x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Led Lenser P7r Musta 1000 Lumens

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Led Lenser P7r Musta 1000 Lumens
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Led Lenser P7r Musta 1000 Lumens
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Led Lenser P7r Musta 1000 Lumens
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/154279158.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/115213988.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/115213987.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/116389957.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/127904181.jpg?ts=1
Led Lenser Led Lenser P7r Musta 1000 Lumens P7r Musta 1000 Lumens P7r Musta 1000 Lumens Salamavalo LED (1)
  • 04029113940801
  • LL-P7R/GB
2
  • Suunnittelu
    • Väri: Musta
  • Yleiset ominaisuudet
    • Sukupuoli: Unisex, Lapset
    • Takuu: 5 v
  • Paino ja mitat
    • Paino (g): 140 g
  • 80.25 94.89 EUR 2
    2
    • Proshop Proshop
      8.29270327299242 (431)
      Salamavalo, LED80.25, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
    • Trekkinn.com/fi Trekkinn.com/fi
      94.89, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
  • 0 0
    • Nitecore HC65 V2 OTSAVALAISIN
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/217922496.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/219720381.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/230562685.jpg?ts=1
      Nitecore Nitecore HC65 V2 OTSAVALAISIN HC65 V2 OTSAVALAISIN HC65 V2 OTSAVALAISIN Nitecore HC65 on monipuolinen ja tehokas otsavalaisin, joka on helppo ladata mistä tahansa USB-lähteestä. Se on suunniteltu erityisesti ulkoilma-aktiviteetteihin, kuten patikointiin, vaellukseen ja retkeilyyn. LED-otsavalaisin on erittäin tukeva ja kestää ankaria olosuhteita myös vedessä. Monipuolinen valaisin Otsalamppu on varustettu kolmella valaisinvaihtoehdolla. Lampun päävalo valaisee jopa 165 metrin päähän ja soveltuu pitkänmatkan valaistukseen ulkotiloissa. Punainen valo on ideaali käy... (3)
      Nitecore HC65 V2 OTSAVALAISIN
      • 06952506407002
      1
    • Nitecore HC33 otsalamppu
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147896174.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/116392456.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/172827250.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151259600.jpg?ts=1
      Nitecore Nitecore HC33 otsalamppu HC33 otsalamppu HC33 otsalamppu Suositun HC30 mallin uusittu versio, jossa on kaksi valaisinta samassa paketissa: voit irroittaa valaisimen pääpannasta ja käyttää taskulamppuna! Huipputehokas jopa 1800 lumenin valoteho ja tasainen 100 asteen valokeila. Valotehoa voi säätää helposti valaisimen päässä olevasta kytkimestä. Lamppu on valmistettu erittäin lujasta alumiinista ja se kestää kolhuja ja vettä. Valaisimessa ei ole rikkoutuvia osia, kuten johtoja, saranoita tms. Cree XHP35 HD LED-valoteho: 1800 lm Valonsäde erittäin kirk (1)
      Nitecore HC33 otsalamppu
      • 06952506404100
      3
    • Nitecore EA41 Compact Searchlight taktinen valaisin
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151264122.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142040818.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/116390397.jpg?ts=1
      Nitecore Nitecore EA41 Compact Searchlight taktinen valaisin EA41 Compact Searchlight taktinen valaisin EA41 Compact Searchlight taktinen valaisin (1)
      Nitecore EA41 Compact Searchlight taktinen valaisin
      • 06952506401321
      1
    • Petzl Crochlamp S -Kypäräkiinnikkeet
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/205389060.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/110410099.jpg?ts=1
      Petzl Petzl Crochlamp S -Kypäräkiinnikkeet Crochlamp S -Kypäräkiinnikkeet Crochlamp S -Kypäräkiinnikkeet Kypäräkiinnikesarja otsalampuille, kapeareunaisiin kypäriin. (1)
      Petzl Crochlamp S -Kypäräkiinnikkeet
      • 03342540002616
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 78.43
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 78.42
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 78.42
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 78.42
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 78.42
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 68.98
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 84.49
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 84.49
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 84.49
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 79.00
      • Sun Mar 13 01:00:00 CET 2022 84.49
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 84.49
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 84.49
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 84.49
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 84.49
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 84.49
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 84.49
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 84.49
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 84.49
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 86.16
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 87.80
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 87.80
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 87.80
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 87.80
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 87.80
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 104.85
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 87.80
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 87.80
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 87.80
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 87.80
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 79.00
      • Sun Apr 03 02:00:00 CEST 2022 87.80
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 87.80
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 79.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 79.00
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 74.85
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 74.85
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 74.85
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 74.85
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 74.85
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 74.85
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 79.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 78.87
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 78.87
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 79.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 79.00
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 79.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 79.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 80.20
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 80.21
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 80.22
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 80.22
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 80.22
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 80.22
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 80.22
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 80.22
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 80.24
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 80.23
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 80.26
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 80.26
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 80.26
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 80.26
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 80.26
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 80.26
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 80.26
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 80.27
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 80.26
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 80.26
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 80.26
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 80.26
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 80.26
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 80.25
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 80.26
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 80.27
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 80.27
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 80.27
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 80.27
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 80.27
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 80.26
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 80.27
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 80.26
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 80.25
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 80.25
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 80.25
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 80.25
    • info@vertaa.fi