x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    tietokonelaukut ja -suojat

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 24
    • Piquadro Black Square Tietokonepussi siniharmaa
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/167055102.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/177466167.jpg?ts=1
      Piquadro Piquadro Black Square Tietokonepussi siniharmaa Black Square Tietokonepussi siniharmaa Black Square Tietokonepussi siniharmaa Black Square Tietokonepussi 15 hienorakeinen nahka siniharmaa (1)
      Piquadro Black Square Tietokonepussi siniharmaa
      • 08024671570862
      1
      deal
      261.35 EUR
    • Piquadro Urban RFID Tietokonereppu harmaa/musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/205496307.jpg?ts=1
      Piquadro Piquadro Urban RFID Tietokonereppu harmaa/musta Urban RFID Tietokonereppu harmaa/musta Urban RFID Tietokonereppu harmaa/musta Urban RFID Tietokonereppu 13 nahka harmaa/musta (1)
      Piquadro Urban RFID Tietokonereppu harmaa/musta
      • 08024671581721
      1
      deal
      280.00 EUR
    • Piquadro Dafne RFID Tietokonepussi musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/205653496.jpg?ts=1
      Piquadro Piquadro Dafne RFID Tietokonepussi musta Dafne RFID Tietokonepussi musta Dafne RFID Tietokonepussi musta Dafne RFID Tietokonepussi 15 rakeinen nahka musta (1)
      Piquadro Dafne RFID Tietokonepussi musta
      • 08024671576215
      1
      deal
      320.00 EUR
    • Piquadro Blue Square Revamp Tietokonereppu tummansininen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/203220303.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/256957479.jpg?ts=1
      Piquadro Piquadro Blue Square Revamp Tietokonereppu tummansininen Blue Square Revamp Tietokonereppu tummansininen Blue Square Revamp Tietokonereppu tummansininen Blue Square Revamp Tietokonereppu 13 nahka tummansininen (1)
      Piquadro Blue Square Revamp Tietokonereppu tummansininen
      • 08024671575676
      1
      deal
      279.00 EUR
    • Piquadro Ili Tietokonereppu tummansininen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/177246422.jpg?ts=1
      Piquadro Piquadro Ili Tietokonereppu tummansininen Ili Tietokonereppu tummansininen Ili Tietokonereppu tummansininen Ili Tietokonereppu 17 rakeinen vasikannahka tummansininen (1)
      Piquadro Ili Tietokonereppu tummansininen
      • 08024671428118
      1
      deal
      588.00 EUR
    • Piquadro Urban LED Tietokonereppu harmaa
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/177466209.jpg?ts=1
      Piquadro Piquadro Urban LED Tietokonereppu harmaa Urban LED Tietokonereppu harmaa Urban LED Tietokonereppu harmaa Urban LED Tietokonereppu 15 nahka harmaa (1)
      Piquadro Urban LED Tietokonereppu harmaa
      • 08024671580885
      1
      deal
      459.95 EUR
    • Piquadro Pan Tietokonereppu musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/202495781.jpg?ts=1
      Piquadro Piquadro Pan Tietokonereppu musta Pan Tietokonereppu musta Pan Tietokonereppu musta Pan Tietokonereppu 13 rakeinen nahka musta (1)
      Piquadro Pan Tietokonereppu musta
      • 08024671456975
      1
      deal
      417.00 EUR
    • Piquadro Urban Tietokonereppu musta/harmaa
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/150202339.jpg?ts=1
      Piquadro Piquadro Urban Tietokonereppu musta/harmaa Urban Tietokonereppu musta/harmaa Urban Tietokonereppu musta/harmaa Urban Tietokonereppu 15 hienojakoinen naudannahka musta/harmaa (1)
      Piquadro Urban Tietokonereppu musta/harmaa
      • 08024671506137
      1
      deal
      430.00 EUR
    • Piquadro Urban Tietokonereppu musta/harmaa
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/187816015.jpg?ts=1
      Piquadro Piquadro Urban Tietokonereppu musta/harmaa Urban Tietokonereppu musta/harmaa Urban Tietokonereppu musta/harmaa Urban Tietokonereppu 15 rakeinen naudannahka musta/harmaa (1)
      Piquadro Urban Tietokonereppu musta/harmaa
      • 08024671506076
      1
      deal
      450.35 EUR
    • Piquadro Urban RFID Tietokonereppu musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/205611787.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/205502583.jpg?ts=1
      Piquadro Piquadro Urban RFID Tietokonereppu musta Urban RFID Tietokonereppu musta Urban RFID Tietokonereppu musta Urban RFID Tietokonereppu 13 nahka musta (1)
      Piquadro Urban RFID Tietokonereppu musta
      • 08024671581707
      1
      deal
      280.00 EUR
    • Piquadro Blue Square Revamp Tietokonereppu mahonki
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/203220370.jpg?ts=1
      Piquadro Piquadro Blue Square Revamp Tietokonereppu mahonki Blue Square Revamp Tietokonereppu mahonki Blue Square Revamp Tietokonereppu mahonki Blue Square Revamp Tietokonereppu 13 nahka mahonki (1)
      Piquadro Blue Square Revamp Tietokonereppu mahonki
      • 08024671575683
      1
      deal
      298.00 EUR
    • Piquadro Harper Tietokonereppu keltainen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/222094028.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/254181476.jpg?ts=1
      Piquadro Piquadro Harper Tietokonereppu keltainen Harper Tietokonereppu keltainen Harper Tietokonereppu keltainen Harper Tietokonereppu 13 nahka keltainen (1)
      Piquadro Harper Tietokonereppu keltainen
      • 08024671591867
      1
      deal
      399.00 EUR
    • Piquadro Circle Tietokonepussi punainen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/199853754.jpg?ts=1
      Piquadro Piquadro Circle Tietokonepussi punainen Circle Tietokonepussi punainen Circle Tietokonepussi punainen Circle Tietokonepussi 14 nahka punainen (1)
      Piquadro Circle Tietokonepussi punainen
      • 08024671576673
      1
      deal
      350.00 EUR
    • Piquadro PQ RY RFID Tietokonereppu musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/221753574.jpg?ts=1
      Piquadro Piquadro PQ RY RFID Tietokonereppu musta PQ RY RFID Tietokonereppu musta PQ RY RFID Tietokonereppu musta PQ RY RFID Tietokonereppu 14 polyesteri musta (1)
      Piquadro PQ RY RFID Tietokonereppu musta
      • 08024671594943
      1
      deal
      270.00 EUR
    • Piquadro Urban Tietokonereppu musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/177466120.jpg?ts=1
      Piquadro Piquadro Urban Tietokonereppu musta Urban Tietokonereppu musta Urban Tietokonereppu musta Urban Tietokonereppu 15 rakeinen naudannahka musta (1)
      Piquadro Urban Tietokonereppu musta
      • 08024671506069
      1
      deal
      500.00 EUR
    • Piquadro Urban RFID Tietokonereppu navy
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/205501489.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/205923220.jpg?ts=1
      Piquadro Piquadro Urban RFID Tietokonereppu navy Urban RFID Tietokonereppu navy Urban RFID Tietokonereppu navy Urban RFID Tietokonereppu 13 nahka navy (1)
      Piquadro Urban RFID Tietokonereppu navy
      • 08024671581714
      1
      deal
      280.00 EUR
    • Piquadro Blue Square Revamp RFID Tietokonereppu tummansininen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/203510682.jpg?ts=1
      Piquadro Piquadro Blue Square Revamp RFID Tietokonereppu tummansininen Blue Square Revamp RFID Tietokonereppu tummansininen Blue Square Revamp RFID Tietokonereppu tummansininen Blue Square Revamp RFID Tietokonereppu 15 nahka tummansininen (1)
      Piquadro Blue Square Revamp RFID Tietokonereppu tummansininen
      • 08024671575591
      1
      deal
      498.00 EUR
    • Piquadro Urban LED Tietokonereppu harmaa/musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/249636925.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/249639157.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/249639153.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/249639154.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/249639156.jpg?ts=1
      Piquadro Piquadro Urban LED Tietokonereppu harmaa/musta Urban LED Tietokonereppu harmaa/musta Urban LED Tietokonereppu harmaa/musta Urban LED Tietokonereppu 14 nahka harmaa/musta (1)
      Piquadro Urban LED Tietokonereppu harmaa/musta
      • 08024671580861
      • CA3214UB00L
      1
      deal
      342.00 EUR
    • Piquadro Dafine Tietokonereppu tan
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/205499967.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/205418739.jpg?ts=1
      Piquadro Piquadro Dafine Tietokonereppu tan Dafine Tietokonereppu tan Dafine Tietokonereppu tan Dafine Tietokonereppu nahka tan (1)
      Piquadro Dafine Tietokonereppu tan
      • 08024671576109
      1
      deal
      360.00 EUR
    • Piquadro Blue Square Revamp RFID Tietokonereppu navy
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/205500016.jpg?ts=1
      Piquadro Piquadro Blue Square Revamp RFID Tietokonereppu navy Blue Square Revamp RFID Tietokonereppu navy Blue Square Revamp RFID Tietokonereppu navy Blue Square Revamp RFID Tietokonereppu 14 nahka navy (1)
      Piquadro Blue Square Revamp RFID Tietokonereppu navy
      • 08024671575638
      1
      deal
      390.00 EUR
    • Piquadro Urban RFID Tietokonereppu musta/harmaa
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/243885386.jpg?ts=1
      Piquadro Piquadro Urban RFID Tietokonereppu musta/harmaa Urban RFID Tietokonereppu musta/harmaa Urban RFID Tietokonereppu musta/harmaa Urban RFID Tietokonereppu 13 nahka musta/harmaa (1)
      Piquadro Urban RFID Tietokonereppu musta/harmaa
      • 08024671613811
      1
      deal
      280.00 EUR
    • Piquadro Urban Tietokonereppu musta/harmaa
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/243885896.jpg?ts=1
      Piquadro Piquadro Urban Tietokonereppu musta/harmaa Urban Tietokonereppu musta/harmaa Urban Tietokonereppu musta/harmaa Urban Tietokonereppu 13 hienojakoinen naudannahka musta/harmaa (1)
      Piquadro Urban Tietokonereppu musta/harmaa
      • 08024671609036
      1
      deal
      396.75 EUR
    • Piquadro PQ RY Tietokonepussi punainen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/218303684.jpg?ts=1
      Piquadro Piquadro PQ RY Tietokonepussi punainen PQ RY Tietokonepussi punainen PQ RY Tietokonepussi punainen PQ RY Tietokonepussi 13 kierrätetty nylon punainen (1)
      Piquadro PQ RY Tietokonepussi punainen
      • 08024671594547
      1
      deal
      220.00 EUR
    • Piquadro Circle Tietokonepussi musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/186237951.jpg?ts=1
      Piquadro Piquadro Circle Tietokonepussi musta Circle Tietokonepussi musta Circle Tietokonepussi musta Circle Tietokonepussi 14 nahka musta (1)
      Piquadro Circle Tietokonepussi musta
      • 08024671479394
      1
      deal
      350.00 EUR
    2
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • HP DEFAULT
        • hp
      • Targus DEFAULT
        • targus
      • Fjällräven DEFAULT
        • fja_llra_ven
      • Edullisimmat DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Targus (targus)
      • Golla (golla)
      • HP (hp)
      • 3MK (3mk)
      • 24hShop (24hshop)
      • Acer (acer)
      • Acme (acme)
      • Addison (addison)
      • AEVOR (aevor)
      • Alienware (alienware)
      • Alogy (alogy)
      • Alpha industries (alpha_industries)
      • American Tourister (american_tourister)
      • Apple (apple)
      • Art (art)
      • Artwizz (artwizz)
      • Asus (asus)
      • Aunts & uncles (aunts_uncles)
      • Avtek International (avtek_international)
      • B&W (b_w)
      • Babblarna (babblarna)
      • BakkerElkhuizen (bakkerelkhuizen)
      • BASE XX (base_xx)
      • BE.EZ LA ROBE (be_ez_la_robe)
      • Belkin (belkin)
      • Bestial Wolf (bestial_wolf)
      • BESTLIFE (bestlife)
      • Bigbuy (bigbuy)
      • Braun (braun)
      • Bric's (bric_s)
      • Buckle & Seam (buckle_seam)
      • Bugatti (bugatti)
      • Burkely (burkely)
      • By Wirth (by_wirth)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Canon (canon)
      • Canvaslife (canvaslife)
      • Canyon (canyon)
      • Case Logic (case_logic)
      • Caselogic (caselogic)
      • Castelijn & beerens (castelijn_beerens)
      • Cerda Group (cerda_group)
      • Chesterfield (chesterfield)
      • Chrome (chrome)
      • Cirafon (cirafon)
      • Compulocks (compulocks)
      • Conceptronic (conceptronic)
      • CoolBox (coolbox)
      • dbramante1928 (dbramante1928)
      • Decoded (decoded)
      • Defender (defender)
      • Dell (dell)
      • Delsey (delsey)
      • Deltaco (deltaco)
      • Design Letters (design_letters)
      • Deuter (deuter)
      • Dicota (dicota)
      • Disney (disney)
      • E-Vitta (e_vitta)
      • Eastpak (eastpak)
      • Elbrus (elbrus)
      • Esperanza (esperanza)
      • ESTUFF (estuff)
      • Everki (everki)
      • Ewent (ewent)
      • Ferrari (ferrari)
      • Ferrelli (ferrelli)
      • Fiesta (fiesta)
      • Fossil (fossil)
      • Fujitsu (fujitsu)
      • Gear (gear)
      • Genesis (genesis)
      • Goji (goji)
      • Golden Head (golden_head)
      • Goobay (goobay)
      • Got Bag (got_bag)
      • Gregory (gregory)
      • GUESS (guess)
      • Hackett (hackett)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Hama (hama)
      • Handyhuellen.de (handyhuellen_de)
      • Harold's (harold_s)
      • Herschel (herschel)
      • Horizn Studios (horizn_studios)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Hyperice (hyperice)
      • HyperX (hyperx)
      • IBox (ibox)
      • IDEAL OF SWEDEN (ideal_of_sweden)
      • Iggual (iggual)
      • Incase (incase)
      • Incipio (incipio)
      • INF (inf)
      • Infocus (infocus)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • JanSport (jansport)
      • Jekyll & Hide (jekyll_hide)
      • JOOP! (joop_)
      • Karibu (karibu)
      • Karl Lagerfeld (karl_lagerfeld)
      • Kensington (kensington)
      • Kipling (kipling)
      • L33T (l33t)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lancaster (lancaster)
      • Le Tanneur (le_tanneur)
      • Leitz (leitz)
      • Lenovo (lenovo)
      • Leonhard heyden (leonhard_heyden)
      • LifeProof (lifeproof)
      • Lipault Paris (lipault_paris)
      • Logic (logic)
      • Logilink (logilink)
      • Lundhags (lundhags)
      • Maclocks (maclocks)
      • Magnum (magnum)
      • Maillon Technologique (maillon_technologique)
      • Maison Hēroïne (maison_he_roi_ne)
      • Maison Mollerus (maison_mollerus)
      • Mammut (mammut)
      • Mandarina Duck (mandarina_duck)
      • Manhattan (manhattan)
      • Marshall (marshall)
      • Marshall Lifestyle (marshall_lifestyle)
      • MeroMero (meromero)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • Mobiilitukku (mobiilitukku)
      • Modecom (modecom)
      • Moshi (moshi)
      • Mtp Products (mtp_products)
      • Mujjo (mujjo)
      • MW (mw)
      • Natec (natec)
      • Natec Genesis (natec_genesis)
      • Native Union (native_union)
      • Nedis (nedis)
      • Nenurodyta (nenurodyta)
      • NGS (ngs)
      • NILLKIN (nillkin)
      • Nilox (nilox)
      • Nino cerruti (nino_cerruti)
      • No name (no_name)
      • Nomad (nomad)
      • None (none)
      • Oakley Apparel (oakley_apparel)
      • Onsala Collection (onsala_collection)
      • Osprey (osprey)
      • Overboard (overboard)
      • Overwatch (overwatch)
      • PanzerGlass (panzerglass)
      • PDP (pdp)
      • Peak Design (peak_design)
      • PICARD (picard)
      • Pipetto (pipetto)
      • Piquadro (piquadro)
      • Platinet (platinet)
      • Plevier (plevier)
      • Poly (poly)
      • Porsche Design (porsche_design)
      • Port (port)
      • Port Designs (port_designs)
      • Protest (protest)
      • Qnect (qnect)
      • R-Go Tools (r_go_tools)
      • RadiCover (radicover)
      • Rains (rains)
      • Razer (razer)
      • Replay (replay)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Rivacase (rivacase)
      • Roncato (roncato)
      • Royal Republic (royal_republic)
      • Safta (safta)
      • Samsonite (samsonite)
      • Samsung (samsung)
      • Sandstrom (sandstrom)
      • Santoro (santoro)
      • Satechi (satechi)
      • SBOX (sbox)
      • SCOTT (scott)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • Shockproof (shockproof)
      • Speck (speck)
      • Spigen (spigen)
      • Spikes & Sparrow (spikes_sparrow)
      • Sponge (sponge)
      • Star Wars (star_wars)
      • StarTech.com (startech_com)
      • Still Nordic (still_nordic)
      • STM (stm)
      • Stoneline (stoneline)
      • Strellson (strellson)
      • Subblim (subblim)
      • Supcase (supcase)
      • Superdry (superdry)
      • Suunto (suunto)
      • Tasmanian Tiger (tasmanian_tiger)
      • Tatonka (tatonka)
      • Tech (tech)
      • Tech air (tech_air)
      • Tech-Protect (tech_protect)
      • Techair (techair)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • The bridge (the_bridge)
      • The Chesterfield Brand (the_chesterfield_brand)
      • Thule (thule)
      • Tiger of Sweden (tiger_of_sweden)
      • TILOLI (tiloli)
      • Tipi (tipi)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Topo Designs (topo_designs)
      • Totto (totto)
      • Tracer (tracer)
      • Travel-Blue (travel_blue)
      • Travelite (travelite)
      • TruBlue (trublue)
      • Trunk (trunk)
      • Trust (trust)
      • Tucano (tucano)
      • TwelveSouth (twelvesouth)
      • U.s. Polo (u_s_polo)
      • Uag (uag)
      • Ultron (ultron)
      • Uniq (uniq)
      • Urban Factory (urban_factory)
      • V7 (v7)
      • Valentino (valentino)
      • Veho (veho)
      • Verbatim (verbatim)
      • Victorinox (victorinox)
      • Vivanco (vivanco)
      • Vocier (vocier)
      • Wave (wave)
      • Wenger (wenger)
      • White (white)
      • Woodcessories (woodcessories)
      • Wouf (wouf)
      • XD Design (xd_design)
      • XGIMI (xgimi)
      • Xiaomi (xiaomi)
      • Zagg (zagg)
    • Hinta (price):
      • < 35 € (budget)
      • 35 € - 55 € (price_2)
      • 55 € - 110 € (price_3)
      • ≥ 110 € (price_4)
    • Laukun tyyppi (laukun_tyyppi):
      • Reppu (reppu)
      • Salkku (salkku)
      • Suojatasku (tietokoneen_suoja)
      • Olkalaukku (olkalaukku)
      • Vetolaukku (vetolaukku)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Tummanharmaa (tummanharmaa)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Suurin yhteensopiva näyttökoko (yhteensopivat_na_ytto_koot):
      • < 14 " (yhteensopivat_na_ytto_koot_1)
      • 14 " - 16 " (yhteensopivat_na_ytto_koot_2)
      • 16 " (yhteensopivat_na_ytto_koot_3)
      • ≥ 16 " (yhteensopivat_na_ytto_koot_4)
    • Tilavuus (tilavuus):
      • < 13 L (tilavuus_1)
      • 13 L - 18 L (tilavuus_2)
      • 18 L - 22 L (tilavuus_3)
      • ≥ 22 L (tilavuus_4)
    • Paino (paino_g):
      • < 175 g (paino_g_1)
      • 175 g - 450 g (paino_g_2)
      • 450 g - 810 g (paino_g_3)
      • ≥ 810 g (paino_g_4)
    • Materiaali (materiaali):
      • Nahka (nahka)
      • Nailon (nailon)
      • Fleece (fleece)
      • Huopa (huopa)
      • Keinonahka (keinonahka)
      • Mokka (mokka)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Puuvilla (puuvilla)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi