x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    toppaliivi

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 7
    • ONLY Neulepaita
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/170994502.jpg
      ONLY ONLY Neulepaita Neulepaita Neulepaita Pääntie: Pyöreä pääntie; Kuvio: Yksivärinen; Design: Suora sauma, Ribbiresori, Resori-/ribbineulekaulus; Vuori: Vuoraamaton; Ekstrat: Pehmeä kangas, Rakenteinen kangas, Fully fashioned; Hihan pituus: Hihaton; Pituus: Normaali pituus; Malli: Normaali malli (2)
      ONLY Neulepaita
      • 05715103865955
      • 5715103865955
      1
      deal
      26.90 EUR
    • ONLY Liivi
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/203416069.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/185032670.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/185032668.jpg
      ONLY ONLY Liivi Liivi Liivi Kuvio: Yksivärinen; Design: Huppu pystykauluksella, Vetoketju, Joustava vyötärö/sauma; Vuori: Kevyt vuori; Ekstrat: Tikkaukset, Sileä kangas, Samansävyiset saumat; Malli: Kapea malli; Pituus: Normaali pituus (2)
      ONLY Liivi
      • 05714913314967
      • ONL7103001000001
      1
      39.90 EUR
    • ONLY Neulepaita 'Paris'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/165893104.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/188276542.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/188276544.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/188276543.jpg
      ONLY ONLY Neulepaita 'Paris' Neulepaita 'Paris' Neulepaita 'Paris' Pääntie: Pyöreä pääntie; Kuvio: Yksivärinen; Design: Ribbiresori, Resori-/ribbineulekaulus; Vuori: Vuoraamaton; Ekstrat: Pehmeä kangas, Samansävyiset saumat; Pituus: Normaali pituus; Malli: Normaali malli; Hihan pituus: Hihaton (2)
      ONLY Neulepaita 'Paris'
      • 05714928476506
      • 5714928476506
      1
      26.99 EUR
    • ONLY Neulepaita 'Paris'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/200221000.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/188276530.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/188276529.jpg
      ONLY ONLY Neulepaita 'Paris' Neulepaita 'Paris' Neulepaita 'Paris' Pääntie: Pyöreä pääntie; Vuori: Vuoraamaton; Kuvio: Melange; Design: Resori-/ribbineulekaulus, Ribbiresori; Ekstrat: Rakenteinen kangas, Pehmeä kangas, Pehmeä kangas; Hihan pituus: Hihaton; Pituus: Normaali pituus; Malli: Normaali malli (1)
      ONLY Neulepaita 'Paris'
      • 05715103866488
      • ONL8884003000001
      1
      26.99 EUR
    • ONLY Liivi 'NEWCLAIRE'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/171950205.jpg
      ONLY ONLY Liivi 'NEWCLAIRE' Liivi 'NEWCLAIRE' Liivi 'NEWCLAIRE' Vuori: Kevyt vuori; Kuvio: Yksivärinen; Design: Vetoketju, Tereommel, Sivuttaiset upotutetut taskut, Pystykaulus; Ekstrat: Sileä kangas, Tikkaukset, Kestävä kangas; Pituus: Normaali pituus; Malli: Normaali malli (1)
      ONLY Liivi 'NEWCLAIRE'
      • 05715094081549
      • ONL9082003000002
      1
      39.99 EUR
    • ONLY Liivi 'ONLDEMY'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/162319667.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/203345693.jpg
      ONLY ONLY Liivi 'ONLDEMY' Liivi 'ONLDEMY' Liivi 'ONLDEMY' Kuvio: Yksivärinen; Design: Piilotettu vetoketju, Nepparikiinnitys, Huppu pystykauluksella, Sivuttaiset upotutetut taskut; Vuori: Kevyt vuori; Kiinnitystapa: Vetoketju; Ekstrat: Samansävyiset saumat, Tikkaukset; Pituus: Pitkä pituus; Malli: Normaali malli (1)
      ONLY Liivi 'ONLDEMY'
      • 05714920447283
      • ONL7625001000003
      1
      59.90 EUR
    • ONLY Neulepaita 'PARIS'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/169732590.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/178696662.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/167355374.jpg
      ONLY ONLY Neulepaita 'PARIS' Neulepaita 'PARIS' Neulepaita 'PARIS' Vuori: Vuoraamaton; Pääntie: Pyöreä pääntie; Kuvio: Yksivärinen; Design: Ribbineule, Resori-/ribbineulekaulus, Suora sauma; Ekstrat: Pehmeä kangas, Rakenteinen kangas; Pituus: Normaali pituus; Malli: Normaali malli; Hihan pituus: Hihaton (1)
      ONLY Neulepaita 'PARIS'
      • 05714919680271
      • ONL8884002000003
      1
      26.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Esprit DEFAULT
        • esprit
      • Only DEFAULT
        • only
      • Icepeak DEFAULT
        • icepeak
      • adidas DEFAULT
        • adidas
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Peak Performance DEFAULT
        • peak_performance
      • 8848 Altitude DEFAULT
        • 8848_altitude
      • Edullisimmat DEFAULT
        • budget
    • Hinta (price):
      • < 70 € (budget)
      • 70 € - 110 € (price_2)
      • 110 € - 150 € (price_3)
      • ≥ 150 € (price_4)
    • Merkki (brand):
      • Peak Performance (peak_performance)
      • 8848 Altitude (8848_altitude)
      • Nike (nike)
      • adidas (adidas)
      • Patagonia (patagonia)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Aclima (aclima)
      • Aeronautica (aeronautica)
      • Agu (agu)
      • Alé Cycling (ale_cycling)
      • Amundsen (amundsen)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Barbie (barbie)
      • Barbour (barbour)
      • Belstaff (belstaff)
      • Beretta (beretta)
      • Bergans (bergans)
      • Biehler (biehler)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Canada Goose (canada_goose)
      • Carhartt (carhartt)
      • Carhartt WIP (carhartt_wip)
      • Carinthia (carinthia)
      • Castelli (castelli)
      • Chevalier (chevalier)
      • Colmar (colmar)
      • ColourWear (colourwear)
      • Columbia (columbia)
      • Craft (craft)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Cube (cube)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • Deerhunter (deerhunter)
      • Devold (devold)
      • Didriksons (didriksons)
      • Dobsom (dobsom)
      • Dreimaster (dreimaster)
      • Drykorn (drykorn)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • Endura (endura)
      • Endurance (endurance)
      • Esprit (esprit)
      • Filson (filson)
      • Finkid (finkid)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • FRILUFTS (frilufts)
      • G-Star (g_star)
      • GORE WEAR (gore_wear)
      • Gorilla wear (gorilla_wear)
      • Heat Experience (heat_experience)
      • Hellner (hellner)
      • Herno (herno)
      • HUGO BOSS (hugo_boss)
      • Härkila (ha_rkila)
      • ICEBOUND (icebound)
      • Icepeak (icepeak)
      • INDICODE JEANS (indicode_jeans)
      • Isadore (isadore)
      • Ivanhoe (ivanhoe)
      • Ivyrevel (ivyrevel)
      • J.Lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jordan (jordan)
      • JOTT (jott)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Klättermusen (kla_ttermusen)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Laksen (laksen)
      • Lego Wear (lego_wear)
      • Loose Riders (loose_riders)
      • Lundhags (lundhags)
      • Löffler (lo_ffler)
      • Mackintosh (mackintosh)
      • Maloja (maloja)
      • Mammut (mammut)
      • Marmot (marmot)
      • Mavic (mavic)
      • Mazine (mazine)
      • MO (mo)
      • Morris (morris)
      • Mymo (mymo)
      • National Geographic (national_geographic)
      • Neo Noir (neo_noir)
      • Nevercold (nevercold)
      • Norrøna (norr_na)
      • North sails (north_sails)
      • Northwave (northwave)
      • Object (object)
      • Odlo (odlo)
      • ONLY (only)
      • Only & Sons (only_sons)
      • Orbea (orbea)
      • Ortovox (ortovox)
      • Oscar Jacobson (oscar_jacobson)
      • Parajumpers (parajumpers)
      • Pearl Izumi (pearl_izumi)
      • Pieces (pieces)
      • Pinewood (pinewood)
      • POC (poc)
      • Private White V.C. (private_white_v_c_)
      • Protective (protective)
      • Puma (puma)
      • Rab (rab)
      • Rains (rains)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Red Cycling Products (red_cycling_products)
      • Reebok (reebok)
      • Regatta (regatta)
      • Röhnisch (ro_hnisch)
      • Sail Racing (sail_racing)
      • Salewa (salewa)
      • Santini (santini)
      • Save the Duck (save_the_duck)
      • Second female (second_female)
      • Selected femme (selected_femme)
      • Selected Homme (selected_homme)
      • Shimano (shimano)
      • Skhoop (skhoop)
      • Slowear (slowear)
      • Sportful (sportful)
      • Stedman (stedman)
      • Stenströms (stenstro_ms)
      • Super.natural (super_natural)
      • Superdry (superdry)
      • Swedteam (swedteam)
      • Swix (swix)
      • The North Face (the_north_face)
      • Therm-ic (therm_ic)
      • Under Armour (under_armour)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Usha (usha)
      • Vans (vans)
      • Vaude (vaude)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Woolpower (woolpower)
      • Y by Nordisk (y_by_nordisk)
      • Ziener (ziener)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Miehet (miehet)
      • Naiset (naiset)
      • Aikuiset (aikuiset)
      • Lapset (lapset)
      • Pojat (pojat)
      • Tytöt (tyto_t)
      • Unisex (unisex)
    • Väri (va_ri):
      • Musta (musta)
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Koko (vaatteiden_koko):
      • 2XS (xxs)
      • XS (xs)
      • M (m)
      • L (l)
      • XL (xl)
      • 2XL (xxl)
      • 3XL (xxxl)
      • 4XL (4xl)
      • 10 (10)
      • 32 (32)
      • 34 (34)
      • 36 (36)
      • 38 (38)
      • 40 (40)
      • 42 (42)
      • 44 (44)
      • 46 (46)
      • 48 (48)
      • 50 (50)
      • 52 (52)
      • 80 (80)
      • 90 (90)
      • 92 (92)
      • 100 (100)
      • 104 (104)
      • 110 (110)
      • 116 (116)
      • 120 (120)
      • 122 (122)
      • 128 (128)
      • 130 (130)
      • 140 (140)
      • 158 (158)
      • 164 (164)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi