x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Everki Glide 17,3 Kannettavan tietokoneen reppu

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Everki Glide 17,3 Kannettavan tietokoneen reppu
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Everki Glide 17,3 Kannettavan tietokoneen reppu
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Everki Glide 17,3 Kannettavan tietokoneen reppu
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/182846537.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/117612524.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/115226754.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/115226757.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/115226756.jpg?ts=1
Everki Everki Glide 17,3 Kannettavan tietokoneen reppu Glide 17,3 Kannettavan tietokoneen reppu Glide 17,3 Kannettavan tietokoneen reppu Everki Glide 17,3 Kannettavan tietokoneen reppu (1)
  • 00874933002154
  • 08749330021546
  • EV-95365
  • EKP129
  • 88505
1
  • Yleiset ominaisuudet
    • Laukun tyyppi: Reppu
    • Tilavuus: 26.5 L
    • Repun tyyppi: Arki ja työ, Rinkka
    • Size laptop compartment: 17.3 "
    • Sukupuoli: Unisex, Miehet, Naiset
  • Suunnittelu
    • Väri: Musta
    • Materiaalit: Muovi, Tekstiili
  • Näyttö
    • Suurin yhteensopiva näyttökoko: 17.3 "
  • Paino ja mitat
    • Paino (g): 1.1 g
    • Korkeus: 47 cm
    • Leveys (mm): 32 mm
  • 162.99 162.99 EUR 1
    1
    • Gigantti Gigantti
      8.0 (3)
      Everki Glide 17,3 Kannettavan tietokoneen reppu162.99, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
  • 0 0
    • Xiaomi Commuter Backpack, 21 L, 15.6" - Vaaleansininen Reppu
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/232875304.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/257888314.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/246530911.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/246530909.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/246501885.jpg?ts=1
      Xiaomi Xiaomi Commuter Backpack, 21 L, 15.6" - Vaaleansininen Reppu Commuter Backpack, 21 L, 15.6" - Vaaleansininen Reppu Commuter Backpack, 21 L, 15.6" - Vaaleansininen Reppu Selkäreppu, vaalean harmaa (1)
      Xiaomi Commuter Backpack, 21 L, 15.6" - Vaaleansininen Reppu
      • 06934177732362
      • BHR4905GL
      2
    • Hama 001019390000
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/251513108.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/251513969.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/251513970.jpg?ts=1
      Hama Hama 001019390000 001019390000 001019390000 (1)
      Hama 001019390000
      • 04047443399052
      1
    • Dicota BASE XX Toploader 15.6" Black
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/238191576.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/238191579.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/238191568.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/238191574.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/217425457.jpg?ts=1
      Dicota Dicota BASE XX Toploader 15.6" Black BASE XX Toploader 15.6" Black BASE XX Toploader 15.6" Black Kannettavan tietokoneen kantolaukku, 14", 15.6", musta (1)
      Dicota BASE XX Toploader 15.6" Black
      • 07640158669846
      2
    • Dicota Top Traveller PRO Laptop Bag 15.6"
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/248446461.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/249746623.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/249746629.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/249746628.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/249746625.jpg?ts=1
      Dicota Dicota Top Traveller PRO Laptop Bag 15.6" Top Traveller PRO Laptop Bag 15.6" Top Traveller PRO Laptop Bag 15.6" Kannettavan tietokoneen kantolaukku, 15.6" (1)
      Dicota Top Traveller PRO Laptop Bag 15.6"
      • 07640186419970
      • D30843-RPET
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 63.70
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 63.70
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 63.70
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 63.70
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 63.70
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 63.70
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 63.70
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 63.70
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 63.70
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 63.70
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 63.70
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 63.70
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 63.70
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 63.70
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 63.70
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 63.70
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 63.70
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 63.70
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 63.70
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 63.70
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 71.43
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 76.45
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 61.16
      • Sat Mar 26 01:00:00 CET 2022 61.16
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 61.16
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 61.16
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 57.90
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 57.90
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 57.90
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 61.16
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 61.16
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 61.16
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 61.16
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 61.16
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 61.16
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 61.16
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 61.16
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 61.16
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 61.16
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 61.16
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 61.16
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 67.95
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 67.95
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 67.95
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 67.95
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 67.95
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 67.95
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 67.95
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 67.95
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 67.95
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 67.95
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 67.95
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 67.95
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 67.95
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 67.95
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 67.95
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 67.95
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 67.95
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 67.95
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 67.95
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 67.95
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 67.95
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 67.95
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 67.95
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 67.95
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 67.95
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 67.95
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 67.95
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 67.95
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 67.95
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 67.95
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 67.95
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 67.95
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 67.95
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 67.95
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 67.95
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 67.95
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 67.95
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 67.95
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 67.95
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 67.95
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 67.95
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 67.95
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 67.95
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 67.95
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 67.95
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 67.95
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 170.19
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 170.49
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 170.39
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 170.39
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 170.79
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 170.79
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 170.69
      • Sun Jun 05 02:00:00 CEST 2022 170.09
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 170.19
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 170.69
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 170.69
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 170.29
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 170.29
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 170.39
      • Sun Jun 12 02:00:00 CEST 2022 170.39
      • Mon Jun 13 02:00:00 CEST 2022 169.79
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 169.79
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 169.79
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 169.29
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 169.29
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 169.29
      • Sun Jun 19 02:00:00 CEST 2022 168.79
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 169.79
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 169.79
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 169.69
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 176.79
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 176.79
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 176.79
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 176.79
      • Mon Jun 27 02:00:00 CEST 2022 177.39
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 177.39
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 177.09
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 176.69
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 175.99
      • Sat Jul 02 02:00:00 CEST 2022 175.39
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 175.39
      • Mon Jul 04 02:00:00 CEST 2022 174.99
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 174.99
      • Wed Jul 06 02:00:00 CEST 2022 175.79
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 175.79
      • Fri Jul 08 02:00:00 CEST 2022 176.29
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 176.29
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 176.29
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 176.29
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 176.29
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 176.29
      • Thu Jul 14 02:00:00 CEST 2022 177.49
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 177.49
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 177.49
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 177.49
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 177.49
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 178.99
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 178.99
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 180.39
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 180.39
      • Sat Jul 23 02:00:00 CEST 2022 179.39
      • Sun Jul 24 02:00:00 CEST 2022 180.09
      • Mon Jul 25 02:00:00 CEST 2022 180.49
      • Tue Jul 26 02:00:00 CEST 2022 179.69
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 179.69
      • Thu Jul 28 02:00:00 CEST 2022 179.59
      • Fri Jul 29 02:00:00 CEST 2022 180.29
      • Sat Jul 30 02:00:00 CEST 2022 182.19
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 182.19
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 182.19
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 179.99
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 180.39
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 180.39
      • Sat Aug 06 02:00:00 CEST 2022 179.59
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 179.59
      • Mon Aug 08 02:00:00 CEST 2022 179.99
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Wed Aug 10 02:00:00 CEST 2022 179.79
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 180.29
      • Fri Aug 12 02:00:00 CEST 2022 178.29
      • Sat Aug 13 02:00:00 CEST 2022 177.89
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 177.89
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 177.89
      • Tue Aug 16 02:00:00 CEST 2022 177.39
      • Wed Aug 17 02:00:00 CEST 2022 177.09
      • Thu Aug 18 02:00:00 CEST 2022 175.59
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 175.59
      • Sat Aug 20 02:00:00 CEST 2022 174.89
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 174.89
      • Mon Aug 22 02:00:00 CEST 2022 174.19
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 174.19
      • Wed Aug 24 02:00:00 CEST 2022 175.19
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 175.19
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 175.19
      • Sat Aug 27 02:00:00 CEST 2022 174.19
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 174.19
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 174.19
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 174.19
      • Wed Aug 31 02:00:00 CEST 2022 174.09
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 174.09
      • Fri Sep 02 02:00:00 CEST 2022 172.49
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 172.49
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 172.49
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 172.49
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 172.49
      • Wed Sep 07 02:00:00 CEST 2022 173.19
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 173.19
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 173.19
      • Sat Sep 10 02:00:00 CEST 2022 171.49
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 171.49
      • Mon Sep 12 02:00:00 CEST 2022 174.29
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 174.29
      • Wed Sep 14 02:00:00 CEST 2022 173.19
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 173.19
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 173.19
      • Sat Sep 17 02:00:00 CEST 2022 171.39
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 171.39
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 171.39
      • Tue Sep 20 02:00:00 CEST 2022 170.39
      • Wed Sep 21 02:00:00 CEST 2022 169.89
      • Thu Sep 22 02:00:00 CEST 2022 169.19
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 169.19
      • Sat Sep 24 02:00:00 CEST 2022 168.29
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 168.29
      • Mon Sep 26 02:00:00 CEST 2022 168.99
      • Tue Sep 27 02:00:00 CEST 2022 169.29
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 168.29
      • Thu Sep 29 02:00:00 CEST 2022 167.79
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 167.79
      • Sat Oct 01 02:00:00 CEST 2022 168.99
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 168.99
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 168.99
      • Tue Oct 04 02:00:00 CEST 2022 170.39
      • Wed Oct 05 02:00:00 CEST 2022 169.59
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 169.59
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 169.59
      • Sat Oct 08 02:00:00 CEST 2022 167.89
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 167.89
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 167.89
      • Tue Oct 11 02:00:00 CEST 2022 166.79
      • Wed Oct 12 02:00:00 CEST 2022 165.99
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 165.99
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 165.99
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 165.99
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 165.99
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 165.99
      • Tue Oct 18 02:00:00 CEST 2022 167.39
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 167.39
      • Thu Oct 20 02:00:00 CEST 2022 165.99
      • Fri Oct 21 02:00:00 CEST 2022 165.79
      • Sat Oct 22 00:00:00 CEST 2022 165.79
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 165.79
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 165.79
      • Tue Oct 25 02:00:00 CEST 2022 166.89
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 166.89
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 166.89
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 166.89
      • Sat Oct 29 02:00:00 CEST 2022 167.49
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 167.49
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 167.49
      • Tue Nov 01 01:00:00 CET 2022 167.69
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 167.69
      • Thu Nov 03 01:00:00 CET 2022 166.59
      • Fri Nov 04 01:00:00 CET 2022 167.99
      • Sat Nov 05 01:00:00 CET 2022 164.99
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 164.99
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 164.99
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 164.99
      • Wed Nov 09 01:00:00 CET 2022 167.59
      • Thu Nov 10 01:00:00 CET 2022 166.99
      • Fri Nov 11 01:00:00 CET 2022 169.89
      • Sat Nov 12 01:00:00 CET 2022 169.29
      • Sun Nov 13 01:00:00 CET 2022 168.99
      • Mon Nov 14 01:00:00 CET 2022 167.69
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 167.69
      • Wed Nov 16 01:00:00 CET 2022 167.29
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 167.29
      • Fri Nov 18 01:00:00 CET 2022 164.69
      • Sat Nov 19 01:00:00 CET 2022 162.59
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 162.59
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 162.59
      • Tue Nov 22 00:00:00 CET 2022 162.59
      • Wed Nov 23 01:00:00 CET 2022 162.89
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 162.89
      • Fri Nov 25 01:00:00 CET 2022 163.09
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 163.09
      • Sun Nov 27 01:00:00 CET 2022 162.99
      • Mon Nov 28 00:00:00 CET 2022 162.99
      • Tue Nov 29 01:00:00 CET 2022 162.89
      • Wed Nov 30 00:00:00 CET 2022 162.89
      • Thu Dec 01 00:00:00 CET 2022 162.89
      • Fri Dec 02 01:00:00 CET 2022 162.99
      • Sat Dec 03 01:00:00 CET 2022 163.29
      • Sun Dec 04 00:00:00 CET 2022 163.29
      • Mon Dec 05 01:00:00 CET 2022 162.99
      • Tue Dec 06 00:00:00 CET 2022 162.99
    • info@vertaa.fi