x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Filson Toilettilaukut

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 5
    • Filson Pesuvälinepussi musta 25 cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/165118135.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/150998117.jpg
      Filson Filson Pesuvälinepussi musta 25 cm Pesuvälinepussi musta 25 cm Pesuvälinepussi musta 25 cm Kantokahva ja yksityiskohdat nylonia. Suljetaan paksulla vetoketjulla. Sisäpuolella kaksi pientä lokeroa. Ulkosivulla yksi tasku. Kankainen logo etupuolella. (1)
      Filson Pesuvälinepussi musta 25 cm
      • 00706030767202
      2
      deal
      75.00 EUR
    • Filson Pesuvälinepussi vaaleanruskea 25 cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/165117430.jpg
      Filson Filson Pesuvälinepussi vaaleanruskea 25 cm Pesuvälinepussi vaaleanruskea 25 cm Pesuvälinepussi vaaleanruskea 25 cm Kantokahva ja yksityiskohdat nylonia. Suljetaan paksulla vetoketjulla. Sisäpuolella kaksi pientä lokeroa. Ulkosivulla yksi tasku. Kankainen logo etupuolella. (1)
      Filson Pesuvälinepussi vaaleanruskea 25 cm
      • 00706030421340
      1
      74.90 EUR
    • Filson Ripstop Pesuvälinepussi musta 23 cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/165118167.jpg
      Filson Filson Ripstop Pesuvälinepussi musta 23 cm Ripstop Pesuvälinepussi musta 23 cm Ripstop Pesuvälinepussi musta 23 cm Valmistettu 500 denierin Cordura®-nylonista. Kantokahva ja yksityiskohdat nylonia. Suljetaan teipatulla vetoketjulla. Sisäpuolella kaksi verkkokangastaskua. Yhdessä lokerossa kuminauha, joka pitää tavarat paikoillaan. Ulkosivulla yksi veoketjullinen tasku. Kankainen logo etupuolella. (1)
      Filson Ripstop Pesuvälinepussi musta 23 cm
      • 00706030988706
      1
      104.90 EUR
    • Filson Ripstop Pesuvälinepussi vihreä 23 cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/165118166.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/167162421.jpg
      Filson Filson Ripstop Pesuvälinepussi vihreä 23 cm Ripstop Pesuvälinepussi vihreä 23 cm Ripstop Pesuvälinepussi vihreä 23 cm Ripstop Pesuvälinepussi vihreä 23 cm (1)
      Filson Ripstop Pesuvälinepussi vihreä 23 cm
      • 00703060437815
      1
      deal
      105.00 EUR
    • Filson Pesuvälinepussi oliivinvihreä 25 cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/165118424.jpg
      Filson Filson Pesuvälinepussi oliivinvihreä 25 cm Pesuvälinepussi oliivinvihreä 25 cm Pesuvälinepussi oliivinvihreä 25 cm Kantokahva ja yksityiskohdat nylonia. Suljetaan paksulla vetoketjulla. Sisäpuolella kaksi pientä lokeroa. Ulkosivulla yksi tasku. Kankainen logo etupuolella. (1)
      Filson Pesuvälinepussi oliivinvihreä 25 cm
      • 00706030397041
      1
      74.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Marimekko DEFAULT
        • marimekko
      • Björn Borg DEFAULT
        • bjo_rn_borg
      • Artek DEFAULT
        • artek
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • Marimekko (marimekko)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Artek (artek)
      • Affenzahn (affenzahn)
      • Barbour (barbour)
      • BaByliss (babyliss)
      • BigBuy (bigbuy)
      • Bogner (bogner)
      • Bon Voy (bon_voy)
      • Bric's (bric_s)
      • Bugatti (bugatti)
      • By malene birger (by_malene_birger)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Campz (campz)
      • Castelijn & beerens (castelijn_beerens)
      • CCM (ccm)
      • Cocoon (cocoon)
      • Codello (codello)
      • Côte&Ciel (co_te_ciel)
      • Dakine (dakine)
      • Depesche (depesche)
      • Deuter (deuter)
      • DUFFLashes (dufflashes)
      • Eagle creek (eagle_creek)
      • Elodie details (elodie_details)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Evoc (evoc)
      • Filson (filson)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Gillian Jones (gillian_jones)
      • Giudi (giudi)
      • GUESS (guess)
      • Harold's (harold_s)
      • Heimplanet (heimplanet)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Herschel (herschel)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Humangear (humangear)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jjdk (jjdk)
      • Johanna Gullichsen (johanna_gullichsen)
      • JOOP! (joop_)
      • Karen (karen)
      • Kate spade new york (kate_spade_new_york)
      • L:A Bruket (l_a_bruket)
      • La Cerise Sur Le Gâteau (la_cerise_sur_le_ga_teau)
      • Lacd (lacd)
      • Lacoste (lacoste)
      • Leonhard heyden (leonhard_heyden)
      • Lowe Alpine (lowe_alpine)
      • M.A.C (m_a_c)
      • MAC (mac)
      • Mammut (mammut)
      • Marmot (marmot)
      • Mette Ditmer (mette_ditmer)
      • Mismo (mismo)
      • Mont Blanc (mont_blanc)
      • Nite Ize (nite_ize)
      • OFRA (ofra)
      • Osprey (osprey)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • PICARD (picard)
      • PIPOL BAZAAR (pipol_bazaar)
      • Piquadro (piquadro)
      • Porsche Design (porsche_design)
      • Rains (rains)
      • Reisenthel (reisenthel)
      • Royal Republic (royal_republic)
      • Saana ja Olli (saana_ja_olli)
      • Samsonite (samsonite)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • Still Nordic (still_nordic)
      • Studio (studio)
      • Tatonka (tatonka)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • The bridge (the_bridge)
      • The Chesterfield Brand (the_chesterfield_brand)
      • The North Face (the_north_face)
      • Thule (thule)
      • Tiger of Sweden (tiger_of_sweden)
      • Titan (titan)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Urberg (urberg)
      • Vaude (vaude)
      • Victorinox (victorinox)
      • Vittiorio (vittiorio)
      • Vittorio (vittorio)
      • Yoursurprise (yoursurprise)
    • Hinta (price):
      • < 25€ (budget)
      • 25€ - 35€ (low)
      • 35€ - 45€ (medium)
      • > 45€ (high)
    • Lokeroiden määrä (lokeroiden_ma_a_ra_):
      • 1 (lokeroiden_ma_a_ra__1.0)
      • 2 (lokeroiden_ma_a_ra__2.0)
      • 3 (lokeroiden_ma_a_ra__3.0)
      • 4 (lokeroiden_ma_a_ra__4.0)
      • 6 (lokeroiden_ma_a_ra__6.0)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Lapset (lapset)
      • Miehet (miehet)
      • Naiset (naiset)
      • Pojat (pojat)
      • Tytöt (tyto_t)
      • Unisex (unisex)
    • Leveys (cm) (leveys):
      • < 21 cm (leveys_1)
      • 21 cm - 24 cm (leveys_2)
      • 24 cm - 26 cm (leveys_3)
      • ≥ 26 cm (leveys_4)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Paino (g) (paino_g):
      • 400 g (paino_g_400.0)
    • Pituus (pituus_cm):
      • 8.0 cm (pituus_cm_8.0)
      • 10.5 cm (pituus_cm_10.5)
      • 12.0 cm (pituus_cm_12.0)
      • 13.0 cm (pituus_cm_13.0)
      • 15.0 cm (pituus_cm_15.0)
      • 18.0 cm (pituus_cm_18.0)
      • 23.0 cm (pituus_cm_23.0)
    • Materiaalit (materiaali):
      • Elastaani (elastaani)
      • Keinonahka (keinonahka)
      • Muovi (muovi)
      • Nahka (nahka)
      • Nailon (nailon)
      • Pellava (pellava)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Silikoni (silikoni)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Verkko (verkko)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Korkeus (korkeus):
      • < 14 cm (korkeus_1)
      • 14 cm - 16 cm (korkeus_2)
      • 16 cm - 19 cm (korkeus_3)
      • ≥ 19 cm (korkeus_4)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi