x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Fiskars tarjoiluvälineet

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 6
    • Fiskars Salaattisetti matta 2-osainen 1 set
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/156724755.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/87891919.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/118695008.jpg
      Fiskars Fiskars Salaattisetti matta 2-osainen 1 set Salaattisetti matta 2-osainen 1 set Salaattisetti matta 2-osainen 1 set FF Salaattisetti matta 2-osaa tuotemerkiltä Fiskars (5)
      Fiskars Salaattisetti matta 2-osainen 1 set
      • 05702268562225
      4
      good_buy
      most_sold
      17.89 EUR
    • Fiskars FF Tarjoilusetti lahjapakkauksessa matta, 2-osaa
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/169977911.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/87895422.jpg
      Fiskars Fiskars FF Tarjoilusetti lahjapakkauksessa matta, 2-osaa FF Tarjoilusetti lahjapakkauksessa matta, 2-osaa FF Tarjoilusetti lahjapakkauksessa matta, 2-osaa FF Tarjoilusetti lahjapakkauksessa matta, 2-osaa tuotemerkiltä Fiskars (3)
      Fiskars FF Tarjoilusetti lahjapakkauksessa matta, 2-osaa
      • 05702268562201
      5
      good_buy
      20.89 EUR
    • Fiskars FF Paistihaarukka
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142271271.jpg
      Fiskars Fiskars FF Paistihaarukka FF Paistihaarukka FF Paistihaarukka FF Paistihaarukka tuotemerkiltä Fiskars (2)
      Fiskars FF Paistihaarukka
      • 06424001026298
      2
      26.90 EUR
    • Fiskars Functional Form Juustohöylä pehmeälle juustolle, Valkoinen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152807741.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/98842170.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/164782917.jpg
      Fiskars Fiskars Functional Form Juustohöylä pehmeälle juustolle, Valkoinen Functional Form Juustohöylä pehmeälle juustolle, Valkoinen Functional Form Juustohöylä pehmeälle juustolle, Valkoinen Functional Form Juustohöylä pehmeälle juustolle, Valkoinen tuotemerkiltä Fiskars (1)
      Fiskars Functional Form Juustohöylä pehmeälle juustolle, Valkoinen
      • 06424002001850
      2
      19.79 EUR
    • Fiskars Functional Form Juustohöylä kovalle juustolle, Valkoinen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152951220.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/164363646.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/116575832.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/168159860.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/182711824.jpg
      Fiskars Fiskars Functional Form Juustohöylä kovalle juustolle, Valkoinen Functional Form Juustohöylä kovalle juustolle, Valkoinen Functional Form Juustohöylä kovalle juustolle, Valkoinen Functional Form Juustohöylä kovalle juustolle, Valkoinen tuotemerkiltä Fiskars (1)
      Fiskars Functional Form Juustohöylä kovalle juustolle, Valkoinen
      • 06424002001867
      2
      19.79 EUR
    • Fiskars FF+ Paistihaarukka
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/115069550.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145616194.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153001051.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/107311861.jpg
      Fiskars Fiskars FF+ Paistihaarukka FF+ Paistihaarukka FF+ Paistihaarukka FF+ Paistihaarukka tuotemerkiltä Fiskars (1)
      Fiskars FF+ Paistihaarukka
      • 06424002001652
      2
      51.49 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Juustohöylät DEFAULT
        • juustoho_yla_
      • Salaattiottimet DEFAULT
        • salaattiottimet
      • Konepestävät DEFAULT
        • kylla_
      • Iittala DEFAULT
        • iittala
      • Georg Jensen DEFAULT
        • georg_jensen
      • Alessi DEFAULT
        • alessi
    • Merkki (brand):
      • Iittala (iittala)
      • Georg Jensen (georg_jensen)
      • Alessi (alessi)
      • Blomsterberg (blomsterberg)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Brabantia (brabantia)
      • Braun (braun)
      • Broste Copenhagen (broste_copenhagen)
      • By On (by_on)
      • Design House Stockholm (design_house_stockholm)
      • Dorre (dorre)
      • Dreamfarm (dreamfarm)
      • Eppicotispai (eppicotispai)
      • ERNST (ernst)
      • Excellent houseware (excellent_houseware)
      • Exxent (exxent)
      • Fiskars (fiskars)
      • Funktion (funktion)
      • GEFU (gefu)
      • Gense (gense)
      • Global (global)
      • HACKMAN (hackman)
      • Hardanger Bestikk (hardanger_bestikk)
      • Heirol (heirol)
      • House Doctor (house_doctor)
      • InnovaGoods (innovagoods)
      • Joseph Joseph (joseph_joseph)
      • Kay bojesen (kay_bojesen)
      • Kähler (ka_hler)
      • Leifheit (leifheit)
      • Mikamax (mikamax)
      • Monkey Business (monkey_business)
      • My Dream Day (my_dream_day)
      • Nordic Ware (nordic_ware)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Ototo Design (ototo_design)
      • Oxo (oxo)
      • Petromax (petromax)
      • Robert Welch (robert_welch)
      • Rosendahl (rosendahl)
      • Rösle (ro_sle)
      • Sabatier (sabatier)
      • Sagaform (sagaform)
      • Society of Lifestyle (society_of_lifestyle)
      • Tala (tala)
      • Tefal (tefal)
      • Villeroy & Boch (villeroy_boch)
      • WMF (wmf)
      • Zone (zone)
      • Zwilling (zwilling)
    • Hinta (price):
      • < 25 € (budget)
      • 25 € - 35 € (price_2)
      • 35 € - 45 € (price_3)
      • ≥ 45 € (price_4)
    • Tuotetyyppi (aterimen_tyyppi):
      • Tarjoiluottimet (aterinsetti)
      • Juustohöylä (juustoho_yla_)
      • Kakkulapio (kakkulapio)
      • Kastikekauha (kastikekauha)
      • Kauha (kauha)
      • Meat knife (meat_knife)
      • Paistihaarukka (paistihaarukka)
      • Pasta spoon (pasta_spoon)
      • Salaattiottimet (salaattiottimet)
      • Tarjoiluhaarukka (tarjoiluhaarukka)
      • Tarjoilulusikka (tarjoilulusikka)
      • Tarjoilupihdit (tarjoilupihdit)
    • Konepesun kestävä (konepesun_kesta_va_):
      • Kyllä (kylla_)
      • Ei (ei)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
    • Materiaalit (materiaali):
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
      • Teräs (tera_s)
      • Puu (puu)
      • Bambu (bambu)
      • Kivimateriaali (kivimateriaali)
      • Metalli (metalli)
      • Muovi (muovi)
      • Nailon (nailon)
      • Silikoni (silikoni)
    • Malli (group):
      • Fiskars Functional Form (fiskars_functional_form)
      • Georg Jensen Aj (georg_jensen_aj)
      • Georg Jensen Bernadotte (georg_jensen_bernadotte)
      • Georg Jensen Copenhagen (georg_jensen_copenhagen)
      • Hackman Muumi (hackman_muumi)
      • Hackman Savonia (hackman_savonia)
      • Iittala Artik (iittala_artik)
      • Iittala Citterio (iittala_citterio)
      • Iittala Collective Tools (iittala_collective_tools)
      • Iittala Piano (iittala_piano)
      • Iittala Scandia (iittala_scandia)
      • Villeroy & Boch NewWave (villeroy_boch_newwave)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi