x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Herschel Chapter Carry On 3 L Musta

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Herschel Chapter Carry On 3 L Musta
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Herschel Chapter Carry On 3 L Musta
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Herschel Chapter Carry On 3 L Musta
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/149047226.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/202807835.jpg?ts=1
Herschel Herschel Chapter Carry On 3 L Musta Chapter Carry On 3 L Musta Chapter Carry On 3 L Musta Keskeiset tiedot: Tyyppi/Käyttötarkoitus: kosmetiikkalaukku; Soveltuu: Käsimatkatavaralaukku; Tilavuus: Kokoluokka: <5 l; Koko: Tilavuus (l): 3; Mitat (P x L x K): 22 x 13 x 8; Materiaali: Erikoisominaisuudet: Sisältää eläinperäisiä materiaaleja; Ominaisuudet: Integroidut kantokahvat, Verkkoinserteillä; Ominaisuudet: Kiinnitysmekanismi: vetoketju; Vedenpitävä: vedenkestävä; Lisätiedot: Lisätietoja: Fabric lining with characteristic stripes, Main compartment with waterproof zipper, Front compa... (1)
  • 00828432135622
3
  • Suunnittelu
    • Väri: Musta
    • Materiaalit: Polyesteri, Muovi
  • Paino ja mitat
    • Paino (g): 152 g
    • Leveys (cm): 21.6 cm
    • Korkeus: 13.2 cm
    • Pituus: 8 cm
  • Yleiset ominaisuudet
    • Sukupuoli: Aikuiset, Unisex, Miehet, Naiset
    • Renkaiden määrä: 4
    • Repun tyyppi: Rinkka
    • Sulkumekanismi: Vetoketju
  • 32.90 33.98 EUR 3
    3
    • Lyko.fi Lyko.fi
      7.686036470226321 (5)
      32.90, 1 vk (offer_sdt_1_week)
      1
    • addnature.fi addnature.fi
      8.53866716982442 (161)
      Keskeiset tiedot: Tyyppi/Käyttötarkoitus: kosmetiikkalaukku; Soveltuu: Käsimatkatavaralaukku; Tilavuus: Kokoluokka: <5 l; Koko: Tilavuus ...
      33.85, 1 vk (offer_sdt_1_week)
      1
    • Dressinn.com/fi Dressinn.com/fi
      33.98, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
  • 0 0
    • Samsonite Paradiver Light Kit Toiletry Bag Keltainen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/163381866.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/227969041.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/112398829.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/163703548.jpg?ts=1
      Samsonite Samsonite Paradiver Light Kit Toiletry Bag Keltainen Paradiver Light Kit Toiletry Bag Keltainen Paradiver Light Kit Toiletry Bag Keltainen (1)
      Samsonite Paradiver Light Kit Toiletry Bag Keltainen
      • 05414847810206
      1
    • Rains Washbag Small Black
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/165117415.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146677174.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/156688460.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146296309.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/181147298.jpg?ts=1
      Rains Rains Washbag Small Black Washbag Small Black Washbag Small Black Valmistettu keinokuitukankaasta. Suljetaan kumimaisella vetoketjulla. Kantokahva toisessa päädyssä. (1)
      Rains Washbag Small Black
      • 05711747419325
      1
    • The Chesterfield Brand Vince Pesuvälinepussi tummanruskea
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/212108195.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/161732848.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/131569786.jpg?ts=1
      The Chesterfield Brand The Chesterfield Brand Vince Pesuvälinepussi tummanruskea Vince Pesuvälinepussi tummanruskea Vince Pesuvälinepussi tummanruskea Vince Pesuvälinepussi tummanruskea 28 cm (1)
      The Chesterfield Brand Vince Pesuvälinepussi tummanruskea
      • 08719241032474
      1
    • Jack Wolfskin Waschsalon Toilettilaukku, musta 2021 Hygienialaukut
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/213824741.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/126738803.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153644547.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/213159943.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/87868726.jpg?ts=1
      Jack Wolfskin Jack Wolfskin Waschsalon Toilettilaukku, musta 2021 Hygienialaukut Waschsalon Toilettilaukku, musta 2021 Hygienialaukut Waschsalon Toilettilaukku, musta 2021 Hygienialaukut Ihanteellinen retkeilyyn ja matkalle. Kokoontaitettava Ripustuskoukku Irrotettava peili 1l tilavuus Mitat: 19 x 32 cm Paino: 160g 2vetoketjullista lokeroa, iso vetoketjullinen verkkotasku, 5 pussia (1)
      Jack Wolfskin Waschsalon Toilettilaukku, musta 2021 Hygienialaukut
      • 04026334493291
      • 04060477516486
      1
    • Tuotteen väri (va_ri):
      • Harmaa (harmaa)
      • Musta (musta)
      • Sininen (sininen)
    • min
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 34.89
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 34.89
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 34.89
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 34.89
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 34.89
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 34.89
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 34.89
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 34.89
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 34.89
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 34.89
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 34.89
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 34.89
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 34.89
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 34.89
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 34.89
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 34.89
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 34.89
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 34.89
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 34.89
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 34.89
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 34.89
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 34.89
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 34.89
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 34.90
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 33.85
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 33.85
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 33.85
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 33.85
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 33.85
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 33.85
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 33.85
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 33.85
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 33.85
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 33.85
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 33.85
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 33.85
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 33.85
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 33.85
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 33.85
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 33.85
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 33.85
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 33.85
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 34.90
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 34.90
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 32.82
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 32.82
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 32.82
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 32.82
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 32.82
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 32.82
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 32.82
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 32.82
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 32.48
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 32.48
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 32.48
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 31.85
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 31.85
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 31.85
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 31.85
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 31.85
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 31.85
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 31.85
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 31.85
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 31.85
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 31.85
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 31.85
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 31.85
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 31.85
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 31.85
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 31.85
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 31.85
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 31.85
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 31.85
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 32.48
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 32.48
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Mon Jun 13 02:00:00 CEST 2022 31.08
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 31.08
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 31.08
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 31.08
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 31.08
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 29.58
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 29.58
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 29.58
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 32.48
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 32.48
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 32.90
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 32.90
    • info@vertaa.fi