x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Fiskars tarjoiluvälineet

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Fiskars Tarjoilusetti lahjapakkauksessa matta 2-osainen 1 set
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/169977911.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/87895422.jpg
      Fiskars Fiskars Tarjoilusetti lahjapakkauksessa matta 2-osainen 1 set Tarjoilusetti lahjapakkauksessa matta 2-osainen 1 set Tarjoilusetti lahjapakkauksessa matta 2-osainen 1 set FF Tarjoilusetti lahjapakkauksessa matta, 2-osaa tuotemerkiltä Fiskars (3)
      Fiskars Tarjoilusetti lahjapakkauksessa matta 2-osainen 1 set
      • 05702268562201
      5
      good_buy
      20.89 EUR
    • Fiskars Salaattisetti matta 2-osainen 1 set
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/156724755.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/87891919.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/118695008.jpg
      Fiskars Fiskars Salaattisetti matta 2-osainen 1 set Salaattisetti matta 2-osainen 1 set Salaattisetti matta 2-osainen 1 set FF Salaattisetti matta 2-osaa tuotemerkiltä Fiskars (2)
      Fiskars Salaattisetti matta 2-osainen 1 set
      • 05702268562225
      4
      good_buy
      17.89 EUR
    • Fiskars FF+ Paistihaarukka
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/115069550.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153001051.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/162857274.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/87877657.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/182498749.jpg
      Fiskars Fiskars FF+ Paistihaarukka FF+ Paistihaarukka FF+ Paistihaarukka FF+ Paistihaarukka tuotemerkiltä Fiskars (1)
      Fiskars FF+ Paistihaarukka
      • 06424002001652
      2
      40.88 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Juustohöylät DEFAULT
        • juustoho_yla_
      • Salaattiottimet DEFAULT
        • salaattiottimet
      • Konepestävät DEFAULT
        • kylla_
      • Iittala DEFAULT
        • iittala
      • Georg Jensen DEFAULT
        • georg_jensen
      • Alessi DEFAULT
        • alessi
    • Merkki (brand):
      • Iittala (iittala)
      • Georg Jensen (georg_jensen)
      • Alessi (alessi)
      • Black & Decker (black_decker)
      • Blomsterberg (blomsterberg)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Brabantia (brabantia)
      • Broste Copenhagen (broste_copenhagen)
      • By On (by_on)
      • Design House Stockholm (design_house_stockholm)
      • Dorre (dorre)
      • Dreamfarm (dreamfarm)
      • Eppicotispai (eppicotispai)
      • ERNST (ernst)
      • Exxent (exxent)
      • Fiskars (fiskars)
      • Funktion (funktion)
      • GEFU (gefu)
      • Gense (gense)
      • Global (global)
      • HACKMAN (hackman)
      • Hardanger Bestikk (hardanger_bestikk)
      • Heirol (heirol)
      • House Doctor (house_doctor)
      • Jamie Oliver (jamie_oliver)
      • Kai (kai)
      • Kay bojesen (kay_bojesen)
      • Kähler (ka_hler)
      • Leifheit (leifheit)
      • Mikamax (mikamax)
      • Monkey Business (monkey_business)
      • My Dream Day (my_dream_day)
      • Nordic Ware (nordic_ware)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Ototo Design (ototo_design)
      • Oxo (oxo)
      • Petromax (petromax)
      • Pyrex (pyrex)
      • Robert Welch (robert_welch)
      • Rosendahl (rosendahl)
      • Rösle (ro_sle)
      • Sabatier (sabatier)
      • Sagaform (sagaform)
      • Society of Lifestyle (society_of_lifestyle)
      • Stelton (stelton)
      • Tala (tala)
      • Tefal (tefal)
      • Villeroy & Boch (villeroy_boch)
      • WMF (wmf)
      • Zone (zone)
      • Zwilling (zwilling)
    • Hinta (price):
      • < 25 € (budget)
      • 25 € - 35 € (price_2)
      • 35 € - 50 € (price_3)
      • ≥ 50 € (price_4)
    • Tuotetyyppi (aterimen_tyyppi):
      • Tarjoiluottimet (aterinsetti)
      • Juustohöylä (juustoho_yla_)
      • Kakkulapio (kakkulapio)
      • Kastikekauha (kastikekauha)
      • Kauha (kauha)
      • Meat knife (meat_knife)
      • Paistihaarukka (paistihaarukka)
      • Pasta spoon (pasta_spoon)
      • Salaattiottimet (salaattiottimet)
      • Tarjoiluhaarukka (tarjoiluhaarukka)
      • Tarjoilulusikka (tarjoilulusikka)
      • Tarjoilupihdit (tarjoilupihdit)
    • Konepesun kestävä (konepesun_kesta_va_):
      • Kyllä (kylla_)
      • Ei (ei)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Valkoinen (valkoinen)
    • Materiaalit (materiaali):
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
      • Teräs (tera_s)
      • Puu (puu)
      • Bambu (bambu)
      • Kivimateriaali (kivimateriaali)
      • Lasi (lasi)
      • Metalli (metalli)
      • Muovi (muovi)
    • Malli (group):
      • Fiskars Functional Form (fiskars_functional_form)
      • Georg Jensen Aj (georg_jensen_aj)
      • Georg Jensen Bernadotte (georg_jensen_bernadotte)
      • Georg Jensen Copenhagen (georg_jensen_copenhagen)
      • Hackman Muumi (hackman_muumi)
      • Hackman Savonia (hackman_savonia)
      • Iittala Artik (iittala_artik)
      • Iittala Citterio (iittala_citterio)
      • Iittala Collective Tools (iittala_collective_tools)
      • Iittala Piano (iittala_piano)
      • Iittala Scandia (iittala_scandia)
      • Villeroy & Boch NewWave (villeroy_boch_newwave)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi