x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Smoby Masha Karhun talo

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Smoby Masha Karhun talo
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Smoby Masha Karhun talo
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Smoby Masha Karhun talo
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/157653473.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/208583519.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/146985976.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/188354739.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/139744358.jpg?ts=1
Smoby Smoby Masha Karhun talo Masha Karhun talo Masha Karhun talo Kaksikerroksinen Mashan talo monilla hauskoilla yksityiskohdilla! Alakerrassa on huone, missä Masha ja karhu voivat katsella tv:tä kamiinan edessä. Jääkaapissa on aina ruokaa nälkäiselle karhulle ja suihkuverhon takaa löytyy suihku. Yläkerrassa on makuusoppi ja ylhäältä voi myös laskeutua korilla alas köyttä pitkin. Talossa on hauska äänitoiminto. - Koko 11cm x 35cm x 22cm. - Paristontarve: 2 x LR44 (sisältyy). - Ikäsuositus 3+ vuotta. (1)
  • 04006592025144
  • 109301032
3
  • Yleiset ominaisuudet
    • Teema: Eläimet
    • Sukupuoli: Lapset
    • With sound: Yes
    • Alkuperämaa: Kiina
  • Suunnittelu
    • Väri: Keltainen, Ruskea, Moniväri, Oranssi
    • Materiaalit: Muovi
  • Tekniset tiedot
    • Paristojen määrä: 2
  • Ikäraja
    • Ikäryhmä: Aikuiset
    • Suositeltu ikä (min): 3 v
  • Akku
    • Akun teknologia: Alkaliparisto
    • Akun tyyppi: LR44
  • 30.70 54.70 EUR 3
    3
    • adlibris adlibris
      5.829633446457342 (86)
      30.70, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
    • Jollyroom.fi Jollyroom.fi
      7.966452479533519 (750)
      Suloinen lelusetti Masha ja Karhu -tv-sarjasta. Lähde kylään Mashan kotiin ja tutustu talossa asuvaan Karhuun. Alakerrassa on nojatuoli j...46.11, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
    • Kärkkäinen Kärkkäinen
      Kaksikerroksinen Mashan talo monilla hauskoilla yksityiskohdilla! Alakerrassa on huone, missä Masha ja karhu voivat katsella tv:tä kamiin...54.70, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • Roblox - Dungeon Quest - Industrial Guardian Armor
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/210614645.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/217386139.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/220254948.jpg?ts=1
      Roblox Roblox - Dungeon Quest - Industrial Guardian Armor - Dungeon Quest - Industrial Guardian Armor - Dungeon Quest - Industrial Guardian Armor Tuo kotiisi Roblox-maailman ikonisimmat hahmot! Hahmon mukana tulee eksklusiivinen koodi virtuaaliesineelle sekä vaihdettavia osia ja lisävarusteita, jotka ovat yhteensopivia muiden kokoelmasi hahmojen kanssa. Kaikki hahmot myydään erikseen. (1)
      Roblox - Dungeon Quest - Industrial Guardian Armor
      • 00191726404668
      1
      deal
    • Marvel Avengers - Mech Strike 15cm - Iron Man (F1665)
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208457636.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/187433872.jpg?ts=1
      Marvel Marvel Avengers - Mech Strike 15cm - Iron Man (F1665) Avengers - Mech Strike 15cm - Iron Man (F1665) Avengers - Mech Strike 15cm - Iron Man (F1665) (1)
      Marvel Avengers - Mech Strike 15cm - Iron Man (F1665)
      • 05010993791682
      1
    • Pokémon Battle Figure (Charmander & Wynaut)
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/209322294.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/206803042.jpg?ts=1
      Pokémon Pokémon Battle Figure (Charmander & Wynaut) Battle Figure (Charmander & Wynaut) Battle Figure (Charmander & Wynaut) Kaksi pokémonhahmoa leikittäväksi tai keräilijälle (1)
      Pokémon Battle Figure (Charmander & Wynaut)
      • 00191726381839
      1
    • Nintendo Amiibo Hero Super Smash Bros Valkoinen PAL
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229739765.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/168159842.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/188339272.jpg?ts=1
      Nintendo Nintendo Amiibo Hero Super Smash Bros Valkoinen PAL Amiibo Hero Super Smash Bros Valkoinen PAL Amiibo Hero Super Smash Bros Valkoinen PAL Hän on nuori mies, joka on kasvatettu unisessa Cobblestonen kylässä. Kun hän on osallistunut kyläseremoniaan, hän oppii yllättävän totuuden: hän on legendaarisen Luminaryn, reinkarnaatio, sankari, joka pelasti maailman muinaisina aikoina ja jota odottaa nyt suuri ja voimakas kohtalo (1)
      Nintendo Amiibo Hero Super Smash Bros Valkoinen PAL
      • 00045496380922
      • 180084
      3
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 45.90
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 46.00
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 45.90
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 45.90
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 45.90
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 45.60
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 45.50
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 46.20
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 46.30
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 46.50
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 46.50
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 46.50
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 47.00
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 47.10
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 47.10
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 47.10
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 47.10
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 47.10
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 47.10
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 44.70
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 44.90
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 44.80
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 45.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 45.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 45.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 45.00
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 44.70
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 45.10
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 45.00
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 45.10
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 45.10
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 45.10
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 45.10
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 44.80
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 44.80
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 45.30
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 45.20
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 45.30
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 45.30
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 45.30
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 45.20
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 45.10
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 45.10
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 45.20
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 45.20
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 45.20
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 45.20
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 45.20
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 45.00
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 45.50
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 45.40
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 45.30
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 45.30
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 45.30
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 45.00
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 44.80
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 44.80
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 45.00
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 45.20
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 45.20
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 45.20
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 45.20
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 44.80
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 44.80
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 44.90
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 44.50
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 44.50
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 44.50
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 44.00
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 43.90
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 44.20
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 44.20
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 44.40
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 44.40
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 44.40
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 44.40
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 44.60
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 44.50
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 44.30
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 44.40
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 44.40
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 44.40
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 44.40
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 44.40
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 44.20
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 43.90
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 44.20
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 44.20
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 44.20
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 44.30
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 44.30
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 44.50
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 44.50
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 44.50
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 44.50
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 44.50
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 44.60
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 44.30
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 44.30
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 44.30
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 44.30
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 44.30
      • Mon Jun 13 02:00:00 CEST 2022 30.70
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 30.70
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 30.70
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 30.70
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 30.70
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 30.70
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 30.70
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 30.70
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 30.70
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 30.70
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 30.70
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 30.70
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 30.70
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 30.70
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 30.70
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 30.70
    • info@vertaa.fi