x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Tech air ATCN20BRv5

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Tech air ATCN20BRv5
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Tech air ATCN20BRv5
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Tech air ATCN20BRv5
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/246484970.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/246486626.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/246486629.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/246486630.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/246486627.jpg?ts=1
Tech air Tech air ATCN20BRv5 ATCN20BRv5 ATCN20BRv5 Kannettavan tietokoneen kantolaukku, 15.6", musta (1)
  • 08713525713004
  • ATCN20BRV5
2
  • Suunnittelu
    • Väri: Musta
    • Materiaalit: Vaahtomuovi, Nailon
  • Paino ja mitat
    • Paino (g): 759 g
    • Leveys (mm): 390 mm
    • Syvyys: 270 mm
    • Tuotteen korkeus: 40 mm
  • Tekniset tiedot
    • Olkahihna: Kyllä
  • 31.48 37.08 EUR 2
    2
    • Hobby Hall Hobby Hall
      3.0174167952254893 (19)
      31.48, 2-4 vk (offer_sdt_1_month)
      1
    • Proshop Proshop
      8.292488542307147 (463)
      Kannettavan tietokoneen kantolaukku, 15.6", musta37.08, ? (offer_sdt_unknown)
      1
  • 0 0
    • Design Letters - Laptop Coat (60402000BLACK)
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/233744539.jpg?ts=1
      Design Letters Design Letters - Laptop Coat (60402000BLACK) - Laptop Coat (60402000BLACK) - Laptop Coat (60402000BLACK) (1)
      Design Letters - Laptop Coat (60402000BLACK)
      • 05710498252380
      1
    • Dicota Backpack STYLE 13-15.6
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/172381008.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/238406116.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/238406117.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/238406112.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/238406113.jpg?ts=1
      Dicota Dicota Backpack STYLE 13-15.6 Backpack STYLE 13-15.6 Backpack STYLE 13-15.6 Dicota Backpack STYLE 13-15.6 (1)
      Dicota Backpack STYLE 13-15.6
      • 07640158666760
      • D31496
      1
    • dbramante1928 BG15GTBL0929 salkku
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208192060.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/137701490.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/158292290.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/158403939.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/158292289.jpg?ts=1
      dbramante1928 dbramante1928 BG15GTBL0929 salkku BG15GTBL0929 salkku BG15GTBL0929 salkku Tyylikkäässä dbramante1928 Amalienborg -laukussa on tilaa 15" kannettavalle tietokoneelle tai MacBookille. Korkealaatuisesta nahasta valmistetussa laukussa on pehmustetut kahvat, irrotettava olkahihna, kaksi sisätaskua ja vetoketjullinen sivutasku. (1)
      dbramante1928 BG15GTBL0929 salkku
      • 05711428009296
      • 6803041
      • BG15GTBL0929
      1
    • Wouf Laptop Case 13", WOUF Laukut
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155752393.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/171318757.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/207903116.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/139037976.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/139037924.jpg?ts=1
      Wouf Wouf Laptop Case 13", WOUF Laukut Laptop Case 13", WOUF Laukut Laptop Case 13", WOUF Laukut (1)
      Wouf Laptop Case 13", WOUF Laukut
      • 05546902014769
      2
      deal
    • min
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 25.29
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 25.30
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 25.30
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 25.29
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 25.29
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 25.29
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 25.29
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 25.30
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 25.30
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 25.30
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 25.30
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 25.30
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 25.30
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 25.30
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 25.30
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 25.30
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 25.30
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 25.30
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 25.30
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 25.30
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 25.30
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 25.30
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 25.30
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 27.89
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 27.89
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 27.89
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 27.89
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 27.89
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 27.89
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 27.89
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 27.89
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 27.89
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 27.89
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 27.89
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 27.89
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 27.89
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 27.89
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 27.89
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 27.89
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 27.89
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 27.89
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 27.89
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 27.89
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 27.89
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 27.89
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 27.89
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 27.89
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 27.89
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 27.89
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 27.89
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 27.89
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 27.89
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 27.89
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 27.89
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 27.89
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 27.89
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 27.89
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 27.89
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 27.89
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 27.89
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 27.89
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 27.89
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 27.89
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 27.89
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 33.29
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 33.29
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 33.29
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 33.29
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 33.29
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 32.90
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 32.90
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 32.90
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 32.90
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 32.90
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 32.90
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 32.90
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 32.90
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 32.90
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 32.90
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 32.90
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 32.90
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 28.81
      • Sun Jun 12 02:00:00 CEST 2022 26.61
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 26.61
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 28.81
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 28.81
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 28.81
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 32.90
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 32.90
      • Sun Jun 19 02:00:00 CEST 2022 28.81
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 32.90
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 28.81
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 28.81
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 28.81
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 32.90
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 32.90
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 32.90
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 32.90
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 32.90
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 32.90
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 32.90
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 32.90
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 32.90
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 32.90
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 32.90
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 32.90
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 32.90
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 32.90
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 32.90
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 32.90
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 32.90
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 32.90
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 32.90
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 32.90
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 32.90
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 32.90
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 32.90
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 32.90
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 32.90
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 32.90
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 32.90
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 32.90
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 32.90
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 32.90
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 32.90
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 32.90
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 32.90
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 32.90
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 32.90
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 32.90
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 32.90
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 32.90
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 32.90
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 32.90
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 32.90
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 32.90
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 32.90
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 32.90
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 32.90
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 32.90
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 32.90
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 32.90
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 32.90
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 32.90
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 32.90
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 32.90
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 32.90
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 32.90
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 32.90
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 32.90
      • Fri Aug 19 02:00:00 CEST 2022 37.05
      • Sat Aug 20 02:00:00 CEST 2022 28.15
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 28.15
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 28.15
      • Tue Aug 23 02:00:00 CEST 2022 28.16
      • Wed Aug 24 02:00:00 CEST 2022 28.15
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 28.15
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 28.15
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 28.15
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 28.15
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 28.15
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 28.15
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 28.15
      • Thu Sep 01 02:00:00 CEST 2022 28.16
      • Fri Sep 02 02:00:00 CEST 2022 28.15
      • Sat Sep 03 02:00:00 CEST 2022 28.16
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 28.16
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 28.16
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 28.16
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 28.16
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 28.16
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 28.16
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 28.16
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 28.16
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 28.16
      • Tue Sep 13 02:00:00 CEST 2022 28.17
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 28.17
      • Thu Sep 15 02:00:00 CEST 2022 36.20
      • Fri Sep 16 02:00:00 CEST 2022 28.17
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 28.17
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 28.17
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 28.17
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 28.17
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 28.17
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 28.17
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 28.17
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 28.17
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 28.17
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 28.17
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 28.17
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 28.17
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 28.17
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 28.17
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 28.17
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 28.17
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 28.17
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 28.17
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 28.17
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 28.17
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 28.17
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 28.17
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 28.17
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 28.17
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 28.17
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 28.17
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 28.17
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 28.17
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 28.17
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 28.17
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 28.17
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 28.17
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 28.17
      • Thu Oct 20 02:00:00 CEST 2022 28.16
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 28.16
      • Sat Oct 22 00:00:00 CEST 2022 28.16
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 28.16
      • Mon Oct 24 02:00:00 CEST 2022 28.17
      • Tue Oct 25 00:00:00 CEST 2022 28.17
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 28.17
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 28.17
      • Fri Oct 28 02:00:00 CEST 2022 37.07
      • Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2022 37.07
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 37.07
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 37.07
      • Tue Nov 01 01:00:00 CET 2022 37.05
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 37.05
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 37.05
      • Fri Nov 04 01:00:00 CET 2022 31.48
      • Sat Nov 05 01:00:00 CET 2022 31.48
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 31.48
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 31.48
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 31.48
      • Wed Nov 09 01:00:00 CET 2022 31.48
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 31.48
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 31.48
      • Sat Nov 12 01:00:00 CET 2022 31.98
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 31.98
      • Mon Nov 14 01:00:00 CET 2022 31.48
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 31.48
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 31.48
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 31.48
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 31.48
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 31.48
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 31.48
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 31.48
      • Tue Nov 22 00:00:00 CET 2022 31.48
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 31.48
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 31.48
      • Fri Nov 25 00:00:00 CET 2022 31.48
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 31.48
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 31.48
      • Mon Nov 28 00:00:00 CET 2022 31.48
      • Tue Nov 29 00:00:00 CET 2022 31.48
      • Wed Nov 30 00:00:00 CET 2022 31.48
      • Thu Dec 01 00:00:00 CET 2022 31.48
      • Fri Dec 02 00:00:00 CET 2022 31.48
      • Sat Dec 03 00:00:00 CET 2022 31.48
      • Sun Dec 04 00:00:00 CET 2022 31.48
    • info@vertaa.fi