x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Hasbro Marvel Avengers Titan Sankarihahmo Thor

Järjestä perusteella
Luotettavaa Tiomintaa Luotettavaa Tiomintaa
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Hasbro Marvel Avengers Titan Sankarihahmo Thor
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Hasbro Marvel Avengers Titan Sankarihahmo Thor
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Hasbro Marvel Avengers Titan Sankarihahmo Thor
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/238317428.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/238317427.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/238317426.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/236792704.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/259295924.jpg?ts=1
Hasbro Hasbro Marvel Avengers Titan Sankarihahmo Thor Marvel Avengers Titan Sankarihahmo Thor Marvel Avengers Titan Sankarihahmo Thor Thor vapauttaa Stormbreakerin voiman voittaaksesi minkä tahansa vihollisen! Sukella seikkailuun Avengers-hahmojen, ajoneuvojen ja roolilelujen kanssa, jotka ovat saaneet inspiraationsa Marvel-universumista. Tämän klassisen inspiroidun lelusarjan avulla lapset voivat luoda uudelleen Marvel-universumin jännityksen. Suositellaan 4-vuotiaat ja sitä vanhemmat. Mitat: 30 cm. (4)
  • 05010993978250
  • F41355X00
  • F41355X0
2
  • Yleiset ominaisuudet
    • Sukupuoli: Lapset
    • Alkuperämaa: Kiina
  • Suunnittelu
    • Väri: Moniväri
    • Materiaalit: Muovi
  • Tekniset tiedot
    • Äänitehosteet: Ei
  • Ikäraja
    • Ikäryhmä: Pikkulapset
    • Suositeltu ikä (min): 4 v
    • Yläikäraja (vuosia): 99 v
  • 26.89 39.89 EUR 2
    2
    • Kidinn.com/fi Kidinn.com/fi
      26.89, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
    • Fyndiq Fyndiq
      Thor vapauttaa Stormbreakerin voiman voittaaksesi minkä tahansa vihollisen! Sukella seikkailuun Avengers-hahmojen, ajoneuvojen ja roolile...39.89, ? (offer_sdt_unknown)
      1
  • 0 0
    • Hasbro Avengers Titan Hero Power Fx 2.0 Iron Man - Lelufiguuri Grey
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144833578.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208775082.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208775127.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208775119.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208775121.jpg?ts=1
      Hasbro Hasbro Avengers Titan Hero Power Fx 2.0 Iron Man - Lelufiguuri Grey Avengers Titan Hero Power Fx 2.0 Iron Man - Lelufiguuri Grey Avengers Titan Hero Power Fx 2.0 Iron Man - Lelufiguuri Grey Iron man on klassikkohahmo kuuluisissa Marvel-elokuvissa, fanit ovat käyneet läpi loputtomia seikkailuja Iron Manin kanssa ja toivottavasti tulee lisää, mutta nyt sinulla on mahdollisuus luoda omia seikkailuja ja tarinoita oman Iron man -hahmosi kanssa! Tämä Marvel-hahmo on saanut inspiraationsa kuuluisasta Iron Manista, joka on kuuluisa omissa elokuvissaan, mutta myös elokuvasarjassa Avengers! Iron Man tunnetaan vahvuudestaan, sankaruudestaan ja superhienosta supermiespukusta, jonka avulla (1)
      Hasbro Avengers Titan Hero Power Fx 2.0 Iron Man - Lelufiguuri Grey
      • 05010993550906
      • E3298EW0
      1
    • Funko POP! Pop Harry Potter Ron Weasley With Scabbers Monivärinen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157641567.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/115183432.jpg?ts=1
      Funko POP! Funko POP! Pop Harry Potter Ron Weasley With Scabbers Monivärinen Pop Harry Potter Ron Weasley With Scabbers Monivärinen Pop Harry Potter Ron Weasley With Scabbers Monivärinen (1)
      Funko POP! Pop Harry Potter Ron Weasley With Scabbers Monivärinen
      • 00889698149389
      • 14938
      1
    • Merchandising Pop Naruto Sasuke Monivärinen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/183898024.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/246499137.jpg?ts=1
      Merchandising Merchandising Pop Naruto Sasuke Monivärinen Pop Naruto Sasuke Monivärinen Pop Naruto Sasuke Monivärinen (1)
      Merchandising Pop Naruto Sasuke Monivärinen
      • 00849803063672
      1
    • Funko POP! Pop Harry Potter Hermione With Time Turner Monivärinen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157641557.jpg?ts=1
      Funko POP! Funko POP! Pop Harry Potter Hermione With Time Turner Monivärinen Pop Harry Potter Hermione With Time Turner Monivärinen Pop Harry Potter Hermione With Time Turner Monivärinen (1)
      Funko POP! Pop Harry Potter Hermione With Time Turner Monivärinen
      • 00889698149372
      • 14937
      1
    • min
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 24.94
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 24.94
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 24.94
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 24.94
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 24.94
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 24.94
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 24.94
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 26.80
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 26.80
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 24.80
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 28.84
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 28.84
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 28.84
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 28.84
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 28.84
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 28.84
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 28.84
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 28.84
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 28.84
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 28.84
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 28.84
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 28.84
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 28.89
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 26.89
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 26.89
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 26.89
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 26.89
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 26.89
      • Mon Jun 27 02:00:00 CEST 2022 27.89
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 27.89
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 26.89
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 26.89
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 26.89
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 26.89
      • Sun Jul 03 02:00:00 CEST 2022 23.50
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 23.50
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 23.50
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 23.50
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 23.50
      • Fri Jul 08 02:00:00 CEST 2022 23.60
      • Sat Jul 09 02:00:00 CEST 2022 23.80
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 23.80
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 23.80
      • Tue Jul 12 02:00:00 CEST 2022 23.70
      • Wed Jul 13 02:00:00 CEST 2022 23.80
      • Thu Jul 14 02:00:00 CEST 2022 23.90
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 28.89
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Tue Jul 26 02:00:00 CEST 2022 28.89
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Thu Aug 25 02:00:00 CEST 2022 28.80
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 28.80
      • Sat Aug 27 02:00:00 CEST 2022 23.90
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Tue Aug 30 02:00:00 CEST 2022 23.80
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 23.80
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 23.80
      • Fri Sep 02 02:00:00 CEST 2022 28.89
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Wed Sep 07 02:00:00 CEST 2022 28.80
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 28.80
      • Fri Sep 09 02:00:00 CEST 2022 28.89
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Tue Sep 13 02:00:00 CEST 2022 28.80
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 28.80
      • Thu Sep 15 02:00:00 CEST 2022 28.80
      • Fri Sep 16 02:00:00 CEST 2022 28.80
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 28.80
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 28.80
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 28.80
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 28.80
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 28.80
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 28.80
      • Fri Sep 23 02:00:00 CEST 2022 28.80
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 28.80
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 28.80
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 28.80
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 28.80
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 28.80
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 28.80
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 28.80
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 28.80
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 28.80
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 28.80
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 28.80
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 28.80
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 28.80
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 28.80
      • Sat Oct 08 02:00:00 CEST 2022 28.80
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 28.80
      • Mon Oct 10 02:00:00 CEST 2022 29.89
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 29.89
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 29.89
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 29.89
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 29.89
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 29.89
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 29.89
      • Mon Oct 17 02:00:00 CEST 2022 28.80
      • Tue Oct 18 02:00:00 CEST 2022 29.89
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 29.89
      • Thu Oct 20 02:00:00 CEST 2022 28.80
      • Fri Oct 21 02:00:00 CEST 2022 28.80
      • Sat Oct 22 00:00:00 CEST 2022 28.80
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 28.80
      • Mon Oct 24 02:00:00 CEST 2022 28.80
      • Tue Oct 25 02:00:00 CEST 2022 27.80
      • Wed Oct 26 02:00:00 CEST 2022 27.83
      • Thu Oct 27 02:00:00 CEST 2022 27.91
      • Fri Oct 28 02:00:00 CEST 2022 28.80
      • Sat Oct 29 02:00:00 CEST 2022 28.80
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 28.80
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 28.80
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 28.80
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 28.80
      • Thu Nov 03 01:00:00 CET 2022 26.89
      • Fri Nov 04 01:00:00 CET 2022 27.39
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 27.39
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 27.39
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 27.39
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 27.39
      • Wed Nov 09 01:00:00 CET 2022 27.39
      • Thu Nov 10 01:00:00 CET 2022 27.39
      • Fri Nov 11 01:00:00 CET 2022 27.39
      • Sat Nov 12 01:00:00 CET 2022 27.39
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 27.39
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 27.39
      • Tue Nov 15 01:00:00 CET 2022 27.39
      • Wed Nov 16 01:00:00 CET 2022 27.39
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 27.39
      • Fri Nov 18 01:00:00 CET 2022 27.39
      • Sat Nov 19 01:00:00 CET 2022 27.39
      • Sun Nov 20 01:00:00 CET 2022 27.39
      • Mon Nov 21 01:00:00 CET 2022 27.39
      • Tue Nov 22 00:00:00 CET 2022 27.39
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 27.39
      • Thu Nov 24 01:00:00 CET 2022 27.39
      • Fri Nov 25 01:00:00 CET 2022 27.39
      • Sat Nov 26 01:00:00 CET 2022 27.39
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 27.39
      • Mon Nov 28 00:00:00 CET 2022 27.39
      • Tue Nov 29 01:00:00 CET 2022 27.39
      • Wed Nov 30 00:00:00 CET 2022 27.39
      • Thu Dec 01 01:00:00 CET 2022 27.39
      • Fri Dec 02 01:00:00 CET 2022 27.39
      • Sat Dec 03 01:00:00 CET 2022 27.39
      • Sun Dec 04 01:00:00 CET 2022 27.39
      • Mon Dec 05 01:00:00 CET 2022 27.39
      • Tue Dec 06 00:00:00 CET 2022 27.39
      • Wed Dec 07 01:00:00 CET 2022 27.39
      • Thu Dec 08 01:00:00 CET 2022 27.39
      • Fri Dec 09 00:00:00 CET 2022 27.39
      • Sat Dec 10 00:00:00 CET 2022 27.39
      • Sun Dec 11 01:00:00 CET 2022 27.39
      • Mon Dec 12 00:00:00 CET 2022 27.39
      • Tue Dec 13 01:00:00 CET 2022 24.99
      • Wed Dec 14 00:00:00 CET 2022 24.99
      • Thu Dec 15 01:00:00 CET 2022 26.89
      • Fri Dec 16 01:00:00 CET 2022 26.89
      • Sat Dec 17 00:00:00 CET 2022 26.89
      • Sun Dec 18 00:00:00 CET 2022 26.89
      • Mon Dec 19 01:00:00 CET 2022 26.89
      • Tue Dec 20 01:00:00 CET 2022 26.89
      • Wed Dec 21 01:00:00 CET 2022 26.89
      • Thu Dec 22 00:00:00 CET 2022 26.89
      • Fri Dec 23 01:00:00 CET 2022 26.89
      • Sat Dec 24 00:00:00 CET 2022 26.89
      • Sun Dec 25 00:00:00 CET 2022 26.89
      • Mon Dec 26 01:00:00 CET 2022 26.89
      • Tue Dec 27 00:00:00 CET 2022 26.89
      • Wed Dec 28 00:00:00 CET 2022 26.89
      • Thu Dec 29 01:00:00 CET 2022 26.89
      • Fri Dec 30 00:00:00 CET 2022 26.89
      • Sat Dec 31 00:00:00 CET 2022 26.89
      • Sun Jan 01 00:00:00 CET 2023 26.89
      • Mon Jan 02 01:00:00 CET 2023 26.89
      • Tue Jan 03 01:00:00 CET 2023 26.89
      • Wed Jan 04 00:00:00 CET 2023 26.89
      • Thu Jan 05 00:00:00 CET 2023 26.89
      • Fri Jan 06 01:00:00 CET 2023 26.89
      • Sat Jan 07 00:00:00 CET 2023 26.89
      • Sun Jan 08 00:00:00 CET 2023 26.89
      • Mon Jan 09 00:00:00 CET 2023 26.89
      • Tue Jan 10 01:00:00 CET 2023 26.89
      • Wed Jan 11 00:00:00 CET 2023 26.89
      • Thu Jan 12 00:00:00 CET 2023 26.89
      • Fri Jan 13 00:00:00 CET 2023 26.89
      • Sat Jan 14 00:00:00 CET 2023 26.89
      • Sun Jan 15 00:00:00 CET 2023 26.89
      • Mon Jan 16 01:00:00 CET 2023 26.89
      • Tue Jan 17 00:00:00 CET 2023 26.89
      • Wed Jan 18 00:00:00 CET 2023 26.89
      • Thu Jan 19 01:00:00 CET 2023 26.89
      • Fri Jan 20 01:00:00 CET 2023 26.89
      • Sat Jan 21 00:00:00 CET 2023 26.89
      • Sun Jan 22 00:00:00 CET 2023 26.89
      • Mon Jan 23 00:00:00 CET 2023 26.89
      • Tue Jan 24 00:00:00 CET 2023 26.89
      • Wed Jan 25 00:00:00 CET 2023 26.89
      • Thu Jan 26 00:00:00 CET 2023 26.89
      • Fri Jan 27 00:00:00 CET 2023 26.89
      • Sat Jan 28 00:00:00 CET 2023 26.89
      • Sun Jan 29 00:00:00 CET 2023 26.89
      • Mon Jan 30 00:00:00 CET 2023 26.89
      • Tue Jan 31 00:00:00 CET 2023 26.89
      • Wed Feb 01 00:00:00 CET 2023 26.89
      • Thu Feb 02 00:00:00 CET 2023 26.89
    • info@vertaa.fi