x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Salomon Tennarit

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 9
    • Salomon Eastwood Goretex miesten ulkoilukengät
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/130445835.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145644614.jpg
      Salomon Salomon Eastwood Goretex miesten ulkoilukengät Eastwood Goretex miesten ulkoilukengät Eastwood Goretex miesten ulkoilukengät Miesten vedenpitävät matalavartiset ulkoilu ja retkeilykengät. Likaa hylkivää ja kovaa kulutusta kestävä päällikangas. Gore-Tex kalvo suojaa säältä. Sensifit rakenne pitää jalan tukevasti paikallaan ja antaa kengälle istuvuuden. Vaimentava Eva-välipohja sekä pitävä Contagrip ulkopohja. Laadukas Ortholite pohjallinen. (5)
      Salomon Eastwood Goretex miesten ulkoilukengät
      • 00889645944968
      • 744677863
      1
      75.85 EUR
    • Salomon X Ultra 3 LTR GTX, miesten vaelluskengät
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/126422901.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/150410056.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/129474658.jpg
      Salomon Salomon X Ultra 3 LTR GTX, miesten vaelluskengät X Ultra 3 LTR GTX, miesten vaelluskengät X Ultra 3 LTR GTX, miesten vaelluskengät Käyttötarkoitus: vaellus, vaellus; Rakenne: Low Cut; vesitiivis: kyllä; Pintamateriaalin tyyppi: nahka; Pintamateriaali: PU coated leather, nubuck leather; Pohjan tyyppi: Kumi; Kiinnityssysteemi: kiristysnaru; Yhdistettävyys jäärautoihin: ei sovellu jäärautoihin; Kokotiedot: koko vaikuttaa normaalia pienemmältä; Leikkaus: Normaali (2)
      Salomon X Ultra 3 LTR GTX, miesten vaelluskengät
      • 00889645770048
      • 660546346
      1
      149.95 EUR
    • Salomon X Ultra 3 GTX, miesten retkeilykengät
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/123361145.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/134308659.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/88213563.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/129709085.jpg
      Salomon Salomon X Ultra 3 GTX, miesten retkeilykengät X Ultra 3 GTX, miesten retkeilykengät X Ultra 3 GTX, miesten retkeilykengät Käyttötarkoitus: vaellus; Rakenne: Low Cut; vesitiivis: kyllä; Tiivistetyt saumat: kyllä; Pintamateriaalin tyyppi: kangas, synteettinen; Kalvontyyppi: Gore-Tex; Vuorin tyyppi: tekstiili; Pohjan tyyppi: Kumi; Pohja: Contagrip TD; Välipohja: EnergyCell; Kiinnityssysteemi: quicklace; Kiinnityssysteemi: Quicklace; Erityishuomiot: nilkkalenkki, kantalenkki, suojaava kengänkärki; Päkiä: muotoiltu pohja; Yhdistettävyys jäärautoihin: ei sovellu jäärautoihin; Paino pareittain: 680 g; Kokotiedot: koko ... (1)
      Salomon X Ultra 3 GTX, miesten retkeilykengät
      • 00889645407784
      • 660532979
      2
      129.00 EUR
    • Salomon Women's RX Moc 4.0
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/136144962.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149901869.jpg
      Salomon Salomon Women's RX Moc 4.0 Women's RX Moc 4.0 Women's RX Moc 4.0 Salomon Women's RX Moc 4.0 ovat jalkineet vaellukseen ja kävelyyn. Sopii naisille. (1)
      Salomon Women's RX Moc 4.0
      • 00889645912080
      2
      deal
      57.80 EUR
    • Salomon Utility Freeze CS WP - Kengät - Musta - 43 1/3
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147690320.jpg
      Salomon Salomon Utility Freeze CS WP - Kengät - Musta - 43 1/3 Utility Freeze CS WP - Kengät - Musta - 43 1/3 Utility Freeze CS WP - Kengät - Musta - 43 1/3 Salomon Utility Freeze CS WP - Kengät - Musta - 43 1/3 (L40233700-9) (1)
      Salomon Utility Freeze CS WP - Kengät - Musta - 43 1/3
      • 00889645757049
      1
      149.90 EUR
    • Salomon RX Moc Women's Punainen UK 5
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/113969057.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/96914728.jpg
      Salomon Salomon RX Moc Women's Punainen UK 5 RX Moc Women's Punainen UK 5 RX Moc Women's Punainen UK 5 Supermukavat jalkineet palautumiskäyttöön ja arkijalkineiksi. (1)
      Salomon RX Moc Women's Punainen UK 5
      • 00889645190006
      1
      80.00 EUR
    • Salomon RX Moc Women's Punainen UK 7
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/113969057.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/96914728.jpg
      Salomon Salomon RX Moc Women's Punainen UK 7 RX Moc Women's Punainen UK 7 RX Moc Women's Punainen UK 7 Supermukavat jalkineet palautumiskäyttöön ja arkijalkineiksi. (1)
      Salomon RX Moc Women's Punainen UK 7
      • 00889645190044
      1
      80.00 EUR
    • Salomon RX Moc Women's Punainen UK 5,5
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/113969057.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/96914728.jpg
      Salomon Salomon RX Moc Women's Punainen UK 5,5 RX Moc Women's Punainen UK 5,5 RX Moc Women's Punainen UK 5,5 Supermukavat jalkineet palautumiskäyttöön ja arkijalkineiksi. (1)
      Salomon RX Moc Women's Punainen UK 5,5
      • 00889645190013
      1
      84.90 EUR
    • Salomon RX Moc Women's Punainen UK 6
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/113969057.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/96914728.jpg
      Salomon Salomon RX Moc Women's Punainen UK 6 RX Moc Women's Punainen UK 6 RX Moc Women's Punainen UK 6 Supermukavat jalkineet palautumiskäyttöön ja arkijalkineiksi. (1)
      Salomon RX Moc Women's Punainen UK 6
      • 00889645190020
      1
      80.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Converse DEFAULT
        • converse
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Puma DEFAULT
        • puma
      • Vans DEFAULT
        • vans
      • Musta DEFAULT
        • musta
      • Valkoinen DEFAULT
        • valkoinen
      • Nahka DEFAULT
        • nahka
      • Paksupohjaiset DEFAULT
        • platform
      • FILA DEFAULT
        • fila
    • Koko (kenga_n_koko):
      • 16 (16)
      • 17 (17)
      • 18 (18)
      • 18.5 (18_5)
      • 19 (19)
      • 19.5 (19_5)
      • 20 (20)
      • 21 (21)
      • 22 (22)
      • 23 (23)
      • 23.5 (23_5)
      • 24 (24)
      • 25 (25)
      • 26 (26)
      • 27 (27)
      • 27.5 (27_5)
      • 28 (28)
      • 28.5 (28_5)
      • 29 (29)
      • 29.5 (29_5)
      • 30 (30)
      • 30.5 (30_5)
      • 31 (31)
      • 31.5 (31_5)
      • 32 (32)
      • 32.5 (32_5)
      • 33 (33)
      • 33.5 (33_5)
      • 34 (34)
      • 34.5 (34_5)
      • 35 (35)
      • 35 1/3 (35_1_3)
      • 35.5 (35_5)
      • 36 (36)
      • 36 1/3 (36_1_3)
      • 36 2/3 (36_2_3)
      • 36.5 (36_5)
      • 37 (37)
      • 37 1/3 (37_1_3)
      • 37.5 (37_5)
      • 38 (38)
      • 38 1/3 (38_1_3)
      • 38 2/3 (38_2_3)
      • 38.5 (38_5)
      • 39 (39)
      • 39 1/3 (39_1_3)
      • 39.5 (39_5)
      • 40 (40)
      • 40 1/3 (40_1_3)
      • 40 2/3 (40_2_3)
      • 40.5 (40_5)
      • 41 (41)
      • 41 1/3 (41_1_3)
      • 41.5 (41_5)
      • 42 (42)
      • 42 2/3 (42_2_3)
      • 42.5 (42_5)
      • 43 (43)
      • 43 1/3 (43_1_3)
      • 43.5 (43_5)
      • 44 (44)
      • 44 2/3 (44_2_3)
      • 44.5 (44_5)
      • 45 (45)
      • 45 1/3 (45_1_3)
      • 45.5 (45_5)
      • 46 (46)
      • 46 2/3 (46_2_3)
      • 46.5 (46_5)
      • 47 (47)
      • 47 1/3 (47_1_3)
      • 47.5 (47_5)
      • 48 (48)
      • 48 2/3 (48_2_3)
      • 48.5 (48_5)
      • 49 (49)
      • 49 1/3 (49_1_3)
      • 49.5 (49_5)
      • 50 (50)
      • 51 (51)
      • 52 (52)
      • 53.5 (53_5)
      • 54.5 (54_5)
      • 55 (55)
    • Merkki (brand):
      • Adidas (adidas)
      • Converse (converse)
      • Nike (nike)
      • New Balance (new_balance)
      • Vans (vans)
      • Puma (puma)
      • Reebok (reebok)
      • Adidas Five Ten (adidas_five_ten)
      • Andre (andre)
      • Arena (arena)
      • Asfvlt (asfvlt)
      • Asics (asics)
      • ASICS SportStyle (asics_sportstyle)
      • Bagheera (bagheera)
      • Batman (batman)
      • Bensimon (bensimon)
      • Bisgaard (bisgaard)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Blundstone (blundstone)
      • Bobux (bobux)
      • Boxfresh (boxfresh)
      • Bronx (bronx)
      • Buffalo (buffalo)
      • Buffalo london (buffalo_london)
      • Bullboxer (bullboxer)
      • Camper (camper)
      • Cash money (cash_money)
      • CAT (cat)
      • Champion (champion)
      • CMP (cmp)
      • Color Kids (color_kids)
      • Columbia (columbia)
      • Crocs (crocs)
      • Cube (cube)
      • Dachstein (dachstein)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • Diadora (diadora)
      • Diesel (diesel)
      • Disney (disney)
      • Disney Cars (disney_cars)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Djinns (djinns)
      • Dockers by gerli (dockers_by_gerli)
      • Dr. Martens (dr_martens)
      • Ecco (ecco)
      • Element (element)
      • Ellesse (ellesse)
      • Emerica (emerica)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Endurance (endurance)
      • Es (es)
      • Esprit (esprit)
      • Etnies (etnies)
      • Faguo (faguo)
      • Felmini (felmini)
      • FILA (fila)
      • Fluchos (fluchos)
      • Fred perry (fred_perry)
      • G-Star (g_star)
      • Geox (geox)
      • Giesswein (giesswein)
      • Giro (giro)
      • Globe (globe)
      • Graffiti (graffiti)
      • GUESS (guess)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Halti (halti)
      • Havaianas (havaianas)
      • Heelys (heelys)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Huf (huf)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Hummel (hummel)
      • Hyperfied (hyperfied)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • iON (ion)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • John Galliano (john_galliano)
      • K-swiss (k_swiss)
      • Kamik (kamik)
      • Kangaroos (kangaroos)
      • Kappa (kappa)
      • Karl Lagerfeld (karl_lagerfeld)
      • Kavat (kavat)
      • Keen (keen)
      • Kenzo (kenzo)
      • Kustom (kustom)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Lacoste (lacoste)
      • Le coq sportif (le_coq_sportif)
      • Leaf (leaf)
      • Levi's (levi_s)
      • Little Champs (little_champs)
      • Lock Laces (lock_laces)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Lowa (lowa)
      • Luca & Lola (luca_lola)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marvel (marvel)
      • Mavic (mavic)
      • Merrell (merrell)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • Minna Parikka (minna_parikka)
      • Mjus (mjus)
      • No name (no_name)
      • Nordbjørn (nordbj_rn)
      • Oakley (oakley)
      • Onitsuka tiger (onitsuka_tiger)
      • Pablosky (pablosky)
      • Palladium (palladium)
      • Pax (pax)
      • Pieces (pieces)
      • Pikolinos (pikolinos)
      • PJ Masks (pj_masks)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Redskins (redskins)
      • Reebok Classic (reebok_classic)
      • Reef (reef)
      • Reima (reima)
      • Remonte dorndorf (remonte_dorndorf)
      • Replay (replay)
      • Rieker (rieker)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Rip N Dip (rip_n_dip)
      • Roberto Cavalli (roberto_cavalli)
      • Roxy (roxy)
      • Ryhmä Hau (ryhma_hau)
      • Salomon (salomon)
      • Saucony (saucony)
      • Scarpa (scarpa)
      • Shimano (shimano)
      • SKECHERS (skechers)
      • Sneaky steve (sneaky_steve)
      • Sofie schnoor (sofie_schnoor)
      • Sorel (sorel)
      • Sprox (sprox)
      • Straye (straye)
      • Superfit (superfit)
      • Superga (superga)
      • Supra (supra)
      • Tamaris (tamaris)
      • The North Face (the_north_face)
      • Timberland (timberland)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Toms (toms)
      • Treksta (treksta)
      • Ugg (ugg)
      • Under Armour (under_armour)
      • Vagabond (vagabond)
      • Vaude (vaude)
      • Veja (veja)
      • Versace Jeans Couture (versace_jeans_couture)
      • Vibram (vibram)
      • Victoria (victoria)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Viking (viking)
      • Volcom (volcom)
      • Yurban (yurban)
      • Zandstra (zandstra)
    • Hinta (price):
      • < 45 € (budget)
      • 45 € - 60 € (price_45_60)
      • 60 € - 75 € (price_60_75)
      • ≥ 75 € (price_75)
    • Väri (va_ri):
      • Musta (musta)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Blauw (sininen)
      • Rood (punainen)
      • Bruin (ruskea)
      • Goud (kulta)
      • Geel (keltainen)
      • Grijs (harmaa)
      • Groen (vihrea_)
      • Koraal (koralli)
      • Multicolor (moniva_ri)
      • Oranje (oranssi)
      • Paars (violetti)
      • Taupe (ruskeanharmaa)
      • Zilver (hopea)
      • Zwart/Wit (mustavalkoinen)
      • Beige (beige)
      • Kerma (kerma)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Naiset (naiset)
      • Miehet (miehet)
      • Unisex (unisex)
    • Malli (group):
      • Adidas adizero (adidas_adizero)
      • Adidas Advantage (adidas_advantage)
      • Adidas Campus (adidas_campus)
      • Adidas Cloudfoam (adidas_cloudfoam)
      • Adidas Deerupt (adidas_deerupt)
      • Adidas Forest Grove (adidas_forest_grove)
      • Adidas Gazelle (adidas_gazelle)
      • Adidas Hoops (adidas_hoops)
      • Adidas I-5923 (adidas_i_5923)
      • Adidas NMD (adidas_nmd)
      • Adidas Samba (adidas_samba)
      • Adidas Sambarose (adidas_sambarose)
      • Adidas Seeley (adidas_seeley)
      • Adidas Stan Smith (adidas_stan_smith)
      • Adidas Superstar (adidas_superstar)
      • Adidas Swift Run (adidas_swift_run)
      • Adidas Switch (adidas_switch)
      • Adidas Tubular (adidas_tubular)
      • Adidas X_PLR (adidas_x_plr)
      • Asics Gel-Kenun (asics_gel_kenun)
      • Asics Jolt 2 GS (asics_jolt_2_gs)
      • Converse All Star (converse_all_star)
      • Converse All Star High (converse_all_star_high)
      • Converse Chuck Taylor All Star II (converse_chuck_taylor_all_star_ii)
      • Converse Chuck Taylor Hoog (converse_chuck_taylor_hoog)
      • Converse Chuck Taylor Laag (converse_chuck_taylor_laag)
      • Converse One Star (converse_one_star)
      • Converse Pro Blaze (converse_pro_blaze)
      • Converse Star player (converse_star_player)
      • Fila Disruptor (fila_disruptor)
      • Fila Orbit Zeppa (fila_orbit_zeppa)
      • Lacoste Carnaby (lacoste_carnaby)
      • Merrell Bare Access (merrell_bare_access)
      • Minna Parikka All Ears (minna_parikka_all_ears)
      • Minna Parikka Bunny (minna_parikka_bunny)
      • Minna Parikka Luella (minna_parikka_luella)
      • Minna Parikka Tail Sneaks (minna_parikka_tail_sneaks)
      • New balance 373 (new_balance_373)
      • New balance 574 (new_balance_574)
      • New balance 996 (new_balance_996)
      • New balance Fresh Foam (new_balance_fresh_foam)
      • New balance MRL247 (new_balance_mrl247)
      • New balance U410 (new_balance_u410)
      • New balance U420 (new_balance_u420)
      • Nike AIR (nike_air)
      • Nike Air Max Fury (nike_air_max_fury)
      • Nike Air Max Motion (nike_air_max_motion)
      • Nike Air Max Sequent (nike_air_max_sequent)
      • Nike Air Max Thea (nike_air_max_thea)
      • Nike Air Pegasus (nike_air_pegasus)
      • Nike Baskets Revolution 4 (nike_baskets_revolution_4)
      • Nike Classic Cortez (nike_classic_cortez)
      • Nike Court Borough (nike_court_borough)
      • Nike Downshifter 8 (nike_downshifter_8)
      • Nike Flex Experience (nike_flex_experience)
      • Nike Internationalist (nike_internationalist)
      • Nike Legend (nike_legend)
      • Nike MD Runner (nike_md_runner)
      • Nike Revolution (nike_revolution)
      • Nike Star Runner (nike_star_runner)
      • Nike Stefan Janoski Max (nike_stefan_janoski_max)
      • Nike Tanjun (nike_tanjun)
      • Puma BASKET (puma_basket)
      • Puma Classic (puma_classic)
      • Puma Future Grip (puma_future_grip)
      • Puma Ignite (puma_ignite)
      • Puma One (puma_one)
      • Puma Platform (puma_platform)
      • Puma Smash (puma_smash)
      • Reebok Classic Leather (reebok_classic_leather)
      • Reebok Club C (reebok_club_c)
      • Reebok Crossfit Nano (reebok_crossfit_nano)
      • Salomon X Ultra 3 (salomon_x_ultra_3)
      • Timberland Adventure (timberland_adventure)
      • Timberland Killington (timberland_killington)
      • Timberland Premium (timberland_premium)
      • Under Armour Charged (under_armour_charged)
      • Under Armour Micro G (under_armour_micro_g)
      • Vans Atwood (vans_atwood)
      • Vans Authentic (vans_authentic)
      • Vans Old Skool (vans_old_skool)
      • Vans Old Skool Platform (vans_old_skool_platform)
      • Vans Platform (vans_platform)
      • Vans Sk8 (vans_sk8)
      • Vans Sk8-Hi (vans_sk8_hi)
      • Vans Sk8-Mid (vans_sk8_mid)
      • Vans Slip On (vans_slip_on)
      • Vans Ultra Range (vans_ultra_range)
    • Kuvio (kuvio):
      • Eläinkuvio (ela_inkuvio)
      • Logo (logo)
      • Maastokuvio (maastokuvio)
      • Meleerattu (meleerattu)
      • Monivärinen (moniva_rinen)
      • Pilkullinen (pilkullinen)
      • Printti (printti)
      • Raidallinen (raidallinen)
      • Ruudullinen (ruudullinen)
      • Shapes (shapes)
      • Yksivärinen (yksiva_rinen)
    • Pohjan tyyppi (koron_tyyppi):
      • Paksu pohja (platform)
      • Kiilakorko (kiilakorko)
    • Pintamateriaali (pintamateriaali):
      • Muovi (muovi)
      • Nahka (nahka)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
    • Sulkumekanismi (sulkumekanismi):
      • Ei erityistä suljinta (ei_erityista_suljinta)
      • Kengännauha (kenga_nnauha)
      • Kiristysnyöri (kiristysnyo_ri)
      • Kuminauha (kuminauha)
      • Tarranauha (tarranauha)
      • Vetoketju (vetoketju)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi