x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Papo Toimintahahmot

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 11
    • Papo Koira Siperianhusky - Papo
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157657007.jpg?ts=1
      Papo Papo Koira Siperianhusky - Papo Koira Siperianhusky - Papo Koira Siperianhusky - Papo Jos pidät schleich-figuurista, pidät myös Papo-figuurista. Papo on täsmälleen yhtä hienoa laatua ja lisäksi papo on pyrkinyt saamaan eläimet elävimmiksi Kerää kaikenrotuisia kissoja ja koiria. Sopii Papon rakennuksiin, mutta myös omaan nukkekaappiin. Leiki niillä tai aseta ne hyllylle kauniiksi koristeeksi.Ftalaatit on valmistettu PVC:stä. Ne on veistetty laadukkaasti ja käsinmaalattu yksityiskohtaisesti.Papon tuotteet käyvät läpi laajat testit akkreditoidussa laboratoriossa. Lelut ovat CE-merki (3)
      Papo Koira Siperianhusky - Papo
      • 03465000540357
      • 54035
      1
      22.89 EUR
    • Papo Shower Area Accessories Figure Kirkas
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157656883.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/240432882.jpg?ts=1
      Papo Papo Shower Area Accessories Figure Kirkas Shower Area Accessories Figure Kirkas Shower Area Accessories Figure Kirkas (1)
      Papo Shower Area Accessories Figure Kirkas
      • 03465000601164
      • 60116
      1
      25.39 EUR
    • Papo Pegasus Figure Monivärinen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157636178.jpg?ts=1
      Papo Papo Pegasus Figure Monivärinen Pegasus Figure Monivärinen Pegasus Figure Monivärinen (1)
      Papo Pegasus Figure Monivärinen
      • 03465000391621
      • 39162
      1
      25.89 EUR
    • Papo Horse Mountain+girl Figure Monivärinen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157656997.jpg?ts=1
      Papo Papo Horse Mountain+girl Figure Monivärinen Horse Mountain+girl Figure Monivärinen Horse Mountain+girl Figure Monivärinen (1)
      Papo Horse Mountain+girl Figure Monivärinen
      • 03465000515645
      • 51564
      1
      29.89 EUR
    • Papo Horse Jump Rider Figure Monivärinen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/251891321.jpg?ts=1
      Papo Papo Horse Jump Rider Figure Monivärinen Horse Jump Rider Figure Monivärinen Horse Jump Rider Figure Monivärinen (1)
      Papo Horse Jump Rider Figure Monivärinen
      • 03465000515621
      • 51562
      1
      29.89 EUR
    • Papo Brown Horse Figure Kultainen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157657345.jpg?ts=1
      Papo Papo Brown Horse Figure Kultainen Brown Horse Figure Kultainen Brown Horse Figure Kultainen (1)
      Papo Brown Horse Figure Kultainen
      • 03465000502324
      • 50232
      1
      31.89 EUR
    • Papo Wild West Horse+cowgirl Figure Oranssi
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157656996.jpg?ts=1
      Papo Papo Wild West Horse+cowgirl Figure Oranssi Wild West Horse+cowgirl Figure Oranssi Wild West Horse+cowgirl Figure Oranssi (1)
      Papo Wild West Horse+cowgirl Figure Oranssi
      • 03465000515669
      • 51566
      1
      29.89 EUR
    • Papo Dinosaur Stygimoloch - Papo
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157656970.jpg?ts=1
      Papo Papo Dinosaur Stygimoloch - Papo Dinosaur Stygimoloch - Papo Dinosaur Stygimoloch - Papo Jos pidät schleich-figuurista, pidät myös Papon hahmoista. Papo on täsmälleen yhtä hienoa laatua ja lisäksi papo on pyrkinyt saamaan eläimet elävämmiksi.Ftalaatit on valmistettu PVC:stä. Ne on veistetty laadukkaasti ja käsinmaalattu yksityiskohtaisesti.Papon tuotteet käyvät läpi laajat testit akkreditoidussa laboratoriossa. Lelut ovat CE-merkitty ja täyttävät siten eurooppalaisen lainsäädännön mukaiset terveys-, turvallisuus-, ympäristö- ja muut vaatimukset Suunnittelu: Papo, Ranska Mitat: 9 x 7 (1)
      Papo Dinosaur Stygimoloch - Papo
      • 03465000550844
      • 55084
      1
      35.89 EUR
    • Papo Horses&stable Figure Kultainen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157654791.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/250264841.jpg?ts=1
      Papo Papo Horses&stable Figure Kultainen Horses&stable Figure Kultainen Horses&stable Figure Kultainen (1)
      Papo Horses&stable Figure Kultainen
      • 03465000601041
      • 60104
      1
      43.89 EUR
    • Papo Horse+riding Girl Competition Figure Monivärinen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/251888837.jpg?ts=1
      Papo Papo Horse+riding Girl Competition Figure Monivärinen Horse+riding Girl Competition Figure Monivärinen Horse+riding Girl Competition Figure Monivärinen (1)
      Papo Horse+riding Girl Competition Figure Monivärinen
      • 03465000515638
      • 51563
      1
      29.89 EUR
    • Papo Magical Unicorn Figure Monivärinen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157636912.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/250264872.jpg?ts=1
      Papo Papo Magical Unicorn Figure Monivärinen Magical Unicorn Figure Monivärinen Magical Unicorn Figure Monivärinen (1)
      Papo Magical Unicorn Figure Monivärinen
      • 03465000388249
      • 38824
      1
      22.89 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Harry Potter DEFAULT
        • harry_potter
      • Batman DEFAULT
        • batman
      • Hasbro DEFAULT
        • hasbro
      • Edullisimmat DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Disney Pixar (disney_pixar)
      • Abystyle (abystyle)
      • Among Us (among_us)
      • ATTAKUS (attakus)
      • Babblarna (babblarna)
      • Baghera (baghera)
      • Bamse (bamse)
      • Bandai (bandai)
      • Banpresto (banpresto)
      • Batman (batman)
      • Boti (boti)
      • BRUDER (bruder)
      • Collecta (collecta)
      • Dark Horse (dark_horse)
      • Diamond Select (diamond_select)
      • Dickie Toys (dickie_toys)
      • Disney (disney)
      • Disney Cars (disney_cars)
      • Divers (divers)
      • Famosa (famosa)
      • Figurines (figurines)
      • First 4 figures (first_4_figures)
      • Fisher-Price (fisher_price)
      • Funko POP! (funko_pop_)
      • FUNKO UE (funko_ue)
      • Games Workshop (games_workshop)
      • GED (ged)
      • Giochi Preziosi (giochi_preziosi)
      • Grupo Erik (grupo_erik)
      • Harry Potter (harry_potter)
      • Hasbro (hasbro)
      • Itemlab (itemlab)
      • Jada (jada)
      • JAKKS Pacific (jakks_pacific)
      • Jazwares (jazwares)
      • Jurassic World (jurassic_world)
      • Kapteeni Sapelihammas (kapteeni_sapelihammas)
      • Kolmio Media (kolmio_media)
      • Labyrint (labyrint)
      • Lasgo (lasgo)
      • Magni (magni)
      • Marvel (marvel)
      • Mattel (mattel)
      • Mcfarlane (mcfarlane)
      • Mega (mega)
      • Merchandising (merchandising)
      • Micki (micki)
      • Minecraft (minecraft)
      • My Little Pony (my_little_pony)
      • Nemesis Now (nemesis_now)
      • Nintendo (nintendo)
      • Noble Collection (noble_collection)
      • Palomies Sami (palomies_sami)
      • Papo (papo)
      • PBM Express (pbm_express)
      • PDP (pdp)
      • Peppi Pitkätossu (peppi_pitka_tossu)
      • Pippi Långstrump (pippi_la_ngstrump)
      • Plastoy (plastoy)
      • Playmobil (playmobil)
      • Pokémon (poke_mon)
      • Proxy (proxy)
      • Roblox (roblox)
      • Silverlit (silverlit)
      • Simba (simba)
      • Smoby (smoby)
      • Spiderman (spiderman)
      • Spin Master (spin_master)
      • Spirit (spirit)
      • Square Enix (square_enix)
      • Star Wars (star_wars)
      • Super Mario (super_mario)
      • The Lord Of The Rings (the_lord_of_the_rings)
      • Transformers (transformers)
      • Ubisoft (ubisoft)
      • Vdm (vdm)
      • Weta Workshop (weta_workshop)
    • Hinta (price):
      • < 24 € (budget)
      • 24 € - 28 € (price_2)
      • 28 € - 38 € (price_3)
      • ≥ 38 € (price_4)
    • Hahmon pituus (korkeus):
      • < 10 cm (korkeus_1)
      • 10 cm - 50 cm (korkeus_2)
      • 50 cm - 115 cm (korkeus_3)
      • ≥ 115 cm (korkeus_4)
    • Teema (group):
      • Amiibo (amiibo)
      • Apex Legends: Escape (apex_legends_escape)
      • Batman (batman)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Fortnite (fortnite)
      • Games Workshop Militarum Tempestus (games_workshop_militarum_tempestus)
      • Games Workshop Orks (games_workshop_orks)
      • Games Workshop Sylvaneth (games_workshop_sylvaneth)
      • Harry Potter (harry_potter)
      • Minecraft (minecraft)
      • Pokémon (poke_mon)
      • Spiderman (spiderman)
      • Star Wars (star_wars)
      • Transformers (transformers)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Tummanharmaa (tummanharmaa)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi