x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Götessons Bambu – tekokasvi, pieni

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Götessons Bambu – tekokasvi, pieni
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Götessons Bambu – tekokasvi, pieni
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Götessons Bambu – tekokasvi, pieni
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/250417825.jpg?ts=1
Götessons Götessons Bambu – tekokasvi, pieni Bambu – tekokasvi, pieni Bambu – tekokasvi, pieni Korkealaatuinen ja aidon näköinen kestävä Bambu tekokasvi. Tekokasvi voidaan sijoittaa huoneeseen joko sellaisenaan tai ryhmissä tilaa jakamaan. Hyvä vaihtoehto allergikoille. Taloudellinen ja kestävä vaihtoehto. Ei vaadi monimutkaista hoitoa. Voidaan käyttää huoneen rajaamiseen. Luonnollisen näköinen. HUOM! Ulompi ruukku ei sisälly pakettiin. (1)
1
good_buy
  • Suunnittelu
    • Väri: Moniväri
  • 253.00 253.00 EUR 1
    1
    • DPJ Workspace DPJ Workspace
      Korkealaatuinen ja aidon näköinen kestävä Bambu tekokasvi. Tekokasvi voidaan sijoittaa huoneeseen joko sellaisenaan tai ryhmissä tilaa ja...253.00, 1 vk (offer_sdt_1_week)
      1
  • 0 0
    • Götessons Oliivipuu – tekokasvi
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/250396398.jpg?ts=1
      Götessons Götessons Oliivipuu – tekokasvi Oliivipuu – tekokasvi Oliivipuu – tekokasvi Aidon oloinen oliivipuu joka näyttää korkean laatunsa ansiosta aidolta katsojan silmään. Sopii täydellisesti allergikoille ja sen vuoksi esimerkiksi julkisiin tiloihin kuten toimistoille, hotelliin ja ruokasaleihin. Ei vaadi monimutkaista hoitoa. Taloudellinen ja kestävä vaihtoehto. Hyvä vaihtoehto allergikoille. HUOM! Ulompi ruukku ei sisälly pakettiin. (1)
      Götessons Oliivipuu – tekokasvi
      1
    • Götessons Areca Palmu - tekokasvi
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/250399463.jpg?ts=1
      Götessons Götessons Areca Palmu - tekokasvi Areca Palmu - tekokasvi Areca Palmu - tekokasvi Aidon näköinen Areca palmu sopii teille, jotka ette halua tai voi tuoda kotiinne tai toimistoonne oikeita kasveja. Voidaan helposti ja kätevästi myöskin sijoittaa tilaan ryhmissä toimittamaan huoneen jakajan virkaa. Hyvä vaihtoehto allergikoille. Taloudellinen ja kestävä vaihtoehto. Vaatii minimalistisen vähän huolenpitoa. (1)
      Götessons Areca Palmu - tekokasvi
      1
    • Götessons Ruoho – tekokasvi, suuri
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/250418862.jpg?ts=1
      Götessons Götessons Ruoho – tekokasvi, suuri Ruoho – tekokasvi, suuri Ruoho – tekokasvi, suuri Realistinen teko ruoho joka tuo huoneeseen luonnollisen tunnelman. Erinomainen valinta tiloihin kuten auloihin ja toimistoihin, häiritsemättä allergikkoja. Luonnollisen näköinen. Hyvä vaihtoehto allergikoille. Taloudellinen ja kestävä vaihtoehto. Ei vaadi monimutkaista hoitoa. Voidaan yhdistää ryhmäksi. HUOM! Ulompi ruukku ei sisälly pakettiin.. (1)
      Götessons Ruoho – tekokasvi, suuri
      1
    • Götessons Sisustus liuskekivi
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/250416515.jpg?ts=1
      Götessons Götessons Sisustus liuskekivi Sisustus liuskekivi Sisustus liuskekivi Kauniit mustat koriste liuskekivet, jotka antavat tekokasveillesi lisätyyliä. Kivet ovat eri kokoisia ja niissä on luonnollisia värivaihteluita, jotka antavat niille luonnollisen ulkonäön. 2-4 cm kiviä. Sisältää 5 litraa. (1)
      Götessons Sisustus liuskekivi
      1
    • min
      • Fri Oct 14 02:00:00 CEST 2022 253.00
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 253.00
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 253.00
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 253.00
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 253.00
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 253.00
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 253.00
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 253.00
      • Sat Oct 22 00:00:00 CEST 2022 253.00
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 253.00
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 253.00
      • Tue Oct 25 02:00:00 CEST 2022 253.00
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 253.00
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 253.00
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 253.00
      • Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2022 253.00
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 253.00
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 253.00
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 253.00
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 253.00
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 253.00
      • Fri Nov 04 00:00:00 CET 2022 253.00
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 253.00
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 253.00
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 253.00
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 253.00
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 253.00
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 253.00
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 253.00
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 253.00
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 253.00
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 253.00
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 253.00
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 253.00
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 253.00
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 253.00
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 253.00
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 253.00
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 253.00
      • Tue Nov 22 00:00:00 CET 2022 253.00
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 253.00
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 253.00
      • Fri Nov 25 00:00:00 CET 2022 253.00
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 253.00
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 253.00
      • Mon Nov 28 00:00:00 CET 2022 253.00
      • Tue Nov 29 00:00:00 CET 2022 253.00
      • Wed Nov 30 00:00:00 CET 2022 253.00
      • Thu Dec 01 00:00:00 CET 2022 253.00
      • Fri Dec 02 00:00:00 CET 2022 253.00
      • Sat Dec 03 00:00:00 CET 2022 253.00
      • Sun Dec 04 00:00:00 CET 2022 253.00
    • info@vertaa.fi