x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Ted Baker Toilettilaukut

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 9
    • Ted Baker Kosmetiikkalaukku 'Halsey'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/171501534.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/165191279.jpg
      Ted Baker Ted Baker Kosmetiikkalaukku 'Halsey' Kosmetiikkalaukku 'Halsey' Kosmetiikkalaukku 'Halsey' Kiinnitystapa: Vetoketju; Design: Vetoketju, Kontarastiväriset sisäkkeet (2)
      Ted Baker Kosmetiikkalaukku 'Halsey'
      • 05059353443373
      • TEB0778001000001
      1
      37.90 EUR
    • Ted Baker Pesuvälinepussi musta 28 cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/162621217.jpg
      Ted Baker Ted Baker Pesuvälinepussi musta 28 cm Pesuvälinepussi musta 28 cm Pesuvälinepussi musta 28 cm Pesuvälinepussi musta 28 cm (1)
      Ted Baker Pesuvälinepussi musta 28 cm
      • 05057930988194
      1
      deal
      85.00 EUR
    • Ted Baker Clings Pesuvälinepussi musta 25 cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/169602007.jpg
      Ted Baker Ted Baker Clings Pesuvälinepussi musta 25 cm Clings Pesuvälinepussi musta 25 cm Clings Pesuvälinepussi musta 25 cm Clings Pesuvälinepussi musta 25 cm (1)
      Ted Baker Clings Pesuvälinepussi musta 25 cm
      • 05059353410023
      1
      84.95 EUR
    • Ted Baker Traviiz Pesuvälinepussi suklaa 30 cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/163393593.jpg
      Ted Baker Ted Baker Traviiz Pesuvälinepussi suklaa 30 cm Traviiz Pesuvälinepussi suklaa 30 cm Traviiz Pesuvälinepussi suklaa 30 cm Traviiz Pesuvälinepussi suklaa 30 cm (1)
      Ted Baker Traviiz Pesuvälinepussi suklaa 30 cm
      • 05057541721876
      1
      deal
      70.00 EUR
    • Ted Baker Endset Pesuvälinepussi musta 28 cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/162623428.jpg
      Ted Baker Ted Baker Endset Pesuvälinepussi musta 28 cm Endset Pesuvälinepussi musta 28 cm Endset Pesuvälinepussi musta 28 cm Endset Pesuvälinepussi musta 28 cm (1)
      Ted Baker Endset Pesuvälinepussi musta 28 cm
      • 05059104055763
      1
      deal
      85.00 EUR
    • Ted Baker Vanes Pesuvälinepussi musta 25 cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/162624230.jpg
      Ted Baker Ted Baker Vanes Pesuvälinepussi musta 25 cm Vanes Pesuvälinepussi musta 25 cm Vanes Pesuvälinepussi musta 25 cm Vanes Pesuvälinepussi musta 25 cm (1)
      Ted Baker Vanes Pesuvälinepussi musta 25 cm
      • 05057930350809
      1
      deal
      70.00 EUR
    • Ted Baker Gofar Pesuvälinepussi sininen 26 cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/154410207.jpg
      Ted Baker Ted Baker Gofar Pesuvälinepussi sininen 26 cm Gofar Pesuvälinepussi sininen 26 cm Gofar Pesuvälinepussi sininen 26 cm Gofar Pesuvälinepussi sininen 26 cm (1)
      Ted Baker Gofar Pesuvälinepussi sininen 26 cm
      • 05059104644813
      1
      deal
      70.00 EUR
    • Ted Baker Vanes Pesuvälinepussi tan 25 cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149514910.jpg
      Ted Baker Ted Baker Vanes Pesuvälinepussi tan 25 cm Vanes Pesuvälinepussi tan 25 cm Vanes Pesuvälinepussi tan 25 cm Vanes Pesuvälinepussi tan 25 cm (1)
      Ted Baker Vanes Pesuvälinepussi tan 25 cm
      • 05057930350816
      1
      deal
      70.00 EUR
    • Ted Baker Carole Pesuvälinepussi tummanruskea 25 cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/169601776.jpg
      Ted Baker Ted Baker Carole Pesuvälinepussi tummanruskea 25 cm Carole Pesuvälinepussi tummanruskea 25 cm Carole Pesuvälinepussi tummanruskea 25 cm Carole Pesuvälinepussi tummanruskea 25 cm (1)
      Ted Baker Carole Pesuvälinepussi tummanruskea 25 cm
      • 05059353724151
      1
      84.95 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Marimekko DEFAULT
        • marimekko
      • Björn Borg DEFAULT
        • bjo_rn_borg
      • Artek DEFAULT
        • artek
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • Marimekko (marimekko)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Artek (artek)
      • Affenzahn (affenzahn)
      • Barbour (barbour)
      • BaByliss (babyliss)
      • BigBuy (bigbuy)
      • Bogner (bogner)
      • Bon Voy (bon_voy)
      • Bric's (bric_s)
      • Bugatti (bugatti)
      • By malene birger (by_malene_birger)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Campz (campz)
      • Castelijn & beerens (castelijn_beerens)
      • CCM (ccm)
      • Cocoon (cocoon)
      • Codello (codello)
      • Côte&Ciel (co_te_ciel)
      • Dakine (dakine)
      • Depesche (depesche)
      • Deuter (deuter)
      • DUFFLashes (dufflashes)
      • Eagle creek (eagle_creek)
      • Elodie details (elodie_details)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Evoc (evoc)
      • Filson (filson)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Gillian Jones (gillian_jones)
      • Giudi (giudi)
      • GUESS (guess)
      • Harold's (harold_s)
      • Heimplanet (heimplanet)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Herschel (herschel)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Humangear (humangear)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jjdk (jjdk)
      • Johanna Gullichsen (johanna_gullichsen)
      • JOOP! (joop_)
      • Karen (karen)
      • Kate spade new york (kate_spade_new_york)
      • L:A Bruket (l_a_bruket)
      • La Cerise Sur Le Gâteau (la_cerise_sur_le_ga_teau)
      • Lacd (lacd)
      • Lacoste (lacoste)
      • Leonhard heyden (leonhard_heyden)
      • Lowe Alpine (lowe_alpine)
      • M.A.C (m_a_c)
      • MAC (mac)
      • Mammut (mammut)
      • Marmot (marmot)
      • Mette Ditmer (mette_ditmer)
      • Mismo (mismo)
      • Mont Blanc (mont_blanc)
      • Nite Ize (nite_ize)
      • OFRA (ofra)
      • Osprey (osprey)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • PICARD (picard)
      • PIPOL BAZAAR (pipol_bazaar)
      • Piquadro (piquadro)
      • Porsche Design (porsche_design)
      • Rains (rains)
      • Reisenthel (reisenthel)
      • Royal Republic (royal_republic)
      • Saana ja Olli (saana_ja_olli)
      • Samsonite (samsonite)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • Still Nordic (still_nordic)
      • Studio (studio)
      • Tatonka (tatonka)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • The bridge (the_bridge)
      • The Chesterfield Brand (the_chesterfield_brand)
      • The North Face (the_north_face)
      • Thule (thule)
      • Tiger of Sweden (tiger_of_sweden)
      • Titan (titan)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Urberg (urberg)
      • Vaude (vaude)
      • Victorinox (victorinox)
      • Vittiorio (vittiorio)
      • Vittorio (vittorio)
      • Yoursurprise (yoursurprise)
    • Hinta (price):
      • < 25€ (budget)
      • 25€ - 35€ (low)
      • 35€ - 45€ (medium)
      • > 45€ (high)
    • Lokeroiden määrä (lokeroiden_ma_a_ra_):
      • 1 (lokeroiden_ma_a_ra__1.0)
      • 2 (lokeroiden_ma_a_ra__2.0)
      • 3 (lokeroiden_ma_a_ra__3.0)
      • 4 (lokeroiden_ma_a_ra__4.0)
      • 6 (lokeroiden_ma_a_ra__6.0)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Lapset (lapset)
      • Miehet (miehet)
      • Naiset (naiset)
      • Pojat (pojat)
      • Tytöt (tyto_t)
      • Unisex (unisex)
    • Leveys (cm) (leveys):
      • < 21 cm (leveys_1)
      • 21 cm - 24 cm (leveys_2)
      • 24 cm - 26 cm (leveys_3)
      • ≥ 26 cm (leveys_4)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Paino (g) (paino_g):
      • 400 g (paino_g_400.0)
    • Pituus (pituus_cm):
      • 8.0 cm (pituus_cm_8.0)
      • 10.5 cm (pituus_cm_10.5)
      • 12.0 cm (pituus_cm_12.0)
      • 13.0 cm (pituus_cm_13.0)
      • 15.0 cm (pituus_cm_15.0)
      • 18.0 cm (pituus_cm_18.0)
      • 23.0 cm (pituus_cm_23.0)
    • Materiaalit (materiaali):
      • Elastaani (elastaani)
      • Keinonahka (keinonahka)
      • Muovi (muovi)
      • Nahka (nahka)
      • Nailon (nailon)
      • Pellava (pellava)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Silikoni (silikoni)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Verkko (verkko)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Korkeus (korkeus):
      • < 14 cm (korkeus_1)
      • 14 cm - 16 cm (korkeus_2)
      • 16 cm - 19 cm (korkeus_3)
      • ≥ 19 cm (korkeus_4)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi