x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Genzo Barnvärmeväst Greenland 140

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Genzo Barnvärmeväst Greenland 140
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Genzo Barnvärmeväst Greenland 140
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Genzo Barnvärmeväst Greenland 140
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/210612706.jpg?ts=1
Genzo Genzo Barnvärmeväst Greenland 140 Barnvärmeväst Greenland 140 Barnvärmeväst Greenland 140 Genzon lämpöliiveihin sisältyy aina akku ja laturi - sinun ei tarvitse ostaa erikseen mitään! Akkukäyttöinen lämpöliivi, jonka takaosassa on miellyttävää joustavaa materiaalia. Liivissä on kevyt vuori, johon on sisäänrakennettu lämpöelementit hartioille ja alaselkään. Kaksi etutaskua. Selkäpuolen joustava materiaali takaa täydellisen istuvuuden ja tuo lämpöelementit mahdollisimman lähelle vartaloa. Liivin ohut ja hyvin eristävä vuori heijastaa lämpöelementtien tuottaman lämmön takaisin. Tyköi... (1)
  • 07333080056494
3
  • 91.80 96.30 EUR 3
    3
    • MKnorth.fi MKnorth.fi
      91.80, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
    • Duab.fi Duab.fi
      91.80, ? (offer_sdt_unknown)
      1
    • Hylte Hunting & Outdoor Hylte Hunting & Outdoor
      Genzon lämpöliiveihin sisältyy aina akku ja laturi - sinun ei tarvitse ostaa erikseen mitään! Akkukäyttöinen lämpöliivi, jonka takaosassa...96.30, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
  • 0 0
    • Canada Goose Garson Vest Black
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/169462607.jpg?ts=1
      Canada Goose Canada Goose Garson Vest Black Garson Vest Black Garson Vest Black Valmistettu kevyestä polyesterin ja puuvillan sekoitteesta. Suljetaan vetoketjulla ja neppareilla. Kaksi etutaskua fleecevuorilla. Yksi povitasku. Logo miehustassa. Lämpöarvo 1 (Thermal Experience Index -asteikko 1-5), tarkoitettu5 ja -5asteen välille. (1)
      Canada Goose Garson Vest Black
      1
    • Regatta Tobias Ii Vest Sininen S
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/101740994.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/96344569.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/163023785.jpg?ts=1
      Regatta Regatta Tobias Ii Vest Sininen S Tobias Ii Vest Sininen S Tobias Ii Vest Sininen S Ominaisuudet: Ulkotaskut: 2 etutaskua; Kauluksen tyyppi: kaulan ympäri menevällä pystykauluksella; Materiaali: Pintamateriaali: 100 % polyesteri; Leikkaus: Kokotiedot: Normaali; Leikkaus: Normal; Lisätiedot: Lisätietoja: Symmetry fleece (170 g/m²), Outside with antipill finish, brushed inside, warm stand-up collar (1)
      Regatta Tobias Ii Vest Sininen S
      • 05020436335687
      2
      deal
    • Varg Women´s Vargön Wool Vest
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/185291799.jpg?ts=1
      Varg Varg Women´s Vargön Wool Vest Women´s Vargön Wool Vest Women´s Vargön Wool Vest Varg-merkin villaliivi Vargön Wool Vest on valmistettu kierrätetystä italialaisesta villasta. Käytä sitä kuin takkia tai pue takin alle lämmittäväksi kerrokseksi. Naisten koot. (1)
      Varg Women´s Vargön Wool Vest
      • 07340119340486
      1
      deal
    • Varg Men´s Vargön Wool Vest
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/185495111.jpg?ts=1
      Varg Varg Men´s Vargön Wool Vest Men´s Vargön Wool Vest Men´s Vargön Wool Vest Varg-merkin villaliivi Vargön Wool Vest on valmistettu kierrätetystä italialaisesta villasta. Käytä sitä kuin takkia tai pue takin alle lämmittäväksi kerrokseksi. Miesten koot. (1)
      Varg Men´s Vargön Wool Vest
      • 07340119340509
      1
      deal
    • min
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 94.40
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 94.40
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 94.40
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 94.40
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 94.40
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 94.40
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 94.40
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 94.40
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 94.40
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 94.40
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 94.40
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 94.40
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 94.40
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 94.40
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 94.40
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 94.40
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 94.40
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 94.40
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 94.40
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 94.40
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 94.40
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 94.40
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 94.40
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 94.40
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 94.40
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 94.40
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 94.40
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 94.40
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 94.40
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 94.40
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 94.40
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 94.40
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 94.40
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 94.40
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 94.40
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 94.40
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 94.40
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 94.40
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 94.40
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 94.40
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 94.40
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 94.40
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 94.40
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 94.40
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 94.40
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 94.40
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 94.40
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 94.40
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 94.40
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 94.40
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 94.40
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 94.40
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 94.40
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 94.40
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 94.40
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 94.40
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 94.40
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 94.40
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 94.40
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 94.40
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 94.40
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 94.40
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 94.40
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 94.40
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 94.40
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 94.40
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 94.40
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 94.40
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 94.40
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 94.40
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 94.40
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 94.40
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 94.40
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 94.40
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 94.40
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 94.40
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 94.40
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 94.40
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 94.40
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 94.40
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 94.40
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 94.40
      • Mon Jun 13 02:00:00 CEST 2022 91.17
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 90.47
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 90.42
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 91.80
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 91.80
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 91.80
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 91.80
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 91.80
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 91.80
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 91.80
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 91.80
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 91.80
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 91.80
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 91.80
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 91.80
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 91.80
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 91.80
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 91.80
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 91.80
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 91.80
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 91.80
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 91.80
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 91.80
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 91.80
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 91.80
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 91.80
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 91.80
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 91.80
      • Mon Jul 11 02:00:00 CEST 2022 91.80
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 91.80
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 91.80
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 91.80
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 91.80
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 91.80
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 91.80
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 91.80
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 91.80
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 91.80
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 91.80
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 91.80
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 91.80
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 91.80
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 91.80
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 91.80
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 91.80
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 91.80
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 91.80
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 91.80
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 91.80
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 91.80
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 91.80
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 91.80
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 91.80
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 91.80
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 91.80
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 91.80
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 91.80
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 91.80
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 91.80
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 91.80
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 91.80
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 91.80
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 91.80
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 91.80
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 91.80
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 91.80
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 91.80
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 91.80
    • info@vertaa.fi