x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Osprey Toilettilaukut

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 5
    • Osprey Ultralight Washbag Roll
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/102426055.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/143994979.jpg
      Osprey Osprey Ultralight Washbag Roll Ultralight Washbag Roll Ultralight Washbag Roll Osprey Ultralight Washbag Roll on toilettilaukku/pieni säilytyslaukku . Sopii kaikille. (2)
      Osprey Ultralight Washbag Roll
      • 00845136008984
      • 00845136009004
      4
      good_buy
      30.80 EUR
    • Osprey Sirrus 50 Musta S/M
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/163352818.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/99309683.jpg
      Osprey Osprey Sirrus 50 Musta S/M Sirrus 50 Musta S/M Sirrus 50 Musta S/M Osprey Sirrus 50 on klassisesti muotoiltu ja puhdaslinjainen reppu, jota on epätavallisen mukava kantaa, mikä tekee siitä todella suositun vaeltajien ja retkeilijöiden keskuudessa. Oiva valinta päivärepuksi hyvällä ilmanvaihdolla ja kapasiteetilla kevyempään retkeilyyn ja yöpymiseen tai päiväretkille vaihteleviin olosuhteisiin. Sirrus 50 -mallissa on säädettävä ja hengittävä AirSpeed-selkäjärjestelmä, joka on kehitetty Ospreyn AntiGravity-teknologian pohjalta. Selkäpaneeli ja lantiovyö yhdist... (1)
      Osprey Sirrus 50 Musta S/M
      • 00845136047686
      • 5-425-1-1
      5
      good_buy
      179.50 EUR
    • Osprey Washbag Carry-on
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/128619494.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/122746640.jpg
      Osprey Osprey Washbag Carry-on Washbag Carry-on Washbag Carry-on Käsimatkatavaroihin sopiva minimalistinen toilettilaukku. (1)
      Osprey Washbag Carry-on
      • 00845136062603
      4
      good_buy
      14.80 EUR
    • Osprey Wash Bag Padded
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/90578643.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/117210543.jpg
      Osprey Osprey Wash Bag Padded Wash Bag Padded Wash Bag Padded Tyyppi/Käyttötarkoitus: kosmetiikkalaukku; Soveltuu: Matkalaukku, Reissupussi, Säilytyspussi; Kokokategoria: <5 l; Mitat (P x L x K): 14 x 21 x 13; Materiaali: 100 % polyamidi; Paino: 70 g; Kiinnitysmekanismi: vetoketju; Lisätietoja: small compressible by StraightJacket compression straps, net-like zippered bag for cultural articles, Reflective printed graphic (1)
      Osprey Wash Bag Padded
      • 00845136009028
      2
      26.80 EUR
    • Osprey Wash Bag Padded - Toiletry - Poppy Orange
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/98988734.jpg
      Osprey Osprey Wash Bag Padded - Toiletry - Poppy Orange Wash Bag Padded - Toiletry - Poppy Orange Wash Bag Padded - Toiletry - Poppy Orange Osprey Wash Bag Padded - Toiletry - Poppy Orange (5-702-2) (1)
      Osprey Wash Bag Padded - Toiletry - Poppy Orange
      • 00845136009066
      2
      26.80 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Marimekko DEFAULT
        • marimekko
      • Björn Borg DEFAULT
        • bjo_rn_borg
      • Burton DEFAULT
        • burton
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • Marimekko (marimekko)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Burton (burton)
      • Artek (artek)
      • Affenzahn (affenzahn)
      • Barbour (barbour)
      • BigBuy (bigbuy)
      • Bogner (bogner)
      • Bric's (bric_s)
      • Bugatti (bugatti)
      • By malene birger (by_malene_birger)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Campz (campz)
      • Castelijn & beerens (castelijn_beerens)
      • CCM (ccm)
      • Cocoon (cocoon)
      • Codello (codello)
      • Côte&Ciel (co_te_ciel)
      • Dakine (dakine)
      • Deuter (deuter)
      • Eagle creek (eagle_creek)
      • Elodie details (elodie_details)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Evoc (evoc)
      • Filson (filson)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Gillian Jones (gillian_jones)
      • Giudi (giudi)
      • GUESS (guess)
      • Harold's (harold_s)
      • Heimplanet (heimplanet)
      • Herschel (herschel)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Humangear (humangear)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jjdk (jjdk)
      • Johanna Gullichsen (johanna_gullichsen)
      • JOOP! (joop_)
      • Karen (karen)
      • Kate spade new york (kate_spade_new_york)
      • La Cerise Sur Le Gâteau (la_cerise_sur_le_ga_teau)
      • Lacd (lacd)
      • Lacoste (lacoste)
      • Leonhard heyden (leonhard_heyden)
      • Lowe Alpine (lowe_alpine)
      • MAC (mac)
      • Mammut (mammut)
      • Marmot (marmot)
      • Mette Ditmer (mette_ditmer)
      • Mismo (mismo)
      • Mont Blanc (mont_blanc)
      • Nite Ize (nite_ize)
      • Osprey (osprey)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • PICARD (picard)
      • Piquadro (piquadro)
      • Porsche Design (porsche_design)
      • Rains (rains)
      • Reisenthel (reisenthel)
      • Roncato (roncato)
      • Royal Republic (royal_republic)
      • Saana ja Olli (saana_ja_olli)
      • Samsonite (samsonite)
      • Sandqvist (sandqvist)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • Still Nordic (still_nordic)
      • Studio (studio)
      • Tatonka (tatonka)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • The bridge (the_bridge)
      • The Chesterfield Brand (the_chesterfield_brand)
      • The North Face (the_north_face)
      • Thule (thule)
      • Tiger of Sweden (tiger_of_sweden)
      • Titan (titan)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • TOPModel (topmodel)
      • Urberg (urberg)
      • Vaude (vaude)
      • Victorinox (victorinox)
      • Vittiorio (vittiorio)
      • Vittorio (vittorio)
      • Yoursurprise (yoursurprise)
    • Hinta (price):
      • < 25€ (budget)
      • 25€ - 35€ (low)
      • 35€ - 45€ (medium)
      • > 45€ (high)
    • Lokeroiden määrä (lokeroiden_ma_a_ra_):
      • 1 (lokeroiden_ma_a_ra__1.0)
      • 2 (lokeroiden_ma_a_ra__2.0)
      • 3 (lokeroiden_ma_a_ra__3.0)
      • 4 (lokeroiden_ma_a_ra__4.0)
      • 6 (lokeroiden_ma_a_ra__6.0)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Lapset (lapset)
      • Miehet (miehet)
      • Naiset (naiset)
      • Pojat (pojat)
      • Tytöt (tyto_t)
      • Unisex (unisex)
    • Leveys (cm) (leveys):
      • < 21 cm (leveys_1)
      • 21 cm - 24 cm (leveys_2)
      • 24 cm - 26 cm (leveys_3)
      • ≥ 26 cm (leveys_4)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Paino (g) (paino_g):
      • 400 g (paino_g_400.0)
    • Pituus (pituus_cm):
      • 8.0 cm (pituus_cm_8.0)
      • 10.5 cm (pituus_cm_10.5)
      • 12.0 cm (pituus_cm_12.0)
      • 13.0 cm (pituus_cm_13.0)
      • 13.5 cm (pituus_cm_13.5)
      • 15.0 cm (pituus_cm_15.0)
      • 18.0 cm (pituus_cm_18.0)
      • 23.0 cm (pituus_cm_23.0)
    • Materiaalit (materiaali):
      • Elastaani (elastaani)
      • Kanvaasi (kanvaasi)
      • Keinonahka (keinonahka)
      • Muovi (muovi)
      • Nahka (nahka)
      • Nailon (nailon)
      • Pellava (pellava)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Silikoni (silikoni)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Verkko (verkko)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Korkeus (korkeus):
      • < 14 cm (korkeus_1)
      • 14 cm - 16 cm (korkeus_2)
      • 16 cm - 19 cm (korkeus_3)
      • ≥ 19 cm (korkeus_4)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi