x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Fujitsu Type-C Port Replicator + AC Adapter 90W

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Fujitsu Type-C Port Replicator + AC Adapter 90W
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Fujitsu Type-C Port Replicator + AC Adapter 90W
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Fujitsu Type-C Port Replicator + AC Adapter 90W
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/172347141.jpg
Fujitsu Fujitsu Type-C Port Replicator + AC Adapter 90W Type-C Port Replicator + AC Adapter 90W Type-C Port Replicator + AC Adapter 90W The FUJITSU USB Type-C Portreplicator is the perfect solution for connecting FUJITSU mobile clients with a single USB Type-C plug.It allows you to charge and transfer data at the same time via only one cable in order to support your first steps towards a clean desk environment. High speed data transfer through USB 3.1 and Gigabit LAN make it possible to be more flexible and work faster. (2)
  • 04057185780698
  • S26391-F1667-L100
1
  • Suunnittelu
    • Väri: Musta
  • 254.80 254.80 EUR 1
    1
    • Multitronic Multitronic
      6.546834488459221 (301)
      The FUJITSU USB Type-C Portreplicator is the perfect solution for connecting FUJITSU mobile clients with a single USB Type-C plug.It allo...254.80, 1 vk (offer_sdt_1_week)
      1
  • 0 0
    • Targus USB 3.0 SuperSpeed Dual Video Docking Station with Power USB Telakointiasema
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155339692.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155176173.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/134211502.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/108100369.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/169810956.jpg
      Targus Targus USB 3.0 SuperSpeed Dual Video Docking Station with Power USB Telakointiasema USB 3.0 SuperSpeed Dual Video Docking Station with Power USB Telakointiasema USB 3.0 SuperSpeed Dual Video Docking Station with Power USB Telakointiasema Nopea ja helppokäyttöinen "one touch" USB-liitäntä. Varusta yrityksesi laitteisto tulevaisuuden kestäväksi Targus USB 3.0 SuperSpeed Dual Video Docking Station with Power-telakalla. Nopea ja helppokäyttöinen One Touch USB liitäntä näytöille, näppäimistöille, hiirille ja muille laitteille muutamassa sekunnissa, tarjoaa nyt USB 3. (1)
      Targus USB 3.0 SuperSpeed Dual Video Docking Station with Power USB Telakointiasema
      • 05051794008418
      • ACP71EU
      • ACP71EUZA
      1
    • Dell E-Port Advanced 240W USB 3.0
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/117640667.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/120989955.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/120989957.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/120989956.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/210051006.jpg
      Dell Dell E-Port Advanced 240W USB 3.0 E-Port Advanced 240W USB 3.0 E-Port Advanced 240W USB 3.0 (1)
      Dell E-Port Advanced 240W USB 3.0
      • 05712505197783
      • 05397063815692
      • 452-11512
      1
    • Targus USB-C & A 65W TELAKKA
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/221937783.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/211862788.jpg
      Targus Targus USB-C & A 65W TELAKKA USB-C & A 65W TELAKKA USB-C & A 65W TELAKKA USB-C-telakka on loistava tapa lisätä jopa 2 näyttöä kannettavaan tietokoneeseen hyvin yksinkertaisella ja toimivalla tavalla. Helppokäyttöinen Tätä Targus-telakkaa on erittäin helppo käyttää plug and play -lisävarusteena. Telakassa on useita eri liitäntöjä, mikä tekee siitä täydellisen telakan, esimerkiksi kotitoimiston, siten, että sen kautta pystyy liittämään kaksi näyttä, Ethernet-liitännän ja siinä on edelleen USB-portti, esimerkiksi hiirelle ja näppäimistölle. Yksi kaapeli koko kokoonpa... (1)
      Targus USB-C & A 65W TELAKKA
      • 05051794028553
      • DOCK180REU
      1
    • Lenovo ThinkPad Hybrid USB-C with USB-A Dock UK version / 40AF0135UK
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/182301427.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152047603.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/210078151.jpg
      Lenovo Lenovo ThinkPad Hybrid USB-C with USB-A Dock UK version / 40AF0135UK ThinkPad Hybrid USB-C with USB-A Dock UK version / 40AF0135UK ThinkPad Hybrid USB-C with USB-A Dock UK version / 40AF0135UK (1)
      Lenovo ThinkPad Hybrid USB-C with USB-A Dock UK version / 40AF0135UK
      • 00191999788311
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 259.80
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 259.80
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 259.80
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 259.80
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 259.80
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 259.80
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 259.80
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 259.80
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 259.80
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 259.80
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 259.80
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 259.80
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 259.80
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 259.80
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 259.80
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 259.80
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 259.80
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 259.80
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 259.80
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 259.80
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 259.80
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 259.80
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 259.80
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 259.80
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 259.80
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 259.80
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 259.80
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 259.80
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 259.80
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 259.80
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 259.80
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 259.80
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 259.80
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 259.80
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 259.80
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 259.80
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 242.80
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 242.80
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 242.80
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 242.80
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 242.80
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 242.80
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 242.80
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 242.80
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 242.80
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 242.80
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 242.80
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 242.80
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 242.80
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 242.80
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 242.80
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 242.80
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 242.80
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 242.80
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 242.80
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 242.80
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 242.80
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 242.80
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 242.80
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 242.80
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 242.80
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 242.80
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 242.80
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 242.80
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 242.80
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 242.80
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 242.80
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 242.80
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 242.80
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 242.80
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 242.80
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 242.80
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 242.80
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 242.80
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 254.80
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 254.80
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 254.80
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 254.80
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 254.80
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 254.80
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 254.80
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 254.80
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 254.80
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 254.80
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 254.80
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 254.80
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 254.80
    • info@vertaa.fi