x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Schiesser Legginsit

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Schiesser Luxury Leggings
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/156979376.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/140714286.jpg
      Schiesser Schiesser Luxury Leggings Luxury Leggings Luxury Leggings Upeat ja tyylikkäät Schiesser leggingsit istuvat mukavasti koko päivän ajan. Leggingsit istuvat täydellisesti ja ne on valmistettu pehmeästä ja joustavasta materiaalista, joka istuu sileästi iholle ja mukautuu vartalon liikkeisiin. Hieman hohteleva resori vyötäröllä luo erittäin upean vaikutelman. Nämä ovat täydelliset leggingsit helposti yhdistettäväksi muihin vaatteisiin. (1)
      Schiesser Luxury Leggings
      • 04007062938018
      • 49643
      1
      most_sold
      27.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • adidas DEFAULT
        • adidas
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • FILA DEFAULT
        • fila
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • adidas (adidas)
      • Nike (nike)
      • FILA (fila)
      • Puma (puma)
      • Pieces (pieces)
      • 10DAYS (10days)
      • Abercrombie & Fitch (abercrombie_fitch)
      • About You (about_you)
      • Asics (asics)
      • Athlecia (athlecia)
      • Attesa (attesa)
      • B.young (b_young)
      • Baby Born (baby_born)
      • Be Wicked (be_wicked)
      • Bellybutton (bellybutton)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • Carriwell (carriwell)
      • Cartoon (cartoon)
      • Casall (casall)
      • Cecil (cecil)
      • Champion (champion)
      • Chiemsee (chiemsee)
      • Columbia (columbia)
      • Cotton On (cotton_on)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Cream (cream)
      • Curare Yogawear (curare_yogawear)
      • Desigual (desigual)
      • Dorothy Perkins (dorothy_perkins)
      • Dorothy Perkins Curve (dorothy_perkins_curve)
      • Dorothy Perkins Petite (dorothy_perkins_petite)
      • Dr. denim (dr_denim)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • Ellesse (ellesse)
      • Endurance (endurance)
      • Esprit (esprit)
      • Falke (falke)
      • Femi Stories (femi_stories)
      • Freequent (freequent)
      • Gap (gap)
      • Gina tricot (gina_tricot)
      • Girlfriend Collective (girlfriend_collective)
      • GUESS (guess)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Hailys (hailys)
      • HEINE (heine)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Herrlicher (herrlicher)
      • Hey Honey (hey_honey)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Hummel (hummel)
      • Hunkemoller (hunkemoller)
      • Hust & Claire (hust_claire)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Joha (joha)
      • Jojo maman bebe (jojo_maman_bebe)
      • Junarose (junarose)
      • Kaffe (kaffe)
      • Karl kani (karl_kani)
      • Karl Lagerfeld (karl_lagerfeld)
      • Killtec (killtec)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lacoste Sport (lacoste_sport)
      • Lavana (lavana)
      • Levi's (levi_s)
      • Love & Divine (love_divine)
      • MAC (mac)
      • Magic bodyfashion (magic_bodyfashion)
      • Mamalicious (mamalicious)
      • Marika (marika)
      • Martinex (martinex)
      • Mavi (mavi)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • Miss Selfridge (miss_selfridge)
      • Modstrom (modstrom)
      • Mons Royale (mons_royale)
      • Music Legs (music_legs)
      • MY TRUE ME (my_true_me)
      • NA-KD (na_kd)
      • Name it (name_it)
      • New Look (new_look)
      • Noisy May (noisy_may)
      • Noppies (noppies)
      • NU-IN (nu_in)
      • Népra (ne_pra)
      • Object (object)
      • OGNX (ognx)
      • ONLY (only)
      • ONLY Carmakoma (only_carmakoma)
      • Only Play (only_play)
      • Only Play Curvy (only_play_curvy)
      • Opus (opus)
      • Patagonia (patagonia)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • Peppi Pitkätossu (peppi_pitka_tossu)
      • PrAna (prana)
      • Q/S designed by (q_s_designed_by)
      • Reebok (reebok)
      • Reebok Classic (reebok_classic)
      • Roxy (roxy)
      • Röhnisch (ro_hnisch)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • Schiesser (schiesser)
      • Sisters point (sisters_point)
      • Smafolk (smafolk)
      • Soaked in luxury (soaked_in_luxury)
      • Sofie Schnoor (sofie_schnoor)
      • Street One (street_one)
      • Super.natural (super_natural)
      • Superdry (superdry)
      • Supermom (supermom)
      • The North Face (the_north_face)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Tommy Sport (tommy_sport)
      • Triangle (triangle)
      • True Religion (true_religion)
      • Under Armour (under_armour)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • UYN (uyn)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Vila (vila)
      • Vivance (vivance)
      • Woolpower (woolpower)
      • Z-one (z_one)
      • Zabaione (zabaione)
      • Zizzi (zizzi)
    • Hinta (price):
      • < 17€ (budget)
      • 17€ - 25€ (low)
      • 25€ - 33€ (medium)
      • > 33€ (high)
    • Tuotteen väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • vaatteen koko (vaatteiden_koko):
      • 4XL (4xl)
      • 6XL (6xl)
      • 7XL (7xl)
      • 8XL (8xl)
      • 10 (10)
      • 24 (24)
      • 28 (28)
      • 29 (29)
      • 31 (31)
      • 32 (32)
      • 34 (34)
      • 36 (36)
      • 38 (38)
      • 38/30 (38_30)
      • 40 (40)
      • 40/30 (40_30)
      • 42 (42)
      • 44 (44)
      • 44/30 (44_30)
      • 46 (46)
      • 48 (48)
      • 50 (50)
      • 52 (52)
      • 56 (56)
      • 62 (62)
      • 68 (68)
      • 74 (74)
      • 80 (80)
      • 86 (86)
      • 92 (92)
      • 98 (98)
      • 104 (104)
      • 110 (110)
      • 116 (116)
      • 122 (122)
      • 128 (128)
      • 134 (134)
      • 140 (140)
      • 152 (152)
      • 158 (158)
      • 164 (164)
      • 176 (176)
      • L (l)
      • M (m)
      • M/L (m_l)
      • S (s)
      • S/M (s_m)
      • XL (xl)
      • XS (xs)
      • XXL (xxl)
      • XXS (xxs)
      • XXXL (xxxl)
      • Yksi koko (yksi_koko)
    • malli (vaatteen_malli):
      • Skinny (skinny)
      • Slim fit (slim_fit)
    • Materiaali (materiaali):
      • Elastaani (elastaani)
      • Keinonahka (keinonahka)
      • Merinovilla (merinovilla)
      • Muovi (muovi)
      • Nailon (nailon)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Villa (villa)
      • Viskoosi (viskoosi)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Aikuiset (aikuiset)
      • Lapset (lapset)
      • Miehet (miehet)
      • Naiset (naiset)
      • Tytöt (tyto_t)
      • Unisex (unisex)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Vaatteen pituus (vaatteen_pituus):
      • Pitkä (pitka_)
    • Kuvio (kuvio):
      • Eläinkuvio (ela_inkuvio)
      • Graafinen (graafinen)
      • Kukallinen (kukallinen)
      • Logo (logo)
      • Maastokuvio (maastokuvio)
      • Printti (printti)
      • Shapes (shapes)
      • Tavallinen (tavallinen)
      • Tekstikuvio (tekstikuvio)
      • Yksivärinen (yksiva_rinen)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi