x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Harry Potter Ron Weasley -muotinukke

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Harry Potter Ron Weasley -muotinukke
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Harry Potter Ron Weasley -muotinukke
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Harry Potter Ron Weasley -muotinukke
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/150527358.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/237293759.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/237293754.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/237293756.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/237293757.jpg?ts=1
Harry Potter Harry Potter Ron Weasley -muotinukke Ron Weasley -muotinukke Ron Weasley -muotinukke Harry Potterin paras ystävä, Ron Weasley, on palannut seikkailemaan juuri sellaisena kuin hänet suosituista elokuvista muistamme. Tylypahkassa opiskelevalla Ronilla on yllään Rohkelikon koulupuku tuvan punaisen ja kullan sävyissä ja kädessään tietenkin oma, Herra Ollivanderilta hankittu taikasauva. Nukessa on 11 liikuteltavaa niveltä. Ikäsuositus yli 6-vuotiaille.Korkeus n. 27 cm (3)
  • 00887961707144
3
  • Ikäraja
    • Ikäsuositus: Kaikille sallittu
    • Ikäryhmä: Lapset
  • Yleiset ominaisuudet
    • Sukupuoli: Pojat, Tytöt, Lapset
  • Suunnittelu
    • Väri: Harmaa, Tummanharmaa, Moniväri, Musta
    • Materiaalit: Synteettinen, Muovi, Tekstiili
  • Paino ja mitat
    • Paino (g): 245 g
  • 33.89 44.27 EUR 3
    3
    • Kidinn.com/fi Kidinn.com/fi
      33.89, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
    • Verkkokauppa.com Verkkokauppa.com
      7.666666666666667 (2)
      Harry Potterin paras ystävä, Ron Weasley, on palannut seikkailemaan juuri sellaisena kuin hänet suosituista elokuvista muistamme. Tylypah...37.89, 2 pv (offer_sdt_2_days)
      1
    • Proshop Proshop
      8.292488542307147 (463)
      This film-inspired doll brings Harry Potter and his friends back to Hogwarts! Young fans can recreate their favorite scenes from the movi...44.27, ? (offer_sdt_unknown)
      1
  • 0 0
    • Ubisoft Ubi Collectibles: Six Collection - Finka Chibi Figure, Series 4
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/246193522.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/246193533.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/188300215.jpg?ts=1
      Ubisoft Ubisoft Ubi Collectibles: Six Collection - Finka Chibi Figure, Series 4 Ubi Collectibles: Six Collection - Finka Chibi Figure, Series 4 Ubi Collectibles: Six Collection - Finka Chibi Figure, Series 4 Six Collection Chibis: Series 4 (Finka) 10 cm (1)
      Ubisoft Ubi Collectibles: Six Collection - Finka Chibi Figure, Series 4
      • 03307216130000
      • 9004203
      2
    • Hasbro Transformers - Cyberverse Ultimate - Shockwave (E7113)
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/236700066.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/236700081.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/238171483.jpg?ts=1
      Hasbro Hasbro Transformers - Cyberverse Ultimate - Shockwave (E7113) Transformers - Cyberverse Ultimate - Shockwave (E7113) Transformers - Cyberverse Ultimate - Shockwave (E7113) Shockwave is on a mission to restore his memories and discover all his amazing powers. Shockwave must battle Decepticons, outrun an explosion or two, and be heroic - basically, he's going on an epic journey across the Cyberverse.The character can transform and the final conversion step automatically activates the character's signature Action Attack move! (1)
      Hasbro Transformers - Cyberverse Ultimate - Shockwave (E7113)
      • 05010993874668
      • E7113
      2
    • Bamse Bamsebyn Leikkilautasella - Micki
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/211611877.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/189494318.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/188283932.jpg?ts=1
      Bamse Bamse Bamsebyn Leikkilautasella - Micki Bamsebyn Leikkilautasella - Micki Bamsebyn Leikkilautasella - Micki Lähde löytömatkalle Bamsen maailmaan! Tässä Micki Leksakerin upeassa lelussa saat koko Bamsebynin kukkuloilla Bamsen, Pikku Skuttien, Skalmanin ja Isoäidin talon kanssa. Leikkiystävälliset talot on valmistettu puumateriaaleista ja ne on helppo koota ja purkaa. Ne sopivat täydellisesti mukavalle pahvileikkilautaselle, joka edustaa Bamsebyniä, jossa on teitä, puita, porkkanamaata ja pieni järvi laiturilla. Bamsebynille on tarjolla upeita figuurisarjoja, joissa on rakastetuimmat hahmot Bamsesta ja (1)
      Bamse Bamsebyn Leikkilautasella - Micki
      • 07315626400015
      3
    • Hasbro Marvel legends Star Lord Toimintahahmo Thor: Love and Thunder
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/236761184.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/236761452.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/236761454.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/236761462.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/236761460.jpg?ts=1
      Hasbro Hasbro Marvel legends Star Lord Toimintahahmo Thor: Love and Thunder Marvel legends Star Lord Toimintahahmo Thor: Love and Thunder Marvel legends Star Lord Toimintahahmo Thor: Love and Thunder Peter Quill and the Guardians of the Galaxy return, teaming up with Thor to defend the universe from a dangerous new enemy. Peter Quill and the Guardians of the Galaxy return, teaming up with Thor to defend the universe from a dangerous new enemy. With over 80 years of entertainment history, Marvel has become a cornerstone of fan collections around the world. With the Marvel Legends Series, fan-favourite Marvel Comic Universe and Marvel Cinematic Universe characters are designed with premium detail and articulation for posing and displaying in collections. From figures and vehicles to premium roleplay items, the Marvel Legends Series offers elite, character-inspired products for Marvel fans and collectors. Additional figures each sold separately. Subject to availability. Copyright 2022 MARVEL. Hasbro and all related terms are trademarks of Hasbro. (1)
      Hasbro Marvel legends Star Lord Toimintahahmo Thor: Love and Thunder
      • 05010993964338
      • F14095X0
      • F14095X00
      2
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 29.94
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 29.94
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 29.94
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 29.94
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 29.94
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 29.94
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 29.94
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 29.94
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 29.94
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 29.94
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 29.94
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 29.94
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 29.94
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 29.94
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 29.94
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 29.94
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 29.94
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 29.94
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 29.94
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 29.94
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 29.94
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 29.94
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 29.94
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 29.94
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 29.94
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 29.94
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 29.94
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 29.94
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 29.94
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 29.94
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 29.94
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 29.94
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 29.94
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 29.94
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 29.94
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 29.94
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 29.94
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 29.94
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 29.94
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 29.94
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 29.94
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 29.94
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 29.94
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 29.94
      • Sat Apr 16 02:00:00 CEST 2022 29.94
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 29.94
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 29.94
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 29.94
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 29.94
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 29.94
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 29.94
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 29.94
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 29.94
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 29.94
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 29.94
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 29.94
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 29.94
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 29.94
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 29.94
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 29.94
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 29.94
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 29.94
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 29.94
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 29.94
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 29.94
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 29.94
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 29.94
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 29.94
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 29.94
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 29.94
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 29.94
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 29.94
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 29.94
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 29.94
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 29.94
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 29.94
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 29.94
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 29.94
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 29.94
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 29.94
      • Sun May 22 02:00:00 CEST 2022 29.94
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 29.94
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 29.94
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 29.94
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 29.94
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 29.94
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 29.94
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 29.94
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 29.94
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 29.94
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 29.94
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 29.94
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 29.94
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 29.94
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 29.94
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 29.94
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 29.94
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 29.94
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 29.94
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 29.94
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 29.94
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 29.94
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 29.94
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 29.94
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 29.94
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 29.94
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 29.94
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 29.94
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 29.94
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 29.94
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 29.94
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 29.94
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 29.94
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 29.94
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 29.94
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 29.94
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 29.94
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 29.94
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 29.94
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 29.94
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 29.94
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 29.94
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 29.94
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 29.94
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 29.94
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 29.94
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 29.94
      • Fri Jul 08 02:00:00 CEST 2022 29.94
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 29.94
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 29.94
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 29.94
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 29.94
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 29.94
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 29.94
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 29.94
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 29.94
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 29.94
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 29.94
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 29.94
      • Wed Jul 20 02:00:00 CEST 2022 29.94
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 29.94
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 29.94
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 29.94
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 29.94
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 29.94
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 29.94
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 29.94
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 29.94
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 29.94
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 29.94
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 29.94
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 29.94
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 29.94
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 29.94
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 29.94
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 29.94
      • Sat Aug 06 02:00:00 CEST 2022 29.94
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 29.94
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 29.94
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 29.94
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 29.94
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 29.94
      • Fri Aug 12 02:00:00 CEST 2022 29.94
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 29.94
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 29.94
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 29.94
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 29.94
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 29.94
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 29.94
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 29.94
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 29.94
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 29.94
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 29.94
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 29.94
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 29.94
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 29.94
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 29.94
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 29.94
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 29.94
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 29.94
      • Tue Aug 30 02:00:00 CEST 2022 29.94
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 29.94
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 29.94
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 29.94
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 29.94
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 29.94
      • Mon Sep 05 02:00:00 CEST 2022 34.89
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 34.89
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 34.89
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 34.89
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 34.89
      • Sat Sep 10 02:00:00 CEST 2022 34.89
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 34.89
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 34.89
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 34.89
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 34.89
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 34.89
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 34.89
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 34.89
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 34.89
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 34.89
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 34.89
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 34.89
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 34.89
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 34.89
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 34.89
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 34.89
      • Mon Sep 26 02:00:00 CEST 2022 34.89
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 34.89
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 34.89
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 34.89
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 34.89
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 34.89
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 34.89
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 34.89
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 34.89
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 34.89
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 34.89
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 34.89
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 34.89
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 34.89
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 34.89
      • Tue Oct 11 02:00:00 CEST 2022 34.89
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 34.89
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 34.89
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 34.89
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 34.89
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 34.89
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 34.89
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 34.89
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 34.89
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 34.89
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 34.89
      • Sat Oct 22 00:00:00 CEST 2022 34.89
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 34.89
      • Mon Oct 24 02:00:00 CEST 2022 34.89
      • Tue Oct 25 00:00:00 CEST 2022 34.89
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 34.89
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 34.89
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 34.89
      • Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2022 34.89
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 34.89
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 34.89
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 34.89
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 34.89
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 34.89
      • Fri Nov 04 00:00:00 CET 2022 34.89
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 34.89
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 34.89
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 34.89
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 34.89
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 34.89
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 34.89
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 34.89
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 34.89
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 34.89
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 34.89
      • Tue Nov 15 01:00:00 CET 2022 34.89
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 34.89
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 34.89
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 34.89
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 34.89
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 34.89
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 34.89
      • Tue Nov 22 00:00:00 CET 2022 34.89
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 34.89
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 34.89
      • Fri Nov 25 01:00:00 CET 2022 34.89
      • Sat Nov 26 01:00:00 CET 2022 33.89
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 33.89
      • Mon Nov 28 00:00:00 CET 2022 33.89
      • Tue Nov 29 01:00:00 CET 2022 33.89
      • Wed Nov 30 00:00:00 CET 2022 33.89
      • Thu Dec 01 00:00:00 CET 2022 33.89
      • Fri Dec 02 00:00:00 CET 2022 33.89
      • Sat Dec 03 00:00:00 CET 2022 33.89
      • Sun Dec 04 00:00:00 CET 2022 33.89
      • Mon Dec 05 01:00:00 CET 2022 33.89
      • Tue Dec 06 00:00:00 CET 2022 33.89
      • Wed Dec 07 00:00:00 CET 2022 33.89
    • info@vertaa.fi