x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Casall Balance Cushion, Tasapainolaudat

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Casall Balance Cushion, Tasapainolaudat
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Casall Balance Cushion, Tasapainolaudat
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Casall Balance Cushion, Tasapainolaudat
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/215750410.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/149217526.jpg
Casall Casall Balance Cushion, Tasapainolaudat Balance Cushion, Tasapainolaudat Balance Cushion, Tasapainolaudat Casall Balance Cushion on kuntoiluväline . (2)
  • 07323343468515
4
good_buy
  • Suunnittelu
    • Väri: Musta
  • Yleiset ominaisuudet
    • Sukupuoli: Unisex
  • Ikäraja
    • Ikäryhmä: Aikuiset
  • 34.50 42.81 EUR 4
    4
    • Training365.fi Training365.fi
      Tasapainon ja hieronnan harjoitteluväline, jolla on monia käyttötarkoituksia. Voidaan käyttää esimerkiksi selkänojana. Tiedot Koko: halka...34.50, 1-2 vk (offer_sdt_2_weeks)
      1
    • Outnorth Outnorth
      Casall Balance Cushion on kuntoiluväline .37.80, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
    • Fitnesstukku Fitnesstukku
      6.277777777777778 (2)
      Mångsidig balans- och massagekudde med två olika ytskikt. Kombinera fotmassage med balansövning genom att stå med en eller båda fötterna ...41.90, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
    • Milrab.fi Milrab.fi
      Casall Balance Cushion - Treningstilbehør - Musta (54105-901)42.81, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
  • 0 0
    • Casall Balance Pad, Tasapainolaudat
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208479837.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/163129099.jpg
      Casall Casall Balance Pad, Tasapainolaudat Balance Pad, Tasapainolaudat Balance Pad, Tasapainolaudat Tasapainotyyny pehmeään tasapainoharjoitteluun. (3)
      Casall Balance Pad, Tasapainolaudat
      • 07323343456024
      3
    • Casall Kuntosalipallo, Kuntopallot
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/205986947.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146344624.jpg
      Casall Casall Kuntosalipallo, Kuntopallot Kuntosalipallo, Kuntopallot Kuntosalipallo, Kuntopallot Casall Gym ball 70cm - Treningstilbehør - Musta (54404-901) (1)
      Casall Kuntosalipallo, Kuntopallot
      • 07323343469550
      2
    • Tiguar Balanskudde Grön
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153354617.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/172858923.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/230485568.jpg
      Tiguar Tiguar Balanskudde Grön Balanskudde Grön Balanskudde Grön (1)
      Tiguar Balanskudde Grön
      • 05906660029427
      1
    • Casall Balance cushion
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/107592059.jpg
      Casall Casall Balance cushion Balance cushion Balance cushion Monipuolinen tasapaino- ja hierontatyyny kahdella erilaisella ulkokuorella. (1)
      Casall Balance cushion
      • 07332058821539
      1
    • min
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 32.50
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 32.50
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 32.50
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 34.50
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 34.50
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 34.50
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 34.50
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 31.50
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 31.50
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 31.50
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 34.50
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 34.50
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 34.50
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 34.50
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 34.50
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 34.50
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 34.50
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 34.50
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 34.50
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 34.50
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 34.50
      • Sat Mar 26 01:00:00 CET 2022 31.50
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 31.50
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 31.50
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 31.50
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 31.50
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 31.50
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 31.50
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 31.50
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 31.50
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 31.50
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 33.17
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 33.17
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 33.17
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 32.50
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 32.50
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 32.50
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 32.50
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 33.17
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 33.17
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 33.17
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 33.17
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 33.17
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 33.17
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 33.17
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 33.17
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 33.17
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 33.17
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 33.17
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 31.50
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 31.50
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 31.50
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 31.50
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 31.50
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 31.50
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 31.50
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 31.50
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 33.17
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 34.50
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 34.50
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 34.50
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 30.50
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 31.50
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 31.50
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 31.50
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 31.50
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 31.50
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 31.50
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 34.50
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 34.50
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 34.50
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 34.50
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 34.50
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 34.50
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 34.50
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 34.50
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 34.50
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 34.50
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 34.50
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 34.50
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 34.50
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 34.50
    • info@vertaa.fi