x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Reef Tennarit

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 16
    • Reef Rover Low TX Harmaa USM 10
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/113968533.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/138006072.jpg
      Reef Reef Rover Low TX Harmaa USM 10 Rover Low TX Harmaa USM 10 Rover Low TX Harmaa USM 10 Miesten canvaskengät. (2)
      Reef Rover Low TX Harmaa USM 10
      • 00190289848698
      1
      43.90 EUR
    • Reef Rover Low Sand USM 9,5
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/113968276.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/104550683.jpg
      Reef Reef Rover Low Sand USM 9,5 Rover Low Sand USM 9,5 Rover Low Sand USM 9,5 Miesten canvaskengät. (1)
      Reef Rover Low Sand USM 9,5
      • 00190542848687
      1
      39.00 EUR
    • Reef Voyage LE Sneakers brown Koko 8.0 US
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/133521157.jpg
      Reef Reef Voyage LE Sneakers brown Koko 8.0 US Voyage LE Sneakers brown Koko 8.0 US Voyage LE Sneakers brown Koko 8.0 US Maintain style without sacrificing support - theVoyage LE from ReefSwellularTechnology is built around three layers of innovative materials: a super-soft, contoured foam deck for instant comfort, a medium-density midsole for long-lasting support, and a high-density rubber outsole for traction, protection and durability. FeaturesSwellular TechnologyISA lite waterproof leatherPremium corduroy linerCork sock liner for premium detailing and odour/moisture managementImproved Swellular traction out... (1)
      Reef Voyage LE Sneakers brown Koko 8.0 US
      • 00191166128674
      1
      deal
      54.95 EUR
    • Reef Rover Low Aikuinen Mies Hiekka 44.5 urheilukenkä
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/112904340.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/112904343.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/112904341.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/113968276.jpg
      Reef Reef Rover Low Aikuinen Mies Hiekka 44.5 urheilukenkä Rover Low Aikuinen Mies Hiekka 44.5 urheilukenkä Rover Low Aikuinen Mies Hiekka 44.5 urheilukenkä Miesten canvaskengät. (1)
      Reef Rover Low Aikuinen Mies Hiekka 44.5 urheilukenkä
      • 00190542848649
      • R03185SNT 44.5
      1
      39.00 EUR
    • Reef Rover Low Musta USM 10,5
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/113970031.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/97795696.jpg
      Reef Reef Rover Low Musta USM 10,5 Rover Low Musta USM 10,5 Rover Low Musta USM 10,5 Miesten canvaskengät. (1)
      Reef Rover Low Musta USM 10,5
      • 00190543858210
      1
      43.90 EUR
    • Reef Rover Low TX Harmaa USM 8,5
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/138006072.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/113968533.jpg
      Reef Reef Rover Low TX Harmaa USM 8,5 Rover Low TX Harmaa USM 8,5 Rover Low TX Harmaa USM 8,5 Miesten canvaskengät. (1)
      Reef Rover Low TX Harmaa USM 8,5
      • 00190289849176
      1
      43.90 EUR
    • Reef Rover Low Sand USM 9
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/113968276.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/104550683.jpg
      Reef Reef Rover Low Sand USM 9 Rover Low Sand USM 9 Rover Low Sand USM 9 Miesten canvaskengät. (1)
      Reef Rover Low Sand USM 9
      • 00190542848786
      1
      39.00 EUR
    • Reef Rover Low Sand USM 8,5
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/112904359.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/112904358.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/112904356.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/113968276.jpg
      Reef Reef Rover Low Sand USM 8,5 Rover Low Sand USM 8,5 Rover Low Sand USM 8,5 Miesten canvaskengät. (1)
      Reef Rover Low Sand USM 8,5
      • 00190542848700
      • R03185SNT 41
      1
      43.90 EUR
    • Reef Rover Low Aikuinen Mies Musta 41 urheilukenkä
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/107781058.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/107781059.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/107781057.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/97795696.jpg
      Reef Reef Rover Low Aikuinen Mies Musta 41 urheilukenkä Rover Low Aikuinen Mies Musta 41 urheilukenkä Rover Low Aikuinen Mies Musta 41 urheilukenkä Miesten canvaskengät. (1)
      Reef Rover Low Aikuinen Mies Musta 41 urheilukenkä
      • 00190543858760
      • R03185BLW 41
      1
      43.90 EUR
    • Reef Rover Low TX Harmaa USM 9
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/113968533.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/138006072.jpg
      Reef Reef Rover Low TX Harmaa USM 9 Rover Low TX Harmaa USM 9 Rover Low TX Harmaa USM 9 Miesten canvaskengät. (1)
      Reef Rover Low TX Harmaa USM 9
      • 00190289849015
      1
      39.00 EUR
    • Reef Rover Low Sand USM 12
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/113968276.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/104550683.jpg
      Reef Reef Rover Low Sand USM 12 Rover Low Sand USM 12 Rover Low Sand USM 12 Miesten canvaskengät. (1)
      Reef Rover Low Sand USM 12
      • 00190542848908
      1
      43.90 EUR
    • Reef Rover Low Musta USM 9,5
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/113970031.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/97795696.jpg
      Reef Reef Rover Low Musta USM 9,5 Rover Low Musta USM 9,5 Rover Low Musta USM 9,5 Miesten canvaskengät. (1)
      Reef Rover Low Musta USM 9,5
      • 00190543858494
      1
      39.00 EUR
    • Reef Rover Low Musta USM 9
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/113970031.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/97795696.jpg
      Reef Reef Rover Low Musta USM 9 Rover Low Musta USM 9 Rover Low Musta USM 9 Miesten canvaskengät. (1)
      Reef Rover Low Musta USM 9
      • 00190543859286
      1
      39.00 EUR
    • Reef Rover Low Musta USM 10
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/113970031.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/104566314.jpg
      Reef Reef Rover Low Musta USM 10 Rover Low Musta USM 10 Rover Low Musta USM 10 Miesten canvaskengät. (1)
      Reef Rover Low Musta USM 10
      • 00190543859538
      1
      43.90 EUR
    • Reef Rover Low Sand USM 10
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/113968276.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/104550683.jpg
      Reef Reef Rover Low Sand USM 10 Rover Low Sand USM 10 Rover Low Sand USM 10 Miesten canvaskengät. (1)
      Reef Rover Low Sand USM 10
      • 00190542848823
      1
      43.90 EUR
    • Reef Rover Low Sand USM 11
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/107334604.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/107334607.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/107334605.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/113968276.jpg
      Reef Reef Rover Low Sand USM 11 Rover Low Sand USM 11 Rover Low Sand USM 11 Miesten canvaskengät. (1)
      Reef Rover Low Sand USM 11
      • 00190542848861
      • R03185SNT 44
      1
      39.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Converse DEFAULT
        • converse
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Puma DEFAULT
        • puma
      • Vans DEFAULT
        • vans
      • Musta DEFAULT
        • musta
      • Valkoinen DEFAULT
        • valkoinen
      • Nahka DEFAULT
        • nahka
      • Paksupohjaiset DEFAULT
        • platform
      • FILA DEFAULT
        • fila
    • Koko (kenga_n_koko):
      • 16 (16)
      • 17 (17)
      • 18 (18)
      • 18.5 (18_5)
      • 19 (19)
      • 19.5 (19_5)
      • 20 (20)
      • 21 (21)
      • 22 (22)
      • 23 (23)
      • 23.5 (23_5)
      • 24 (24)
      • 25 (25)
      • 25.5 (25_5)
      • 26 (26)
      • 26.5 (26_5)
      • 27 (27)
      • 27.5 (27_5)
      • 28 (28)
      • 28.5 (28_5)
      • 29 (29)
      • 29.5 (29_5)
      • 30 (30)
      • 30.5 (30_5)
      • 31 (31)
      • 31.5 (31_5)
      • 32 (32)
      • 32.5 (32_5)
      • 33 (33)
      • 33.5 (33_5)
      • 34 (34)
      • 34.5 (34_5)
      • 35 (35)
      • 35 1/3 (35_1_3)
      • 35.5 (35_5)
      • 36 (36)
      • 36 1/3 (36_1_3)
      • 36 2/3 (36_2_3)
      • 36.5 (36_5)
      • 37 (37)
      • 37-39 (37_39)
      • 37 1/3 (37_1_3)
      • 37.5 (37_5)
      • 38 (38)
      • 38 1/3 (38_1_3)
      • 38 2/3 (38_2_3)
      • 38.5 (38_5)
      • 39 (39)
      • 39 1/3 (39_1_3)
      • 39.5 (39_5)
      • 40 (40)
      • 40 1/3 (40_1_3)
      • 40 2/3 (40_2_3)
      • 40.5 (40_5)
      • 41 (41)
      • 41 1/3 (41_1_3)
      • 41.5 (41_5)
      • 42 (42)
      • 42 2/3 (42_2_3)
      • 42.5 (42_5)
      • 43 (43)
      • 43 1/3 (43_1_3)
      • 43.5 (43_5)
      • 44 (44)
      • 44 2/3 (44_2_3)
      • 44.5 (44_5)
      • 45 (45)
      • 45 1/3 (45_1_3)
      • 45.5 (45_5)
      • 46 (46)
      • 46 2/3 (46_2_3)
      • 46.5 (46_5)
      • 47 (47)
      • 47 1/3 (47_1_3)
      • 47.5 (47_5)
      • 48 (48)
      • 48 2/3 (48_2_3)
      • 48.5 (48_5)
      • 49 (49)
      • 49 1/3 (49_1_3)
      • 49.5 (49_5)
      • 50 (50)
      • 51 (51)
      • 52 (52)
      • 53.5 (53_5)
      • 54.5 (54_5)
      • 55 (55)
    • Merkki (brand):
      • Adidas (adidas)
      • Converse (converse)
      • Nike (nike)
      • New Balance (new_balance)
      • Vans (vans)
      • Puma (puma)
      • Reebok (reebok)
      • Adidas Five Ten (adidas_five_ten)
      • Andre (andre)
      • Arena (arena)
      • Arkk (arkk)
      • ARKK Copenhagen (arkk_copenhagen)
      • Asfvlt (asfvlt)
      • Asics (asics)
      • Asics Lifestyle (asics_lifestyle)
      • ASICS SportStyle (asics_sportstyle)
      • Asics Tiger (asics_tiger)
      • Bagheera (bagheera)
      • Batman (batman)
      • Bensimon (bensimon)
      • Billabong (billabong)
      • Bisgaard (bisgaard)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Blundstone (blundstone)
      • Bobux (bobux)
      • Boxfresh (boxfresh)
      • Bronx (bronx)
      • Buffalo (buffalo)
      • Buffalo london (buffalo_london)
      • Bullboxer (bullboxer)
      • Cafe noir (cafe_noir)
      • Camper (camper)
      • Caprice (caprice)
      • Cash money (cash_money)
      • CAT (cat)
      • Champion (champion)
      • Chipie (chipie)
      • CMP (cmp)
      • Columbia (columbia)
      • Crocs (crocs)
      • Cube (cube)
      • Dachstein (dachstein)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • Diadora (diadora)
      • Diesel (diesel)
      • Disney (disney)
      • Disney Cars (disney_cars)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Djinns (djinns)
      • Dvs (dvs)
      • Ecco (ecco)
      • El naturalista (el_naturalista)
      • Element (element)
      • Ellesse (ellesse)
      • Emerica (emerica)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Endurance (endurance)
      • Es (es)
      • Esprit (esprit)
      • Etnies (etnies)
      • Faguo (faguo)
      • FILA (fila)
      • G-Star (g_star)
      • Geox (geox)
      • Giesswein (giesswein)
      • Gioseppo (gioseppo)
      • Giro (giro)
      • Globe (globe)
      • Graffiti (graffiti)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Halti (halti)
      • Havaianas (havaianas)
      • Heelys (heelys)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Huf (huf)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Hummel (hummel)
      • Hyperfied (hyperfied)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • iON (ion)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • John Galliano (john_galliano)
      • K-swiss (k_swiss)
      • Kamik (kamik)
      • Kangaroos (kangaroos)
      • Kappa (kappa)
      • Kavat (kavat)
      • Keen (keen)
      • Kickers (kickers)
      • Kustom (kustom)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Lacoste (lacoste)
      • Le coq sportif (le_coq_sportif)
      • Leaf (leaf)
      • Levi's (levi_s)
      • Little Champs (little_champs)
      • Lock Laces (lock_laces)
      • Lowa (lowa)
      • Luca & Lola (luca_lola)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marvel (marvel)
      • Mavic (mavic)
      • Mephisto (mephisto)
      • Merrell (merrell)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • Minna Parikka (minna_parikka)
      • Mustang (mustang)
      • No name (no_name)
      • Nordbjørn (nordbj_rn)
      • Oakley (oakley)
      • Onitsuka tiger (onitsuka_tiger)
      • Palladium (palladium)
      • Pax (pax)
      • Pieces (pieces)
      • PJ Masks (pj_masks)
      • Pldm by palladium (pldm_by_palladium)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Redskins (redskins)
      • Reebok Classic (reebok_classic)
      • Reef (reef)
      • Reima (reima)
      • Replay (replay)
      • Rieker (rieker)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Rip N Dip (rip_n_dip)
      • Roberto Cavalli (roberto_cavalli)
      • Roxy (roxy)
      • Ryhmä Hau (ryhma_hau)
      • Salomon (salomon)
      • Saucony (saucony)
      • Scarpa (scarpa)
      • Shimano (shimano)
      • SKECHERS (skechers)
      • Sneaky steve (sneaky_steve)
      • Sofie schnoor (sofie_schnoor)
      • Sorel (sorel)
      • Sprox (sprox)
      • Straye (straye)
      • Superdry (superdry)
      • Superfit (superfit)
      • Superga (superga)
      • Supra (supra)
      • Tamaris (tamaris)
      • Tbs (tbs)
      • The North Face (the_north_face)
      • Timberland (timberland)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Toms (toms)
      • Treksta (treksta)
      • Ugg (ugg)
      • Under Armour (under_armour)
      • Vagabond (vagabond)
      • Vaude (vaude)
      • Veja (veja)
      • Vibram (vibram)
      • Victoria (victoria)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Viking (viking)
      • Volcom (volcom)
      • Wize Ope (wize_ope)
      • Yurban (yurban)
      • Zandstra (zandstra)
    • Hinta (price):
      • < 50 € (budget)
      • 50 € - 65 € (price_50_65)
      • 65 € - 80 € (price_65_80)
      • ≥ 80 € (price_80)
    • Väri (va_ri):
      • Musta (musta)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Blauw (sininen)
      • Rood (punainen)
      • Bruin (ruskea)
      • Goud (kulta)
      • Geel (keltainen)
      • Grijs (harmaa)
      • Groen (vihrea_)
      • Koraal (koralli)
      • Multicolor (moniva_ri)
      • Oranje (oranssi)
      • Paars (violetti)
      • Taupe (ruskeanharmaa)
      • Zilver (hopea)
      • Zwart/Wit (mustavalkoinen)
      • Beige (beige)
      • Kerma (kerma)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Naiset (naiset)
      • Miehet (miehet)
      • Unisex (unisex)
    • Malli (group):
      • Adidas adizero (adidas_adizero)
      • Adidas Advantage (adidas_advantage)
      • Adidas Campus (adidas_campus)
      • Adidas Cloudfoam (adidas_cloudfoam)
      • Adidas Deerupt (adidas_deerupt)
      • Adidas Forest Grove (adidas_forest_grove)
      • Adidas Gazelle (adidas_gazelle)
      • Adidas Hoops (adidas_hoops)
      • Adidas Hu (adidas_hu)
      • Adidas NMD (adidas_nmd)
      • Adidas Samba (adidas_samba)
      • Adidas Sambarose (adidas_sambarose)
      • Adidas Seeley (adidas_seeley)
      • Adidas Stan Smith (adidas_stan_smith)
      • Adidas Superstar (adidas_superstar)
      • Adidas Swift Run (adidas_swift_run)
      • Adidas Switch (adidas_switch)
      • Adidas UltraBoost (adidas_ultraboost)
      • Adidas X_PLR (adidas_x_plr)
      • Asics Gel Kayano Trainer (asics_gel_kayano_trainer)
      • Asics Gel-Kenun (asics_gel_kenun)
      • Asics Jolt 2 GS (asics_jolt_2_gs)
      • Converse All Star (converse_all_star)
      • Converse All Star High (converse_all_star_high)
      • Converse Chuck Taylor All Star II (converse_chuck_taylor_all_star_ii)
      • Converse Chuck Taylor Hoog (converse_chuck_taylor_hoog)
      • Converse Chuck Taylor Laag (converse_chuck_taylor_laag)
      • Converse One Star (converse_one_star)
      • Converse Pro Blaze (converse_pro_blaze)
      • Converse Star player (converse_star_player)
      • Fila Disruptor (fila_disruptor)
      • Lacoste Carnaby (lacoste_carnaby)
      • Merrell Bare Access (merrell_bare_access)
      • Minna Parikka Bunny (minna_parikka_bunny)
      • New balance 373 (new_balance_373)
      • New balance 574 (new_balance_574)
      • New balance 996 (new_balance_996)
      • New balance Fresh Foam (new_balance_fresh_foam)
      • New balance MRL247 (new_balance_mrl247)
      • Nike AIR (nike_air)
      • Nike Air Max Motion (nike_air_max_motion)
      • Nike Air Max Sequent (nike_air_max_sequent)
      • Nike Air Max Thea (nike_air_max_thea)
      • Nike Baskets Revolution 4 (nike_baskets_revolution_4)
      • Nike Classic Cortez (nike_classic_cortez)
      • Nike Court Borough (nike_court_borough)
      • Nike Flex Experience (nike_flex_experience)
      • Nike Legend (nike_legend)
      • Nike MD Runner (nike_md_runner)
      • Nike Revolution (nike_revolution)
      • Nike Star Runner (nike_star_runner)
      • Nike Tanjun (nike_tanjun)
      • Puma BASKET (puma_basket)
      • Puma Classic (puma_classic)
      • Puma Future Grip (puma_future_grip)
      • Puma Heart (puma_heart)
      • Puma Ignite (puma_ignite)
      • Puma One (puma_one)
      • Puma Platform (puma_platform)
      • Puma Smash (puma_smash)
      • Reebok Classic Leather (reebok_classic_leather)
      • Reebok Club C (reebok_club_c)
      • Reebok Crossfit Nano (reebok_crossfit_nano)
      • Salomon X Ultra 3 (salomon_x_ultra_3)
      • Timberland Adventure (timberland_adventure)
      • Timberland Killington (timberland_killington)
      • Under Armour Charged (under_armour_charged)
      • Vans Atwood (vans_atwood)
      • Vans Authentic (vans_authentic)
      • Vans Old Skool (vans_old_skool)
      • Vans Old Skool Platform (vans_old_skool_platform)
      • Vans Platform (vans_platform)
      • Vans Sk8 (vans_sk8)
      • Vans Sk8-Hi (vans_sk8_hi)
      • Vans Slip-on (vans_slip_on)
      • Vans Ultra Range (vans_ultra_range)
    • Kuvio (kuvio):
      • Eläinkuvio (ela_inkuvio)
      • Kaksivärinen (kaksiva_rinen)
      • Logo (logo)
      • Maastokuvio (maastokuvio)
      • Meleerattu (meleerattu)
      • Monivärinen (moniva_rinen)
      • Printti (printti)
      • Raidallinen (raidallinen)
      • Ruudullinen (ruudullinen)
      • Shapes (shapes)
      • Yksivärinen (yksiva_rinen)
    • Pohjan tyyppi (koron_tyyppi):
      • Paksu pohja (platform)
    • Pintamateriaali (pintamateriaali):
      • Keinonahka (keinonahka)
      • Mokkanahka (mokkanahka)
      • Muovi (muovi)
      • Nahka (nahka)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Verkko (verkko)
    • Sulkumekanismi (sulkumekanismi):
      • Kengännauha (kenga_nnauha)
      • Kiristysnyöri (kiristysnyo_ri)
      • Kuminauha (kuminauha)
      • Tarranauha (tarranauha)
      • Umpinainen (umpinainen)
      • Vetoketju (vetoketju)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi