x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

M-Wave Screw On Ii Adjustable Pannier Rack Musta 26-28´´

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut M-Wave Screw On Ii Adjustable Pannier Rack Musta 26-28´´
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot M-Wave Screw On Ii Adjustable Pannier Rack Musta 26-28´´
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
M-Wave Screw On Ii Adjustable Pannier Rack Musta 26-28´´
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/249605386.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/249605822.jpg?ts=1
M-Wave M-Wave Screw On Ii Adjustable Pannier Rack Musta 26-28´´ Screw On Ii Adjustable Pannier Rack Musta 26-28´´ Screw On Ii Adjustable Pannier Rack Musta 26-28´´ (1)
  • 04015493440017
  • 440158
1
  • Suunnittelu
    • Väri: Musta
    • Materiaalit: Metalli
  • Yleiset ominaisuudet
    • Määrä: 1
    • Sukupuoli: Unisex
  • 30.89 30.89 EUR 1
    1
    • Bikeinn.com/fi Bikeinn.com/fi
      30.89, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • Bits Tavarateline levyjarruilla varustetuille pyörille. 26-29″
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157781221.jpg?ts=1
      Bits Bits Tavarateline levyjarruilla varustetuille pyörille. 26-29″ Tavarateline levyjarruilla varustetuille pyörille. 26-29″ Tavarateline levyjarruilla varustetuille pyörille. 26-29″ Klassinen ilme, materiaalina alumiini, pyöreät putket. Sopii levyjarrullisiin pyöriin. Materiaali: Alumiini Kuormitus: 25 kg Mitat: 39 x 14 x 33 cm Omapaino:760g (14)
      Bits Tavarateline levyjarruilla varustetuille pyörille. 26-29″
      • 01000000205466
      1
    • Ortlieb Quick Rack
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/253126455.jpg?ts=1
      Ortlieb Ortlieb Quick Rack Quick Rack Quick Rack Muunna pyöräsi hetkessä kevyestä urheilullisiin retkiin tarkoitetusta pyörästä ostoksille ja työmatkoihin tarkoitetuksi kuljetuspyöräksi - näin pysyt täysin joustavana. Käytännöllisen tavaratelineen kiinnittäminen kestää vain 15 sekuntia ja sen poistaminen taas vain viisi sekuntia. Halkaisijaltaan 10 mm:n jouset kestävät jopa 20 kilon hyötykuorman. Quick Rack soveltuu luonnollisesti käytettäväksi kaikkien kiinnitysjärjestelmiemme kanssa, joten voit yhdistää sen mihin tahansa ORTLIEB-laukkuun. K (1)
      Ortlieb Quick Rack
      • 04013051054614
      1
    • Topeak MTX Super Tourist Tubular Sivulaukkuteline sis. kiinnitysläpän 2022 Takatavaratelineet
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/246409356.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/220055251.jpg?ts=1
      Topeak Topeak MTX Super Tourist Tubular Sivulaukkuteline sis. kiinnitysläpän 2022 Takatavaratelineet MTX Super Tourist Tubular Sivulaukkuteline sis. kiinnitysläpän 2022 Takatavaratelineet MTX Super Tourist Tubular Sivulaukkuteline sis. kiinnitysläpän 2022 Takatavaratelineet (1)
      Topeak MTX Super Tourist Tubular Sivulaukkuteline sis. kiinnitysläpän 2022 Takatavaratelineet
      • 04712511827156
      1
    • Racktime Foldit Fix Tarakka, musta 20" 2021 Takatavaratelineet
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/104401817.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/98922807.jpg?ts=1
      Racktime Racktime Foldit Fix Tarakka, musta 20" 2021 Takatavaratelineet Foldit Fix Tarakka, musta 20" 2021 Takatavaratelineet Foldit Fix Tarakka, musta 20" 2021 Takatavaratelineet (1)
      Racktime Foldit Fix Tarakka, musta 20" 2021 Takatavaratelineet
      • 04048174054104
      1
    • min
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 28.89
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Sat Sep 24 02:00:00 CEST 2022 29.39
      • Sun Sep 25 02:00:00 CEST 2022 29.89
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 29.89
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 29.89
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 29.89
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 29.89
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 29.89
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 29.89
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 29.89
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 29.89
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 29.89
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 29.89
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 29.89
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 29.89
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 29.89
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 29.89
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 29.89
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 29.89
      • Wed Oct 12 02:00:00 CEST 2022 30.39
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 30.39
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 30.39
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 30.39
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 30.39
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 30.39
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 30.39
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 30.39
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 30.39
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 30.39
      • Sat Oct 22 00:00:00 CEST 2022 30.39
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 30.39
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 30.39
      • Tue Oct 25 00:00:00 CEST 2022 30.39
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 30.39
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 30.39
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 30.39
      • Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2022 30.39
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 30.39
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 30.39
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 30.39
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 30.39
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 30.39
      • Fri Nov 04 00:00:00 CET 2022 30.39
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 30.39
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 30.39
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 30.39
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 30.39
      • Wed Nov 09 01:00:00 CET 2022 30.89
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 30.89
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 30.89
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 30.89
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 30.89
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 30.89
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 30.89
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 30.89
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 30.89
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 30.89
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 30.89
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 30.89
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 30.89
      • Tue Nov 22 00:00:00 CET 2022 30.89
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 30.89
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 30.89
      • Fri Nov 25 00:00:00 CET 2022 30.89
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 30.89
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 30.89
      • Mon Nov 28 00:00:00 CET 2022 30.89
      • Tue Nov 29 00:00:00 CET 2022 30.89
      • Wed Nov 30 00:00:00 CET 2022 30.89
      • Thu Dec 01 00:00:00 CET 2022 30.89
      • Fri Dec 02 00:00:00 CET 2022 30.89
      • Sat Dec 03 00:00:00 CET 2022 30.89
      • Sun Dec 04 00:00:00 CET 2022 30.89
      • Mon Dec 05 00:00:00 CET 2022 30.89
    • info@vertaa.fi