x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Samsonite Securipak Medium - Tietokonereppu Oranssi, Laukku - TYÖLAUKKU

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Samsonite Securipak Medium - Tietokonereppu Oranssi, Laukku - TYÖLAUKKU
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Samsonite Securipak Medium - Tietokonereppu Oranssi, Laukku - TYÖLAUKKU
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Samsonite Securipak Medium - Tietokonereppu Oranssi, Laukku - TYÖLAUKKU
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/154939100.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/246999377.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/237497380.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/237497381.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/237497378.jpg?ts=1
Samsonite Samsonite Securipak Medium - Tietokonereppu Oranssi, Laukku - TYÖLAUKKU Securipak Medium - Tietokonereppu Oranssi, Laukku - TYÖLAUKKU Securipak Medium - Tietokonereppu Oranssi, Laukku - TYÖLAUKKU Ulkopuoli Samsonite Securipak MediumTietokonereppu, sopii sinulle joka etsit ammattimaista ja kestävää työreppua. Tämä reppu on valmistettu kestävästä ja kevyestä 100% kierrätetystä RecycledPET materiaalista, johon mahtuu 15.6 tuuman laptop tietokone. Repussa on tasku arvotavaroita varten, joka sijaitsee turvallisestiselkääsi vasten kun reppu on selässäsi. Lisäksi repun kantohihnat ovat ergonomisia joten reppua on miellyttävä kantaa. Sivuilla on myös kaksi kätevää taskua. Sisäpuoli Repussa on kätevät sisäpuolen ominaisuudet;päätaskuun mahtuu 15.6 tuuman laptop tietokone, lisäksirepussa on tasku tablettia, puhelinta ja muita arvotavaroita varten. Repussa on myös USB-portti johon voit liittää varavirtalähteen. (1)
  • 05400520023100
1
  • Suunnittelu
    • Väri: Keltainen, Oranssi
    • Materiaalit: Muovi, Nailon
  • Näyttö
    • Suurin yhteensopiva näyttökoko: 15.6 "
  • Paino ja mitat
    • Korkeus: 44 cm
    • Leveys (cm): 30 cm
  • 121.90 121.90 EUR 1
    1
    • Matkalaukut.fi Matkalaukut.fi
      Ulkopuoli Samsonite Securipak MediumTietokonereppu, sopii sinulle joka etsit ammattimaista ja kestävää työreppua. Tämä reppu on valmistet...121.90, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • Design Letters - Laptop Coat (60402000BLACK)
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/233744539.jpg?ts=1
      Design Letters Design Letters - Laptop Coat (60402000BLACK) - Laptop Coat (60402000BLACK) - Laptop Coat (60402000BLACK) (1)
      Design Letters - Laptop Coat (60402000BLACK)
      • 05710498252380
      1
    • Samsonite Mysight Tietokonereppu sininen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/164009726.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/243376031.jpg?ts=1
      Samsonite Samsonite Mysight Tietokonereppu sininen Mysight Tietokonereppu sininen Mysight Tietokonereppu sininen Mysight Tietokonereppu 15 kierrätetty polyesteri sininen (1)
      Samsonite Mysight Tietokonereppu sininen
      • 05400520091307
      • 135071/1090
      6
      deal
    • Plevier Navigator Tietokonepussi ruskea
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146254951.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208791405.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/139038863.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/139038757.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153646006.jpg?ts=1
      Plevier Plevier Navigator Tietokonepussi ruskea Navigator Tietokonepussi ruskea Navigator Tietokonepussi ruskea Navigator Tietokonepussi 14 nahka ruskea (1)
      Plevier Navigator Tietokonepussi ruskea
      • 08719874260206
      2
    • Samsonite LPT. BACKPACK/WH 15.6", BLUE
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/212746254.jpg?ts=1
      Samsonite Samsonite LPT. BACKPACK/WH 15.6", BLUE LPT. BACKPACK/WH 15.6", BLUE LPT. BACKPACK/WH 15.6", BLUE SAMSONITE LPT. BACKPACK/WH 15.6", BLUE (1)
      Samsonite LPT. BACKPACK/WH 15.6", BLUE
      1
    • Väri (va_ri):
      • Harmaa (harmaa)
      • Keltainen (keltainen)
      • Musta (musta)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Sininen (sininen)
    • min
      • Thu Aug 25 02:00:00 CEST 2022 121.90
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 121.90
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 121.90
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 121.90
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 121.90
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 121.90
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 121.90
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 121.90
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 121.90
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 121.90
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 121.90
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 121.90
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 121.90
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 121.90
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 121.90
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 121.90
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 121.90
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 121.90
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 121.90
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 121.90
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 121.90
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 121.90
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 121.90
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 121.90
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 121.90
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 121.90
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 121.90
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 121.90
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 121.90
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 121.90
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 121.90
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 121.90
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 121.90
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 121.90
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 121.90
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 121.90
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 121.90
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 121.90
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 121.90
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 121.90
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 121.90
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 121.90
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 121.90
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 121.90
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 121.90
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 121.90
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 121.90
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 121.90
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 121.90
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 121.90
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 121.90
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 121.90
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 121.90
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 121.90
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 121.90
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 121.90
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 121.90
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 121.90
      • Sat Oct 22 00:00:00 CEST 2022 121.90
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 121.90
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 121.90
      • Tue Oct 25 02:00:00 CEST 2022 121.90
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 121.90
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 121.90
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 121.90
      • Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2022 121.90
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 121.90
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 121.90
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 121.90
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 121.90
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 121.90
      • Fri Nov 04 00:00:00 CET 2022 121.90
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 121.90
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 121.90
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 121.90
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 121.90
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 121.90
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 121.90
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 121.90
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 121.90
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 121.90
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 121.90
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 121.90
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 121.90
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 121.90
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 121.90
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 121.90
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 121.90
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 121.90
      • Tue Nov 22 00:00:00 CET 2022 121.90
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 121.90
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 121.90
      • Fri Nov 25 00:00:00 CET 2022 121.90
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 121.90
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 121.90
      • Mon Nov 28 00:00:00 CET 2022 121.90
      • Tue Nov 29 00:00:00 CET 2022 121.90
      • Wed Nov 30 00:00:00 CET 2022 121.90
      • Thu Dec 01 00:00:00 CET 2022 121.90
    • info@vertaa.fi