x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    toppaliivi

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 5
    • ONLY Neulepaita 'Paris'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/200221000.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/188276530.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/188276529.jpg
      ONLY ONLY Neulepaita 'Paris' Neulepaita 'Paris' Neulepaita 'Paris' Pääntie: Pyöreä pääntie; Vuori: Vuoraamaton; Kuvio: Melange; Design: Resori-/ribbineulekaulus, Ribbiresori; Ekstrat: Rakenteinen kangas, Pehmeä kangas, Pehmeä kangas; Hihan pituus: Hihaton; Pituus: Normaali pituus; Malli: Normaali malli (1)
      ONLY Neulepaita 'Paris'
      • 05715102675722
      • ONL8884003000002
      1
      most_sold
      26.99 EUR
    • ONLY Neulepaita
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/170994502.jpg
      ONLY ONLY Neulepaita Neulepaita Neulepaita Pääntie: Pyöreä pääntie; Kuvio: Yksivärinen; Design: Suora sauma, Ribbiresori, Resori-/ribbineulekaulus; Vuori: Vuoraamaton; Ekstrat: Pehmeä kangas, Rakenteinen kangas, Fully fashioned; Hihan pituus: Hihaton; Pituus: Normaali pituus; Malli: Normaali malli (1)
      ONLY Neulepaita
      • 05715103865917
      • 5715103865917
      1
      deal
      26.90 EUR
    • ONLY Liivi 'ONLNEWTAHOE'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/204038310.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/162142373.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/185032670.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/185032668.jpg
      ONLY ONLY Liivi 'ONLNEWTAHOE' Liivi 'ONLNEWTAHOE' Liivi 'ONLNEWTAHOE' Kuvio: Yksivärinen; Design: Huppu pystykauluksella, Vetoketju, Joustava vyötärö/sauma; Vuori: Kevyt vuori; Ekstrat: Tikkaukset, Sileä kangas, Samansävyiset saumat; Malli: Kapea malli; Pituus: Normaali pituus (1)
      ONLY Liivi 'ONLNEWTAHOE'
      • 05714913314967
      • ONL7103001000001
      1
      39.90 EUR
    • ONLY Neulepaita 'Paris'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/165893104.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/188276542.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/188276544.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/188276543.jpg
      ONLY ONLY Neulepaita 'Paris' Neulepaita 'Paris' Neulepaita 'Paris' Pääntie: Pyöreä pääntie; Kuvio: Yksivärinen; Design: Ribbiresori, Resori-/ribbineulekaulus; Vuori: Vuoraamaton; Ekstrat: Pehmeä kangas, Samansävyiset saumat; Pituus: Normaali pituus; Malli: Normaali malli; Hihan pituus: Hihaton (1)
      ONLY Neulepaita 'Paris'
      • 05714928476513
      • ONL8884001000005
      1
      26.99 EUR
    • ONLY Liivi 'NEWCLAIRE'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/171950205.jpg
      ONLY ONLY Liivi 'NEWCLAIRE' Liivi 'NEWCLAIRE' Liivi 'NEWCLAIRE' Vuori: Kevyt vuori; Kuvio: Yksivärinen; Design: Vetoketju, Tereommel, Sivuttaiset upotutetut taskut, Pystykaulus; Ekstrat: Sileä kangas, Tikkaukset, Kestävä kangas; Pituus: Normaali pituus; Malli: Normaali malli (1)
      ONLY Liivi 'NEWCLAIRE'
      • 05715094081570
      • ONL9082003000005
      1
      39.99 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Only DEFAULT
        • only
      • adidas DEFAULT
        • adidas
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Peak Performance DEFAULT
        • peak_performance
      • 8848 Altitude DEFAULT
        • 8848_altitude
      • Edullisimmat DEFAULT
        • budget
    • Hinta (price):
      • < 80 € (budget)
      • 80 € - 110 € (price_2)
      • 110 € - 160 € (price_3)
      • ≥ 160 € (price_4)
    • Merkki (brand):
      • Peak Performance (peak_performance)
      • 8848 Altitude (8848_altitude)
      • Nike (nike)
      • adidas (adidas)
      • Patagonia (patagonia)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • About You (about_you)
      • Aclima (aclima)
      • Aeronautica (aeronautica)
      • Alé Cycling (ale_cycling)
      • Amundsen (amundsen)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Asics (asics)
      • Axant (axant)
      • Barbie (barbie)
      • Barbour (barbour)
      • Belstaff (belstaff)
      • Beretta (beretta)
      • Bergans (bergans)
      • Berghaus (berghaus)
      • Biehler (biehler)
      • Big Agnes (big_agnes)
      • Bioracer (bioracer)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Björn Dählie (bjo_rn_da_hlie)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Canada Goose (canada_goose)
      • Carhartt (carhartt)
      • Carinthia (carinthia)
      • Castelli (castelli)
      • Chevalier (chevalier)
      • Colmar (colmar)
      • ColourWear (colourwear)
      • Columbia (columbia)
      • Craft (craft)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Cube (cube)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • Devold (devold)
      • Didriksons (didriksons)
      • Directalpine (directalpine)
      • Dobsom (dobsom)
      • Dreimaster (dreimaster)
      • Drykorn (drykorn)
      • Dynafit (dynafit)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • Elevenate (elevenate)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Endura (endura)
      • Endurance (endurance)
      • Finkid (finkid)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • FRILUFTS (frilufts)
      • G-Star (g_star)
      • G.I.G.A. by Killtec (g_i_g_a_by_killtec)
      • Gonso (gonso)
      • GORE WEAR (gore_wear)
      • Gorilla wear (gorilla_wear)
      • Heat Experience (heat_experience)
      • Hellner (hellner)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Herno (herno)
      • High Colorado (high_colorado)
      • Houdini (houdini)
      • HUGO BOSS (hugo_boss)
      • Härkila (ha_rkila)
      • ICEBOUND (icebound)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Ivanhoe (ivanhoe)
      • J.Lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jordan (jordan)
      • JOTT (jott)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Karpos (karpos)
      • Klättermusen (kla_ttermusen)
      • Knowledge cotton apparel (knowledge_cotton_apparel)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Lafuma (lafuma)
      • Laksen (laksen)
      • Lego Wear (lego_wear)
      • Loose Riders (loose_riders)
      • Lundhags (lundhags)
      • Löffler (lo_ffler)
      • Mackintosh (mackintosh)
      • Maier Sports (maier_sports)
      • Maloja (maloja)
      • Mammut (mammut)
      • Marmot (marmot)
      • Mavic (mavic)
      • Mazine (mazine)
      • MO (mo)
      • Moncler (moncler)
      • Morris (morris)
      • Mountain Equipment (mountain_equipment)
      • Mymo (mymo)
      • National Geographic (national_geographic)
      • Nevercold (nevercold)
      • Norrøna (norr_na)
      • Northwave (northwave)
      • Odlo (odlo)
      • ONLY (only)
      • Orbea (orbea)
      • Ortovox (ortovox)
      • Oscar Jacobson (oscar_jacobson)
      • Outdoor Research (outdoor_research)
      • Parajumpers (parajumpers)
      • Petrol Industries (petrol_industries)
      • Pieces (pieces)
      • Pinewood (pinewood)
      • POC (poc)
      • Private White V.C. (private_white_v_c_)
      • Protective (protective)
      • Puma (puma)
      • Q/S designed by (q_s_designed_by)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Rab (rab)
      • Rains (rains)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reebok (reebok)
      • Regatta (regatta)
      • RLX Ralph Lauren (rlx_ralph_lauren)
      • Röhnisch (ro_hnisch)
      • Sail Racing (sail_racing)
      • Salewa (salewa)
      • Salomon (salomon)
      • Santini (santini)
      • Save the Duck (save_the_duck)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • Second female (second_female)
      • Selected Homme (selected_homme)
      • Shimano (shimano)
      • Skhoop (skhoop)
      • Slowear (slowear)
      • Sportful (sportful)
      • Stedman (stedman)
      • Stenströms (stenstro_ms)
      • Super.natural (super_natural)
      • Superdry (superdry)
      • Swedteam (swedteam)
      • Swix (swix)
      • Taifun (taifun)
      • Tatonka (tatonka)
      • The North Face (the_north_face)
      • Therm-ic (therm_ic)
      • TROLLKIDS (trollkids)
      • Under Armour (under_armour)
      • United By Blue (united_by_blue)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Usha (usha)
      • Vans (vans)
      • Vaude (vaude)
      • Woolpower (woolpower)
      • Wowow (wowow)
      • Y by Nordisk (y_by_nordisk)
      • Ziener (ziener)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Miehet (miehet)
      • Naiset (naiset)
      • Aikuiset (aikuiset)
      • Lapset (lapset)
      • Pojat (pojat)
      • Tytöt (tyto_t)
      • Unisex (unisex)
    • Väri (va_ri):
      • Musta (musta)
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Koko (vaatteiden_koko):
      • 2XS (xxs)
      • XS (xs)
      • S (s)
      • M (m)
      • L (l)
      • XL (xl)
      • 2XL (xxl)
      • 3XL (xxxl)
      • 4XL (4xl)
      • 6XL (6xl)
      • 32 (32)
      • 34 (34)
      • 36 (36)
      • 38 (38)
      • 40 (40)
      • 42 (42)
      • 44 (44)
      • 46 (46)
      • 48 (48)
      • 50 (50)
      • 52 (52)
      • 80 (80)
      • 90 (90)
      • 92 (92)
      • 98 (98)
      • 100 (100)
      • 104 (104)
      • 110 (110)
      • 116 (116)
      • 120 (120)
      • 122 (122)
      • 128 (128)
      • 130 (130)
      • 140 (140)
      • 152 (152)
      • 158 (158)
      • 164 (164)
      • 176 (176)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi