x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Ugg Talvisaappaat 'Mini Bailey'

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Ugg Talvisaappaat 'Mini Bailey'
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Ugg Talvisaappaat 'Mini Bailey'
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Ugg Talvisaappaat 'Mini Bailey'
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/126360644.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/217651196.jpg?ts=1
Ugg Ugg Talvisaappaat 'Mini Bailey' Talvisaappaat 'Mini Bailey' Talvisaappaat 'Mini Bailey' Materiaali: Nahka; Kengän kärki: Pyöreä kärki; Vuori: Lämmin vuori; Materiaali: Veluurinahka; Sulkemistapa: Pujotus; Kuvio: Yksivärinen; Design: Profiilipohja, Kevyt EVA-pohjallinen, Pujotettava, Nyörinapitus, Nilkankorkuinen; Ekstrat: Label patch/label flag, Liukumattomat pohjat, Joustava pohja; Koron korkeus: Matala korko (0-3 cm) (1)
  • 00190108125146
1
  • Suunnittelu
    • Väri: Harmaa
    • Materiaalit: Nahka, Synteettinen
  • Yleiset ominaisuudet
    • Kengän koko: 37
    • Sukupuoli: Naiset
  • 249.00 249.00 EUR 1
    1
    • Aboutyou.fi Aboutyou.fi
      Materiaali: Nahka; Kengän kärki: Pyöreä kärki; Vuori: Lämmin vuori; Materiaali: Veluurinahka; Sulkemistapa: Pujotus; Kuvio: Yksivärinen; ...249.00, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
  • 0 0
    • Adidas Five Ten Freerider Mountain Bike Shoes
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/185975036.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/242289458.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/183239616.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/242289459.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/181160821.jpg?ts=1
      Adidas Adidas Five Ten Freerider Mountain Bike Shoes Five Ten Freerider Mountain Bike Shoes Five Ten Freerider Mountain Bike Shoes (1)
      Adidas Five Ten Freerider Mountain Bike Shoes
      • 04064037169358
      1
    • Meindl Men's Narvik Gore-Tex
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/167520192.jpg?ts=1
      Meindl Meindl Men's Narvik Gore-Tex Men's Narvik Gore-Tex Men's Narvik Gore-Tex Meindl Men's Narvik Gore-Tex ovat lämminvuorilliset nilkkurit vapaa-ajan harrastuksiin. Sopii miehille. (1)
      Meindl Men's Narvik Gore-Tex
      • 04056284260957
      1
      deal
    • ZigZag Kids' Kuane Winterboot Wp
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208779697.jpg?ts=1
      ZigZag ZigZag Kids' Kuane Winterboot Wp Kids' Kuane Winterboot Wp Kids' Kuane Winterboot Wp ZigZagin tyylikkäissä talvisaappaissa on vettäpitävä välikalvo sekä polyesterivuori, jotka pitävät lapsen jalat kuivina ja lämpiminä kylmillä keleillä. Joustava kiristysnyöri helpottaa kenkien pukemista ja riisumista ja takaa parhaan mahdollisen istuvuuden. (1)
      ZigZag Kids' Kuane Winterboot Wp
      • 05715182019065
      1
    • Lundhags Professional II High Regular
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/205981717.jpg?ts=1
      Lundhags Lundhags Professional II High Regular Professional II High Regular Professional II High Regular Lundhags Professional II High Regular ovat nilkkurit vaellukseen. Sopii kaikille. (1)
      Lundhags Professional II High Regular
      • 07318731776730
      1
      deal
    • Kengän koko (kenga_n_koko):
      • 37 (37)
      • 41 (41)
    • min
      • Wed Jul 20 02:00:00 CEST 2022 229.00
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Sun Sep 25 02:00:00 CEST 2022 249.00
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 249.00
    • info@vertaa.fi