x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Götessons Bambu – tekokasvi, suuri

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Götessons Bambu – tekokasvi, suuri
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Götessons Bambu – tekokasvi, suuri
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Götessons Bambu – tekokasvi, suuri
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/250409179.jpg?ts=1
Götessons Götessons Bambu – tekokasvi, suuri Bambu – tekokasvi, suuri Bambu – tekokasvi, suuri Korkea Bambu tekokasvi, joka voidaan asettaa tilaan sellaisenaan tai ryhmissä esimerkiksi helppona tilanjako ratkaisuna. Hintansa arvoinen vaihtoehto kaikille, jotka haluavat välttää oikeita kasveja. Luonnollisen näköinen. Hyvä vaihtoehto allergikoille. Ei vaadi monimutkaista hoitoa. Hyvä taloudellinen ja kestävä vaihtoehto. Voidaan käyttää huoneen rajaamiseen. HUOM! Ulompi ruukku ei sisälly pakettiin. (2)
1
good_buy
  • Suunnittelu
    • Väri: Moniväri
  • 302.00 302.00 EUR 1
    1
    • DPJ Workspace DPJ Workspace
      Korkea Bambu tekokasvi, joka voidaan asettaa tilaan sellaisenaan tai ryhmissä esimerkiksi helppona tilanjako ratkaisuna. Hintansa arvoine...302.00, 1 vk (offer_sdt_1_week)
      1
  • 0 0
    • Mica Chlorophytum 45x45cm silkkikukka
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/234608332.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146954938.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/104421914.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/177214504.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/177214499.jpg?ts=1
      Mica Mica Chlorophytum 45x45cm silkkikukka Chlorophytum 45x45cm silkkikukka Chlorophytum 45x45cm silkkikukka Silkkikukka Chloeophytum ruukulla (H11,5cm). Materiaali: polyesteri Tuotteen leveys: 45 Tuotteen korkeus: 45 (1)
      Mica Chlorophytum 45x45cm silkkikukka
      • 08712293182524
      1
    • Mica Decorations Mica Senecio vihreä roikkuva silkkikukka
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/234608356.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/230560333.jpg?ts=1
      Mica Decorations Mica Decorations Mica Senecio vihreä roikkuva silkkikukka Mica Senecio vihreä roikkuva silkkikukka Mica Senecio vihreä roikkuva silkkikukka Mica Senecio vihreä roikkuva silkkikukka. Materiaali : PVC. 9x56cm. (1)
      Mica Decorations Mica Senecio vihreä roikkuva silkkikukka
      • 08718861649215
      1
    • Götessons Muratti – tekokasvi
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/250390935.jpg?ts=1
      Götessons Götessons Muratti – tekokasvi Muratti – tekokasvi Muratti – tekokasvi Aidon näköinen muratti tekokasvi, jonka köynnöksiä voidaan erotella vielä realistisemman vaikutelman saavuttamiseksi. Tuo esimerkiksi toimistolle, odotustilaan tai aulaan luonnollisen, mutta dynaamisen vaikutelman. Hyvä vaihtoehto allergikoille. Taloudellinen ja kestävä vaihtoehto. Sopii useimpiin tiloihin. HUOM! Ulompi ruukku ei sisälly pakettiin. (1)
      Götessons Muratti – tekokasvi
      1
    • Götessons Eucalyptus– tekokasvi, suuri
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/250417318.jpg?ts=1
      Götessons Götessons Eucalyptus– tekokasvi, suuri Eucalyptus– tekokasvi, suuri Eucalyptus– tekokasvi, suuri Hieno, aidon näköinen ja korkealaatuinen Eucalyptus puu tekokasvi. Sopii hyvin esimerkiksi julkisiin tiloihin, joihin halutaan lisätä vehreyttä häiritsemättä allergikkoja. Ei vaadi monimutkaista hoitoa. Hyvä vaihtoehto allergikoille. Taloudellinen ja kestävä vaihtoehto. HUOM! Ulompi ruukku ei sisälly pakettiin. (1)
      Götessons Eucalyptus– tekokasvi, suuri
      1
    • min
      • Fri Oct 14 02:00:00 CEST 2022 302.00
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 302.00
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 302.00
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 302.00
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 302.00
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 302.00
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 302.00
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 302.00
      • Sat Oct 22 00:00:00 CEST 2022 302.00
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 302.00
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 302.00
      • Tue Oct 25 02:00:00 CEST 2022 302.00
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 302.00
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 302.00
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 302.00
      • Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2022 302.00
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 302.00
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 302.00
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 302.00
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 302.00
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 302.00
      • Fri Nov 04 00:00:00 CET 2022 302.00
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 302.00
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 302.00
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 302.00
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 302.00
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 302.00
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 302.00
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 302.00
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 302.00
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 302.00
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 302.00
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 302.00
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 302.00
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 302.00
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 302.00
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 302.00
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 302.00
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 302.00
      • Tue Nov 22 00:00:00 CET 2022 302.00
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 302.00
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 302.00
      • Fri Nov 25 00:00:00 CET 2022 302.00
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 302.00
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 302.00
      • Mon Nov 28 00:00:00 CET 2022 302.00
      • Tue Nov 29 00:00:00 CET 2022 302.00
      • Wed Nov 30 00:00:00 CET 2022 302.00
      • Thu Dec 01 00:00:00 CET 2022 302.00
      • Fri Dec 02 00:00:00 CET 2022 302.00
      • Sat Dec 03 00:00:00 CET 2022 302.00
    • info@vertaa.fi