x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    toppaliivi

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • GORE WEAR Drive Liivi Naiset, valkoinen 2022 EU 36 Juoksutakit & juoksuliivit
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/202063615.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/209670401.jpg?ts=1
      GORE WEAR GORE WEAR Drive Liivi Naiset, valkoinen 2022 EU 36 Juoksutakit & juoksuliivit Drive Liivi Naiset, valkoinen 2022 EU 36 Juoksutakit & juoksuliivit Drive Liivi Naiset, valkoinen 2022 EU 36 Juoksutakit & juoksuliivit Keskeiset tiedot: Tyyppi: tekokuituliivi, Hybriditakki; Vaatteen käyttötarkoitus: Yderlag / vandbeskyttelse; Sopivuus/istuvuus: kapeamallinen/urheilullinen; Hihan istuvuus: hihaton; Ominaisuudet: Vettähylkivä: Vandafvisende; Tuulenpitävä: tuulenpitävä; Keskeiset tiedot: Kausi: Ympärivuotinen; Ominaisuudet: Heijastimien tyyppi: heijastava printti; Heijastimet: edessä, takana; Ulkotaskut: Zipped rear pocket, can be used as a pannier bag; Materiaali: Kalvon tyyppi: Goretex; Pintamateriaali: 100 ... (1)
      GORE WEAR Drive Liivi Naiset, valkoinen 2022 EU 36 Juoksutakit & juoksuliivit
      • 04017912121675
      3
      109.95 EUR
    • GORE WEAR Spirit Liivi Miehet, keltainen 2022 3XL Pyöräilyliivit
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/182381656.jpg?ts=1
      GORE WEAR GORE WEAR Spirit Liivi Miehet, keltainen 2022 3XL Pyöräilyliivit Spirit Liivi Miehet, keltainen 2022 3XL Pyöräilyliivit Spirit Liivi Miehet, keltainen 2022 3XL Pyöräilyliivit Keskeiset tiedot: Tyyppi: Softshell-liivi; Kausi: Primavera/estate; Ominaisuudet: Toiminto: vettähylkivä, tuulenpitävä; Keskeiset tiedot: Käyttötarkoitus: All Mountain/Enduro, vapaa-aika; Materiaali: Kalvon tyyppi: Gore Windstopper; Erikoisominaisuudet: PFC-vapaa pinnoite (Durable Water Repellent); Ominaisuudet: Vetoketjuyksityiskohdat: Full-length zip with underlap; Taskut: Napoleon pocket with zipper; Materiaali: Outer fabric inner: 100% polyester; Leikkaus: Kokotiedot: Normaali; Leikkaus: ... (1)
      GORE WEAR Spirit Liivi Miehet, keltainen 2022 3XL Pyöräilyliivit
      • 04017912117685
      1
      deal
      104.85 EUR
    • GORE WEAR Ambient Liivi Miehet, oliivi/musta 2022 XXL Pyöräilyliivit
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/214720198.jpg?ts=1
      GORE WEAR GORE WEAR Ambient Liivi Miehet, oliivi/musta 2022 XXL Pyöräilyliivit Ambient Liivi Miehet, oliivi/musta 2022 XXL Pyöräilyliivit Ambient Liivi Miehet, oliivi/musta 2022 XXL Pyöräilyliivit Keskeiset tiedot: Tyyppi: Softshell-liivi; Kausi: Primavera/estate; Ominaisuudet: Toiminto: vettähylkivä, tuulenpitävä; Keskeiset tiedot: Käyttötarkoitus: vapaa-aika, All Mountain/Enduro; Ominaisuudet: Turvallisuusominaisuudet: heijastava logo; Vetoketjuyksityiskohdat: Full-length zipper with bottom step and zipper garage; Materiaali: Main fabric: 100% polyamide/ Mesh: 80% polyamide, 20% elastane; Leikkaus: Kokotiedot: Normaali; Leikkaus: Normal; Lisätiedot: Lisätietoja: Ergonomisesti käsitel... (1)
      GORE WEAR Ambient Liivi Miehet, oliivi/musta 2022 XXL Pyöräilyliivit
      • 04017912153911
      1
      deal
      104.85 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • Esprit DEFAULT
        • esprit
      • Only DEFAULT
        • only
      • Icepeak DEFAULT
        • icepeak
      • adidas DEFAULT
        • adidas
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Peak Performance DEFAULT
        • peak_performance
      • 8848 Altitude DEFAULT
        • 8848_altitude
      • Edullisimmat DEFAULT
        • budget
    • Hinta (price):
      • < 55 € (budget)
      • 55 € - 85 € (price_2)
      • 85 € - 135 € (price_3)
      • ≥ 135 € (price_4)
    • Merkki (brand):
      • Peak Performance (peak_performance)
      • 8848 Altitude (8848_altitude)
      • Nike (nike)
      • adidas (adidas)
      • Patagonia (patagonia)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • 4F (4f)
      • A Day's March (a_day_s_march)
      • About You (about_you)
      • Aclima (aclima)
      • Aligne (aligne)
      • Alprausch (alprausch)
      • Alé Cycling (ale_cycling)
      • Amber & June (amber_june)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Atomic (atomic)
      • Avignon (avignon)
      • Axant (axant)
      • B.young (b_young)
      • Baltic (baltic)
      • Baracuta (baracuta)
      • Barbour (barbour)
      • Be Edgy (be_edgy)
      • BeeSports (beesports)
      • Belstaff (belstaff)
      • Bench (bench)
      • Beretta (beretta)
      • Berghaus (berghaus)
      • Biehler (biehler)
      • Billabong (billabong)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Björn Dählie (bjo_rn_da_hlie)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Blakläder (blakla_der)
      • Brandit (brandit)
      • Brax (brax)
      • Brioni (brioni)
      • Brunello Cucinelli (brunello_cucinelli)
      • Brunotti (brunotti)
      • Burton (burton)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • Canada Goose (canada_goose)
      • Canali (canali)
      • Carhartt (carhartt)
      • Carinthia (carinthia)
      • CATAGO (catago)
      • Cecil (cecil)
      • Chevalier (chevalier)
      • Chillaz (chillaz)
      • Clique (clique)
      • CMP (cmp)
      • Colmar (colmar)
      • ColourWear (colourwear)
      • Columbia (columbia)
      • Compressport (compressport)
      • Craft (craft)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Cube (cube)
      • Daehlie (daehlie)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • Deerhunter (deerhunter)
      • Devold (devold)
      • Didriksons (didriksons)
      • Directalpine (directalpine)
      • Dobsom (dobsom)
      • Dynafit (dynafit)
      • Ecoon (ecoon)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • Eivy (eivy)
      • Endura (endura)
      • Engel (engel)
      • Ermenegildo Zegna (ermenegildo_zegna)
      • Esprit (esprit)
      • Finkid (finkid)
      • Fischer (fischer)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • FOX (fox)
      • Freequent (freequent)
      • FRILUFTS (frilufts)
      • Fristads (fristads)
      • Fristads Kansas (fristads_kansas)
      • Funky Buddha (funky_buddha)
      • G.I.G.A. by Killtec (g_i_g_a_by_killtec)
      • Gant (gant)
      • Gebr. De Boon (gebr_de_boon)
      • Genzo (genzo)
      • Gina tricot (gina_tricot)
      • Giro (giro)
      • Gonso (gonso)
      • GORE WEAR (gore_wear)
      • Gorilla wear (gorilla_wear)
      • GUESS (guess)
      • Halti (halti)
      • Hannah (hannah)
      • Head (head)
      • Heat Experience (heat_experience)
      • HEINE (heine)
      • Hellner (hellner)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Herno (herno)
      • High Colorado (high_colorado)
      • Holubar (holubar)
      • Houdini (houdini)
      • HUGO BOSS (hugo_boss)
      • Hurtta (hurtta)
      • Härkila (ha_rkila)
      • ICANIWILL (icaniwill)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Icepeak (icepeak)
      • Ichi (ichi)
      • Isadore (isadore)
      • Ivanhoe (ivanhoe)
      • J.Lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • JDY (jdy)
      • JJXX (jjxx)
      • Jobe (jobe)
      • JOTT (jott)
      • Kaffe (kaffe)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Karpos (karpos)
      • Killtec (killtec)
      • Klättermusen (kla_ttermusen)
      • Knowledge cotton apparel (knowledge_cotton_apparel)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lafuma (lafuma)
      • Laksen (laksen)
      • Lalizas (lalizas)
      • Lego Wear (lego_wear)
      • Lenz (lenz)
      • Loeffler (loeffler)
      • Lollys Laundry (lollys_laundry)
      • Loose Riders (loose_riders)
      • Lundhags (lundhags)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Löffler (lo_ffler)
      • Mackintosh (mackintosh)
      • Maier Sports (maier_sports)
      • Makita (makita)
      • Maloja (maloja)
      • Mammut (mammut)
      • Mango (mango)
      • Marmot (marmot)
      • Martini (martini)
      • Mbym (mbym)
      • Millet (millet)
      • Modstrom (modstrom)
      • Moncler (moncler)
      • Mons Royale (mons_royale)
      • Montbell (montbell)
      • Montura (montura)
      • Morris (morris)
      • Morris Heritage (morris_heritage)
      • Moss Copenhagen (moss_copenhagen)
      • Mountain Equipment (mountain_equipment)
      • Mountain Works (mountain_works)
      • MSCH Copenhagen (msch_copenhagen)
      • Mufflon (mufflon)
      • Mymo (mymo)
      • National Geographic (national_geographic)
      • Neo Noir (neo_noir)
      • Nevercold (nevercold)
      • Niteize (niteize)
      • NN07 (nn07)
      • Noisy May (noisy_may)
      • Nordisk (nordisk)
      • Norrøna (norr_na)
      • Nudie Jeans (nudie_jeans)
      • Object (object)
      • Odlo (odlo)
      • OMM (omm)
      • ON (on)
      • ONLY (only)
      • ONLY Carmakoma (only_carmakoma)
      • Only & Sons (only_sons)
      • Opus (opus)
      • Orbea (orbea)
      • Ortovox (ortovox)
      • Oscar Jacobson (oscar_jacobson)
      • Pajak (pajak)
      • Parajumpers (parajumpers)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Petrol Industries (petrol_industries)
      • Petromax (petromax)
      • Pieces (pieces)
      • Pinewood (pinewood)
      • Playshoes (playshoes)
      • POC (poc)
      • Protective (protective)
      • Protest (protest)
      • PS by Paul Smith (ps_by_paul_smith)
      • Puma (puma)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Rab (rab)
      • Ragwear (ragwear)
      • Raidlight (raidlight)
      • Rains (rains)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Red Cycling Products (red_cycling_products)
      • Reebok (reebok)
      • Regatta (regatta)
      • Reiff (reiff)
      • Replay (replay)
      • Retki (retki)
      • Rick Cardona By Heine (rick_cardona_by_heine)
      • RLX Ralph Lauren (rlx_ralph_lauren)
      • Rossignol (rossignol)
      • Röhnisch (ro_hnisch)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • Sail Racing (sail_racing)
      • Salewa (salewa)
      • Salomon (salomon)
      • Save the Duck (save_the_duck)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • SCOTT (scott)
      • Seeland (seeland)
      • Selected femme (selected_femme)
      • Selfhood (selfhood)
      • Silva (silva)
      • Sisters point (sisters_point)
      • Skhoop (skhoop)
      • Slowear (slowear)
      • Snickers (snickers)
      • Snickers Workwear (snickers_workwear)
      • SOCCX (soccx)
      • Sofie Schnoor (sofie_schnoor)
      • Sportful (sportful)
      • Spyder (spyder)
      • STAPF (stapf)
      • Stedman (stedman)
      • Stoic (stoic)
      • Street One (street_one)
      • Super.natural (super_natural)
      • Superdry (superdry)
      • Swenor (swenor)
      • Swix (swix)
      • Taifun (taifun)
      • Tatonka (tatonka)
      • TEN C (ten_c)
      • The North Face (the_north_face)
      • Therm-ic (therm_ic)
      • Tiger of Sweden (tiger_of_sweden)
      • Timberland (timberland)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Trangoworld (trangoworld)
      • Trespass (trespass)
      • TROLLKIDS (trollkids)
      • UBR (ubr)
      • Uhlsport (uhlsport)
      • Ulvang (ulvang)
      • United By Blue (united_by_blue)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Urberg (urberg)
      • Usha (usha)
      • Varg (varg)
      • Vaude (vaude)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Vertical (vertical)
      • Viking (viking)
      • Vila (vila)
      • We Norwegians (we_norwegians)
      • Woolpower (woolpower)
      • Wowow (wowow)
      • Wrangler (wrangler)
      • Xlc (xlc)
      • Y by Nordisk (y_by_nordisk)
      • Zegna (zegna)
      • Ziener (ziener)
      • Zizzi (zizzi)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Miehet (miehet)
      • Naiset (naiset)
      • Aikuiset (aikuiset)
      • Lapset (lapset)
      • Pojat (pojat)
      • Tytöt (tyto_t)
      • Unisex (unisex)
    • Väri (va_ri):
      • Musta (musta)
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Koko (vaatteiden_koko):
      • 2XS (xxs)
      • XS (xs)
      • S (s)
      • M (m)
      • L (l)
      • XL (xl)
      • 2XL (xxl)
      • 3XL (xxxl)
      • 4XL (4xl)
      • 10 (10)
      • 34 (34)
      • 36 (36)
      • 38 (38)
      • 40 (40)
      • 42 (42)
      • 44 (44)
      • 46 (46)
      • 48 (48)
      • 50 (50)
      • 52 (52)
      • 54 (54)
      • 56 (56)
      • 58 (58)
      • 60 (60)
      • 62 (62)
      • 74 (74)
      • 90 (90)
      • 92 (92)
      • 98 (98)
      • 100 (100)
      • 104 (104)
      • 110 (110)
      • 116 (116)
      • 120 (120)
      • 122 (122)
      • 128 (128)
      • 130 (130)
      • 134 (134)
      • 140 (140)
      • 146 (146)
      • 152 (152)
      • 158 (158)
      • 160 (160)
      • 164 (164)
      • 176 (176)
      • S/M (s_m)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi