots Harmaa EU 26-27 Waneta Boots Harmaa EU 26-27 Waneta Boots Harmaa EU 26-27 (1)
      Kimberfeel Waneta Boots Harmaa EU 26-27
      • 03424110030325
      1
    • Sorel Children's Rylee Nilkkurit, Black/Light Bisque 25
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/124141990.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141487488.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/85099936.jpg?ts=1
      Sorel Sorel Children's Rylee Nilkkurit, Black/Light Bisque 25 Children's Rylee Nilkkurit, Black/Light Bisque 25 Children's Rylee Nilkkurit, Black/Light Bisque 25 Korkealaatuiset talvikengät Sorel-tuotemerkiltä. Vedenpitävästä materiaalista valmistetut nilkkurit hengittävät hyvin, ja niissä on kunnollinen tuki kantapäälle sekä irrotettava EVA-pohjallinen. (1)
      Sorel Children's Rylee Nilkkurit, Black/Light Bisque 25
      • 00190540714939
      1
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Ruskea (ruskea)
    • min
      • Mon Oct 03 02:00:00 CEST 2022 169.95
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Sat Oct 22 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Tue Oct 25 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 169.95
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 169.95
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 169.95
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 169.95
      • Fri Nov 04 00:00:00 CET 2022 169.95
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 169.95
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 169.95
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 169.95
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 169.95
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 169.95
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 169.95
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 169.95
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 169.95
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 169.95
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 169.95
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 169.95
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 169.95
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 169.95
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 169.95
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 169.95
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 169.95
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 169.95
      • Tue Nov 22 00:00:00 CET 2022 169.95
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 169.95
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 169.95
      • Fri Nov 25 00:00:00 CET 2022 169.95
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 169.95
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 169.95
      • Mon Nov 28 00:00:00 CET 2022 169.95
      • Tue Nov 29 00:00:00 CET 2022 169.95
      • Wed Nov 30 00:00:00 CET 2022 169.95
      • Thu Dec 01 00:00:00 CET 2022 169.95
      • Fri Dec 02 00:00:00 CET 2022 169.95
      • Sat Dec 03 00:00:00 CET 2022 169.95
      • Sun Dec 04 00:00:00 CET 2022 169.95
      • Mon Dec 05 00:00:00 CET 2022 169.95
      • Tue Dec 06 00:00:00 CET 2022 169.95
      • Wed Dec 07 00:00:00 CET 2022 169.95
      • Thu Dec 08 00:00:00 CET 2022 169.95
      • Fri Dec 09 00:00:00 CET 2022 169.95
      • Sat Dec 10 00:00:00 CET 2022 169.95
      • Sun Dec 11 00:00:00 CET 2022 169.95
      • Mon Dec 12 00:00:00 CET 2022 169.95
      • Tue Dec 13 00:00:00 CET 2022 169.95
      • Wed Dec 14 00:00:00 CET 2022 169.95
      • Thu Dec 15 00:00:00 CET 2022 169.95
      • Fri Dec 16 00:00:00 CET 2022 169.95
      • Sat Dec 17 00:00:00 CET 2022 169.95
      • Sun Dec 18 00:00:00 CET 2022 169.95
      • Mon Dec 19 00:00:00 CET 2022 169.95
      • Tue Dec 20 00:00:00 CET 2022 169.95
      • Wed Dec 21 00:00:00 CET 2022 169.95
      • Thu Dec 22 00:00:00 CET 2022 169.95
      • Fri Dec 23 00:00:00 CET 2022 169.95
      • Sat Dec 24 00:00:00 CET 2022 169.95
      • Sun Dec 25 00:00:00 CET 2022 169.95
      • Mon Dec 26 00:00:00 CET 2022 169.95
      • Tue Dec 27 00:00:00 CET 2022 169.95
      • Wed Dec 28 00:00:00 CET 2022 169.95
      • Thu Dec 29 00:00:00 CET 2022 169.95
      • Fri Dec 30 00:00:00 CET 2022 169.95
      • Sat Dec 31 00:00:00 CET 2022 169.95
      • Sun Jan 01 00:00:00 CET 2023 169.95
      • Mon Jan 02 00:00:00 CET 2023 169.95
      • Tue Jan 03 00:00:00 CET 2023 169.95
      • Wed Jan 04 00:00:00 CET 2023 169.95
      • Thu Jan 05 00:00:00 CET 2023 169.95
      • Fri Jan 06 00:00:00 CET 2023 169.95
      • Sat Jan 07 00:00:00 CET 2023 169.95
      • Sun Jan 08 00:00:00 CET 2023 169.95
      • Mon Jan 09 00:00:00 CET 2023 169.95
      • Tue Jan 10 00:00:00 CET 2023 169.95
      • Wed Jan 11 00:00:00 CET 2023 169.95
      • Thu Jan 12 00:00:00 CET 2023 169.95
      • Fri Jan 13 00:00:00 CET 2023 169.95
      • Sat Jan 14 00:00:00 CET 2023 169.95
      • Sun Jan 15 00:00:00 CET 2023 169.95
      • Mon Jan 16 00:00:00 CET 2023 169.95
      • Tue Jan 17 00:00:00 CET 2023 169.95
      • Wed Jan 18 00:00:00 CET 2023 169.95
      • Thu Jan 19 00:00:00 CET 2023 169.95
      • Fri Jan 20 00:00:00 CET 2023 169.95
      • Sat Jan 21 00:00:00 CET 2023 169.95
      • Sun Jan 22 00:00:00 CET 2023 169.95
      • Mon Jan 23 00:00:00 CET 2023 169.95
      • Tue Jan 24 00:00:00 CET 2023 169.95
      • Wed Jan 25 00:00:00 CET 2023 169.95
      • Thu Jan 26 00:00:00 CET 2023 169.95
      • Fri Jan 27 00:00:00 CET 2023 169.95
      • Sat Jan 28 00:00:00 CET 2023 169.95
    • info@vertaa.fi