x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    tietokonelaukut ja -suojat

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 24
    • Piquadro Black Square Tietokonereppu ruskea
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153562767.jpg?ts=1
      Piquadro Piquadro Black Square Tietokonereppu ruskea Black Square Tietokonereppu ruskea Black Square Tietokonereppu ruskea Black Square Tietokonereppu 14 nahka ruskea (1)
      Piquadro Black Square Tietokonereppu ruskea
      • 08024671543583
      1
      deal
      420.00 EUR
    • Piquadro Harper Tietokonereppu keltainen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/254181476.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/254950003.jpg?ts=1
      Piquadro Piquadro Harper Tietokonereppu keltainen Harper Tietokonereppu keltainen Harper Tietokonereppu keltainen Harper Tietokonereppu 13 nahka keltainen (1)
      Piquadro Harper Tietokonereppu keltainen
      • 08024671591867
      1
      deal
      399.00 EUR
    • Piquadro Vibe Tietokonereppu tummansininen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147238623.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/177466220.jpg?ts=1
      Piquadro Piquadro Vibe Tietokonereppu tummansininen Vibe Tietokonereppu tummansininen Vibe Tietokonereppu tummansininen Vibe Tietokonereppu 15 rakeinen naudannahka tummansininen (1)
      Piquadro Vibe Tietokonereppu tummansininen
      • 08024671469760
      1
      deal
      467.00 EUR
    • Piquadro Pan Tietokonereppu musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/202495781.jpg?ts=1
      Piquadro Piquadro Pan Tietokonereppu musta Pan Tietokonereppu musta Pan Tietokonereppu musta Pan Tietokonereppu 13 rakeinen nahka musta (1)
      Piquadro Pan Tietokonereppu musta
      • 08024671456975
      1
      deal
      417.00 EUR
    • Piquadro Dafne RFID Tietokonepussi musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208784855.jpg?ts=1
      Piquadro Piquadro Dafne RFID Tietokonepussi musta Dafne RFID Tietokonepussi musta Dafne RFID Tietokonepussi musta Dafne RFID Tietokonepussi 15 rakeinen nahka musta (1)
      Piquadro Dafne RFID Tietokonepussi musta
      • 08024671576215
      1
      deal
      320.00 EUR
    • Piquadro Urban LED Tietokonereppu harmaa
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/177466209.jpg?ts=1
      Piquadro Piquadro Urban LED Tietokonereppu harmaa Urban LED Tietokonereppu harmaa Urban LED Tietokonereppu harmaa Urban LED Tietokonereppu 15 nahka harmaa (1)
      Piquadro Urban LED Tietokonereppu harmaa
      • 08024671580885
      1
      deal
      460.00 EUR
    • Piquadro Ili Tietokonereppu tummansininen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208795329.jpg?ts=1
      Piquadro Piquadro Ili Tietokonereppu tummansininen Ili Tietokonereppu tummansininen Ili Tietokonereppu tummansininen Ili Tietokonereppu 17 rakeinen vasikannahka tummansininen (1)
      Piquadro Ili Tietokonereppu tummansininen
      • 08024671428118
      1
      deal
      588.00 EUR
    • Piquadro Blue Square Revamp Tietokonereppu tummansininen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/203220303.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/256957479.jpg?ts=1
      Piquadro Piquadro Blue Square Revamp Tietokonereppu tummansininen Blue Square Revamp Tietokonereppu tummansininen Blue Square Revamp Tietokonereppu tummansininen Blue Square Revamp Tietokonereppu 13 nahka tummansininen (1)
      Piquadro Blue Square Revamp Tietokonereppu tummansininen
      • 08024671575676
      1
      deal
      310.00 EUR
    • Piquadro Modus Special RFID Tietokonereppu musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208790398.jpg?ts=1
      Piquadro Piquadro Modus Special RFID Tietokonereppu musta Modus Special RFID Tietokonereppu musta Modus Special RFID Tietokonereppu musta Modus Special RFID Tietokonereppu 15 nahka musta (1)
      Piquadro Modus Special RFID Tietokonereppu musta
      • 08024671564540
      1
      deal
      470.00 EUR
    • Piquadro PQ RY RFID Tietokonereppu musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/254054025.jpg?ts=1
      Piquadro Piquadro PQ RY RFID Tietokonereppu musta PQ RY RFID Tietokonereppu musta PQ RY RFID Tietokonereppu musta PQ RY RFID Tietokonereppu 14 polyesteri musta (1)
      Piquadro PQ RY RFID Tietokonereppu musta
      • 08024671594943
      1
      deal
      270.00 EUR
    • Piquadro Blue Square Tietokonepussi tan
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/254954111.jpg?ts=1
      Piquadro Piquadro Blue Square Tietokonepussi tan Blue Square Tietokonepussi tan Blue Square Tietokonepussi tan Blue Square Tietokonepussi 15 sileä nahka tan (1)
      Piquadro Blue Square Tietokonepussi tan
      • 08024671607537
      1
      deal
      269.10 EUR
    • Piquadro Brief 2 Tietokonereppu bordeaux
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/254957908.jpg?ts=1
      Piquadro Piquadro Brief 2 Tietokonereppu bordeaux Brief 2 Tietokonereppu bordeaux Brief 2 Tietokonereppu bordeaux Brief 2 Tietokonereppu 14 kierrätetty nylon bordeaux (1)
      Piquadro Brief 2 Tietokonereppu bordeaux
      • 08024671609401
      1
      deal
      261.00 EUR
    • Piquadro Urban RFID Tietokonereppu musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208785375.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/205502583.jpg?ts=1
      Piquadro Piquadro Urban RFID Tietokonereppu musta Urban RFID Tietokonereppu musta Urban RFID Tietokonereppu musta Urban RFID Tietokonereppu 13 nahka musta (1)
      Piquadro Urban RFID Tietokonereppu musta
      • 08024671581707
      1
      deal
      260.00 EUR
    • Piquadro Urban Tietokonereppu musta/harmaa
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/187816015.jpg?ts=1
      Piquadro Piquadro Urban Tietokonereppu musta/harmaa Urban Tietokonereppu musta/harmaa Urban Tietokonereppu musta/harmaa Urban Tietokonereppu 15 rakeinen naudannahka musta/harmaa (1)
      Piquadro Urban Tietokonereppu musta/harmaa
      • 08024671506076
      1
      deal
      450.00 EUR
    • Piquadro Urban Tietokonereppu musta/harmaa
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/150202339.jpg?ts=1
      Piquadro Piquadro Urban Tietokonereppu musta/harmaa Urban Tietokonereppu musta/harmaa Urban Tietokonereppu musta/harmaa Urban Tietokonereppu 15 hienojakoinen naudannahka musta/harmaa (1)
      Piquadro Urban Tietokonereppu musta/harmaa
      • 08024671506137
      1
      deal
      387.00 EUR
    • Piquadro Urban RFID Tietokonereppu harmaa/musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208784848.jpg?ts=1
      Piquadro Piquadro Urban RFID Tietokonereppu harmaa/musta Urban RFID Tietokonereppu harmaa/musta Urban RFID Tietokonereppu harmaa/musta Urban RFID Tietokonereppu 13 nahka harmaa/musta (1)
      Piquadro Urban RFID Tietokonereppu harmaa/musta
      • 08024671581721
      1
      deal
      280.00 EUR
    • Piquadro Blue Square Revamp Tietokonereppu mahonki
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208794011.jpg?ts=1
      Piquadro Piquadro Blue Square Revamp Tietokonereppu mahonki Blue Square Revamp Tietokonereppu mahonki Blue Square Revamp Tietokonereppu mahonki Blue Square Revamp Tietokonereppu 13 nahka mahonki (1)
      Piquadro Blue Square Revamp Tietokonereppu mahonki
      • 08024671575683
      1
      deal
      310.00 EUR
    • Piquadro Brief 2 Tietokonereppu vihreä/musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/254957915.jpg?ts=1
      Piquadro Piquadro Brief 2 Tietokonereppu vihreä/musta Brief 2 Tietokonereppu vihreä/musta Brief 2 Tietokonereppu vihreä/musta Brief 2 Tietokonereppu 15 nailon vihreä/musta (1)
      Piquadro Brief 2 Tietokonereppu vihreä/musta
      • 08024671609517
      1
      deal
      297.00 EUR
    • Piquadro Urban Tietokonereppu tummansininen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/143612081.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/167268015.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/171892596.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/248357249.jpg?ts=1
      Piquadro Piquadro Urban Tietokonereppu tummansininen Urban Tietokonereppu tummansininen Urban Tietokonereppu tummansininen Urban Tietokonereppu 15 hienojakoinen naudannahka tummansininen (1)
      Piquadro Urban Tietokonereppu tummansininen
      • 08024671505840
      1
      deal
      359.10 EUR
    • Piquadro Urban RFID Tietokonereppu navy
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208795057.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/205923220.jpg?ts=1
      Piquadro Piquadro Urban RFID Tietokonereppu navy Urban RFID Tietokonereppu navy Urban RFID Tietokonereppu navy Urban RFID Tietokonereppu 13 nahka navy (1)
      Piquadro Urban RFID Tietokonereppu navy
      • 08024671581714
      1
      deal
      280.00 EUR
    • Piquadro Dafine Tietokonereppu tan
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208795418.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/205418739.jpg?ts=1
      Piquadro Piquadro Dafine Tietokonereppu tan Dafine Tietokonereppu tan Dafine Tietokonereppu tan Dafine Tietokonereppu nahka tan (1)
      Piquadro Dafine Tietokonereppu tan
      • 08024671576109
      1
      deal
      360.00 EUR
    • Piquadro Blue Square Revamp Tietokonereppu musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208792111.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/205567353.jpg?ts=1
      Piquadro Piquadro Blue Square Revamp Tietokonereppu musta Blue Square Revamp Tietokonereppu musta Blue Square Revamp Tietokonereppu musta Blue Square Revamp Tietokonereppu 13 nahka musta (1)
      Piquadro Blue Square Revamp Tietokonereppu musta
      • 08024671575669
      1
      deal
      310.00 EUR
    • Piquadro PQ RY Tietokonepussi punainen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/254947598.jpg?ts=1
      Piquadro Piquadro PQ RY Tietokonepussi punainen PQ RY Tietokonepussi punainen PQ RY Tietokonepussi punainen PQ RY Tietokonepussi 13 kierrätetty nylon punainen (1)
      Piquadro PQ RY Tietokonepussi punainen
      • 08024671594547
      1
      deal
      220.00 EUR
    • Piquadro Blue Square Tietokonereppu tan
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/254955371.jpg?ts=1
      Piquadro Piquadro Blue Square Tietokonereppu tan Blue Square Tietokonereppu tan Blue Square Tietokonereppu tan Blue Square Tietokonereppu 13 sileä naudannahka tan (1)
      Piquadro Blue Square Tietokonereppu tan
      • 08024671613576
      1
      deal
      435.00 EUR
    2 3
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • HP DEFAULT
        • hp
      • Targus DEFAULT
        • targus
      • Fjällräven DEFAULT
        • fja_llra_ven
      • Edullisimmat DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Targus (targus)
      • Golla (golla)
      • HP (hp)
      • 3MK (3mk)
      • Acer (acer)
      • Acme (acme)
      • Addison (addison)
      • AEVOR (aevor)
      • Alienware (alienware)
      • American Tourister (american_tourister)
      • Apple (apple)
      • Art (art)
      • Asus (asus)
      • Aunts & uncles (aunts_uncles)
      • Avtek International (avtek_international)
      • B&W (b_w)
      • Babblarna (babblarna)
      • BakkerElkhuizen (bakkerelkhuizen)
      • BASE XX (base_xx)
      • BE.EZ LA ROBE (be_ez_la_robe)
      • Belkin (belkin)
      • Bestial Wolf (bestial_wolf)
      • BESTLIFE (bestlife)
      • Bluelounge (bluelounge)
      • Bric's (bric_s)
      • Buckle & Seam (buckle_seam)
      • Bugatti (bugatti)
      • Burkely (burkely)
      • By Wirth (by_wirth)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Canon (canon)
      • Canyon (canyon)
      • Case Logic (case_logic)
      • Caselogic (caselogic)
      • Castelijn & beerens (castelijn_beerens)
      • CAT (cat)
      • Cerda Group (cerda_group)
      • Chesterfield (chesterfield)
      • Chrome (chrome)
      • Cirafon (cirafon)
      • Conceptronic (conceptronic)
      • dbramante1928 (dbramante1928)
      • Decoded (decoded)
      • Defender (defender)
      • Dell (dell)
      • Delsey (delsey)
      • Deltaco (deltaco)
      • Design Letters (design_letters)
      • Deuter (deuter)
      • Dicota (dicota)
      • Disney (disney)
      • E-Vitta (e_vitta)
      • Eastpak (eastpak)
      • ELEM (elem)
      • Element (element)
      • ESTUFF (estuff)
      • Everki (everki)
      • Ferrari (ferrari)
      • Ferrelli (ferrelli)
      • Fossil (fossil)
      • Fujitsu (fujitsu)
      • Gear (gear)
      • Gecko (gecko)
      • Genesis (genesis)
      • Goji (goji)
      • Goobay (goobay)
      • Got Bag (got_bag)
      • Gregory (gregory)
      • GUESS (guess)
      • Hackett (hackett)
      • Hama (hama)
      • Handyhuellen.de (handyhuellen_de)
      • Harold's (harold_s)
      • Herschel (herschel)
      • Holdit (holdit)
      • Horizn Studios (horizn_studios)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Hyperice (hyperice)
      • HyperX (hyperx)
      • IBox (ibox)
      • IDEAL OF SWEDEN (ideal_of_sweden)
      • Incase (incase)
      • Incipio (incipio)
      • INF (inf)
      • Infocus (infocus)
      • Iso Trade (iso_trade)
      • JanSport (jansport)
      • Jekyll & Hide (jekyll_hide)
      • Johanna Gullichsen (johanna_gullichsen)
      • JOOP! (joop_)
      • Karibu (karibu)
      • Karl Lagerfeld (karl_lagerfeld)
      • Kensington (kensington)
      • Kipling (kipling)
      • Knomo (knomo)
      • L33T (l33t)
      • Lancaster (lancaster)
      • Le Tanneur (le_tanneur)
      • Leitz (leitz)
      • Lenovo (lenovo)
      • Leonhard heyden (leonhard_heyden)
      • LifeProof (lifeproof)
      • Lipault Paris (lipault_paris)
      • Lois (lois)
      • Lundhags (lundhags)
      • Maclocks (maclocks)
      • Maison Hēroïne (maison_he_roi_ne)
      • Maison Mollerus (maison_mollerus)
      • Mammut (mammut)
      • Mandarina Duck (mandarina_duck)
      • Manhattan (manhattan)
      • Marshall (marshall)
      • Marshall Lifestyle (marshall_lifestyle)
      • MeroMero (meromero)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • Mobiilitukku (mobiilitukku)
      • Modecom (modecom)
      • Moshi (moshi)
      • Mtp Products (mtp_products)
      • Mujjo (mujjo)
      • MW (mw)
      • Napapijri (napapijri)
      • Natec (natec)
      • Natec Genesis (natec_genesis)
      • Native Union (native_union)
      • Nedis (nedis)
      • NGS (ngs)
      • Nino cerruti (nino_cerruti)
      • No name (no_name)
      • Nomad (nomad)
      • None (none)
      • Northix (northix)
      • Oakley Apparel (oakley_apparel)
      • Onsala Collection (onsala_collection)
      • Osprey (osprey)
      • Overboard (overboard)
      • Overwatch (overwatch)
      • PanzerGlass (panzerglass)
      • PDP (pdp)
      • Peakdesign (peakdesign)
      • PICARD (picard)
      • Pipetto (pipetto)
      • Piquadro (piquadro)
      • Platinet (platinet)
      • Plevier (plevier)
      • Poly (poly)
      • POMOLOGIC (pomologic)
      • Porsche Design (porsche_design)
      • Port (port)
      • Port Designs (port_designs)
      • Protest (protest)
      • Qnect (qnect)
      • R-Go Tools (r_go_tools)
      • RadiCover (radicover)
      • Rains (rains)
      • Razer (razer)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Rivacase (rivacase)
      • Roncato (roncato)
      • Royal Republic (royal_republic)
      • Safta (safta)
      • Samsonite (samsonite)
      • Samsung (samsung)
      • Satechi (satechi)
      • SBOX (sbox)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • Skpat (skpat)
      • Speck (speck)
      • Spigen (spigen)
      • Spikes & Sparrow (spikes_sparrow)
      • Sponge (sponge)
      • StarTech.com (startech_com)
      • Still Nordic (still_nordic)
      • STM (stm)
      • Stoneline (stoneline)
      • Strellson (strellson)
      • Superdry (superdry)
      • Suunto (suunto)
      • Tasmanian Tiger (tasmanian_tiger)
      • Tech (tech)
      • Tech air (tech_air)
      • Tech-Protect (tech_protect)
      • Techair (techair)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • The bridge (the_bridge)
      • The Chesterfield Brand (the_chesterfield_brand)
      • Think Tank (think_tank)
      • Thule (thule)
      • Tiger of Sweden (tiger_of_sweden)
      • TILOLI (tiloli)
      • Tipi (tipi)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Toshiba (toshiba)
      • Totto (totto)
      • Tracer (tracer)
      • Travel-Blue (travel_blue)
      • Travelite (travelite)
      • TruBlue (trublue)
      • Trunk (trunk)
      • Trust (trust)
      • Tucano (tucano)
      • TwelveSouth (twelvesouth)
      • U.S Polo (u_s_polo)
      • Uag (uag)
      • Ultron (ultron)
      • Urban Armor Gear (urban_armor_gear)
      • V7 (v7)
      • Valentino (valentino)
      • Vaude (vaude)
      • Veho (veho)
      • Verbatim (verbatim)
      • Victorinox (victorinox)
      • Vivanco (vivanco)
      • Wave (wave)
      • Wenger (wenger)
      • White (white)
      • Woodcessories (woodcessories)
      • Wouf (wouf)
      • XD Design (xd_design)
      • Xiaomi (xiaomi)
      • Zagg (zagg)
    • Hinta (price):
      • < 35 € (budget)
      • 35 € - 55 € (price_2)
      • 55 € - 110 € (price_3)
      • ≥ 110 € (price_4)
    • Laukun tyyppi (laukun_tyyppi):
      • Reppu (reppu)
      • Salkku (salkku)
      • Suojatasku (tietokoneen_suoja)
      • Olkalaukku (olkalaukku)
      • Vetolaukku (vetolaukku)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Suurin yhteensopiva näyttökoko (yhteensopivat_na_ytto_koot):
      • < 14 " (yhteensopivat_na_ytto_koot_1)
      • 14 " - 16 " (yhteensopivat_na_ytto_koot_2)
      • 16 " (yhteensopivat_na_ytto_koot_3)
      • ≥ 16 " (yhteensopivat_na_ytto_koot_4)
    • Tilavuus (tilavuus):
      • < 14 L (tilavuus_1)
      • 14 L - 18 L (tilavuus_2)
      • 18 L - 23 L (tilavuus_3)
      • ≥ 23 L (tilavuus_4)
    • Paino (paino_g):
      • < 80 g (paino_g_1)
      • 80 g - 450 g (paino_g_2)
      • 450 g - 780 g (paino_g_3)
      • ≥ 780 g (paino_g_4)
    • Materiaali (materiaali):
      • Nahka (nahka)
      • Nailon (nailon)
      • Huopa (huopa)
      • Keinonahka (keinonahka)
      • Mokka (mokka)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Puuvilla (puuvilla)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi