x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Puma Platform Tennarit

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 9
    • Puma Vikky Platform AC Lenkkarit, Paradise Pink 32
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/132207106.jpg
      Puma Puma Vikky Platform AC Lenkkarit, Paradise Pink 32 Vikky Platform AC Lenkkarit, Paradise Pink 32 Vikky Platform AC Lenkkarit, Paradise Pink 32 Hienot Puman lenkkarit käyvät vauhdikkaisiinkin ulkoleikkeihin! Kengät on valmistettu mokkanahasta ja niissä on nahkayksityiskohtia, hyvää pitoa antava kumipohja ja kätevät nauhat, joiden avulla kenkä pysyy varmasti paikoillaan. Materiaali: Mokkanahka, nahka. Ulkopohja: Kumi. Koko-ohje (sisämitta): Koko 28 170 mm Koko 29 175 mm Koko 30 180 mm Koko 31 185 mm Koko 32 190 mm Koko 33 200 mm Koko 34 205 mm Koko 35 215 mm (1)
      Puma Vikky Platform AC Lenkkarit, Paradise Pink 32
      • 04059505159764
      1
      34.80 EUR
    • Puma Vikky Platform Tennarit, Blue 36
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/124149961.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/118147354.jpg
      Puma Puma Vikky Platform Tennarit, Blue 36 Vikky Platform Tennarit, Blue 36 Vikky Platform Tennarit, Blue 36 Puman tyylikkäät tennarit sopivat erinomaisesti leikkiin ja temmellykseen! Nämä urheilulliset kengät on valmistettu mokasta ja niissä on nahkasta tehtyjä yksityiskohtia. Kenkien pohja on hieman korkeampaa mallia ja se antaa hyvän otteen alustaan. Joustavien kengännauhojen ansiosta tennarit on helppo sujauttaa jalkaan. (1)
      Puma Vikky Platform Tennarit, Blue 36
      • 04059506191350
      1
      38.80 EUR
    • Puma Vikky Platform AC Tennarit, Blue 32
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/124149958.jpg
      Puma Puma Vikky Platform AC Tennarit, Blue 32 Vikky Platform AC Tennarit, Blue 32 Vikky Platform AC Tennarit, Blue 32 Puman tyylikkäät tennarit sopivat erinomaisesti leikkiin ja temmellykseen! Nämä urheilulliset kengät on valmistettu mokasta ja niissä on nahkasta tehtyjä yksityiskohtia. Kenkien pohja on hieman korkeampaa mallia ja se antaa hyvän otteen alustaan. Joustavien kengännauhojen ansiosta tennarit on helppo sujauttaa jalkaan. (1)
      Puma Vikky Platform AC Tennarit, Blue 32
      • 04059506191626
      1
      38.80 EUR
    • Puma Vikky Platform AC Tennarit, Blue 29
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/124149958.jpg
      Puma Puma Vikky Platform AC Tennarit, Blue 29 Vikky Platform AC Tennarit, Blue 29 Vikky Platform AC Tennarit, Blue 29 Puman tyylikkäät tennarit sopivat erinomaisesti leikkiin ja temmellykseen! Nämä urheilulliset kengät on valmistettu mokasta ja niissä on nahkasta tehtyjä yksityiskohtia. Kenkien pohja on hieman korkeampaa mallia ja se antaa hyvän otteen alustaan. Joustavien kengännauhojen ansiosta tennarit on helppo sujauttaa jalkaan. (1)
      Puma Vikky Platform AC Tennarit, Blue 29
      • 04059506191589
      1
      38.80 EUR
    • Puma Vikky Platform Tennarit, Blue 38
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/124149961.jpg
      Puma Puma Vikky Platform Tennarit, Blue 38 Vikky Platform Tennarit, Blue 38 Vikky Platform Tennarit, Blue 38 Puman tyylikkäät tennarit sopivat erinomaisesti leikkiin ja temmellykseen! Nämä urheilulliset kengät on valmistettu mokasta ja niissä on nahkasta tehtyjä yksityiskohtia. Kenkien pohja on hieman korkeampaa mallia ja se antaa hyvän otteen alustaan. Joustavien kengännauhojen ansiosta tennarit on helppo sujauttaa jalkaan. (1)
      Puma Vikky Platform Tennarit, Blue 38
      • 04059506191381
      1
      38.80 EUR
    • Puma Vikky Platform Tennarit, Blue 37
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/124149961.jpg
      Puma Puma Vikky Platform Tennarit, Blue 37 Vikky Platform Tennarit, Blue 37 Vikky Platform Tennarit, Blue 37 Puman tyylikkäät tennarit sopivat erinomaisesti leikkiin ja temmellykseen! Nämä urheilulliset kengät on valmistettu mokasta ja niissä on nahkasta tehtyjä yksityiskohtia. Kenkien pohja on hieman korkeampaa mallia ja se antaa hyvän otteen alustaan. Joustavien kengännauhojen ansiosta tennarit on helppo sujauttaa jalkaan. (1)
      Puma Vikky Platform Tennarit, Blue 37
      • 04059506191367
      1
      38.80 EUR
    • Puma Vikky Platform AC Tennarit, Blue 31
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/124149958.jpg
      Puma Puma Vikky Platform AC Tennarit, Blue 31 Vikky Platform AC Tennarit, Blue 31 Vikky Platform AC Tennarit, Blue 31 Puman tyylikkäät tennarit sopivat erinomaisesti leikkiin ja temmellykseen! Nämä urheilulliset kengät on valmistettu mokasta ja niissä on nahkasta tehtyjä yksityiskohtia. Kenkien pohja on hieman korkeampaa mallia ja se antaa hyvän otteen alustaan. Joustavien kengännauhojen ansiosta tennarit on helppo sujauttaa jalkaan. (1)
      Puma Vikky Platform AC Tennarit, Blue 31
      • 04059506191602
      1
      38.80 EUR
    • Puma Suede Platform Jewel GS
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/97427025.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/99775969.jpg
      Puma Puma Suede Platform Jewel GS Suede Platform Jewel GS Suede Platform Jewel GS Suede Platform Jewel Jr on trendikäs kenkä nuorelle naiselle. Korkealla ulkopohjalla, mokkapäällisellä ja hurmaavalla koristeella kantaosiossa se on varma suosikki. (1)
      Puma Suede Platform Jewel GS
      • 04059504959822
      1
      deal
      43.90 EUR
    • Puma Vikky Platform AC Tennarit, Blue 30
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/124149958.jpg
      Puma Puma Vikky Platform AC Tennarit, Blue 30 Vikky Platform AC Tennarit, Blue 30 Vikky Platform AC Tennarit, Blue 30 Puman tyylikkäät tennarit sopivat erinomaisesti leikkiin ja temmellykseen! Nämä urheilulliset kengät on valmistettu mokasta ja niissä on nahkasta tehtyjä yksityiskohtia. Kenkien pohja on hieman korkeampaa mallia ja se antaa hyvän otteen alustaan. Joustavien kengännauhojen ansiosta tennarit on helppo sujauttaa jalkaan. (1)
      Puma Vikky Platform AC Tennarit, Blue 30
      • 04059506191596
      1
      38.80 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Converse DEFAULT
        • converse
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Puma DEFAULT
        • puma
      • Vans DEFAULT
        • vans
      • Musta DEFAULT
        • musta
      • Valkoinen DEFAULT
        • valkoinen
      • Nahka DEFAULT
        • nahka
      • Paksupohjaiset DEFAULT
        • platform
      • FILA DEFAULT
        • fila
    • Kengän varren tyyppi (kenga_n_varren_tyyppi):
      • Matalavartinen (matalavartinen)
      • Pitkävartinen (pitka_vartinen)
    • Koko (kenga_n_koko):
      • 15 (15)
      • 16 (16)
      • 17 (17)
      • 18 (18)
      • 18.5 (18_5)
      • 19 (19)
      • 19.5 (19_5)
      • 20 (20)
      • 21 (21)
      • 22 (22)
      • 22.5 (22_5)
      • 23 (23)
      • 23.5 (23_5)
      • 24 (24)
      • 25 (25)
      • 25.5 (25_5)
      • 26 (26)
      • 26.5 (26_5)
      • 27 (27)
      • 27.5 (27_5)
      • 28 (28)
      • 28.5 (28_5)
      • 29 (29)
      • 29.5 (29_5)
      • 30 (30)
      • 30.5 (30_5)
      • 31 (31)
      • 31.5 (31_5)
      • 32 (32)
      • 32.5 (32_5)
      • 33 (33)
      • 33.5 (33_5)
      • 34 (34)
      • 34.5 (34_5)
      • 35 (35)
      • 35 1/3 (35_1_3)
      • 35.5 (35_5)
      • 36 (36)
      • 36 1/3 (36_1_3)
      • 36 2/3 (36_2_3)
      • 36.5 (36_5)
      • 37 (37)
      • 37 1/3 (37_1_3)
      • 37.5 (37_5)
      • 38 (38)
      • 38 1/3 (38_1_3)
      • 38 2/3 (38_2_3)
      • 38.5 (38_5)
      • 39 (39)
      • 39 1/3 (39_1_3)
      • 39.5 (39_5)
      • 40 (40)
      • 40 1/3 (40_1_3)
      • 40 2/3 (40_2_3)
      • 40.5 (40_5)
      • 41 (41)
      • 41 1/3 (41_1_3)
      • 41.5 (41_5)
      • 42 (42)
      • 42 2/3 (42_2_3)
      • 42.5 (42_5)
      • 43 (43)
      • 43 1/3 (43_1_3)
      • 43.5 (43_5)
      • 44 (44)
      • 44 2/3 (44_2_3)
      • 44.5 (44_5)
      • 45 (45)
      • 45 1/3 (45_1_3)
      • 45.5 (45_5)
      • 46 (46)
      • 46 2/3 (46_2_3)
      • 46.5 (46_5)
      • 47 (47)
      • 47 1/3 (47_1_3)
      • 47.5 (47_5)
      • 48 (48)
      • 48 2/3 (48_2_3)
      • 48.5 (48_5)
      • 49 (49)
      • 49 1/3 (49_1_3)
      • 49.5 (49_5)
      • 50 (50)
      • 50 2/3 (50_2_3)
      • 51 (51)
      • 51 1/3 (51_1_3)
      • 52 (52)
      • 52 2/3 (52_2_3)
      • 53 (53)
      • 53 1/3 (53_1_3)
      • 53.5 (53_5)
      • 54 2/3 (54_2_3)
      • 54.5 (54_5)
      • 55 (55)
      • 55 2/3 (55_2_3)
      • 110 (110)
    • Merkki (brand):
      • Adidas (adidas)
      • Converse (converse)
      • Nike (nike)
      • New Balance (new_balance)
      • Vans (vans)
      • Puma (puma)
      • Reebok (reebok)
      • ACO (aco)
      • Andre (andre)
      • Apepazza (apepazza)
      • Arkk (arkk)
      • ARKK Copenhagen (arkk_copenhagen)
      • Asfvlt (asfvlt)
      • Asics (asics)
      • Asics Tiger (asics_tiger)
      • Babolat (babolat)
      • Bagheera (bagheera)
      • Batman (batman)
      • Birkenstock (birkenstock)
      • Bisgaard (bisgaard)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Blauer (blauer)
      • Blundstone (blundstone)
      • Bobux (bobux)
      • Boxfresh (boxfresh)
      • Brooks (brooks)
      • Buffalo (buffalo)
      • Bugatti (bugatti)
      • Callaghan (callaghan)
      • Calvin klein (calvin_klein)
      • Casual Attitude (casual_attitude)
      • CAT (cat)
      • Champion (champion)
      • Clarks (clarks)
      • CMP (cmp)
      • Colmar (colmar)
      • Color Kids (color_kids)
      • Columbia (columbia)
      • Coolway (coolway)
      • Crocs (crocs)
      • Cube (cube)
      • Dachstein (dachstein)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • Desigual (desigual)
      • Diadora (diadora)
      • Diesel (diesel)
      • Disney (disney)
      • Disney Cars (disney_cars)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Dockers (dockers)
      • Dr. Martens (dr_martens)
      • Ecco (ecco)
      • El naturalista (el_naturalista)
      • Element (element)
      • Ellesse (ellesse)
      • Emerica (emerica)
      • Endurance (endurance)
      • Es (es)
      • Esprit (esprit)
      • Etnies (etnies)
      • FILA (fila)
      • FitFlop (fitflop)
      • Gabor (gabor)
      • Gant (gant)
      • GBB (gbb)
      • Geox (geox)
      • Giesswein (giesswein)
      • Giro (giro)
      • Globe (globe)
      • Gola (gola)
      • Graffiti (graffiti)
      • GUESS (guess)
      • Halti (halti)
      • Havaianas (havaianas)
      • Heelys (heelys)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Hummel (hummel)
      • Hyperfied (hyperfied)
      • Irregular choice (irregular_choice)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jordan (jordan)
      • Josef seibel (josef_seibel)
      • K-swiss (k_swiss)
      • Kappa (kappa)
      • Kavat (kavat)
      • Kawasaki (kawasaki)
      • Keen (keen)
      • Kustom (kustom)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lakai (lakai)
      • Le coq sportif (le_coq_sportif)
      • Leaf (leaf)
      • Levi's (levi_s)
      • Little Champs (little_champs)
      • Lowa (lowa)
      • Luca & Lola (luca_lola)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marco Tozzi (marco_tozzi)
      • Marvel (marvel)
      • Mavic (mavic)
      • Merrell (merrell)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • Minna Parikka (minna_parikka)
      • Mizuno (mizuno)
      • Mtng (mtng)
      • Mustang (mustang)
      • New rock (new_rock)
      • ON (on)
      • On Running (on_running)
      • Onitsuka tiger (onitsuka_tiger)
      • Palladium (palladium)
      • Pax (pax)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Pldm by palladium (pldm_by_palladium)
      • Primigi (primigi)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Redskins (redskins)
      • Reebok Classic (reebok_classic)
      • Reef (reef)
      • Reima (reima)
      • Replay (replay)
      • Rip N Dip (rip_n_dip)
      • Roberto Cavalli (roberto_cavalli)
      • Roxy (roxy)
      • Ryhmä Hau (ryhma_hau)
      • Salomon (salomon)
      • Saucony (saucony)
      • Shimano (shimano)
      • Sievi (sievi)
      • Sioux (sioux)
      • SKECHERS (skechers)
      • Sofie schnoor (sofie_schnoor)
      • Sorel (sorel)
      • Sprox (sprox)
      • Stonefly (stonefly)
      • Straye (straye)
      • Superdry (superdry)
      • Superfit (superfit)
      • Superga (superga)
      • Supra (supra)
      • Tamaris (tamaris)
      • The North Face (the_north_face)
      • Timberland (timberland)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Toms (toms)
      • Treksta (treksta)
      • Under Armour (under_armour)
      • Vagabond (vagabond)
      • Vaude (vaude)
      • Veja (veja)
      • Versace (versace)
      • Versace Jeans Couture (versace_jeans_couture)
      • Vibram (vibram)
      • Victoria (victoria)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Viking (viking)
      • Vivobarefoot (vivobarefoot)
      • Volcom (volcom)
      • Waldlaufer (waldlaufer)
      • Yurban (yurban)
      • ZigZag (zigzag)
    • Hinta (price):
      • < 55 € (budget)
      • 55 € - 75 € (price_2)
      • 75 € - 100 € (price_3)
      • ≥ 100 € (price_4)
    • Väri (va_ri):
      • Valkoinen Puma Platform Valkoinen Tennarit (valkoinen)
      • Blauw (sininen)
      • Rood (punainen)
      • Bruin (ruskea)
      • Goud (kulta)
      • Geel (keltainen)
      • Grijs (harmaa)
      • Groen (vihrea_)
      • Koraal (koralli)
      • Multicolor (moniva_ri)
      • Huidkleurig (nude)
      • Oranje (oranssi)
      • Paars (violetti)
      • Taupe (ruskeanharmaa)
      • Zilver (hopea)
      • Zwart/Wit (mustavalkoinen)
      • Beige (beige)
      • Kerma (kerma)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen Puma Platform Vaaleanpunainen Tennarit (vaaleanpunainen)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Naiset (naiset)
      • Miehet (miehet)
      • Unisex (unisex)
    • Malli (group):
      • Adidas adizero (adidas_adizero)
      • Adidas Advantage (adidas_advantage)
      • Adidas Campus (adidas_campus)
      • Adidas Cloudfoam (adidas_cloudfoam)
      • Adidas EQT (adidas_eqt)
      • Adidas Forest Grove (adidas_forest_grove)
      • Adidas Gazelle (adidas_gazelle)
      • Adidas Hoops (adidas_hoops)
      • Adidas LA Trainer (adidas_la_trainer)
      • Adidas Nizza (adidas_nizza)
      • Adidas NMD (adidas_nmd)
      • Adidas Predator (adidas_predator)
      • Adidas Pro Model (adidas_pro_model)
      • Adidas Samba (adidas_samba)
      • Adidas Sambarose (adidas_sambarose)
      • Adidas Seeley (adidas_seeley)
      • Adidas Stan Smith (adidas_stan_smith)
      • Adidas Superstar (adidas_superstar)
      • Adidas Swift Run (adidas_swift_run)
      • Adidas Switch (adidas_switch)
      • Adidas Top Ten (adidas_top_ten)
      • Adidas UltraBoost (adidas_ultraboost)
      • Adidas X (adidas_x)
      • Adidas X_PLR (adidas_x_plr)
      • Adidas ZX Flux (adidas_zx_flux)
      • Asics Gel Kayano (asics_gel_kayano)
      • Asics Gel-Cumulus 20 (asics_gel_cumulus_20)
      • Converse All Star (converse_all_star)
      • Converse All Star High (converse_all_star_high)
      • Converse Chuck Taylor All Star II (converse_chuck_taylor_all_star_ii)
      • Converse Chuck Taylor Hoog (converse_chuck_taylor_hoog)
      • Converse Chuck Taylor Laag (converse_chuck_taylor_laag)
      • Converse One Star (converse_one_star)
      • Converse Pro Blaze (converse_pro_blaze)
      • Converse Star player (converse_star_player)
      • Fila Disruptor (fila_disruptor)
      • Lacoste Carnaby (lacoste_carnaby)
      • Merrell Bare Access (merrell_bare_access)
      • Minna Parikka Bunny (minna_parikka_bunny)
      • Minna Parikka Cuff (minna_parikka_cuff)
      • New balance 373 (new_balance_373)
      • New balance 420 (new_balance_420)
      • New balance 574 (new_balance_574)
      • New balance 996 (new_balance_996)
      • New balance U420 (new_balance_u420)
      • Nike AIR (nike_air)
      • Nike Air Max Motion (nike_air_max_motion)
      • Nike Air Max Sequent (nike_air_max_sequent)
      • Nike Baskets Revolution 4 (nike_baskets_revolution_4)
      • Nike Classic Cortez (nike_classic_cortez)
      • Nike Court Borough (nike_court_borough)
      • Nike Legend (nike_legend)
      • Nike MD Runner (nike_md_runner)
      • Nike Revolution (nike_revolution)
      • Nike Star Runner (nike_star_runner)
      • Nike Tanjun (nike_tanjun)
      • Puma BASKET (puma_basket)
      • Puma Classic (puma_classic)
      • Puma Ignite (puma_ignite)
      • Puma Platform (puma_platform)
      • Puma Smash (puma_smash)
      • Reebok Classic Leather (reebok_classic_leather)
      • Reebok Club C (reebok_club_c)
      • Salomon X Ultra 3 (salomon_x_ultra_3)
      • Timberland Adventure (timberland_adventure)
      • Timberland Killington (timberland_killington)
      • Under Armour Charged (under_armour_charged)
      • Vans Atwood (vans_atwood)
      • Vans Authentic (vans_authentic)
      • Vans Old Skool (vans_old_skool)
      • Vans Old Skool Platform (vans_old_skool_platform)
      • Vans Platform (vans_platform)
      • Vans Sk8 (vans_sk8)
      • Vans Sk8-Hi (vans_sk8_hi)
      • Vans Slip-on (vans_slip_on)
      • Vans Ultra Range (vans_ultra_range)
    • Kuvio (kuvio):
      • Eläinkuvio (ela_inkuvio)
      • Graafinen (graafinen)
      • Logo (logo)
      • Maastokuvio (maastokuvio)
      • Meleerattu (meleerattu)
      • Monivärinen (moniva_rinen)
      • Printti (printti)
      • Shapes (shapes)
      • Sydän (syda_n)
      • Tavallinen (tavallinen)
      • Yksivärinen (yksiva_rinen)
    • Pohjan tyyppi (koron_tyyppi):
      • Paksu pohja (platform)
    • Pintamateriaali (pintamateriaali):
      • Denim (denim)
      • Keinonahka (keinonahka)
      • Kumi (kumi)
      • Mokkanahka (mokkanahka)
      • Muovi (muovi)
      • Nahka (nahka)
      • Nupukkinahka (nupukkinahka)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Termoplastinen polyuretaani (TPU) (termoplastinen_polyuretaani_tpu_)
      • Verkko (verkko)
    • Sulkumekanismi (sulkumekanismi):
      • Kengännauha (kenga_nnauha)
      • Kiristysnyöri (kiristysnyo_ri)
      • Tarranauha (tarranauha)
      • Umpinainen (umpinainen)
      • Vetoketju (vetoketju)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi