x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Vans Old Skool Platform

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 9
    • Vans Old Skool Platform Sneakers true white Koko 8.0 US
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141911078.jpg
      Vans Vans Old Skool Platform Sneakers true white Koko 8.0 US Old Skool Platform Sneakers true white Koko 8.0 US Old Skool Platform Sneakers true white Koko 8.0 US Klassiset Vans Old Skool -tennarit platformillaJos et ole vielä päässyt trendiin kiinni, sinun on aika hypätä aallonharjalle. Vans Old Skool -tennarit ovat todelliset klassikot.Ne toivat näkyville Vansin ikonisen sivuraidan, joka on nykyään muodostunut omaksi statussymbolikseen skeittipiireissä. Mutta Old Skool Platformit ovat kokeneet trendikkään muodonmuutoksen tyydyttääkseen muotitietoisten naisten kenkähimon. Saman unohtumattoman klassisen viivan ja korkeampien pohjien ansiosta kävelet pi... (1)
      Vans Old Skool Platform Sneakers true white Koko 8.0 US
      • 00192362642902
      1
      79.95 EUR
    • Vans Old Skool Platform Sneakers true white Koko 7.5 US
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141911078.jpg
      Vans Vans Old Skool Platform Sneakers true white Koko 7.5 US Old Skool Platform Sneakers true white Koko 7.5 US Old Skool Platform Sneakers true white Koko 7.5 US Klassiset Vans Old Skool -tennarit platformillaJos et ole vielä päässyt trendiin kiinni, sinun on aika hypätä aallonharjalle. Vans Old Skool -tennarit ovat todelliset klassikot.Ne toivat näkyville Vansin ikonisen sivuraidan, joka on nykyään muodostunut omaksi statussymbolikseen skeittipiireissä. Mutta Old Skool Platformit ovat kokeneet trendikkään muodonmuutoksen tyydyttääkseen muotitietoisten naisten kenkähimon. Saman unohtumattoman klassisen viivan ja korkeampien pohjien ansiosta kävelet pi... (1)
      Vans Old Skool Platform Sneakers true white Koko 7.5 US
      • 00192362642865
      1
      79.95 EUR
    • Vans Old Skool Platform Sneakers true white Koko 6.5 US
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141911078.jpg
      Vans Vans Old Skool Platform Sneakers true white Koko 6.5 US Old Skool Platform Sneakers true white Koko 6.5 US Old Skool Platform Sneakers true white Koko 6.5 US Klassiset Vans Old Skool -tennarit platformillaJos et ole vielä päässyt trendiin kiinni, sinun on aika hypätä aallonharjalle. Vans Old Skool -tennarit ovat todelliset klassikot.Ne toivat näkyville Vansin ikonisen sivuraidan, joka on nykyään muodostunut omaksi statussymbolikseen skeittipiireissä. Mutta Old Skool Platformit ovat kokeneet trendikkään muodonmuutoksen tyydyttääkseen muotitietoisten naisten kenkähimon. Saman unohtumattoman klassisen viivan ja korkeampien pohjien ansiosta kävelet pi... (1)
      Vans Old Skool Platform Sneakers true white Koko 6.5 US
      • 00192362642780
      1
      79.95 EUR
    • Vans Old Skool Platform Sneakers true white Koko 8.5 US
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141911078.jpg
      Vans Vans Old Skool Platform Sneakers true white Koko 8.5 US Old Skool Platform Sneakers true white Koko 8.5 US Old Skool Platform Sneakers true white Koko 8.5 US Klassiset Vans Old Skool -tennarit platformillaJos et ole vielä päässyt trendiin kiinni, sinun on aika hypätä aallonharjalle. Vans Old Skool -tennarit ovat todelliset klassikot.Ne toivat näkyville Vansin ikonisen sivuraidan, joka on nykyään muodostunut omaksi statussymbolikseen skeittipiireissä. Mutta Old Skool Platformit ovat kokeneet trendikkään muodonmuutoksen tyydyttääkseen muotitietoisten naisten kenkähimon. Saman unohtumattoman klassisen viivan ja korkeampien pohjien ansiosta kävelet pi... (1)
      Vans Old Skool Platform Sneakers true white Koko 8.5 US
      • 00192362643008
      1
      79.95 EUR
    • Vans Old Skool Platform Sneakers true white Koko 6.0 US
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141911078.jpg
      Vans Vans Old Skool Platform Sneakers true white Koko 6.0 US Old Skool Platform Sneakers true white Koko 6.0 US Old Skool Platform Sneakers true white Koko 6.0 US Klassiset Vans Old Skool -tennarit platformillaJos et ole vielä päässyt trendiin kiinni, sinun on aika hypätä aallonharjalle. Vans Old Skool -tennarit ovat todelliset klassikot.Ne toivat näkyville Vansin ikonisen sivuraidan, joka on nykyään muodostunut omaksi statussymbolikseen skeittipiireissä. Mutta Old Skool Platformit ovat kokeneet trendikkään muodonmuutoksen tyydyttääkseen muotitietoisten naisten kenkähimon. Saman unohtumattoman klassisen viivan ja korkeampien pohjien ansiosta kävelet pi... (1)
      Vans Old Skool Platform Sneakers true white Koko 6.0 US
      • 00192362642735
      1
      79.95 EUR
    • Vans Old Skool Platform Sneakers true white Koko 5.0 US
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141911078.jpg
      Vans Vans Old Skool Platform Sneakers true white Koko 5.0 US Old Skool Platform Sneakers true white Koko 5.0 US Old Skool Platform Sneakers true white Koko 5.0 US Klassiset Vans Old Skool -tennarit platformillaJos et ole vielä päässyt trendiin kiinni, sinun on aika hypätä aallonharjalle. Vans Old Skool -tennarit ovat todelliset klassikot.Ne toivat näkyville Vansin ikonisen sivuraidan, joka on nykyään muodostunut omaksi statussymbolikseen skeittipiireissä. Mutta Old Skool Platformit ovat kokeneet trendikkään muodonmuutoksen tyydyttääkseen muotitietoisten naisten kenkähimon. Saman unohtumattoman klassisen viivan ja korkeampien pohjien ansiosta kävelet pi... (1)
      Vans Old Skool Platform Sneakers true white Koko 5.0 US
      • 00192362642711
      1
      79.95 EUR
    • Vans Old Skool Platform Sneakers true white Koko 7.0 US
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141911078.jpg
      Vans Vans Old Skool Platform Sneakers true white Koko 7.0 US Old Skool Platform Sneakers true white Koko 7.0 US Old Skool Platform Sneakers true white Koko 7.0 US Klassiset Vans Old Skool -tennarit platformillaJos et ole vielä päässyt trendiin kiinni, sinun on aika hypätä aallonharjalle. Vans Old Skool -tennarit ovat todelliset klassikot.Ne toivat näkyville Vansin ikonisen sivuraidan, joka on nykyään muodostunut omaksi statussymbolikseen skeittipiireissä. Mutta Old Skool Platformit ovat kokeneet trendikkään muodonmuutoksen tyydyttääkseen muotitietoisten naisten kenkähimon. Saman unohtumattoman klassisen viivan ja korkeampien pohjien ansiosta kävelet pi... (1)
      Vans Old Skool Platform Sneakers true white Koko 7.0 US
      • 00192362642810
      1
      79.95 EUR
    • Vans Old Skool Platform Sneakers true white Koko 5.5 US
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141911078.jpg
      Vans Vans Old Skool Platform Sneakers true white Koko 5.5 US Old Skool Platform Sneakers true white Koko 5.5 US Old Skool Platform Sneakers true white Koko 5.5 US Klassiset Vans Old Skool -tennarit platformillaJos et ole vielä päässyt trendiin kiinni, sinun on aika hypätä aallonharjalle. Vans Old Skool -tennarit ovat todelliset klassikot.Ne toivat näkyville Vansin ikonisen sivuraidan, joka on nykyään muodostunut omaksi statussymbolikseen skeittipiireissä. Mutta Old Skool Platformit ovat kokeneet trendikkään muodonmuutoksen tyydyttääkseen muotitietoisten naisten kenkähimon. Saman unohtumattoman klassisen viivan ja korkeampien pohjien ansiosta kävelet pi... (1)
      Vans Old Skool Platform Sneakers true white Koko 5.5 US
      • 00192362642759
      1
      79.95 EUR
    • Vans Old Skool Platform Sneakers true white Koko 4.5 US
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141911078.jpg
      Vans Vans Old Skool Platform Sneakers true white Koko 4.5 US Old Skool Platform Sneakers true white Koko 4.5 US Old Skool Platform Sneakers true white Koko 4.5 US Klassiset Vans Old Skool -tennarit platformillaJos et ole vielä päässyt trendiin kiinni, sinun on aika hypätä aallonharjalle. Vans Old Skool -tennarit ovat todelliset klassikot.Ne toivat näkyville Vansin ikonisen sivuraidan, joka on nykyään muodostunut omaksi statussymbolikseen skeittipiireissä. Mutta Old Skool Platformit ovat kokeneet trendikkään muodonmuutoksen tyydyttääkseen muotitietoisten naisten kenkähimon. Saman unohtumattoman klassisen viivan ja korkeampien pohjien ansiosta kävelet pi... (1)
      Vans Old Skool Platform Sneakers true white Koko 4.5 US
      • 00192362642698
      1
      79.95 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Converse DEFAULT
        • converse
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Puma DEFAULT
        • puma
      • Vans DEFAULT
        • vans
      • Musta DEFAULT
        • musta
      • Valkoinen DEFAULT
        • valkoinen
      • Nahka DEFAULT
        • nahka
      • Paksupohjaiset DEFAULT
        • platform
      • FILA DEFAULT
        • fila
    • Koko (kenga_n_koko):
      • 16 (16)
      • 17 (17)
      • 18 (18)
      • 18.5 (18_5)
      • 19 (19)
      • 19.5 (19_5)
      • 20 (20)
      • 21 (21)
      • 22 (22)
      • 23 (23)
      • 23.5 (23_5)
      • 24 (24)
      • 25 (25)
      • 26 (26)
      • 27 (27)
      • 27.5 (27_5)
      • 28 (28)
      • 28.5 (28_5)
      • 29 (29)
      • 29.5 (29_5)
      • 30 (30)
      • 30.5 (30_5)
      • 31 (31)
      • 31.5 (31_5)
      • 32 (32)
      • 32.5 (32_5)
      • 33 (33)
      • 33.5 (33_5)
      • 34 (34)
      • 34.5 (34_5)
      • 35 (35)
      • 35.5 (35_5)
      • 36 (36)
      • 36 1/3 (36_1_3)
      • 36 2/3 (36_2_3)
      • 36.5 (36_5)
      • 37 (37)
      • 37-39 (37_39)
      • 37 1/3 (37_1_3)
      • 37.5 (37_5)
      • 38 (38)
      • 38 1/3 (38_1_3)
      • 38 2/3 (38_2_3)
      • 38.5 (38_5)
      • 39 (39)
      • 39 1/3 (39_1_3)
      • 39.5 (39_5)
      • 40 (40)
      • 40 1/3 (40_1_3)
      • 40 2/3 (40_2_3)
      • 40.5 (40_5)
      • 41 (41)
      • 41 1/3 (41_1_3)
      • 41.5 (41_5)
      • 42 (42)
      • 42 2/3 (42_2_3)
      • 42.5 (42_5)
      • 43 (43)
      • 43 1/3 (43_1_3)
      • 43.5 (43_5)
      • 44 (44)
      • 44 2/3 (44_2_3)
      • 44.5 (44_5)
      • 45 (45)
      • 45 1/3 (45_1_3)
      • 45.5 (45_5)
      • 46 (46)
      • 46 2/3 (46_2_3)
      • 46.5 (46_5)
      • 47 (47)
      • 47 1/3 (47_1_3)
      • 47.5 (47_5)
      • 48 (48)
      • 48.5 (48_5)
      • 49 (49)
      • 49.5 (49_5)
      • 50 (50)
      • 51 (51)
      • 52 (52)
      • 53.5 (53_5)
      • 54.5 (54_5)
      • 55 (55)
    • Merkki (brand):
      • Adidas (adidas)
      • Converse (converse)
      • Nike (nike)
      • New Balance (new_balance)
      • Vans (vans)
      • Puma (puma)
      • Reebok (reebok)
      • Adidas Five Ten (adidas_five_ten)
      • Arena (arena)
      • Asfvlt (asfvlt)
      • Asics (asics)
      • Bagheera (bagheera)
      • Batman (batman)
      • Bisgaard (bisgaard)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Blundstone (blundstone)
      • Bobux (bobux)
      • Boxfresh (boxfresh)
      • Buffalo (buffalo)
      • CAT (cat)
      • Champion (champion)
      • CMP (cmp)
      • Columbia (columbia)
      • Crocs (crocs)
      • Cube (cube)
      • Dachstein (dachstein)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • Diadora (diadora)
      • Disney (disney)
      • Disney Cars (disney_cars)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Djinns (djinns)
      • Ecco (ecco)
      • Element (element)
      • Ellesse (ellesse)
      • Emerica (emerica)
      • Endurance (endurance)
      • Es (es)
      • Esprit (esprit)
      • Etnies (etnies)
      • Fila (fila)
      • Geox (geox)
      • Giesswein (giesswein)
      • Giro (giro)
      • Globe (globe)
      • Graffiti (graffiti)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Halti (halti)
      • Heelys (heelys)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Huf (huf)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Hummel (hummel)
      • Hyperfied (hyperfied)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • iON (ion)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • K-swiss (k_swiss)
      • Kamik (kamik)
      • Kappa (kappa)
      • Kavat (kavat)
      • Keen (keen)
      • Kustom (kustom)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Lacoste (lacoste)
      • Leaf (leaf)
      • Levi's (levi_s)
      • Little Champs (little_champs)
      • Lock Laces (lock_laces)
      • Lowa (lowa)
      • Luca & Lola (luca_lola)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marvel (marvel)
      • Mavic (mavic)
      • Merrell (merrell)
      • Nordbjørn (nordbj_rn)
      • Oakley (oakley)
      • Palladium (palladium)
      • Pax (pax)
      • Pieces (pieces)
      • PJ Masks (pj_masks)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reebok Classic (reebok_classic)
      • Reef (reef)
      • Reima (reima)
      • Replay (replay)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Rip N Dip (rip_n_dip)
      • Roxy (roxy)
      • Ryhmä Hau (ryhma_hau)
      • Salomon (salomon)
      • Saucony (saucony)
      • Scarpa (scarpa)
      • Shimano (shimano)
      • SKECHERS (skechers)
      • Sneaky steve (sneaky_steve)
      • Sofie schnoor (sofie_schnoor)
      • Sorel (sorel)
      • Sprox (sprox)
      • Straye (straye)
      • Superdry (superdry)
      • Superfit (superfit)
      • Superga (superga)
      • Supra (supra)
      • The North Face (the_north_face)
      • Timberland (timberland)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Toms (toms)
      • Treksta (treksta)
      • Ugg (ugg)
      • Under Armour (under_armour)
      • Vagabond (vagabond)
      • Vaude (vaude)
      • Vibram (vibram)
      • Victoria (victoria)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Viking (viking)
      • Volcom (volcom)
      • Zandstra (zandstra)
    • Hinta (price):
      • < 45 € (budget)
      • 45 € - 60 € (price_45_60)
      • 60 € - 80 € (price_60_80)
      • ≥ 80 € (price_80)
    • Väri (va_ri):
      • Musta (musta)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Blauw (sininen)
      • Rood (punainen)
      • Bruin (ruskea)
      • Goud (kulta)
      • Geel (keltainen)
      • Grijs (harmaa)
      • Groen (vihrea_)
      • Koraal (koralli)
      • Multicolor (moniva_ri)
      • Oranje (oranssi)
      • Paars (violetti)
      • Taupe (ruskeanharmaa)
      • Zilver (hopea)
      • Zwart/Wit (mustavalkoinen)
      • Beige (beige)
      • Kerma (kerma)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Naiset (naiset)
      • Miehet (miehet)
      • Unisex (unisex)
    • Malli (group):
      • Adidas adizero (adidas_adizero)
      • Adidas Advantage (adidas_advantage)
      • Adidas Campus (adidas_campus)
      • Adidas Cloudfoam (adidas_cloudfoam)
      • Adidas Deerupt (adidas_deerupt)
      • Adidas Gazelle (adidas_gazelle)
      • Adidas Hoops (adidas_hoops)
      • Adidas Sambarose (adidas_sambarose)
      • Adidas Seeley (adidas_seeley)
      • Adidas Superstar (adidas_superstar)
      • Adidas Swift Run (adidas_swift_run)
      • Adidas UltraBoost (adidas_ultraboost)
      • Asics Gel-Kenun (asics_gel_kenun)
      • Asics Jolt 2 GS (asics_jolt_2_gs)
      • Converse All Star (converse_all_star)
      • Converse All Star High (converse_all_star_high)
      • Converse Chuck Taylor All Star II (converse_chuck_taylor_all_star_ii)
      • Converse Chuck Taylor Hoog (converse_chuck_taylor_hoog)
      • Converse Chuck Taylor Laag (converse_chuck_taylor_laag)
      • Converse One Star (converse_one_star)
      • Converse Pro Blaze (converse_pro_blaze)
      • Converse Star player (converse_star_player)
      • Fila Disruptor (fila_disruptor)
      • Fila Orbit Zeppa (fila_orbit_zeppa)
      • Lacoste Carnaby (lacoste_carnaby)
      • Merrell Bare Access (merrell_bare_access)
      • New balance 373 (new_balance_373)
      • New balance 574 (new_balance_574)
      • New balance 996 (new_balance_996)
      • New balance Fresh Foam (new_balance_fresh_foam)
      • New balance MRL247 (new_balance_mrl247)
      • Nike AIR (nike_air)
      • Nike Air Max Motion (nike_air_max_motion)
      • Nike Air Max Sequent (nike_air_max_sequent)
      • Nike Air Max Thea (nike_air_max_thea)
      • Nike Baskets Revolution 4 (nike_baskets_revolution_4)
      • Nike Classic Cortez (nike_classic_cortez)
      • Nike Court Borough (nike_court_borough)
      • Nike Flex Experience (nike_flex_experience)
      • Nike Legend (nike_legend)
      • Nike MD Runner (nike_md_runner)
      • Nike Revolution (nike_revolution)
      • Nike Star Runner (nike_star_runner)
      • Nike Tanjun (nike_tanjun)
      • Puma BASKET (puma_basket)
      • Puma Classic (puma_classic)
      • Puma Future Grip (puma_future_grip)
      • Puma Heart (puma_heart)
      • Puma Ignite (puma_ignite)
      • Puma One (puma_one)
      • Puma Platform (puma_platform)
      • Puma Smash (puma_smash)
      • Reebok Classic Leather (reebok_classic_leather)
      • Reebok Club C (reebok_club_c)
      • Reebok Crossfit Nano (reebok_crossfit_nano)
      • Salomon X Ultra 3 (salomon_x_ultra_3)
      • Timberland Killington (timberland_killington)
      • Under Armour Charged (under_armour_charged)
      • Vans Authentic (vans_authentic)
      • Vans Old Skool (vans_old_skool)
      • Vans Old Skool Platform (vans_old_skool_platform)
      • Vans Platform (vans_platform)
      • Vans Sk8 (vans_sk8)
      • Vans Sk8-Hi (vans_sk8_hi)
      • Vans Slip-on (vans_slip_on)
      • Vans Ultra Range (vans_ultra_range)
    • Kuvio (kuvio):
      • Eläinkuvio (ela_inkuvio)
      • Logo (logo)
      • Maastokuvio (maastokuvio)
      • Meleerattu (meleerattu)
      • Monivärinen (moniva_rinen)
      • Printti (printti)
      • Raidallinen (raidallinen)
      • Ruudullinen (ruudullinen)
      • Shapes (shapes)
      • Yksivärinen (yksiva_rinen)
    • Pohjan tyyppi (koron_tyyppi):
      • Paksu pohja (platform)
    • Pintamateriaali (pintamateriaali):
      • Mokkanahka (mokkanahka)
      • Muovi (muovi)
      • Nahka (nahka)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
    • Sulkumekanismi (sulkumekanismi):
      • Kengännauha (kenga_nnauha)
      • Kiristysnyöri (kiristysnyo_ri)
      • Kuminauha (kuminauha)
      • Tarranauha (tarranauha)
      • Umpinainen (umpinainen)
      • Vetoketju (vetoketju)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi