x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    BRUDER Toimintahahmot

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • BRUDER Bworld Fire Station with Land Rover Defender
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237519362.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237519357.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/217582797.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/248807733.jpg?ts=1
      BRUDER BRUDER Bworld Fire Station with Land Rover Defender Bworld Fire Station with Land Rover Defender Bworld Fire Station with Land Rover Defender Upea Bruderin bworld sarjaan kuuluva paloasema, Land Rover ja palomies.Tässä on täydellinen setti jolla pääsee toteuttamaan unelmat palomiehen työstä. Hallintakeskukselta voit vahtia tapaturmien torjumisen edistymistä ja Land Roverin pick-upilla pääset myös haastavampiin maastoihin muun pelastushenkilökunnan avuksi. Tässä paloasemassa vois myöt harjoitella päivystystä yönyli lepäämällä sängyssä ja hälytyksen tullessa voit liukua putkea pitkin nopeasti työpisteelle.Paketissa tulee mukana:- Palohenkilö uniformussa ja hänen kypärä, hanskat, radiopuhelin ja palosammutin- Hallintakeskus työtuolilla ja ohjauspaneelilla- Land Rover pick-up ajoneuvo paloaseman väreissä. - Portaat kaiteella- Hylly - Suositellaan yli 4-vuotiaille lapsille (2)
      BRUDER Bworld Fire Station with Land Rover Defender
      • 04001702627010
      • 62701
      4
      64.19 EUR
    • BRUDER Moottoripyörähuolto
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/166447689.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237519414.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/165340692.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/167584480.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237519401.jpg?ts=1
      BRUDER BRUDER Moottoripyörähuolto Moottoripyörähuolto Moottoripyörähuolto Bruderin verstaalla korjataan moottoripyöriä! Nostotelineen päällä on jo upea Ducati Scrambler Full Throttle-prätkä, joka vaatii pikaista huoltoa. Verstaan hyllyillä on tilaa myös kypärälle ja hansikkaille. Mekaanikon työkalupakki on täynnä tarvittavia työkaluja, joten kohta päästään pyörällä taas tien päälle! Lelufiguuri sisältyy tuotteeseen. (2)
      BRUDER Moottoripyörähuolto
      • 04001702631024
      • 63102
      2
      39.90 EUR
    • BRUDER Bworld Motorcycly service with Scrambler Ducati Full Throttle
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/166447569.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/185722147.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/254222415.jpg?ts=1
      BRUDER BRUDER Bworld Motorcycly service with Scrambler Ducati Full Throttle Bworld Motorcycly service with Scrambler Ducati Full Throttle Bworld Motorcycly service with Scrambler Ducati Full Throttle Scrambler Ducati Full Throttle on kaikkien vauhtia rakastavien leikkijöiden unelma! Tämä täyteen yksityiskohtia varustettu menopeli on pienikokoinen mutta mahtava leikkikaveri, joka ylittää vaikeat esteet niin pihalla kuin olohuoneessakin. - Mukana bworld-hahmo kypäröineen Ikäsuositus: 4+ vuotta. (1)
      BRUDER Bworld Motorcycly service with Scrambler Ducati Full Throttle
      • 04001702621025
      • 62102
      3
      34.70 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Harry Potter DEFAULT
        • harry_potter
      • Batman DEFAULT
        • batman
      • Hasbro DEFAULT
        • hasbro
      • Edullisimmat DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Disney Pixar (disney_pixar)
      • Abystyle (abystyle)
      • Among Us (among_us)
      • ATTAKUS (attakus)
      • Babblarna (babblarna)
      • Baghera (baghera)
      • Bamse (bamse)
      • Bandai (bandai)
      • Banpresto (banpresto)
      • Batman (batman)
      • Boti (boti)
      • BRUDER (bruder)
      • Collecta (collecta)
      • Dark Horse (dark_horse)
      • Diamond Select (diamond_select)
      • Dickie Toys (dickie_toys)
      • Disney (disney)
      • Disney Cars (disney_cars)
      • Divers (divers)
      • Famosa (famosa)
      • Figurines (figurines)
      • First 4 figures (first_4_figures)
      • Fisher-Price (fisher_price)
      • Funko POP! (funko_pop_)
      • FUNKO UE (funko_ue)
      • Games Workshop (games_workshop)
      • GED (ged)
      • Giochi Preziosi (giochi_preziosi)
      • Grupo Erik (grupo_erik)
      • Harry Potter (harry_potter)
      • Hasbro (hasbro)
      • Itemlab (itemlab)
      • Jada (jada)
      • JAKKS Pacific (jakks_pacific)
      • Jazwares (jazwares)
      • Jurassic World (jurassic_world)
      • Kapteeni Sapelihammas (kapteeni_sapelihammas)
      • Kolmio Media (kolmio_media)
      • Labyrint (labyrint)
      • Lasgo (lasgo)
      • Magni (magni)
      • Marvel (marvel)
      • Mattel (mattel)
      • Mcfarlane (mcfarlane)
      • Mega (mega)
      • Merchandising (merchandising)
      • Micki (micki)
      • Minecraft (minecraft)
      • My Little Pony (my_little_pony)
      • Nemesis Now (nemesis_now)
      • Nintendo (nintendo)
      • Noble Collection (noble_collection)
      • Palomies Sami (palomies_sami)
      • Papo (papo)
      • PBM Express (pbm_express)
      • PDP (pdp)
      • Peppi Pitkätossu (peppi_pitka_tossu)
      • Pippi Långstrump (pippi_la_ngstrump)
      • Plastoy (plastoy)
      • Playmobil (playmobil)
      • Pokémon (poke_mon)
      • Proxy (proxy)
      • Roblox (roblox)
      • Silverlit (silverlit)
      • Simba (simba)
      • Smoby (smoby)
      • Spiderman (spiderman)
      • Spin Master (spin_master)
      • Spirit (spirit)
      • Square Enix (square_enix)
      • Star Wars (star_wars)
      • Super Mario (super_mario)
      • The Lord Of The Rings (the_lord_of_the_rings)
      • Transformers (transformers)
      • Ubisoft (ubisoft)
      • Vdm (vdm)
      • Weta Workshop (weta_workshop)
    • Hinta (price):
      • < 24 € (budget)
      • 24 € - 28 € (price_2)
      • 28 € - 38 € (price_3)
      • ≥ 38 € (price_4)
    • Hahmon pituus (korkeus):
      • < 10 cm (korkeus_1)
      • 10 cm - 50 cm (korkeus_2)
      • 50 cm - 115 cm (korkeus_3)
      • ≥ 115 cm (korkeus_4)
    • Teema (group):
      • Amiibo (amiibo)
      • Apex Legends: Escape (apex_legends_escape)
      • Batman (batman)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Fortnite (fortnite)
      • Games Workshop Militarum Tempestus (games_workshop_militarum_tempestus)
      • Games Workshop Orks (games_workshop_orks)
      • Games Workshop Sylvaneth (games_workshop_sylvaneth)
      • Harry Potter (harry_potter)
      • Minecraft (minecraft)
      • Pokémon (poke_mon)
      • Spiderman (spiderman)
      • Star Wars (star_wars)
      • Transformers (transformers)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Tummanharmaa (tummanharmaa)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi