x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Tiguar Medicinboll 1 Kg

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Tiguar Medicinboll 1 Kg
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Tiguar Medicinboll 1 Kg
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Tiguar Medicinboll 1 Kg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/91133775.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/156705093.jpg
Tiguar Tiguar Medicinboll 1 Kg Medicinboll 1 Kg Medicinboll 1 Kg (1)
  • 05906660029762
1
  • Suunnittelu
    • Väri: Violetti
    • Materiaalit: Kumi
  • 46.89 46.89 EUR 1
    1
    • Proteincompany.fi Proteincompany.fi
      46.89, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
  • 0 0
    • Casall Kuntosalipallo, Kuntopallot
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/205986947.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146344624.jpg
      Casall Casall Kuntosalipallo, Kuntopallot Kuntosalipallo, Kuntopallot Kuntosalipallo, Kuntopallot Casall Gym ball 70cm - Treningstilbehør - Musta (54404-901) (1)
      Casall Kuntosalipallo, Kuntopallot
      • 07323343469550
      2
    • Tiguar Balanskudde Grön
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153354617.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/172858923.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/230485568.jpg
      Tiguar Tiguar Balanskudde Grön Balanskudde Grön Balanskudde Grön (1)
      Tiguar Balanskudde Grön
      • 05906660029427
      1
    • BoarderKING Korkkirulla tasapainolaudalle
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/218617518.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/218623977.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/218623978.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/182910802.jpg
      BoarderKING BoarderKING Korkkirulla tasapainolaudalle Korkkirulla tasapainolaudalle Korkkirulla tasapainolaudalle Helppo lisä: käytännöllinen korkkirulla lisätarvikkeena tai varaosana tasapainolaudalle, Monipuolinen: sopii faskia-, hieronta- tai kuntorullaksi, Kestävä: uusiutuva raaka-aine kontrolloidulta viljelykseltä, valmistettu aurinkoenergialla Saksassa (1)
      BoarderKING Korkkirulla tasapainolaudalle
      • 04060656454103
      1
    • Tiguar Medicinboll Med Handtag 8 Kg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/172856904.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/156780591.jpg
      Tiguar Tiguar Medicinboll Med Handtag 8 Kg Medicinboll Med Handtag 8 Kg Medicinboll Med Handtag 8 Kg (1)
      Tiguar Medicinboll Med Handtag 8 Kg
      • 05906660029830
      1
    • min
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 46.89
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 46.89
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 46.89
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 46.89
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 46.89
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 46.89
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 46.89
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 46.89
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 46.89
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 46.89
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 46.89
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 46.89
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 46.89
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 46.89
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 46.89
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 46.89
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 46.89
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 46.89
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 46.89
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 46.89
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 46.89
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 46.89
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 46.89
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 46.89
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 46.89
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 46.89
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 46.89
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 46.89
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 46.89
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 46.89
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 46.89
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 46.89
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 46.89
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 46.89
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 46.89
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 46.89
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 46.89
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 46.89
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 46.89
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 46.89
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 46.89
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 46.89
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 46.89
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 46.89
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 46.89
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 46.89
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 46.89
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 46.89
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 46.89
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 46.89
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 46.89
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 46.89
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 46.89
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 46.89
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 46.89
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 46.89
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 46.89
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 46.89
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 46.89
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 46.89
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 46.89
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 46.89
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 46.89
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 46.89
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 46.89
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 46.89
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 46.89
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 46.89
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 46.89
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 46.89
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 46.89
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 46.89
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 46.89
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 46.89
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 46.89
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 46.89
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 46.89
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 46.89
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 46.89
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 46.89
    • info@vertaa.fi