x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Icy Box IB-111STU3-WH telakka-asema 2.5' ja 3.5' kiintolevyille

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Icy Box IB-111STU3-WH telakka-asema 2.5' ja 3.5' kiintolevyille
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Icy Box IB-111STU3-WH telakka-asema 2.5' ja 3.5' kiintolevyille
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Icy Box IB-111STU3-WH telakka-asema 2.5' ja 3.5' kiintolevyille
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/208455690.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/100977999.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/151065116.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/101078641.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/212279994.jpg
Icy Box Icy Box IB-111STU3-WH telakka-asema 2.5' ja 3.5' kiintolevyille IB-111STU3-WH telakka-asema 2.5' ja 3.5' kiintolevyille IB-111STU3-WH telakka-asema 2.5' ja 3.5' kiintolevyille ICY BOX USB 3.0 suoratelakka 2,5'- ja 3,5' SATA-kiintolevyille, SATA 1.5Gb/s, alumiini/muovi, hopea/valkoinen Suoratelakka SATA-kiintolevyille USB 3.0 portilla nopea tiedonsiirto Telakassa näkyy levyjen status Ulkoista ohjelmaa ei tarvita Mitat (LxSxK): 140x55x80mm (1)
  • 04250078185178
  • IB-111STU3-WH
4
  • Suunnittelu
    • Väri: Hopea, Valkoinen
  • Ikäraja
    • Ikäryhmä: Aikuiset
  • Ominaisuudet
    • Jäähdyttimen tyyppi: Vesijäähdytys
  • 53.73 60.35 EUR 4
    4
    • Dustin home Dustin home
      6.0817619357602855 (140)
      Purpose of a docking station for HDDs is the frequent and fast change of those. Nothing may jam, get stuck or be frail. This applies even...53.73, 2 pv (offer_sdt_2_days)
      1
    • Kärkkäinen Kärkkäinen
      ICY BOX USB 3.0 suoratelakka 2,5'- ja 3,5' SATA-kiintolevyille, SATA 1.5Gb/s, alumiini/muovi, hopea/valkoinen Suoratelakka SATA-kiintolev...56.70, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
    • Proshop Proshop
      8.29270327299242 (431)
      Tallennuslaitteen ohjain, 2.5" / 3.5" jaettu, SATA 1.5Gb/s, USB 3.0, valkoinen, hopea57.96, 1-2 vk (offer_sdt_2_weeks)
      1
    • Data-Systems Data-Systems
      8.642011799776487 (21)
      60.35, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
  • 0 0
    • Targus USB 3.0 SuperSpeed Dual Video Docking Station with Power USB Telakointiasema
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155339692.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155176173.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/134211502.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/108100369.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/169810956.jpg
      Targus Targus USB 3.0 SuperSpeed Dual Video Docking Station with Power USB Telakointiasema USB 3.0 SuperSpeed Dual Video Docking Station with Power USB Telakointiasema USB 3.0 SuperSpeed Dual Video Docking Station with Power USB Telakointiasema Nopea ja helppokäyttöinen "one touch" USB-liitäntä. Varusta yrityksesi laitteisto tulevaisuuden kestäväksi Targus USB 3.0 SuperSpeed Dual Video Docking Station with Power-telakalla. Nopea ja helppokäyttöinen One Touch USB liitäntä näytöille, näppäimistöille, hiirille ja muille laitteille muutamassa sekunnissa, tarjoaa nyt USB 3. (1)
      Targus USB 3.0 SuperSpeed Dual Video Docking Station with Power USB Telakointiasema
      • 05051794008418
      • ACP71EU
      • ACP71EUZA
      1
    • Dell EURO1 Simple E-Port II
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/175628478.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/124274633.jpg
      Dell Dell EURO1 Simple E-Port II EURO1 Simple E-Port II EURO1 Simple E-Port II Dell EURO Simple E-Port II with 130W AC Adap. USB 3.0 without st.(kit) (1)
      Dell EURO1 Simple E-Port II
      • 05415247019954
      • 05711045501821
      • 05397063812271
      • 452-11424
      2
    • Dell E-Port Advanced Porttitoistin
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/117193798.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/128142535.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/159651615.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/172322906.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/138871138.jpg
      Dell Dell E-Port Advanced Porttitoistin E-Port Advanced Porttitoistin E-Port Advanced Porttitoistin Dell EURO2 Advanced E-Port with 130W AC Adaptor without stand (Kit) (1)
      Dell E-Port Advanced Porttitoistin
      • 05397063812264
      • 07333048004741
      • 05711045570261
      • 05415247019985
      • 07330381755057
      • 452-11415
      1
    • Dell E-Port Advanced 240W USB 3.0
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/117640667.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/120989955.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/120989957.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/120989956.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/210051006.jpg
      Dell Dell E-Port Advanced 240W USB 3.0 E-Port Advanced 240W USB 3.0 E-Port Advanced 240W USB 3.0 (1)
      Dell E-Port Advanced 240W USB 3.0
      • 05712505197783
      • 05397063815692
      • 452-11512
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 56.52
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 55.59
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 55.59
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 55.59
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 55.59
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 55.59
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 55.59
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 55.59
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 55.59
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 55.59
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 55.59
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 55.59
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 55.59
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 55.59
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 55.59
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 55.59
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 55.59
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 55.59
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 55.59
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 53.73
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 53.73
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 54.97
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 54.97
      • Sat Mar 26 01:00:00 CET 2022 54.97
      • Sun Mar 27 01:00:00 CET 2022 54.97
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 54.97
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 54.97
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 53.73
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 54.97
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 54.97
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 54.97
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 54.97
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 53.73
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 54.97
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 54.97
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 54.97
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 54.97
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 54.97
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 54.97
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 54.97
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 54.97
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 54.97
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 48.89
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 48.89
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 48.89
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 48.89
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 48.89
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 48.89
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 48.89
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 48.89
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 48.89
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 48.89
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 48.89
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 48.89
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 48.89
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 48.89
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 48.89
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 48.89
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 48.89
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 48.89
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 48.89
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 48.89
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 48.89
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 48.89
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 48.89
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 48.89
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 53.73
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 53.73
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 53.73
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 53.73
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 53.73
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 53.73
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 53.73
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 53.73
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 53.73
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 53.73
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 53.73
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 53.73
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 53.73
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 53.73
      • Sun May 22 02:00:00 CEST 2022 53.73
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 53.73
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 53.73
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 53.73
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 53.73
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 53.73
    • info@vertaa.fi