x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Piquadro Toilettilaukut

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 6
    • Piquadro Modus Pesuvälinepussi musta 23 cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147536980.jpg
      Piquadro Piquadro Modus Pesuvälinepussi musta 23 cm Modus Pesuvälinepussi musta 23 cm Modus Pesuvälinepussi musta 23 cm Modus Pesuvälinepussi musta 23 cm (1)
      Piquadro Modus Pesuvälinepussi musta 23 cm
      • 08024671431521
      • BY3851MO-N
      1
      deal
      110.00 EUR
    • Piquadro Modus Pesuvälinepussi musta 30 cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147537120.jpg
      Piquadro Piquadro Modus Pesuvälinepussi musta 30 cm Modus Pesuvälinepussi musta 30 cm Modus Pesuvälinepussi musta 30 cm Modus Pesuvälinepussi musta 30 cm (1)
      Piquadro Modus Pesuvälinepussi musta 30 cm
      • 08024671431538
      • BY3853MO-N
      1
      deal
      185.00 EUR
    • Piquadro Blue Square Pesuvälinepussi mahonki 23 cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151814832.jpg
      Piquadro Piquadro Blue Square Pesuvälinepussi mahonki 23 cm Blue Square Pesuvälinepussi mahonki 23 cm Blue Square Pesuvälinepussi mahonki 23 cm Blue Square Pesuvälinepussi mahonki 23 cm (1)
      Piquadro Blue Square Pesuvälinepussi mahonki 23 cm
      • 08024671412155
      • BY3851B2-MO
      1
      deal
      110.00 EUR
    • Piquadro Urban Pesuvälinepussi tummanharmaa 24 cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153318376.jpg
      Piquadro Piquadro Urban Pesuvälinepussi tummanharmaa 24 cm Urban Pesuvälinepussi tummanharmaa 24 cm Urban Pesuvälinepussi tummanharmaa 24 cm Urban Pesuvälinepussi tummanharmaa 24 cm (1)
      Piquadro Urban Pesuvälinepussi tummanharmaa 24 cm
      • 08024671541718
      • BY3880UB00-GRN
      1
      deal
      120.00 EUR
    • Piquadro Black Square pesuvälinepussi tupakka 30 cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147598388.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/114036671.jpg
      Piquadro Piquadro Black Square pesuvälinepussi tupakka 30 cm Black Square pesuvälinepussi tupakka 30 cm Black Square pesuvälinepussi tupakka 30 cm Black Square pesuvälinepussi tupakka 30 cm (1)
      Piquadro Black Square pesuvälinepussi tupakka 30 cm
      • 08024671460224
      • BY3853B3-CU
      1
      deal
      185.00 EUR
    • Piquadro Black Square Pesuvälinepussi tupakka 23 cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147598398.jpg
      Piquadro Piquadro Black Square Pesuvälinepussi tupakka 23 cm Black Square Pesuvälinepussi tupakka 23 cm Black Square Pesuvälinepussi tupakka 23 cm Black Square Pesuvälinepussi tupakka 23 cm (1)
      Piquadro Black Square Pesuvälinepussi tupakka 23 cm
      • 08024671460194
      • BY3851B3-CU
      1
      deal
      110.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Marimekko DEFAULT
        • marimekko
      • Björn Borg DEFAULT
        • bjo_rn_borg
      • Burton DEFAULT
        • burton
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • Marimekko (marimekko)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Burton (burton)
      • Artek (artek)
      • Affenzahn (affenzahn)
      • Barbour (barbour)
      • BigBuy (bigbuy)
      • Bogner (bogner)
      • Bric's (bric_s)
      • Bugatti (bugatti)
      • By malene birger (by_malene_birger)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Campz (campz)
      • Castelijn & beerens (castelijn_beerens)
      • CCM (ccm)
      • Cocoon (cocoon)
      • Codello (codello)
      • Côte&Ciel (co_te_ciel)
      • Dakine (dakine)
      • Deuter (deuter)
      • Eagle creek (eagle_creek)
      • Elodie details (elodie_details)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Evoc (evoc)
      • Filson (filson)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Gillian Jones (gillian_jones)
      • Giudi (giudi)
      • GUESS (guess)
      • Harold's (harold_s)
      • Heimplanet (heimplanet)
      • Herschel (herschel)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Humangear (humangear)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jjdk (jjdk)
      • Johanna Gullichsen (johanna_gullichsen)
      • JOOP! (joop_)
      • Karen (karen)
      • Kate spade new york (kate_spade_new_york)
      • La Cerise Sur Le Gâteau (la_cerise_sur_le_ga_teau)
      • Lacd (lacd)
      • Lacoste (lacoste)
      • Leonhard heyden (leonhard_heyden)
      • Lowe Alpine (lowe_alpine)
      • MAC (mac)
      • Mammut (mammut)
      • Marmot (marmot)
      • Mette Ditmer (mette_ditmer)
      • Mismo (mismo)
      • Mont Blanc (mont_blanc)
      • Nite Ize (nite_ize)
      • Osprey (osprey)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • PICARD (picard)
      • Piquadro (piquadro)
      • Porsche Design (porsche_design)
      • Rains (rains)
      • Reisenthel (reisenthel)
      • Roncato (roncato)
      • Royal Republic (royal_republic)
      • Saana ja Olli (saana_ja_olli)
      • Samsonite (samsonite)
      • Sandqvist (sandqvist)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • Still Nordic (still_nordic)
      • Studio (studio)
      • Tatonka (tatonka)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • The bridge (the_bridge)
      • The Chesterfield Brand (the_chesterfield_brand)
      • The North Face (the_north_face)
      • Thule (thule)
      • Tiger of Sweden (tiger_of_sweden)
      • Titan (titan)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • TOPModel (topmodel)
      • Urberg (urberg)
      • Vaude (vaude)
      • Victorinox (victorinox)
      • Vittiorio (vittiorio)
      • Vittorio (vittorio)
      • Yoursurprise (yoursurprise)
    • Hinta (price):
      • < 25€ (budget)
      • 25€ - 35€ (low)
      • 35€ - 45€ (medium)
      • > 45€ (high)
    • Lokeroiden määrä (lokeroiden_ma_a_ra_):
      • 1 (lokeroiden_ma_a_ra__1.0)
      • 2 (lokeroiden_ma_a_ra__2.0)
      • 3 (lokeroiden_ma_a_ra__3.0)
      • 4 (lokeroiden_ma_a_ra__4.0)
      • 6 (lokeroiden_ma_a_ra__6.0)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Lapset (lapset)
      • Miehet (miehet)
      • Naiset (naiset)
      • Pojat (pojat)
      • Tytöt (tyto_t)
      • Unisex (unisex)
    • Leveys (cm) (leveys):
      • < 21 cm (leveys_1)
      • 21 cm - 24 cm (leveys_2)
      • 24 cm - 26 cm (leveys_3)
      • ≥ 26 cm (leveys_4)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Paino (g) (paino_g):
      • 400 g (paino_g_400.0)
    • Pituus (pituus_cm):
      • 8.0 cm (pituus_cm_8.0)
      • 10.5 cm (pituus_cm_10.5)
      • 12.0 cm (pituus_cm_12.0)
      • 13.0 cm (pituus_cm_13.0)
      • 13.5 cm (pituus_cm_13.5)
      • 15.0 cm (pituus_cm_15.0)
      • 18.0 cm (pituus_cm_18.0)
      • 23.0 cm (pituus_cm_23.0)
    • Materiaalit (materiaali):
      • Elastaani (elastaani)
      • Kanvaasi (kanvaasi)
      • Keinonahka (keinonahka)
      • Muovi (muovi)
      • Nahka (nahka)
      • Nailon (nailon)
      • Pellava (pellava)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Silikoni (silikoni)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Verkko (verkko)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Korkeus (korkeus):
      • < 14 cm (korkeus_1)
      • 14 cm - 16 cm (korkeus_2)
      • 16 cm - 19 cm (korkeus_3)
      • ≥ 19 cm (korkeus_4)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi