x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    tietokonelaukut ja -suojat

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • Goobay Advance 14.1" -tietokonelaukku
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/225711332.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237142604.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237142599.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152485828.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237142603.jpg?ts=1
      Goobay Goobay Advance 14.1" -tietokonelaukku Advance 14.1" -tietokonelaukku Advance 14.1" -tietokonelaukku Everki Advance 14,1 Kannettavan tietokoneen laukku (2)
      Goobay Advance 14.1" -tietokonelaukku
      • 00874933002277
      • EV-96002
      • 88507
      4
      36.80 EUR
    • Goobay Advance 17.3" -tietokonelaukku
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/225704083.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208696353.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/236984679.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/236984681.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/124400909.jpg?ts=1
      Goobay Goobay Advance 17.3" -tietokonelaukku Advance 17.3" -tietokonelaukku Advance 17.3" -tietokonelaukku Everki Advance Laukku Kannettavalle Tietokoneelle - 17,3" - Musta Tee tästä kannettavasta laukusta jokapäiväinen laukkusi. Sen ohut, nykyaikainen muotoilu ja kevyt rakenne tekevät laukusta vaivattoman kantaa - jopa suurille läppäreille. Tilava, hyvin pehmustettu, pääosio mahdollistaa nopean ja helpon säilytyksen jopa 17,3†läppäreille. (1)
      Goobay Advance 17.3" -tietokonelaukku
      • 00874933001980
      • 63975238
      • EV-95337
      3
      49.89 EUR
    • Goobay ContemPRO 117 Laptop Backpack fits up to 18"
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/201934256.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/117612288.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/238434266.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/238434260.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/124517150.jpg?ts=1
      Goobay Goobay ContemPRO 117 Laptop Backpack fits up to 18" ContemPRO 117 Laptop Backpack fits up to 18" ContemPRO 117 Laptop Backpack fits up to 18" Flight -portfolio on täydellinen kumppani, jonka avulla pääset lentokentille nopeammin turvatarkastuksilla ja helpolla pääsyllä kaikkiin laitteisiisi, kuten kannettavaan tai iPadiin / Kindleen / tablettiin. (1)
      Goobay ContemPRO 117 Laptop Backpack fits up to 18"
      • 00874933002161
      • EV-51507
      • 63978149
      • EV-95360
      2
      89.90 EUR
    • Goobay Tapahtumapaikka XL (EKS622XL)
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/185163540.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/182954660.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237106349.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237106348.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237106350.jpg?ts=1
      Goobay Goobay Tapahtumapaikka XL (EKS622XL) Tapahtumapaikka XL (EKS622XL) Tapahtumapaikka XL (EKS622XL) Olipa sitten seuralaisena lennon aikana tai vain lyhyelle matkalle kulman takana olevaan jalkakäytäväkahvilaan, tiloista löydät aina tarpeeksi tilaa juuri sille mitä tarvitset. (1)
      Goobay Tapahtumapaikka XL (EKS622XL)
      • 00874933002406
      • EV-58843
      • 254200
      1
      245.79 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • HP DEFAULT
        • hp
      • Targus DEFAULT
        • targus
      • Fjällräven DEFAULT
        • fja_llra_ven
      • Edullisimmat DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Targus (targus)
      • HP (hp)
      • 3MK (3mk)
      • 24hShop (24hshop)
      • Acer (acer)
      • Acme (acme)
      • Addison (addison)
      • AEVOR (aevor)
      • Alienware (alienware)
      • Alogy (alogy)
      • Alpha industries (alpha_industries)
      • American Tourister (american_tourister)
      • Apple (apple)
      • Armani Exchange (armani_exchange)
      • Art (art)
      • Asus (asus)
      • Aunts & uncles (aunts_uncles)
      • Avtek International (avtek_international)
      • B&W (b_w)
      • Babblarna (babblarna)
      • BakkerElkhuizen (bakkerelkhuizen)
      • BASE XX (base_xx)
      • BE.EZ LA ROBE (be_ez_la_robe)
      • Belkin (belkin)
      • Bestial Wolf (bestial_wolf)
      • BESTLIFE (bestlife)
      • Bigbuy (bigbuy)
      • BMW (bmw)
      • Bric's (bric_s)
      • Buckle & Seam (buckle_seam)
      • Bugatti (bugatti)
      • Burkely (burkely)
      • By Wirth (by_wirth)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Canon (canon)
      • Canvaslife (canvaslife)
      • Canyon (canyon)
      • Case Logic (case_logic)
      • Caselogic (caselogic)
      • Castelijn & beerens (castelijn_beerens)
      • Cerda Group (cerda_group)
      • Chesterfield (chesterfield)
      • Chrome (chrome)
      • Cirafon (cirafon)
      • Compulocks (compulocks)
      • Conceptronic (conceptronic)
      • CoolBox (coolbox)
      • dbramante1928 (dbramante1928)
      • Decoded (decoded)
      • Defender (defender)
      • Dell (dell)
      • Delsey (delsey)
      • Deltaco (deltaco)
      • Design Letters (design_letters)
      • Deuter (deuter)
      • Dicota (dicota)
      • Disney (disney)
      • Eastpak (eastpak)
      • Elbrus (elbrus)
      • Esperanza (esperanza)
      • ESTUFF (estuff)
      • Everki (everki)
      • Ferrari (ferrari)
      • Ferrelli (ferrelli)
      • Fiesta (fiesta)
      • Fossil (fossil)
      • Fujitsu (fujitsu)
      • Gear (gear)
      • Genesis (genesis)
      • Goji (goji)
      • Golden Head (golden_head)
      • Goobay (goobay)
      • Got Bag (got_bag)
      • Gregory (gregory)
      • GUESS (guess)
      • Hackett (hackett)
      • Hama (hama)
      • Handyhuellen.de (handyhuellen_de)
      • Harold's (harold_s)
      • Harry Potter (harry_potter)
      • Herschel (herschel)
      • Horizn Studios (horizn_studios)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Hyperice (hyperice)
      • HyperX (hyperx)
      • IBox (ibox)
      • IDEAL OF SWEDEN (ideal_of_sweden)
      • Incase (incase)
      • Incipio (incipio)
      • INF (inf)
      • Infocus (infocus)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • JanSport (jansport)
      • Jekyll & Hide (jekyll_hide)
      • JOOP! (joop_)
      • Karibu (karibu)
      • Karl Lagerfeld (karl_lagerfeld)
      • Kensington (kensington)
      • Kipling (kipling)
      • L33T (l33t)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lancaster (lancaster)
      • Le Tanneur (le_tanneur)
      • Leitz (leitz)
      • Lenovo (lenovo)
      • Leonhard heyden (leonhard_heyden)
      • LifeProof (lifeproof)
      • Lipault Paris (lipault_paris)
      • Logic (logic)
      • Logilink (logilink)
      • Lundhags (lundhags)
      • Maclocks (maclocks)
      • Magnum (magnum)
      • Maison Hēroïne (maison_he_roi_ne)
      • Maison Mollerus (maison_mollerus)
      • Mammut (mammut)
      • Mandarina Duck (mandarina_duck)
      • Manhattan (manhattan)
      • Marshall (marshall)
      • Marshall Lifestyle (marshall_lifestyle)
      • MeroMero (meromero)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • Mobiilitukku (mobiilitukku)
      • Modecom (modecom)
      • Moshi (moshi)
      • Mtp Products (mtp_products)
      • Mujjo (mujjo)
      • MW (mw)
      • Natec (natec)
      • Natec Genesis (natec_genesis)
      • Native Union (native_union)
      • Nedis (nedis)
      • Nenurodyta (nenurodyta)
      • NGS (ngs)
      • NILLKIN (nillkin)
      • Nilox (nilox)
      • Nino cerruti (nino_cerruti)
      • No name (no_name)
      • Nomad (nomad)
      • None (none)
      • Northix (northix)
      • Oakley Apparel (oakley_apparel)
      • Onsala Collection (onsala_collection)
      • Osprey (osprey)
      • Overboard (overboard)
      • Overwatch (overwatch)
      • PanzerGlass (panzerglass)
      • PDP (pdp)
      • Peak Design (peak_design)
      • PICARD (picard)
      • Pipetto (pipetto)
      • Piquadro (piquadro)
      • Platinet (platinet)
      • Plevier (plevier)
      • Poly (poly)
      • Porsche Design (porsche_design)
      • Port (port)
      • Port Designs (port_designs)
      • Protest (protest)
      • Qnect (qnect)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • R-Go Tools (r_go_tools)
      • RadiCover (radicover)
      • Razer (razer)
      • Replay (replay)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Rivacase (rivacase)
      • Roncato (roncato)
      • Royal Republic (royal_republic)
      • Safta (safta)
      • Samsonite (samsonite)
      • Samsung (samsung)
      • Sandstrom (sandstrom)
      • Santoro (santoro)
      • Satechi (satechi)
      • SBOX (sbox)
      • SCOTT (scott)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • Shockproof (shockproof)
      • Speck (speck)
      • Speedlink (speedlink)
      • Spigen (spigen)
      • Spikes & Sparrow (spikes_sparrow)
      • Sponge (sponge)
      • Star Wars (star_wars)
      • StarTech.com (startech_com)
      • Still Nordic (still_nordic)
      • STM (stm)
      • Stoneline (stoneline)
      • Strellson (strellson)
      • Subblim (subblim)
      • Supcase (supcase)
      • Superdry (superdry)
      • Suunto (suunto)
      • Tasmanian Tiger (tasmanian_tiger)
      • Tatonka (tatonka)
      • Tech (tech)
      • Tech air (tech_air)
      • Tech-Protect (tech_protect)
      • Techair (techair)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • The bridge (the_bridge)
      • The Chesterfield Brand (the_chesterfield_brand)
      • Thule (thule)
      • Tiger of Sweden (tiger_of_sweden)
      • TILOLI (tiloli)
      • Tipi (tipi)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Topo Designs (topo_designs)
      • Totto (totto)
      • Tracer (tracer)
      • Travel-Blue (travel_blue)
      • Travelite (travelite)
      • TruBlue (trublue)
      • Trunk (trunk)
      • Trust (trust)
      • Tucano (tucano)
      • TwelveSouth (twelvesouth)
      • U.s. Polo (u_s_polo)
      • Uag (uag)
      • Ultron (ultron)
      • Uniq (uniq)
      • Urban Factory (urban_factory)
      • V7 (v7)
      • Valentino (valentino)
      • Veho (veho)
      • Verbatim (verbatim)
      • Victorinox (victorinox)
      • Vivanco (vivanco)
      • Vocier (vocier)
      • Wave (wave)
      • Wenger (wenger)
      • White (white)
      • Woodcessories (woodcessories)
      • Wouf (wouf)
      • XD Design (xd_design)
      • XGIMI (xgimi)
      • Xiaomi (xiaomi)
      • Zagg (zagg)
    • Hinta (price):
      • < 35 € (budget)
      • 35 € - 55 € (price_2)
      • 55 € - 105 € (price_3)
      • ≥ 105 € (price_4)
    • Laukun tyyppi (laukun_tyyppi):
      • Reppu (reppu)
      • Salkku (salkku)
      • Suojatasku (tietokoneen_suoja)
      • Olkalaukku (olkalaukku)
      • Vetolaukku (vetolaukku)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Tummanharmaa (tummanharmaa)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Suurin yhteensopiva näyttökoko (yhteensopivat_na_ytto_koot):
      • < 14 " (yhteensopivat_na_ytto_koot_1)
      • 14 " - 16 " (yhteensopivat_na_ytto_koot_2)
      • 16 " (yhteensopivat_na_ytto_koot_3)
      • ≥ 16 " (yhteensopivat_na_ytto_koot_4)
    • Tilavuus (tilavuus):
      • < 14 L (tilavuus_1)
      • 14 L - 18 L (tilavuus_2)
      • 18 L - 23 L (tilavuus_3)
      • ≥ 23 L (tilavuus_4)
    • Paino (paino_g):
      • < 100 g (paino_g_1)
      • 100 g - 450 g (paino_g_2)
      • 450 g - 810 g (paino_g_3)
      • ≥ 810 g (paino_g_4)
    • Materiaali (materiaali):
      • Nahka (nahka)
      • Nailon (nailon)
      • Fleece (fleece)
      • Huopa (huopa)
      • Keinonahka (keinonahka)
      • Mokka (mokka)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Puuvilla (puuvilla)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi