x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Satake teekannu

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Satake Veitsilista Saksanpähkinä 35x6 cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/115733765.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/167903628.jpg
      Satake Satake Veitsilista Saksanpähkinä 35x6 cm Veitsilista Saksanpähkinä 35x6 cm Veitsilista Saksanpähkinä 35x6 cm Veitsilista Saksanpähkinä 35x6 cm tuotemerkiltä Satake (1)
      Satake Veitsilista Saksanpähkinä 35x6 cm
      • 07340039201027
      2
      99.68 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Arabia DEFAULT
        • arabia
      • Iittala DEFAULT
        • iittala
      • Marimekko DEFAULT
        • marimekko
      • Bodum DEFAULT
        • bodum
      • Lasinen teekannu DEFAULT
        • lasi
      • Edullinen DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Arabia (arabia)
      • Iittala (iittala)
      • Marimekko (marimekko)
      • Bodum (bodum)
      • Bredemeijer (bredemeijer)
      • Alessi (alessi)
      • Asi Collektion (asi_collektion)
      • Bitz (bitz)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Broste Copenhagen (broste_copenhagen)
      • ERNST (ernst)
      • Eva Solo (eva_solo)
      • Greengate (greengate)
      • Hario (hario)
      • HAY (hay)
      • HK Living (hk_living)
      • Höganäs (ho_gana_s)
      • Höganäs keramik (ho_gana_s_keramik)
      • Ibili (ibili)
      • Iwatemo (iwatemo)
      • Kähler (ka_hler)
      • Le Creuset (le_creuset)
      • Lyngby (lyngby)
      • Matceramica (matceramica)
      • Menu (menu)
      • Nicolas Vahé (nicolas_vahe_)
      • Nn (nn)
      • Nn Estonia (nn_estonia)
      • Nordic sense (nordic_sense)
      • Petromax (petromax)
      • Pillivuyt (pillivuyt)
      • Rig-Tig (rig_tig)
      • Rivsalt (rivsalt)
      • Royal Copenhagen (royal_copenhagen)
      • Rörstrand (ro_rstrand)
      • Sagaform (sagaform)
      • Satake (satake)
      • Senso (senso)
      • Serax (serax)
      • Skagerak (skagerak)
      • Spode (spode)
      • Stelton (stelton)
      • Tassen (tassen)
      • Thomas (thomas)
      • Toro (toro)
      • Villeroy & Boch (villeroy_boch)
    • Hinta (price):
      • < 45 € (budget)
      • 45 € - 65 € (price_2)
      • 65 € - 85 € (price_3)
      • ≥ 85 € (price_4)
    • Sarja (group):
      • Arabia 24h (arabia_24h)
      • Arabia Muumi (arabia_muumi)
      • Iittala Raami (iittala_raami)
      • Iittala Teema (iittala_teema)
      • Marimekko Oiva (marimekko_oiva)
      • Marimekko Siirtolapuutarha (marimekko_siirtolapuutarha)
      • Marimekko Unikko (marimekko_unikko)
      • Stelton Emma (stelton_emma)
    • Kapasiteetti (tilavuus):
      • < 1 L (tilavuus_1)
      • 1 L - 1.1 L (tilavuus_2)
      • 1.1 L - 1.3 L (tilavuus_3)
      • ≥ 1.3 L (tilavuus_4)
    • Suodatus (suodatus):
      • Kyllä (kylla_)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
    • Materiaali (materiaali):
      • Lasi (lasi)
      • Keramiikka (keramiikka)
      • Valurauta (valurauta)
      • Bambu (bambu)
      • Kivimateriaali (kivimateriaali)
      • Metalli (metalli)
      • Muovi (muovi)
      • Neopreeni (neopreeni)
      • Posliini (posliini)
      • Puu (puu)
      • Rauta (rauta)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
      • Silikoni (silikoni)
      • Synteettinen (synteettinen)
    • Konepesun kestävä (konepesun_kesta_va_):
      • Kyllä (kylla_)
    • Suodattimen tyyppi (suodattimen_tyyppi):
      • Haudutussuodatin (haudutussuodatin)
    • Paino (paino_g):
      • 820 g (paino_g_820.0)
      • 896 g (paino_g_896.0)
      • 1565 g (paino_g_1565.0)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi