x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Bamse Toimintahahmot

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 6
    • Bamse Brummelisa & Brumma Hahmosetti
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/211611683.jpg?ts=1
      Bamse Bamse Brummelisa & Brumma Hahmosetti Brummelisa & Brumma Hahmosetti Brummelisa & Brumma Hahmosetti Bamse-figuuripakkaukseen sisältyy Nallen vaimo Leena ja heidän kuopuksensa Pampula. Lelut on valmistettu muovista, joka ei sisällä ftalaatteja tai PVC:tä. Ikäsuositus: 3 vuotta +. (1)
      Bamse Brummelisa & Brumma Hahmosetti
      • 07315626400411
      2
      12.00 EUR
    • Bamse Amanda & Lurvas Hahmosetti
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/211611634.jpg?ts=1
      Bamse Bamse Amanda & Lurvas Hahmosetti Amanda & Lurvas Hahmosetti Amanda & Lurvas Hahmosetti Bamse-figuuripakkaukseen sisältyy Pompin ja Niina Kaniinin koirat Lurppa ja Amanda. Kummallakin koiralla on oma koppinsa, ruokakulhonsa ja luunsa jyrsittäväksi. Lelut on valmistettu muovista, joka ei sisällä ftalaatteja tai PVC:tä. Ikäsuositus: 3 vuotta +. (1)
      Bamse Amanda & Lurvas Hahmosetti
      • 07315626400435
      2
      11.10 EUR
    • Bamse Hahmosetti Kasimir & Kroisos
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/211611696.jpg?ts=1
      Bamse Bamse Hahmosetti Kasimir & Kroisos Hahmosetti Kasimir & Kroisos Hahmosetti Kasimir & Kroisos Lähde leikkimään Kasimir Ketun ja Kroisos Myyrän kanssa! Kasimirilla on aina keljuilut mielessä. Kroisos on Bamse-maailman rikkain, mutta haluaa silti huijata lisää rahaa itselleen. Leikkisetti sisältää Kasimir Ketun, Kroisos Myyrän sekä rahasäkin. Lelut on valmistettu PVC- ja ftalaatti-vapaasta muovista. Ikäsuositus: 3 vuotta +. (1)
      Bamse Hahmosetti Kasimir & Kroisos
      • 07315626400398
      2
      11.10 EUR
    • Bamse Bamsebyn Leikkilautasella - Micki
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/211611877.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/189494318.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/188283932.jpg?ts=1
      Bamse Bamse Bamsebyn Leikkilautasella - Micki Bamsebyn Leikkilautasella - Micki Bamsebyn Leikkilautasella - Micki Nallen, Pompin, Kilpisen ja Isoäidin talot sijaitsevat kumpujen päällä. Nyt pääset leikkimään Nallen ja hänen ystäviensä kanssa. Rakenna aivan oma Kumpula ystäviesi kanssa. Leikkialusta on valmistettu vahvasta pahvista, talot ovat puumateriaalia, jotka on helppo koota jo ottaa taas osiin. Tähän leikkisettiin ei kuulu hahmoja, ne myydään erikseen. Ikäsuositus: 3 vuotta +. Mitat: Leikkialusta 75 x 59 cm. Materiaali: Puu ja pahvi (1)
      Bamse Bamsebyn Leikkilautasella - Micki
      • 07315626400015
      2
      65.60 EUR
    • Bamse Hahmosetti Nalle-Maja, Brum & Teddy
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/211611595.jpg?ts=1
      Bamse Bamse Hahmosetti Nalle-Maja, Brum & Teddy Hahmosetti Nalle-Maja, Brum & Teddy Hahmosetti Nalle-Maja, Brum & Teddy Lähde leikkimään Bamsen lasten, Nalle-Maijan, Lennun ja Teddyn kanssa! Anna Nalle-maijalle jymyhunajaa, jotta hänestä tulee vahva. Muista kuitenkin, että hän saa jymyhunajasta vatsakipuja jälkeenpäin. Leikkisetti sisältää nämä kolme nallehahmoa. Lelut on valmistettu PVC- ja ftalaatti-vapaasta muovista. Ikäsuositus: 3 vuotta +. (1)
      Bamse Hahmosetti Nalle-Maja, Brum & Teddy
      • 07315626400381
      2
      11.10 EUR
    • Bamse Hahmosetti Isoäiti, Kissa & Hiiri
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/211611767.jpg?ts=1
      Bamse Bamse Hahmosetti Isoäiti, Kissa & Hiiri Hahmosetti Isoäiti, Kissa & Hiiri Hahmosetti Isoäiti, Kissa & Hiiri Lähde leikkimään Isoäidin kanssa! Hän on erikoistunut valmistamaan jymyhunajaa ja paistamaan lihapullia. Leikkisetti sisältää Isoäiti-hahmon, kissa Janssonin ja Kotihiiren sekä kolme purkkia jymyhunajaa. Lelut on valmistettu PVC- ja ftalaatti-vapaasta muovista. Ikäsuositus: 3 vuotta +. (1)
      Bamse Hahmosetti Isoäiti, Kissa & Hiiri
      • 07315626400374
      1
      20.80 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Harry Potter DEFAULT
        • harry_potter
      • Batman DEFAULT
        • batman
      • Hasbro DEFAULT
        • hasbro
      • Edullisimmat DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Disney Pixar (disney_pixar)
      • Abystyle (abystyle)
      • Among Us (among_us)
      • ATTAKUS (attakus)
      • Babblarna (babblarna)
      • Baghera (baghera)
      • Bamse (bamse)
      • Bandai (bandai)
      • Banpresto (banpresto)
      • Batman (batman)
      • Boti (boti)
      • BRUDER (bruder)
      • Collecta (collecta)
      • Dark Horse (dark_horse)
      • Diamond Select (diamond_select)
      • Dickie Toys (dickie_toys)
      • Disney (disney)
      • Disney Cars (disney_cars)
      • Divers (divers)
      • Famosa (famosa)
      • Figurines (figurines)
      • First 4 figures (first_4_figures)
      • Fisher-Price (fisher_price)
      • Funko POP! (funko_pop_)
      • FUNKO UE (funko_ue)
      • Games Workshop (games_workshop)
      • GED (ged)
      • Giochi Preziosi (giochi_preziosi)
      • Grupo Erik (grupo_erik)
      • Harry Potter (harry_potter)
      • Hasbro (hasbro)
      • Itemlab (itemlab)
      • Jada (jada)
      • JAKKS Pacific (jakks_pacific)
      • Jazwares (jazwares)
      • Jurassic World (jurassic_world)
      • Kapteeni Sapelihammas (kapteeni_sapelihammas)
      • Kolmio Media (kolmio_media)
      • Labyrint (labyrint)
      • Lasgo (lasgo)
      • Magni (magni)
      • Marvel (marvel)
      • Mattel (mattel)
      • Mcfarlane (mcfarlane)
      • Mega (mega)
      • Merchandising (merchandising)
      • Minecraft (minecraft)
      • My Little Pony (my_little_pony)
      • Nemesis Now (nemesis_now)
      • Nintendo (nintendo)
      • Noble Collection (noble_collection)
      • Palomies Sami (palomies_sami)
      • Papo (papo)
      • PBM Express (pbm_express)
      • PDP (pdp)
      • Peppi Pitkätossu (peppi_pitka_tossu)
      • Pippi Långstrump (pippi_la_ngstrump)
      • Plastoy (plastoy)
      • Playmobil (playmobil)
      • Pokémon (poke_mon)
      • Proxy (proxy)
      • Roblox (roblox)
      • Silverlit (silverlit)
      • Simba (simba)
      • Smoby (smoby)
      • Spiderman (spiderman)
      • Spin Master (spin_master)
      • Spirit (spirit)
      • Square Enix (square_enix)
      • Star Wars (star_wars)
      • Super Mario (super_mario)
      • The Lord Of The Rings (the_lord_of_the_rings)
      • Transformers (transformers)
      • Ubisoft (ubisoft)
      • Vdm (vdm)
      • Weta Workshop (weta_workshop)
    • Hinta (price):
      • < 24 € (budget)
      • 24 € - 28 € (price_2)
      • 28 € - 38 € (price_3)
      • ≥ 38 € (price_4)
    • Hahmon pituus (korkeus):
      • < 10 cm (korkeus_1)
      • 10 cm - 50 cm (korkeus_2)
      • 50 cm - 110 cm (korkeus_3)
      • ≥ 110 cm (korkeus_4)
    • Teema (group):
      • Amiibo (amiibo)
      • Apex Legends: Escape (apex_legends_escape)
      • Batman (batman)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Fortnite (fortnite)
      • Games Workshop Militarum Tempestus (games_workshop_militarum_tempestus)
      • Games Workshop Orks (games_workshop_orks)
      • Games Workshop Sylvaneth (games_workshop_sylvaneth)
      • Harry Potter (harry_potter)
      • Minecraft (minecraft)
      • Pokémon (poke_mon)
      • Spiderman (spiderman)
      • Star Wars (star_wars)
      • Transformers (transformers)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Tummanharmaa (tummanharmaa)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi