x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    toppaliivi

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 12
    • Canada Goose Crofton Vest Black
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/174594908.jpg?ts=1
      Canada Goose Canada Goose Crofton Vest Black Crofton Vest Black Crofton Vest Black Suljetaan kaksisuuntaisella vetoketjulla. Kanavatikattu, jossa toppaus untuvasta ja höyhenistä Helppo taitella kokoon ja mahtuu takin povitaskuun. Kangasmerkki logolla miehustassa vasemmalla. Kaksi heijastinnauhaa niskassa. Kaksi hillittyä etutaskua vetoketjulla. (3)
      Canada Goose Crofton Vest Black
      • 00628343210049
      1
      most_sold
      574.90 EUR
    • Canada Goose Garson Vest Navy
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/169462611.jpg?ts=1
      Canada Goose Canada Goose Garson Vest Navy Garson Vest Navy Garson Vest Navy Valmistettu kevyestä polyesterin ja puuvillan sekoitteesta. Suljetaan vetoketjulla ja neppareilla. Kaksi etutaskua fleecevuorilla. Yksi povitasku. Logo miehustassa. Lämpöarvo 1 (Thermal Experience Index -asteikko 1-5), tarkoitettu5 ja -5asteen välille. (2)
      Canada Goose Garson Vest Navy
      • 00801688751020
      1
      494.90 EUR
    • Canada Goose Garson Vest Graphite
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/187828194.jpg?ts=1
      Canada Goose Canada Goose Garson Vest Graphite Garson Vest Graphite Garson Vest Graphite Valmistettu kevyestä polyesterin ja puuvillan sekoitteesta. Suljetaan vetoketjulla ja neppareilla. Kaksi etutaskua fleecevuorilla. Yksi povitasku. Logo miehustassa. Lämpöarvo 1 (Thermal Experience Index -asteikko 1-5), tarkoitettu5 ja -5asteen välille. (1)
      Canada Goose Garson Vest Graphite
      • 00801688309139
      1
      494.90 EUR
    • Canada Goose Hybridge Lite Vest Black
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/169412840.jpg?ts=1
      Canada Goose Canada Goose Hybridge Lite Vest Black Hybridge Lite Vest Black Hybridge Lite Vest Black Ohut vuori. Tarkoitettu välikausiliiviviksi tai lämmittäväksi lisäkerrokseksi. Kanavatikattu, jossa sivuilla joustavaa polyesterisekoitetta. Vetoketjukiinnitys. Kangasmerkki logolla miehustassa vasemmalla. Kaksi huomaamatonta etutaskua vetoketjuilla. Resorit hihansuissa. (1)
      Canada Goose Hybridge Lite Vest Black
      • 00628343032085
      1
      549.90 EUR
    • Canada Goose Black Label Crofton Vest Silverbirch
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/222370983.jpg?ts=1
      Canada Goose Canada Goose Black Label Crofton Vest Silverbirch Black Label Crofton Vest Silverbirch Black Label Crofton Vest Silverbirch Valmistettu kierrätetystä polyamidista. Toppaus untuvasta ja höyhenistä. Suljetaan voimakkaalla kaksisuuntaisella vetoketjulla. Kaksi vetoketjullista etutaskua sekä kaksi povitaskua. (1)
      Canada Goose Black Label Crofton Vest Silverbirch
      • 00628343566368
      1
      494.90 EUR
    • Canada Goose Crofton Vest Atlantic Navy
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/174594810.jpg?ts=1
      Canada Goose Canada Goose Crofton Vest Atlantic Navy Crofton Vest Atlantic Navy Crofton Vest Atlantic Navy Suljetaan kaksisuuntaisella vetoketjulla. Kanavatikattu, jossa toppaus untuvasta ja höyhenistä Helppo taitella kokoon ja mahtuu takin povitaskuun. Kangasmerkki logolla miehustassa vasemmalla. Kaksi heijastinnauhaa niskassa. Kaksi hillittyä etutaskua vetoketjulla. (1)
      Canada Goose Crofton Vest Atlantic Navy
      • 00628343210056
      1
      574.90 EUR
    • Canada Goose Garson Vest Military Green
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/169971292.jpg?ts=1
      Canada Goose Canada Goose Garson Vest Military Green Garson Vest Military Green Garson Vest Military Green Valmistettu kevyestä polyesterin ja puuvillan sekoitteesta. Suljetaan vetoketjulla ja neppareilla. Kaksi etutaskua fleecevuorilla. Yksi povitasku. Logo miehustassa. Lämpöarvo 1 (Thermal Experience Index -asteikko 1-5), tarkoitettu5 ja -5asteen välille. (1)
      Canada Goose Garson Vest Military Green
      • 00801688746453
      1
      494.90 EUR
    • Canada Goose Freestyle Crew Vest Military
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/187946050.jpg?ts=1
      Canada Goose Canada Goose Freestyle Crew Vest Military Freestyle Crew Vest Military Freestyle Crew Vest Military Valmistettu kevyestä polyesterin ja puuvillan sekoitteesta. Suljetaan vetoketjulla ja neppareilla. Monipuoliset etutaskut, joissa pienemmät lokerot ja pehmeä fleecevuori. Kaksi povitaskua, joista toisessa vetoketju. Paikka logolla vasemmalla miehustassa. Lämpöarvo 1 (Thermal Experience Index -asteikko 1-5), tarkoitettu 5 ja -5 lämpöasteen keleille. (1)
      Canada Goose Freestyle Crew Vest Military
      • 00801688761494
      1
      549.90 EUR
    • Canada Goose - Women's Freestyle Vest - Untuvaliivi XL, musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/207412559.jpg?ts=1
      Canada Goose Canada Goose - Women's Freestyle Vest - Untuvaliivi XL, musta - Women's Freestyle Vest - Untuvaliivi XL, musta - Women's Freestyle Vest - Untuvaliivi XL, musta Canada Goose Women's Freestyle Vest Untuvaliivi: Väri: Musta; Koko: XL; Ominaisuudet: Eristävä; Käyttötarkoitus: Vapaa-aika; Materiaalia: Päämateriaali: 84% Polyesteri, 16% Puuvilla, Täytemateriaali: 100% Untuva, Sisämateriaali: 100% Polyesteri; Lisää Canada Goose-tuotteita osoitteesa Bergfreunde.fi - osta nyt! (1)
      Canada Goose - Women's Freestyle Vest - Untuvaliivi XL, musta
      • 00628343503547
      1
      deal
      549.95 EUR
    • Canada Goose Freestyle Crew Vest Black
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/168980733.jpg?ts=1
      Canada Goose Canada Goose Freestyle Crew Vest Black Freestyle Crew Vest Black Freestyle Crew Vest Black Valmistettu kevyestä polyesterin ja puuvillan sekoitteesta. Suljetaan vetoketjulla ja neppareilla. Monipuoliset etutaskut, joissa pienemmät lokerot ja pehmeä fleecevuori. Kaksi povitaskua, joista toisessa vetoketju. Paikka logolla vasemmalla miehustassa. Lämpöarvo 1 (Thermal Experience Index -asteikko 1-5), tarkoitettu 5 ja -5 lämpöasteen keleille. (1)
      Canada Goose Freestyle Crew Vest Black
      • 00801688761166
      1
      549.90 EUR
    • Canada Goose Garson Vest Black
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/169462607.jpg?ts=1
      Canada Goose Canada Goose Garson Vest Black Garson Vest Black Garson Vest Black Valmistettu kevyestä polyesterin ja puuvillan sekoitteesta. Suljetaan vetoketjulla ja neppareilla. Kaksi etutaskua fleecevuorilla. Yksi povitasku. Logo miehustassa. Lämpöarvo 1 (Thermal Experience Index -asteikko 1-5), tarkoitettu5 ja -5asteen välille. (1)
      Canada Goose Garson Vest Black
      • 00801688309016
      1
      549.90 EUR
    • Canada Goose Mersey Fleece Vest Quarry Grey
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229594213.jpg?ts=1
      Canada Goose Canada Goose Mersey Fleece Vest Quarry Grey Mersey Fleece Vest Quarry Grey Mersey Fleece Vest Quarry Grey Valmistettu kierrätetystä villasekoitteesta. Tehostevärinen kaksisuuntainen vetoketju. Kaksi etutaskua napilla. Kangasmerkki brodeeratulla logolla. Resori helmassa ja kauluksen sisäpuolella. (1)
      Canada Goose Mersey Fleece Vest Quarry Grey
      1
      449.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • Esprit DEFAULT
        • esprit
      • Only DEFAULT
        • only
      • Icepeak DEFAULT
        • icepeak
      • adidas DEFAULT
        • adidas
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Peak Performance DEFAULT
        • peak_performance
      • 8848 Altitude DEFAULT
        • 8848_altitude
      • Edullisimmat DEFAULT
        • budget
    • Hinta (price):
      • < 55 € (budget)
      • 55 € - 85 € (price_2)
      • 85 € - 135 € (price_3)
      • ≥ 135 € (price_4)
    • Merkki (brand):
      • Peak Performance (peak_performance)
      • 8848 Altitude (8848_altitude)
      • Nike (nike)
      • adidas (adidas)
      • Patagonia (patagonia)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • 4F (4f)
      • A Day's March (a_day_s_march)
      • About You (about_you)
      • Aclima (aclima)
      • Aligne (aligne)
      • Alprausch (alprausch)
      • Alé Cycling (ale_cycling)
      • Amber & June (amber_june)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Atomic (atomic)
      • Avignon (avignon)
      • Axant (axant)
      • Baltic (baltic)
      • Baracuta (baracuta)
      • Barbour (barbour)
      • Be Edgy (be_edgy)
      • BeeSports (beesports)
      • Belstaff (belstaff)
      • Bench (bench)
      • Beretta (beretta)
      • Berghaus (berghaus)
      • Biehler (biehler)
      • Billabong (billabong)
      • Bioracer (bioracer)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Björn Dählie (bjo_rn_da_hlie)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Blakläder (blakla_der)
      • Brandit (brandit)
      • Brax (brax)
      • Brioni (brioni)
      • Brunello Cucinelli (brunello_cucinelli)
      • Brunotti (brunotti)
      • Burton (burton)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • CamelBak (camelbak)
      • Canada Goose (canada_goose)
      • Canali (canali)
      • Carhartt (carhartt)
      • Carinthia (carinthia)
      • CATAGO (catago)
      • Cecil (cecil)
      • Chevalier (chevalier)
      • Chillaz (chillaz)
      • Clique (clique)
      • CMP (cmp)
      • Colmar (colmar)
      • ColourWear (colourwear)
      • Columbia (columbia)
      • Compressport (compressport)
      • Craft (craft)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Cube (cube)
      • Daehlie (daehlie)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • Deerhunter (deerhunter)
      • Devold (devold)
      • Didriksons (didriksons)
      • Directalpine (directalpine)
      • Dobsom (dobsom)
      • Dynafit (dynafit)
      • Ecoon (ecoon)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • Eivy (eivy)
      • Endura (endura)
      • Engel (engel)
      • Ermenegildo Zegna (ermenegildo_zegna)
      • Esprit (esprit)
      • Finkid (finkid)
      • Fischer (fischer)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • FOX (fox)
      • Freequent (freequent)
      • FRILUFTS (frilufts)
      • Fristads (fristads)
      • Fristads Kansas (fristads_kansas)
      • Funky Buddha (funky_buddha)
      • G.I.G.A. by Killtec (g_i_g_a_by_killtec)
      • Gant (gant)
      • Gebr. De Boon (gebr_de_boon)
      • Genzo (genzo)
      • Gina tricot (gina_tricot)
      • Giro (giro)
      • Gonso (gonso)
      • Goosecraft (goosecraft)
      • GORE WEAR (gore_wear)
      • Gorilla wear (gorilla_wear)
      • GUESS (guess)
      • Halti (halti)
      • Hannah (hannah)
      • Head (head)
      • Heat Experience (heat_experience)
      • HEINE (heine)
      • Hellner (hellner)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Herno (herno)
      • High Colorado (high_colorado)
      • Holubar (holubar)
      • Houdini (houdini)
      • HUGO BOSS (hugo_boss)
      • Hurtta (hurtta)
      • Härkila (ha_rkila)
      • ICANIWILL (icaniwill)
      • ICEBOUND (icebound)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Icepeak (icepeak)
      • Ichi (ichi)
      • Isadore (isadore)
      • Ivanhoe (ivanhoe)
      • J.Lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • JDY (jdy)
      • JJXX (jjxx)
      • Jobe (jobe)
      • JOTT (jott)
      • Kaffe (kaffe)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Karpos (karpos)
      • Killtec (killtec)
      • Klättermusen (kla_ttermusen)
      • Knowledge cotton apparel (knowledge_cotton_apparel)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lafuma (lafuma)
      • Laksen (laksen)
      • Lalizas (lalizas)
      • Lego Wear (lego_wear)
      • Lenz (lenz)
      • Loeffler (loeffler)
      • Lollys Laundry (lollys_laundry)
      • Loose Riders (loose_riders)
      • Lundhags (lundhags)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Löffler (lo_ffler)
      • Mackintosh (mackintosh)
      • Maier Sports (maier_sports)
      • Makita (makita)
      • Maloja (maloja)
      • Mammut (mammut)
      • Mango (mango)
      • Marmot (marmot)
      • Martini (martini)
      • Mbym (mbym)
      • Millet (millet)
      • Modstrom (modstrom)
      • Moncler (moncler)
      • Mons Royale (mons_royale)
      • Montbell (montbell)
      • Montura (montura)
      • Morris (morris)
      • Morris Heritage (morris_heritage)
      • Moss Copenhagen (moss_copenhagen)
      • Mountain Equipment (mountain_equipment)
      • Mountain Works (mountain_works)
      • MSCH Copenhagen (msch_copenhagen)
      • Mufflon (mufflon)
      • Mymo (mymo)
      • National Geographic (national_geographic)
      • Neo Noir (neo_noir)
      • Nevercold (nevercold)
      • Newline (newline)
      • Niteize (niteize)
      • NN07 (nn07)
      • Noisy May (noisy_may)
      • Nordisk (nordisk)
      • Norrøna (norr_na)
      • Nudie Jeans (nudie_jeans)
      • Object (object)
      • Odlo (odlo)
      • OMM (omm)
      • ON (on)
      • ONLY (only)
      • ONLY Carmakoma (only_carmakoma)
      • Only & Sons (only_sons)
      • Opus (opus)
      • Orbea (orbea)
      • Ortovox (ortovox)
      • Oscar Jacobson (oscar_jacobson)
      • Pajak (pajak)
      • Parajumpers (parajumpers)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Petrol Industries (petrol_industries)
      • Petromax (petromax)
      • Pieces (pieces)
      • Pinewood (pinewood)
      • Playshoes (playshoes)
      • POC (poc)
      • Protective (protective)
      • Protest (protest)
      • PS by Paul Smith (ps_by_paul_smith)
      • Puma (puma)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Rab (rab)
      • Ragwear (ragwear)
      • Raidlight (raidlight)
      • Rains (rains)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Red Cycling Products (red_cycling_products)
      • Reebok (reebok)
      • Regatta (regatta)
      • Reiff (reiff)
      • Replay (replay)
      • Retki (retki)
      • Rick Cardona By Heine (rick_cardona_by_heine)
      • RLX Ralph Lauren (rlx_ralph_lauren)
      • Rossignol (rossignol)
      • Röhnisch (ro_hnisch)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • Sail Racing (sail_racing)
      • Salewa (salewa)
      • Salomon (salomon)
      • Save the Duck (save_the_duck)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • SCOTT (scott)
      • Seeland (seeland)
      • Selected femme (selected_femme)
      • Selfhood (selfhood)
      • Sherpa (sherpa)
      • Silva (silva)
      • Sisters point (sisters_point)
      • Skhoop (skhoop)
      • Slowear (slowear)
      • Snickers (snickers)
      • Snickers Workwear (snickers_workwear)
      • SOCCX (soccx)
      • Sofie Schnoor (sofie_schnoor)
      • Sportful (sportful)
      • Spyder (spyder)
      • STAPF (stapf)
      • Stedman (stedman)
      • Stoic (stoic)
      • Street One (street_one)
      • Super.natural (super_natural)
      • Superdry (superdry)
      • Swenor (swenor)
      • Swix (swix)
      • Taifun (taifun)
      • Tatonka (tatonka)
      • TEN C (ten_c)
      • The North Face (the_north_face)
      • Therm-ic (therm_ic)
      • Tiger of Sweden (tiger_of_sweden)
      • Timberland (timberland)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Trangoworld (trangoworld)
      • Trespass (trespass)
      • TROLLKIDS (trollkids)
      • UBR (ubr)
      • Uhlsport (uhlsport)
      • Ulvang (ulvang)
      • Under Armour (under_armour)
      • United By Blue (united_by_blue)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Urberg (urberg)
      • Usha (usha)
      • Varg (varg)
      • Vaude (vaude)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Vertical (vertical)
      • Viking (viking)
      • Vila (vila)
      • We Norwegians (we_norwegians)
      • Woolpower (woolpower)
      • Wowow (wowow)
      • Wrangler (wrangler)
      • Xlc (xlc)
      • Y by Nordisk (y_by_nordisk)
      • Zegna (zegna)
      • Ziener (ziener)
      • Zizzi (zizzi)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Miehet (miehet)
      • Naiset (naiset)
      • Aikuiset (aikuiset)
      • Lapset (lapset)
      • Pojat (pojat)
      • Tytöt (tyto_t)
      • Unisex (unisex)
    • Väri (va_ri):
      • Musta (musta)
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Koko (vaatteiden_koko):
      • 2XS (xxs)
      • XS (xs)
      • S (s)
      • M (m)
      • L (l)
      • XL (xl)
      • 2XL (xxl)
      • 3XL (xxxl)
      • 4XL (4xl)
      • 10 (10)
      • 34 (34)
      • 36 (36)
      • 38 (38)
      • 40 (40)
      • 42 (42)
      • 44 (44)
      • 46 (46)
      • 48 (48)
      • 50 (50)
      • 52 (52)
      • 54 (54)
      • 56 (56)
      • 58 (58)
      • 60 (60)
      • 62 (62)
      • 74 (74)
      • 90 (90)
      • 92 (92)
      • 98 (98)
      • 100 (100)
      • 104 (104)
      • 110 (110)
      • 116 (116)
      • 120 (120)
      • 122 (122)
      • 128 (128)
      • 130 (130)
      • 134 (134)
      • 140 (140)
      • 146 (146)
      • 152 (152)
      • 158 (158)
      • 160 (160)
      • 164 (164)
      • 176 (176)
      • S/M (s_m)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi