x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Osprey Toilettilaukut

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 5
    • Osprey Ultralight Washbag Roll
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/102426055.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/143994979.jpg
      Osprey Osprey Ultralight Washbag Roll Ultralight Washbag Roll Ultralight Washbag Roll Osprey Ultralight Washbag Roll on toilettilaukku/pieni säilytyslaukku . Sopii kaikille. (2)
      Osprey Ultralight Washbag Roll
      • 00845136008984
      • 00845136009004
      4
      good_buy
      30.80 EUR
    • Osprey Reput Naiset, Sirrus 50, WS/WM, Black
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/163352818.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/99309683.jpg
      Osprey Osprey Reput Naiset, Sirrus 50, WS/WM, Black Reput Naiset, Sirrus 50, WS/WM, Black Reput Naiset, Sirrus 50, WS/WM, Black Osprey Sirrus 50 on klassisesti muotoiltu ja puhdaslinjainen reppu, jota on epätavallisen mukava kantaa, mikä tekee siitä todella suositun vaeltajien ja retkeilijöiden keskuudessa. Oiva valinta päivärepuksi hyvällä ilmanvaihdolla ja kapasiteetilla kevyempään retkeilyyn ja yöpymiseen tai päiväretkille vaihteleviin olosuhteisiin. Sirrus 50 -mallissa on säädettävä ja hengittävä AirSpeed-selkäjärjestelmä, joka on kehitetty Ospreyn AntiGravity-teknologian pohjalta. Selkäpaneeli ja lantiovyö yhdist... (1)
      Osprey Reput Naiset, Sirrus 50, WS/WM, Black
      • 00845136047686
      • 5-425-1-1
      5
      good_buy
      179.90 EUR
    • Osprey Washbag Carry-on - Toiletry - Shadow Grey
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/128619494.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/122746640.jpg
      Osprey Osprey Washbag Carry-on - Toiletry - Shadow Grey Washbag Carry-on - Toiletry - Shadow Grey Washbag Carry-on - Toiletry - Shadow Grey Käsimatkatavaroihin sopiva minimalistinen toilettilaukku. (1)
      Osprey Washbag Carry-on - Toiletry - Shadow Grey
      • 00845136062603
      4
      good_buy
      14.80 EUR
    • Osprey Wash Bag Padded - Toiletry - Shadow Grey
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/174547516.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/117210543.jpg
      Osprey Osprey Wash Bag Padded - Toiletry - Shadow Grey Wash Bag Padded - Toiletry - Shadow Grey Wash Bag Padded - Toiletry - Shadow Grey Tyyppi/Käyttötarkoitus: kosmetiikkalaukku; Soveltuu: Matkalaukku, Reissupussi, Säilytyspussi; Kokokategoria: <5 l; Mitat (P x L x K): 14 x 21 x 13; Materiaali: 100 % polyamidi; Paino: 70 g; Kiinnitysmekanismi: vetoketju; Lisätietoja: small compressible by StraightJacket compression straps, net-like zippered bag for cultural articles, Reflective printed graphic (1)
      Osprey Wash Bag Padded - Toiletry - Shadow Grey
      • 00845136009028
      3
      good_buy
      29.80 EUR
    • Osprey Wash Bag Padded - Toiletry - Poppy Orange
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/98988734.jpg
      Osprey Osprey Wash Bag Padded - Toiletry - Poppy Orange Wash Bag Padded - Toiletry - Poppy Orange Wash Bag Padded - Toiletry - Poppy Orange Osprey Wash Bag Padded on toilettilaukku/pieni säilytyslaukku . Sopii kaikille. (1)
      Osprey Wash Bag Padded - Toiletry - Poppy Orange
      • 00845136009066
      1
      29.80 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Marimekko DEFAULT
        • marimekko
      • Björn Borg DEFAULT
        • bjo_rn_borg
      • Artek DEFAULT
        • artek
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • Marimekko (marimekko)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Artek (artek)
      • Barbour (barbour)
      • BaByliss (babyliss)
      • Armani Exchange (armani_exchange)
      • Bogner (bogner)
      • Bon Voy (bon_voy)
      • BOSS (boss)
      • Bric's (bric_s)
      • Bugatti (bugatti)
      • By malene birger (by_malene_birger)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Campomaggi (campomaggi)
      • Campz (campz)
      • Carhartt WIP (carhartt_wip)
      • Castelijn & beerens (castelijn_beerens)
      • CCM (ccm)
      • Cocoon (cocoon)
      • Codello (codello)
      • Côte&Ciel (co_te_ciel)
      • Dakine (dakine)
      • Depesche (depesche)
      • Deuter (deuter)
      • DUFFLashes (dufflashes)
      • Eagle creek (eagle_creek)
      • Elodie details (elodie_details)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Evoc (evoc)
      • Filson (filson)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • FRILUFTS (frilufts)
      • Gillian Jones (gillian_jones)
      • Giudi (giudi)
      • GUESS (guess)
      • Harold's (harold_s)
      • Heimplanet (heimplanet)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Herschel (herschel)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Humangear (humangear)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jjdk (jjdk)
      • Johanna Gullichsen (johanna_gullichsen)
      • JOOP! (joop_)
      • Karen (karen)
      • L:A Bruket (l_a_bruket)
      • La Cerise Sur Le Gâteau (la_cerise_sur_le_ga_teau)
      • Leonhard heyden (leonhard_heyden)
      • Lowe Alpine (lowe_alpine)
      • MAC (mac)
      • Mette Ditmer (mette_ditmer)
      • Nite Ize (nite_ize)
      • NUORI (nuori)
      • OFRA (ofra)
      • Osprey (osprey)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • PICARD (picard)
      • Piquadro (piquadro)
      • Porsche Design (porsche_design)
      • Rains (rains)
      • Reisenthel (reisenthel)
      • Royal Republic (royal_republic)
      • Saana ja Olli (saana_ja_olli)
      • Samsonite (samsonite)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • Studio (studio)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • The bridge (the_bridge)
      • The Chesterfield Brand (the_chesterfield_brand)
      • The North Face (the_north_face)
      • Thule (thule)
      • Tiger of Sweden (tiger_of_sweden)
      • Titan (titan)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Urberg (urberg)
      • Vaude (vaude)
      • Victorinox (victorinox)
      • Vittiorio (vittiorio)
      • Vittorio (vittorio)
    • Hinta (price):
      • < 25€ (budget)
      • 25€ - 35€ (low)
      • 35€ - 45€ (medium)
      • > 45€ (high)
    • Lokeroiden määrä (lokeroiden_ma_a_ra_):
      • 1 (lokeroiden_ma_a_ra__1.0)
      • 2 (lokeroiden_ma_a_ra__2.0)
      • 3 (lokeroiden_ma_a_ra__3.0)
      • 4 (lokeroiden_ma_a_ra__4.0)
      • 6 (lokeroiden_ma_a_ra__6.0)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Lapset (lapset)
      • Miehet (miehet)
      • Naiset (naiset)
      • Pojat (pojat)
      • Tytöt (tyto_t)
      • Unisex (unisex)
    • Leveys (cm) (leveys):
      • < 22 cm (leveys_1)
      • 22 cm - 24 cm (leveys_2)
      • 24 cm - 26 cm (leveys_3)
      • ≥ 26 cm (leveys_4)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Paino (g) (paino_g):
      • 75 g (paino_g_75.0)
      • 100 g (paino_g_100.0)
      • 160 g (paino_g_160.0)
    • Pituus (pituus_cm):
      • 8.0 cm (pituus_cm_8.0)
      • 10.5 cm (pituus_cm_10.5)
      • 12.5 cm (pituus_cm_12.5)
      • 13.0 cm (pituus_cm_13.0)
      • 15.0 cm (pituus_cm_15.0)
      • 18.0 cm (pituus_cm_18.0)
    • Materiaalit (materiaali):
      • Kanvaasi (kanvaasi)
      • Keinonahka (keinonahka)
      • Muovi (muovi)
      • Nahka (nahka)
      • Nailon (nailon)
      • Pellava (pellava)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Silikoni (silikoni)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Verkko (verkko)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Korkeus (korkeus):
      • < 15 cm (korkeus_1)
      • 15 cm - 16 cm (korkeus_2)
      • 16 cm - 19 cm (korkeus_3)
      • ≥ 19 cm (korkeus_4)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi