x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Alessi tarjoiluvälineet

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 6
    • Alessi PARROT Korkkiruuvi Multi
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/135081056.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/163380861.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/156370918.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145608427.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/165595122.jpg
      Alessi Alessi PARROT Korkkiruuvi Multi PARROT Korkkiruuvi Multi PARROT Korkkiruuvi Multi Parrot Korkkiruuvi Alessi Viinipullon avaajat Mix . Osta Viinipullon avaajat ja muita Drinkki-& Baaritarvikkeet @ Royal Design. (1)
      Alessi PARROT Korkkiruuvi Multi
      • 08003299948437
      2
      43.99 EUR
    • Alessi Alessandro M Korkkiruuvi, Punainen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/163378225.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152325459.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/159398311.jpg
      Alessi Alessi Alessandro M Korkkiruuvi, Punainen Alessandro M Korkkiruuvi, Punainen Alessandro M Korkkiruuvi, Punainen Alessandro is a corkscrew with a playful design by Alessi which will surely captures your guests attention. It is a self-portrait of it's designer Alessandra Mendini, and the focus in the production was on quality and aesthetics. Osta Viinipullon avaajat ja muita Drinkki-& Baaritarvikkeet @ Royal Design. (1)
      Alessi Alessandro M Korkkiruuvi, Punainen
      • 07101636038047
      • 05057065646877
      • 08003299920709
      • 00782195133304
      • 00789542528127
      • 00786173429472
      • 00882591948721
      2
      54.00 EUR
    • Alessi Mami Kakkulapio
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/168529920.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152311852.jpg
      Alessi Alessi Mami Kakkulapio Mami Kakkulapio Mami Kakkulapio Mami Kakkulapio Alessi Tarjoiluottimet Teräs . Osta Tarjoiluottimet ja muita Tarjoiluvälineet @ Royal Design. (1)
      Alessi Mami Kakkulapio
      • 08003299869664
      1
      39.00 EUR
    • Alessi Todo Raastin
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141968450.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152890546.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/182580337.jpg
      Alessi Alessi Todo Raastin Todo Raastin Todo Raastin Todo Raastinrauta Alessi Mandoliinit & Raastinraudat Mix . Osta Mandoliinit & Raastinraudat ja muita Keittiövälineet @ Royal Design. (1)
      Alessi Todo Raastin
      • 03412683042166
      • 08003299908394
      • 00735343835513
      • 00793842555141
      • 00781147565897
      • 00783322378179
      • 00689978129267
      1
      deal
      83.00 EUR
    • Alessi Nuovo Milano Kakkulapio
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145616700.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152334128.jpg
      Alessi Alessi Nuovo Milano Kakkulapio Nuovo Milano Kakkulapio Nuovo Milano Kakkulapio Nuovo Milano Kakkulapio Alessi Tarjoiluottimet Teräs . Osta Tarjoiluottimet ja muita Tarjoiluvälineet @ Royal Design. (1)
      Alessi Nuovo Milano Kakkulapio
      • 00781147397788
      • 01330010396299
      • 08003299018512
      1
      50.00 EUR
    • Alessi Sweetheart pähkinänsärkijä, alumiini
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/169173925.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/183422667.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/181279758.jpg
      Alessi Alessi Sweetheart pähkinänsärkijä, alumiini Sweetheart pähkinänsärkijä, alumiini Sweetheart pähkinänsärkijä, alumiini Alessin Sweetheart-pähkinänsärkijä on saanut nimensä samannimisen australialaisen krokotiilin tarinasta. Tyylikkäässä ja minimalistisessa Jim Hannon-Tanin suunnittelemassa pähkinänsärkijässä krokotiilin hampaita muistuttava etuosa on ihanteellinen rikkomaan pähkinöiden kuoria vaivattomasti vain pienellä liikkeellä. Sweetheart on tehty kestävästä alumiinista ja sopii näppärästi pienemmänkin keittiön varustukseen. (1)
      Alessi Sweetheart pähkinänsärkijä, alumiini
      • 08003299450268
      1
      43.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Juustohöylät DEFAULT
        • juustoho_yla_
      • Salaattiottimet DEFAULT
        • salaattiottimet
      • Konepestävät DEFAULT
        • kylla_
      • Iittala DEFAULT
        • iittala
      • Georg Jensen DEFAULT
        • georg_jensen
      • Alessi DEFAULT
        • alessi
    • Merkki (brand):
      • Iittala (iittala)
      • Georg Jensen (georg_jensen)
      • Alessi (alessi)
      • Black & Decker (black_decker)
      • Blomsterberg (blomsterberg)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Brabantia (brabantia)
      • Broste Copenhagen (broste_copenhagen)
      • By On (by_on)
      • Design House Stockholm (design_house_stockholm)
      • Dorre (dorre)
      • Dreamfarm (dreamfarm)
      • Eppicotispai (eppicotispai)
      • ERNST (ernst)
      • Exxent (exxent)
      • Fiskars (fiskars)
      • Funktion (funktion)
      • GEFU (gefu)
      • Gense (gense)
      • Global (global)
      • HACKMAN (hackman)
      • Hardanger Bestikk (hardanger_bestikk)
      • Heirol (heirol)
      • House Doctor (house_doctor)
      • Jamie Oliver (jamie_oliver)
      • Kai (kai)
      • Kay bojesen (kay_bojesen)
      • Kähler (ka_hler)
      • Leifheit (leifheit)
      • Mikamax (mikamax)
      • Monkey Business (monkey_business)
      • My Dream Day (my_dream_day)
      • Nordic Ware (nordic_ware)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Opinel (opinel)
      • Ototo Design (ototo_design)
      • Oxo (oxo)
      • Petromax (petromax)
      • Pyrex (pyrex)
      • Robert Welch (robert_welch)
      • Rosendahl (rosendahl)
      • Rösle (ro_sle)
      • Sabatier (sabatier)
      • Sagaform (sagaform)
      • Society of Lifestyle (society_of_lifestyle)
      • Stelton (stelton)
      • Tefal (tefal)
      • Villeroy & Boch (villeroy_boch)
      • WMF (wmf)
      • Zone (zone)
      • Zwilling (zwilling)
    • Hinta (price):
      • < 25 € (budget)
      • 25 € - 35 € (price_2)
      • 35 € - 50 € (price_3)
      • ≥ 50 € (price_4)
    • Tuotetyyppi (aterimen_tyyppi):
      • Tarjoiluottimet (aterinsetti)
      • Juustohöylä (juustoho_yla_)
      • Kakkulapio (kakkulapio)
      • Kastikekauha (kastikekauha)
      • Kauha (kauha)
      • Meat knife (meat_knife)
      • Paistihaarukka (paistihaarukka)
      • Pasta spoon (pasta_spoon)
      • Pihviveitsi (pihviveitsi)
      • Salaattiottimet (salaattiottimet)
      • Tarjoiluhaarukka (tarjoiluhaarukka)
      • Tarjoilulusikka (tarjoilulusikka)
      • Tarjoilupihdit (tarjoilupihdit)
    • Konepesun kestävä (konepesun_kesta_va_):
      • Kyllä (kylla_)
      • Ei (ei)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Valkoinen (valkoinen)
    • Materiaalit (materiaali):
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
      • Teräs (tera_s)
      • Puu (puu)
      • Bambu (bambu)
      • Kivimateriaali (kivimateriaali)
      • Lasi (lasi)
      • Metalli (metalli)
      • Muovi (muovi)
    • Malli (group):
      • Fiskars Functional Form (fiskars_functional_form)
      • Georg Jensen Aj (georg_jensen_aj)
      • Georg Jensen Bernadotte (georg_jensen_bernadotte)
      • Georg Jensen Copenhagen (georg_jensen_copenhagen)
      • Hackman Muumi (hackman_muumi)
      • Hackman Savonia (hackman_savonia)
      • Iittala Artik (iittala_artik)
      • Iittala Citterio (iittala_citterio)
      • Iittala Collective Tools (iittala_collective_tools)
      • Iittala Piano (iittala_piano)
      • Iittala Scandia (iittala_scandia)
      • Villeroy & Boch NewWave (villeroy_boch_newwave)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi