x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Herschel Chapter 5 L Harmaa

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Herschel Chapter 5 L Harmaa
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Herschel Chapter 5 L Harmaa
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Herschel Chapter 5 L Harmaa
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/133494437.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/229605794.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/222636287.jpg?ts=1
Herschel Herschel Chapter 5 L Harmaa Chapter 5 L Harmaa Chapter 5 L Harmaa Keskeiset tiedot: Tyyppi/Käyttötarkoitus: kosmetiikkalaukku; Soveltuu: Käsimatkatavaralaukku, Matkalaukku, Reissupussi, Repppu, Urheilulaukku, Säilytyspussi; Tilavuus: Kokoluokka: 5 - 14 l; Koko: Tilavuus (l): 5; Mitat (P x L x K): 15,2 x 24,1 x 11,4; Materiaali: Erikoisominaisuudet: Sisältää eläinperäisiä materiaaleja; Ominaisuudet: Integroidut kantokahvat; Ominaisuudet: Kiinnitysmekanismi: vetoketju; Lisätiedot: Lisätietoja: White and black striped lining, Inner compartment made of mesh, Ma... (1)
  • 00828432084951
3
  • Suunnittelu
    • Väri: Harmaa
    • Materiaalit: Polyesteri, Synteettinen, Muovi
    • Lokeroiden määrä: 2
  • Paino ja mitat
    • Paino (g): 189 g
    • Leveys (cm): 24 cm
    • Korkeus: 17 cm
    • Pituus: 12 cm
    • Syvyys: 8 cm
  • Yleiset ominaisuudet
    • Sukupuoli: Aikuiset, Unisex, Miehet, Naiset
    • Kuvio: Meleerattu
  • 37.90 40.85 EUR 3
    3
    • Lyko.fi Lyko.fi
      7.686036470226321 (5)
      37.90, 1 vk (offer_sdt_1_week)
      1
    • Dressinn.com/fi Dressinn.com/fi
      38.48, 6 pv (offer_sdt_6_days)
      1
    • addnature.fi addnature.fi
      8.53866716982442 (161)
      Keskeiset tiedot: Tyyppi/Käyttötarkoitus: kosmetiikkalaukku; Soveltuu: Käsimatkatavaralaukku, Matkalaukku, Reissupussi, Repppu, Urheilula...40.85, 1 vk (offer_sdt_1_week)
      1
  • 0 0
    • Gillian Jones - Cosmetic Bag
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/226561131.jpg?ts=1
      Gillian Jones Gillian Jones - Cosmetic Bag - Cosmetic Bag - Cosmetic Bag (1)
      Gillian Jones - Cosmetic Bag
      • 05706402513548
      1
    • Gillian Jones - Washbag
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/226714598.jpg?ts=1
      Gillian Jones Gillian Jones - Washbag - Washbag - Washbag (1)
      Gillian Jones - Washbag
      • 05713982008777
      1
    • Gillian Jones - Makeup Pung
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/226894292.jpg?ts=1
      Gillian Jones Gillian Jones - Makeup Pung - Makeup Pung - Makeup Pung (1)
      Gillian Jones - Makeup Pung
      • 05706402614146
      1
    • Karen Denmark - Toiletry bag 2 parts set Black
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/226561130.jpg?ts=1
      Karen Karen Denmark - Toiletry bag 2 parts set Black Denmark - Toiletry bag 2 parts set Black Denmark - Toiletry bag 2 parts set Black (1)
      Karen Denmark - Toiletry bag 2 parts set Black
      • 05713982009507
      1
    • Tuotteen väri (va_ri):
      • Harmaa (harmaa)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Vihreä (vihrea_)
    • min
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 34.85
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 34.85
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 34.99
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 34.99
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 34.99
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 34.99
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 34.99
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 34.99
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 34.99
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 34.99
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 34.99
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 34.99
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 34.99
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 34.99
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 27.30
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 34.99
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 34.99
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 34.99
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 34.99
      • Sun Mar 27 01:00:00 CET 2022 34.99
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 34.99
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 27.30
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 27.30
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 27.30
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 27.30
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 27.30
      • Sun Apr 03 02:00:00 CEST 2022 36.85
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 39.00
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 39.90
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 39.90
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 39.90
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 36.85
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 36.85
      • Sun Apr 10 02:00:00 CEST 2022 35.85
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 35.85
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 35.85
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 35.85
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 35.85
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 35.85
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 35.85
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 35.85
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 35.85
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 35.85
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 35.85
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 30.03
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 30.03
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 30.03
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 30.03
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 30.03
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 30.03
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 30.03
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 30.03
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 30.03
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 30.03
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 30.03
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 30.03
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 35.85
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 35.85
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 35.85
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 35.85
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 35.85
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 35.85
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 35.85
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 35.85
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 35.85
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 35.85
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 35.85
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 35.85
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 35.85
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 35.85
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 35.85
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 35.85
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 35.85
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 35.85
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 35.85
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 35.85
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 35.85
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 36.48
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 36.48
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 36.98
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 36.98
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 36.98
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 36.98
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 36.98
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 36.48
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 36.48
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 36.48
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 36.48
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 36.48
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 36.48
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 36.48
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 36.48
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 36.48
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 36.48
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 36.48
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 36.48
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 36.48
      • Mon Jun 13 02:00:00 CEST 2022 33.33
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 33.33
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 33.33
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 33.33
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 33.33
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 33.33
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 33.33
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 33.33
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 36.98
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 36.98
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 36.98
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 37.90
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 37.90
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 37.90
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 37.90
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 37.90
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 37.90
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 37.90
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 37.90
    • info@vertaa.fi