x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Nike Air Max Sequent Tennarit

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 17
    • Nike Air Max Sequent 4.5
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147442801.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149278268.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144803421.jpg
      Nike Nike Air Max Sequent 4.5 Air Max Sequent 4.5 Air Max Sequent 4.5 (3)
      Nike Air Max Sequent 4.5
      • 00193145348080
      1
      deal
      78.90 EUR
    • Nike Air Max Sequent 4.5
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146037604.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144774913.jpg
      Nike Nike Air Max Sequent 4.5 Air Max Sequent 4.5 Air Max Sequent 4.5 (2)
      Nike Air Max Sequent 4.5
      • 00193145347618
      1
      deal
      78.90 EUR
    • Nike Air Max Sequent 4.5
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149278268.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144803421.jpg
      Nike Nike Air Max Sequent 4.5 Air Max Sequent 4.5 Air Max Sequent 4.5 (2)
      Nike Air Max Sequent 4.5
      • 00193145348066
      1
      deal
      78.90 EUR
    • Nike Air Max Sequent 4.5
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145125233.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144608226.jpg
      Nike Nike Air Max Sequent 4.5 Air Max Sequent 4.5 Air Max Sequent 4.5 (1)
      Nike Air Max Sequent 4.5
      • 00193145346857
      • 00193145346826
      1
      deal
      71.90 EUR
    • Nike Air Max Sequent 4.5
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147442801.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149278268.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144803421.jpg
      Nike Nike Air Max Sequent 4.5 Air Max Sequent 4.5 Air Max Sequent 4.5 (1)
      Nike Air Max Sequent 4.5
      • 00193145348073
      1
      deal
      78.90 EUR
    • Nike Air Max Sequent 4.5
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147442801.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149278268.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144803421.jpg
      Nike Nike Air Max Sequent 4.5 Air Max Sequent 4.5 Air Max Sequent 4.5 (1)
      Nike Air Max Sequent 4.5
      • 00193145348059
      1
      deal
      78.90 EUR
    • Nike Air Max Sequent 4.5
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147736208.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149716218.jpg
      Nike Nike Air Max Sequent 4.5 Air Max Sequent 4.5 Air Max Sequent 4.5 (1)
      Nike Air Max Sequent 4.5
      • 00193145347953
      1
      deal
      69.00 EUR
    • Nike Air Max Sequent 4.5
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147736208.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149716218.jpg
      Nike Nike Air Max Sequent 4.5 Air Max Sequent 4.5 Air Max Sequent 4.5 (1)
      Nike Air Max Sequent 4.5
      • 00193145347908
      1
      deal
      69.00 EUR
    • Nike Air Max Sequent 4.5
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147736029.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144671777.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145850590.jpg
      Nike Nike Air Max Sequent 4.5 Air Max Sequent 4.5 Air Max Sequent 4.5 (1)
      Nike Air Max Sequent 4.5
      • 00193145347595
      1
      deal
      78.90 EUR
    • Nike Air Max Sequent 4.5
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147736208.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145125614.jpg
      Nike Nike Air Max Sequent 4.5 Air Max Sequent 4.5 Air Max Sequent 4.5 (1)
      Nike Air Max Sequent 4.5
      • 00193145347885
      1
      deal
      69.00 EUR
    • Nike Air Max Sequent 4.5
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147736029.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144774913.jpg
      Nike Nike Air Max Sequent 4.5 Air Max Sequent 4.5 Air Max Sequent 4.5 (1)
      Nike Air Max Sequent 4.5
      • 00193145347588
      1
      deal
      78.90 EUR
    • Nike Air Max Sequent 4.5
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147442801.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149278268.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145125808.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144803421.jpg
      Nike Nike Air Max Sequent 4.5 Air Max Sequent 4.5 Air Max Sequent 4.5 (1)
      Nike Air Max Sequent 4.5
      • 00193145348103
      1
      deal
      78.90 EUR
    • Nike Air Max Sequent 4.5
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149278268.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144803421.jpg
      Nike Nike Air Max Sequent 4.5 Air Max Sequent 4.5 Air Max Sequent 4.5 (1)
      Nike Air Max Sequent 4.5
      • 00193145348097
      1
      deal
      78.90 EUR
    • Nike Air Max Sequent 4.5
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147442801.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144803421.jpg
      Nike Nike Air Max Sequent 4.5 Air Max Sequent 4.5 Air Max Sequent 4.5 (1)
      Nike Air Max Sequent 4.5
      • 00193145348028
      1
      deal
      78.90 EUR
    • Nike Air Max Sequent 4.5
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147442801.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144803421.jpg
      Nike Nike Air Max Sequent 4.5 Air Max Sequent 4.5 Air Max Sequent 4.5 (1)
      Nike Air Max Sequent 4.5
      • 00193145348035
      1
      deal
      78.90 EUR
    • Nike Air Max Sequent 4.5
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147442801.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149278268.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144803421.jpg
      Nike Nike Air Max Sequent 4.5 Air Max Sequent 4.5 Air Max Sequent 4.5 (1)
      Nike Air Max Sequent 4.5
      • 00193145348042
      1
      deal
      78.90 EUR
    • Nike Air Max Sequent 4.5
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147736029.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144671777.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144774913.jpg
      Nike Nike Air Max Sequent 4.5 Air Max Sequent 4.5 Air Max Sequent 4.5 (1)
      Nike Air Max Sequent 4.5
      • 00193145347601
      1
      deal
      78.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Converse DEFAULT
        • converse
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Puma DEFAULT
        • puma
      • Vans DEFAULT
        • vans
      • Musta DEFAULT
        • musta
      • Valkoinen DEFAULT
        • valkoinen
      • Nahka DEFAULT
        • nahka
      • Paksupohjaiset DEFAULT
        • platform
      • FILA DEFAULT
        • fila
    • Kengän varren tyyppi (kenga_n_varren_tyyppi):
      • Matalavartinen (matalavartinen)
      • Pitkävartinen (pitka_vartinen)
    • Koko (kenga_n_koko):
    • Merkki (brand):
      • Adidas (adidas)
      • Converse (converse)
      • Nike (nike)
      • New Balance (new_balance)
      • Vans (vans)
      • Puma (puma)
      • Reebok (reebok)
      • ACO (aco)
      • Andre (andre)
      • Apepazza (apepazza)
      • Arkk (arkk)
      • ARKK Copenhagen (arkk_copenhagen)
      • Asfvlt (asfvlt)
      • Asics (asics)
      • Asics Tiger (asics_tiger)
      • Babolat (babolat)
      • Bagheera (bagheera)
      • Batman (batman)
      • Birkenstock (birkenstock)
      • Bisgaard (bisgaard)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Blauer (blauer)
      • Blundstone (blundstone)
      • Bobux (bobux)
      • Boxfresh (boxfresh)
      • Brooks (brooks)
      • Buffalo (buffalo)
      • Bugatti (bugatti)
      • Callaghan (callaghan)
      • Calvin klein (calvin_klein)
      • Casual Attitude (casual_attitude)
      • CAT (cat)
      • Champion (champion)
      • Clarks (clarks)
      • CMP (cmp)
      • Colmar (colmar)
      • Color Kids (color_kids)
      • Columbia (columbia)
      • Coolway (coolway)
      • Crocs (crocs)
      • Cube (cube)
      • Dachstein (dachstein)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • Desigual (desigual)
      • Diadora (diadora)
      • Diesel (diesel)
      • Disney (disney)
      • Disney Cars (disney_cars)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Dockers (dockers)
      • Dr. Martens (dr_martens)
      • Ecco (ecco)
      • El naturalista (el_naturalista)
      • Element (element)
      • Ellesse (ellesse)
      • Emerica (emerica)
      • Endurance (endurance)
      • Es (es)
      • Esprit (esprit)
      • Etnies (etnies)
      • FILA (fila)
      • FitFlop (fitflop)
      • Gabor (gabor)
      • Gant (gant)
      • GBB (gbb)
      • Geox (geox)
      • Giesswein (giesswein)
      • Giro (giro)
      • Globe (globe)
      • Gola (gola)
      • Graffiti (graffiti)
      • GUESS (guess)
      • Halti (halti)
      • Havaianas (havaianas)
      • Heelys (heelys)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Hummel (hummel)
      • Hyperfied (hyperfied)
      • Irregular choice (irregular_choice)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jordan (jordan)
      • Josef seibel (josef_seibel)
      • K-swiss (k_swiss)
      • Kappa (kappa)
      • Kavat (kavat)
      • Kawasaki (kawasaki)
      • Keen (keen)
      • Kustom (kustom)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lakai (lakai)
      • Le coq sportif (le_coq_sportif)
      • Leaf (leaf)
      • Levi's (levi_s)
      • Little Champs (little_champs)
      • Lowa (lowa)
      • Luca & Lola (luca_lola)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marco Tozzi (marco_tozzi)
      • Marvel (marvel)
      • Mavic (mavic)
      • Merrell (merrell)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • Minna Parikka (minna_parikka)
      • Mizuno (mizuno)
      • Mtng (mtng)
      • Mustang (mustang)
      • New rock (new_rock)
      • ON (on)
      • On Running (on_running)
      • Onitsuka tiger (onitsuka_tiger)
      • Palladium (palladium)
      • Pax (pax)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Pldm by palladium (pldm_by_palladium)
      • Primigi (primigi)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Redskins (redskins)
      • Reebok Classic (reebok_classic)
      • Reef (reef)
      • Reima (reima)
      • Replay (replay)
      • Rip N Dip (rip_n_dip)
      • Roberto Cavalli (roberto_cavalli)
      • Roxy (roxy)
      • Ryhmä Hau (ryhma_hau)
      • Salomon (salomon)
      • Saucony (saucony)
      • Shimano (shimano)
      • Sievi (sievi)
      • Sioux (sioux)
      • SKECHERS (skechers)
      • Sofie schnoor (sofie_schnoor)
      • Sorel (sorel)
      • Sprox (sprox)
      • Stonefly (stonefly)
      • Straye (straye)
      • Superdry (superdry)
      • Superfit (superfit)
      • Superga (superga)
      • Supra (supra)
      • Tamaris (tamaris)
      • The North Face (the_north_face)
      • Timberland (timberland)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Toms (toms)
      • Treksta (treksta)
      • Under Armour (under_armour)
      • Vagabond (vagabond)
      • Vaude (vaude)
      • Veja (veja)
      • Versace (versace)
      • Versace Jeans Couture (versace_jeans_couture)
      • Vibram (vibram)
      • Victoria (victoria)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Viking (viking)
      • Vivobarefoot (vivobarefoot)
      • Volcom (volcom)
      • Waldlaufer (waldlaufer)
      • Yurban (yurban)
      • ZigZag (zigzag)
    • Hinta (price):
      • < 55 € (budget)
      • 55 € - 75 € (price_2)
      • 75 € - 100 € (price_3)
      • ≥ 100 € (price_4)
    • Väri (va_ri):
    • Sukupuoli (sukupuoli):
    • Malli (group):
      • Adidas adizero (adidas_adizero)
      • Adidas Advantage (adidas_advantage)
      • Adidas Campus (adidas_campus)
      • Adidas Cloudfoam (adidas_cloudfoam)
      • Adidas EQT (adidas_eqt)
      • Adidas Forest Grove (adidas_forest_grove)
      • Adidas Gazelle (adidas_gazelle)
      • Adidas Hoops (adidas_hoops)
      • Adidas LA Trainer (adidas_la_trainer)
      • Adidas Nizza (adidas_nizza)
      • Adidas NMD (adidas_nmd)
      • Adidas Predator (adidas_predator)
      • Adidas Pro Model (adidas_pro_model)
      • Adidas Samba (adidas_samba)
      • Adidas Sambarose (adidas_sambarose)
      • Adidas Seeley (adidas_seeley)
      • Adidas Stan Smith (adidas_stan_smith)
      • Adidas Superstar (adidas_superstar)
      • Adidas Swift Run (adidas_swift_run)
      • Adidas Switch (adidas_switch)
      • Adidas Top Ten (adidas_top_ten)
      • Adidas UltraBoost (adidas_ultraboost)
      • Adidas X (adidas_x)
      • Adidas X_PLR (adidas_x_plr)
      • Adidas ZX Flux (adidas_zx_flux)
      • Asics Gel Kayano (asics_gel_kayano)
      • Asics Gel-Cumulus 20 (asics_gel_cumulus_20)
      • Converse All Star (converse_all_star)
      • Converse All Star High (converse_all_star_high)
      • Converse Chuck Taylor All Star II (converse_chuck_taylor_all_star_ii)
      • Converse Chuck Taylor Hoog (converse_chuck_taylor_hoog)
      • Converse Chuck Taylor Laag (converse_chuck_taylor_laag)
      • Converse One Star (converse_one_star)
      • Converse Pro Blaze (converse_pro_blaze)
      • Converse Star player (converse_star_player)
      • Fila Disruptor (fila_disruptor)
      • Lacoste Carnaby (lacoste_carnaby)
      • Merrell Bare Access (merrell_bare_access)
      • Minna Parikka Bunny (minna_parikka_bunny)
      • Minna Parikka Cuff (minna_parikka_cuff)
      • New balance 373 (new_balance_373)
      • New balance 420 (new_balance_420)
      • New balance 574 (new_balance_574)
      • New balance 996 (new_balance_996)
      • New balance U420 (new_balance_u420)
      • Nike AIR (nike_air)
      • Nike Air Max Motion (nike_air_max_motion)
      • Nike Air Max Sequent (nike_air_max_sequent)
      • Nike Baskets Revolution 4 (nike_baskets_revolution_4)
      • Nike Classic Cortez (nike_classic_cortez)
      • Nike Court Borough (nike_court_borough)
      • Nike Legend (nike_legend)
      • Nike MD Runner (nike_md_runner)
      • Nike Revolution (nike_revolution)
      • Nike Star Runner (nike_star_runner)
      • Nike Tanjun (nike_tanjun)
      • Puma BASKET (puma_basket)
      • Puma Classic (puma_classic)
      • Puma Ignite (puma_ignite)
      • Puma Platform (puma_platform)
      • Puma Smash (puma_smash)
      • Reebok Classic Leather (reebok_classic_leather)
      • Reebok Club C (reebok_club_c)
      • Salomon X Ultra 3 (salomon_x_ultra_3)
      • Timberland Adventure (timberland_adventure)
      • Timberland Killington (timberland_killington)
      • Under Armour Charged (under_armour_charged)
      • Vans Atwood (vans_atwood)
      • Vans Authentic (vans_authentic)
      • Vans Old Skool (vans_old_skool)
      • Vans Old Skool Platform (vans_old_skool_platform)
      • Vans Platform (vans_platform)
      • Vans Sk8 (vans_sk8)
      • Vans Sk8-Hi (vans_sk8_hi)
      • Vans Slip-on (vans_slip_on)
      • Vans Ultra Range (vans_ultra_range)
    • Kuvio (kuvio):
      • Eläinkuvio (ela_inkuvio)
      • Graafinen (graafinen)
      • Logo (logo)
      • Maastokuvio (maastokuvio)
      • Meleerattu (meleerattu)
      • Monivärinen (moniva_rinen)
      • Printti (printti)
      • Shapes (shapes)
      • Sydän (syda_n)
      • Tavallinen (tavallinen)
      • Yksivärinen (yksiva_rinen)
    • Pohjan tyyppi (koron_tyyppi):
      • Paksu pohja (platform)
    • Pintamateriaali (pintamateriaali):
      • Denim (denim)
      • Keinonahka (keinonahka)
      • Kumi (kumi)
      • Mokkanahka (mokkanahka)
      • Muovi (muovi)
      • Nahka (nahka)
      • Nupukkinahka (nupukkinahka)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Termoplastinen polyuretaani (TPU) (termoplastinen_polyuretaani_tpu_)
      • Verkko (verkko)
    • Sulkumekanismi (sulkumekanismi):
      • Kengännauha (kenga_nnauha)
      • Kiristysnyöri (kiristysnyo_ri)
      • Tarranauha (tarranauha)
      • Umpinainen (umpinainen)
      • Vetoketju (vetoketju)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi