x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Adidas Cloudfoam Tennarit

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 9
    • Adidas Cloudfoam Pure
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/114610522.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/106192409.jpg
      Adidas Adidas Cloudfoam Pure Cloudfoam Pure Cloudfoam Pure (7)
      Adidas Cloudfoam Pure
      • 04059323666116
      1
      41.90 EUR
    • Adidas CF Racer TR
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/114610324.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141356055.jpg
      Adidas Adidas CF Racer TR CF Racer TR CF Racer TR (2)
      Adidas CF Racer TR
      • 04058025432821
      1
      53.90 EUR
    • Adidas Cloudfoam Advantage Clean
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/138853633.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/138853699.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/138853454.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/138853350.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/138853947.jpg
      Adidas Adidas Cloudfoam Advantage Clean Cloudfoam Advantage Clean Cloudfoam Advantage Clean (1)
      Adidas Cloudfoam Advantage Clean
      • 04056563536759
      1
      38.90 EUR
    • Adidas Cloudfoam Daily QT Clean naisten tennarit
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/109470544.jpg
      Adidas Adidas Cloudfoam Daily QT Clean naisten tennarit Cloudfoam Daily QT Clean naisten tennarit Cloudfoam Daily QT Clean naisten tennarit Naisten tennarissa on pehmeä, kevyt ja miellyttävä Ortholite pohjallinen sekä kestävä ja pitävä kumipohja. Cloudfoam välipohja vaimennus. (1)
      Adidas Cloudfoam Daily QT Clean naisten tennarit
      • 04059323887368
      1
      75.85 EUR
    • Adidas Cloudfoam Ultimate Jr
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/91682116.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/91287718.jpg
      Adidas Adidas Cloudfoam Ultimate Jr Cloudfoam Ultimate Jr Cloudfoam Ultimate Jr (1)
      Adidas Cloudfoam Ultimate Jr
      • 04058025060260
      1
      49.90 EUR
    • Adidas Cloudfoam Pure
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/124593381.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/106192409.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/124593383.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/114610522.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/124593378.jpg
      Adidas Adidas Cloudfoam Pure Cloudfoam Pure Cloudfoam Pure (1)
      Adidas Cloudfoam Pure
      • 04059323666130
      1
      41.90 EUR
    • Adidas Cloudfoam Advantage Clean
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/138848836.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/138849371.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/138849002.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/138849232.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/138848909.jpg
      Adidas Adidas Cloudfoam Advantage Clean Cloudfoam Advantage Clean Cloudfoam Advantage Clean (1)
      Adidas Cloudfoam Advantage Clean
      • 04056563536773
      1
      38.90 EUR
    • Adidas Cloudfoam Advantage Clean
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/124387612.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/124387616.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/124387613.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/124387614.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/136555402.jpg
      Adidas Adidas Cloudfoam Advantage Clean Cloudfoam Advantage Clean Cloudfoam Advantage Clean (1)
      Adidas Cloudfoam Advantage Clean
      • 04056563536803
      1
      38.90 EUR
    • Adidas Cloudfoam Pure
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/138912334.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/124599661.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/138911977.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/124599665.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/138912266.jpg
      Adidas Adidas Cloudfoam Pure Cloudfoam Pure Cloudfoam Pure (1)
      Adidas Cloudfoam Pure
      • 04059323666215
      • 04059323666239
      • 04059323661906
      • 04059323666093
      • 04059323670298
      • 04059323670311
      • 04059323670335
      • 04059323666178
      • 04059323666222
      • 04059323666079
      • 04059323670328
      • 04059323666185
      • 04059323666000
      • DB0695
      1
      41.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Converse DEFAULT
        • converse
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Puma DEFAULT
        • puma
      • Vans DEFAULT
        • vans
      • Musta DEFAULT
        • musta
      • Valkoinen DEFAULT
        • valkoinen
      • Nahka DEFAULT
        • nahka
      • Paksupohjaiset DEFAULT
        • platform
      • FILA DEFAULT
        • fila
    • Koko (kenga_n_koko):
      • 16 (16)
      • 17 (17)
      • 18 (18)
      • 18.5 (18_5)
      • 19 (19)
      • 19.5 (19_5)
      • 20 (20)
      • 21 (21)
      • 22 (22)
      • 23 (23)
      • 23.5 (23_5)
      • 24 (24)
      • 25 (25)
      • 26 (26)
      • 27 (27)
      • 27.5 (27_5)
      • 28 (28)
      • 28.5 (28_5)
      • 29 (29)
      • 29.5 (29_5)
      • 30 (30)
      • 30.5 (30_5)
      • 31 (31)
      • 31.5 (31_5)
      • 32 (32)
      • 32.5 (32_5)
      • 33 (33)
      • 33.5 (33_5)
      • 34 (34)
      • 34.5 (34_5)
      • 35 (35)
      • 35.5 (35_5)
      • 36 (36)
      • 36 1/3 (36_1_3)
      • 36 2/3 (36_2_3)
      • 36.5 (36_5)
      • 37 (37)
      • 37 1/3 (37_1_3)
      • 37.5 (37_5)
      • 38 (38)
      • 38 1/3 (38_1_3)
      • 38 2/3 (38_2_3)
      • 38.5 (38_5)
      • 39 (39)
      • 39 1/3 (39_1_3)
      • 39.5 (39_5)
      • 40 (40)
      • 40 1/3 (40_1_3)
      • 40 2/3 (40_2_3)
      • 40.5 (40_5)
      • 41 (41)
      • 41 1/3 (41_1_3)
      • 41.5 (41_5)
      • 42 (42)
      • 42 2/3 (42_2_3)
      • 42.5 (42_5)
      • 43 (43)
      • 43 1/3 (43_1_3)
      • 43.5 (43_5)
      • 44 (44)
      • 44 2/3 (44_2_3)
      • 44.5 (44_5)
      • 45 (45)
      • 45 1/3 (45_1_3)
      • 45.5 (45_5)
      • 46 (46)
      • 46 2/3 (46_2_3)
      • 46.5 (46_5)
      • 47 (47)
      • 47 1/3 (47_1_3)
      • 47.5 (47_5)
      • 48 (48)
      • 48 2/3 (48_2_3)
      • 48.5 (48_5)
      • 49 (49)
      • 49 1/3 (49_1_3)
      • 49.5 (49_5)
      • 50 (50)
      • 51 (51)
      • 52 (52)
      • 53.5 (53_5)
      • 54.5 (54_5)
      • 55 (55)
    • Merkki (brand):
      • Adidas (adidas)
      • Converse (converse)
      • Nike (nike)
      • New Balance (new_balance)
      • Vans (vans)
      • Puma (puma)
      • Reebok (reebok)
      • Adidas Five Ten (adidas_five_ten)
      • Aku (aku)
      • Andre (andre)
      • Arena (arena)
      • Asfvlt (asfvlt)
      • Asics (asics)
      • ASICS SportStyle (asics_sportstyle)
      • Asics Tiger (asics_tiger)
      • Bagheera (bagheera)
      • Batman (batman)
      • Bensimon (bensimon)
      • Bisgaard (bisgaard)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • BLACC (blacc)
      • Blundstone (blundstone)
      • Bobux (bobux)
      • Boxfresh (boxfresh)
      • Bronx (bronx)
      • Buffalo (buffalo)
      • Bullboxer (bullboxer)
      • Camper (camper)
      • Cash money (cash_money)
      • CAT (cat)
      • Champion (champion)
      • CMP (cmp)
      • Color Kids (color_kids)
      • Columbia (columbia)
      • Crocs (crocs)
      • Cube (cube)
      • Dachstein (dachstein)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • Diadora (diadora)
      • Diesel (diesel)
      • Disney (disney)
      • Disney Cars (disney_cars)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Djinns (djinns)
      • Dr. Martens (dr_martens)
      • Ecco (ecco)
      • El naturalista (el_naturalista)
      • Element (element)
      • Ellesse (ellesse)
      • Emerica (emerica)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Endurance (endurance)
      • Es (es)
      • Esprit (esprit)
      • Etnies (etnies)
      • Faguo (faguo)
      • FILA (fila)
      • FitFlop (fitflop)
      • Fluchos (fluchos)
      • Fred perry (fred_perry)
      • G-Star (g_star)
      • Geox (geox)
      • Giesswein (giesswein)
      • Giro (giro)
      • Globe (globe)
      • Graffiti (graffiti)
      • GUESS (guess)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Halti (halti)
      • Havaianas (havaianas)
      • Heelys (heelys)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Huf (huf)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Hummel (hummel)
      • Hyperfied (hyperfied)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • iON (ion)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • K-swiss (k_swiss)
      • Kamik (kamik)
      • Kappa (kappa)
      • Karl Lagerfeld (karl_lagerfeld)
      • Kavat (kavat)
      • Keen (keen)
      • Kenzo (kenzo)
      • Kustom (kustom)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Lacoste (lacoste)
      • Le coq sportif (le_coq_sportif)
      • Leaf (leaf)
      • Levi's (levi_s)
      • Little Champs (little_champs)
      • Lock Laces (lock_laces)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Lowa (lowa)
      • Luca & Lola (luca_lola)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marvel (marvel)
      • Mavic (mavic)
      • Meline (meline)
      • Merrell (merrell)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • Minna Parikka (minna_parikka)
      • Mjus (mjus)
      • No name (no_name)
      • Nordbjørn (nordbj_rn)
      • Oakley (oakley)
      • Onitsuka tiger (onitsuka_tiger)
      • Palladium (palladium)
      • Pax (pax)
      • Philippe Model (philippe_model)
      • Pieces (pieces)
      • PJ Masks (pj_masks)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reebok Classic (reebok_classic)
      • Reef (reef)
      • Reima (reima)
      • Remonte dorndorf (remonte_dorndorf)
      • Replay (replay)
      • Rieker (rieker)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Rip N Dip (rip_n_dip)
      • Roxy (roxy)
      • Ryhmä Hau (ryhma_hau)
      • Salomon (salomon)
      • Saucony (saucony)
      • Scarpa (scarpa)
      • Sergio Tacchini (sergio_tacchini)
      • Shimano (shimano)
      • SKECHERS (skechers)
      • Sneaky steve (sneaky_steve)
      • Sofie schnoor (sofie_schnoor)
      • Sorel (sorel)
      • Sprox (sprox)
      • Steve madden (steve_madden)
      • Straye (straye)
      • Superfit (superfit)
      • Superga (superga)
      • Supra (supra)
      • Svea (svea)
      • Tamaris (tamaris)
      • The North Face (the_north_face)
      • Timberland (timberland)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Toms (toms)
      • Treksta (treksta)
      • Ugg (ugg)
      • Under Armour (under_armour)
      • Vagabond (vagabond)
      • Vaude (vaude)
      • Veja (veja)
      • Versace Jeans Couture (versace_jeans_couture)
      • Vibram (vibram)
      • Victoria (victoria)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Viking (viking)
      • Volcom (volcom)
      • Yurban (yurban)
      • Zandstra (zandstra)
    • Hinta (price):
      • < 45 € (budget)
      • 45 € - 60 € (price_45_60)
      • 60 € - 80 € (price_60_80)
      • ≥ 80 € (price_80)
    • Väri (va_ri):
      • Musta (musta)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Blauw (sininen)
      • Rood (punainen)
      • Bruin (ruskea)
      • Goud (kulta)
      • Geel (keltainen)
      • Grijs (harmaa)
      • Groen (vihrea_)
      • Koraal (koralli)
      • Multicolor (moniva_ri)
      • Oranje (oranssi)
      • Paars (violetti)
      • Taupe (ruskeanharmaa)
      • Zilver (hopea)
      • Zwart/Wit (mustavalkoinen)
      • Beige (beige)
      • Kerma (kerma)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Naiset (naiset)
      • Miehet (miehet)
      • Unisex (unisex)
    • Malli (group):
      • Adidas adizero (adidas_adizero)
      • Adidas Advantage (adidas_advantage)
      • Adidas Campus (adidas_campus)
      • Adidas Cloudfoam (adidas_cloudfoam)
      • Adidas Deerupt (adidas_deerupt)
      • Adidas Forest Grove (adidas_forest_grove)
      • Adidas Gazelle (adidas_gazelle)
      • Adidas Hoops (adidas_hoops)
      • Adidas I-5923 (adidas_i_5923)
      • Adidas NMD (adidas_nmd)
      • Adidas Samba (adidas_samba)
      • Adidas Sambarose (adidas_sambarose)
      • Adidas Seeley (adidas_seeley)
      • Adidas Stan Smith (adidas_stan_smith)
      • Adidas Superstar (adidas_superstar)
      • Adidas Swift Run (adidas_swift_run)
      • Adidas Switch (adidas_switch)
      • Adidas UltraBoost (adidas_ultraboost)
      • Adidas X_PLR (adidas_x_plr)
      • Asics Gel-Kenun (asics_gel_kenun)
      • Asics Jolt 2 GS (asics_jolt_2_gs)
      • Converse All Star (converse_all_star)
      • Converse All Star High (converse_all_star_high)
      • Converse Chuck Taylor All Star II (converse_chuck_taylor_all_star_ii)
      • Converse Chuck Taylor Hoog (converse_chuck_taylor_hoog)
      • Converse Chuck Taylor Laag (converse_chuck_taylor_laag)
      • Converse One Star (converse_one_star)
      • Converse Pro Blaze (converse_pro_blaze)
      • Converse Star player (converse_star_player)
      • Fila Disruptor (fila_disruptor)
      • Fila Orbit Zeppa (fila_orbit_zeppa)
      • Lacoste Carnaby (lacoste_carnaby)
      • Merrell Bare Access (merrell_bare_access)
      • Minna Parikka All Ears (minna_parikka_all_ears)
      • Minna Parikka Bunny (minna_parikka_bunny)
      • Minna Parikka Luella (minna_parikka_luella)
      • Minna Parikka Tail Sneaks (minna_parikka_tail_sneaks)
      • New balance 373 (new_balance_373)
      • New balance 420 (new_balance_420)
      • New balance 574 (new_balance_574)
      • New balance 996 (new_balance_996)
      • New balance Fresh Foam (new_balance_fresh_foam)
      • New balance MRL247 (new_balance_mrl247)
      • New balance U410 (new_balance_u410)
      • New balance U420 (new_balance_u420)
      • Nike AIR (nike_air)
      • Nike Air Max 90 (nike_air_max_90)
      • Nike Air Max Fury (nike_air_max_fury)
      • Nike Air Max Motion (nike_air_max_motion)
      • Nike Air Max Sequent (nike_air_max_sequent)
      • Nike Air Max Tavas (nike_air_max_tavas)
      • Nike Air Max Thea (nike_air_max_thea)
      • Nike Air Pegasus (nike_air_pegasus)
      • Nike Baskets Revolution 4 (nike_baskets_revolution_4)
      • Nike Classic Cortez (nike_classic_cortez)
      • Nike Court Borough (nike_court_borough)
      • Nike Downshifter 8 (nike_downshifter_8)
      • Nike Flex Experience (nike_flex_experience)
      • Nike Internationalist (nike_internationalist)
      • Nike Legend (nike_legend)
      • Nike MD Runner (nike_md_runner)
      • Nike Revolution (nike_revolution)
      • Nike Star Runner (nike_star_runner)
      • Nike Stefan Janoski Max (nike_stefan_janoski_max)
      • Nike Tanjun (nike_tanjun)
      • Puma BASKET (puma_basket)
      • Puma Classic (puma_classic)
      • Puma Future Grip (puma_future_grip)
      • Puma Ignite (puma_ignite)
      • Puma One (puma_one)
      • Puma Platform (puma_platform)
      • Puma Smash (puma_smash)
      • Reebok Classic Leather (reebok_classic_leather)
      • Reebok Club C (reebok_club_c)
      • Reebok Crossfit Nano (reebok_crossfit_nano)
      • Salomon X Ultra 3 (salomon_x_ultra_3)
      • Timberland Adventure (timberland_adventure)
      • Timberland Killington (timberland_killington)
      • Timberland Premium (timberland_premium)
      • Under Armour Charged (under_armour_charged)
      • Under Armour Micro G (under_armour_micro_g)
      • Vans Atwood (vans_atwood)
      • Vans Authentic (vans_authentic)
      • Vans Old Skool (vans_old_skool)
      • Vans Old Skool Platform (vans_old_skool_platform)
      • Vans Platform (vans_platform)
      • Vans Sk8 (vans_sk8)
      • Vans Sk8-Hi (vans_sk8_hi)
      • Vans Sk8-Mid (vans_sk8_mid)
      • Vans Slip On (vans_slip_on)
      • Vans Ultra Range (vans_ultra_range)
    • Kuvio (kuvio):
      • Eläinkuvio (ela_inkuvio)
      • Logo (logo)
      • Maastokuvio (maastokuvio)
      • Meleerattu (meleerattu)
      • Monivärinen (moniva_rinen)
      • Pilkullinen (pilkullinen)
      • Printti (printti)
      • Raidallinen (raidallinen)
      • Ruudullinen (ruudullinen)
      • Shapes (shapes)
      • Yksivärinen (yksiva_rinen)
    • Pohjan tyyppi (koron_tyyppi):
      • Paksu pohja (platform)
      • Kiilakorko (kiilakorko)
    • Pintamateriaali (pintamateriaali):
      • Muovi (muovi)
      • Nahka (nahka)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
    • Sulkumekanismi (sulkumekanismi):
      • Ei erityistä suljinta (ei_erityista_suljinta)
      • Kengännauha (kenga_nnauha)
      • Kiristysnyöri (kiristysnyo_ri)
      • Kuminauha (kuminauha)
      • Tarranauha (tarranauha)
      • Vetoketju (vetoketju)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi