x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Sofie schnoor Legginsit

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 8
    • Sofie Schnoor Leggingsit, Leopard Koko 74
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141481871.jpg
      Sofie Schnoor Sofie Schnoor Leggingsit, Leopard Koko 74 Leggingsit, Leopard Koko 74 Leggingsit, Leopard Koko 74 Petit by Sofie Schnoorin leggingsit on valmistettu pehmeästä puuvillasta. Näissä leopardikuvioisissa housuissa on joustava vyötärö. Erinomainen vaatevalinta niin leikkeihin kuin leppoisiin koti-iltoihinkin. (1)
      Sofie Schnoor Leggingsit, Leopard Koko 74
      • 05710909458431
      1
      most_sold
      24.80 EUR
    • Sofie Schnoor Leggingsit, NYC Koko 62
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141482059.jpg
      Sofie Schnoor Sofie Schnoor Leggingsit, NYC Koko 62 Leggingsit, NYC Koko 62 Leggingsit, NYC Koko 62 Petit by Sofie Schnoorin leggingsit on valmistettu pehmeästä puuvillasta. Housuissa on joustava vyötärö ja ne on koristelu NYC-painatuksella. Erinomainen vaatevalinta niin leikkeihin kuin leppoisiin koti-iltoihinkin. (1)
      Sofie Schnoor Leggingsit, NYC Koko 62
      • 05710909455881
      1
      21.80 EUR
    • Sofie Schnoor Leggingsit, NYC Koko 74
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141482059.jpg
      Sofie Schnoor Sofie Schnoor Leggingsit, NYC Koko 74 Leggingsit, NYC Koko 74 Leggingsit, NYC Koko 74 Petit by Sofie Schnoorin leggingsit on valmistettu pehmeästä puuvillasta. Housuissa on joustava vyötärö ja ne on koristelu NYC-painatuksella. Erinomainen vaatevalinta niin leikkeihin kuin leppoisiin koti-iltoihinkin. (1)
      Sofie Schnoor Leggingsit, NYC Koko 74
      • 05710909455904
      1
      21.80 EUR
    • Sofie Schnoor Leggingsit, Leopard Koko 86
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141481871.jpg
      Sofie Schnoor Sofie Schnoor Leggingsit, Leopard Koko 86 Leggingsit, Leopard Koko 86 Leggingsit, Leopard Koko 86 Petit by Sofie Schnoorin leggingsit on valmistettu pehmeästä puuvillasta. Näissä leopardikuvioisissa housuissa on joustava vyötärö. Erinomainen vaatevalinta niin leikkeihin kuin leppoisiin koti-iltoihinkin. (1)
      Sofie Schnoor Leggingsit, Leopard Koko 86
      • 05710909458455
      1
      24.80 EUR
    • Sofie Schnoor Leggingsit, NYC Koko 86
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141482059.jpg
      Sofie Schnoor Sofie Schnoor Leggingsit, NYC Koko 86 Leggingsit, NYC Koko 86 Leggingsit, NYC Koko 86 Petit by Sofie Schnoorin leggingsit on valmistettu pehmeästä puuvillasta. Housuissa on joustava vyötärö ja ne on koristelu NYC-painatuksella. Erinomainen vaatevalinta niin leikkeihin kuin leppoisiin koti-iltoihinkin. (1)
      Sofie Schnoor Leggingsit, NYC Koko 86
      • 05710909455928
      1
      21.80 EUR
    • Sofie Schnoor Leggingsit, Leopard Koko 62
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141481871.jpg
      Sofie Schnoor Sofie Schnoor Leggingsit, Leopard Koko 62 Leggingsit, Leopard Koko 62 Leggingsit, Leopard Koko 62 Petit by Sofie Schnoorin leggingsit on valmistettu pehmeästä puuvillasta. Näissä leopardikuvioisissa housuissa on joustava vyötärö. Erinomainen vaatevalinta niin leikkeihin kuin leppoisiin koti-iltoihinkin. (1)
      Sofie Schnoor Leggingsit, Leopard Koko 62
      • 05710909458417
      1
      24.80 EUR
    • Sofie Schnoor Leggingsit, NYC Koko 80
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141482059.jpg
      Sofie Schnoor Sofie Schnoor Leggingsit, NYC Koko 80 Leggingsit, NYC Koko 80 Leggingsit, NYC Koko 80 Petit by Sofie Schnoorin leggingsit on valmistettu pehmeästä puuvillasta. Housuissa on joustava vyötärö ja ne on koristelu NYC-painatuksella. Erinomainen vaatevalinta niin leikkeihin kuin leppoisiin koti-iltoihinkin. (1)
      Sofie Schnoor Leggingsit, NYC Koko 80
      • 05710909455911
      1
      21.80 EUR
    • Sofie Schnoor Leggingsit, NYC Koko 68
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141482059.jpg
      Sofie Schnoor Sofie Schnoor Leggingsit, NYC Koko 68 Leggingsit, NYC Koko 68 Leggingsit, NYC Koko 68 Petit by Sofie Schnoorin leggingsit on valmistettu pehmeästä puuvillasta. Housuissa on joustava vyötärö ja ne on koristelu NYC-painatuksella. Erinomainen vaatevalinta niin leikkeihin kuin leppoisiin koti-iltoihinkin. (1)
      Sofie Schnoor Leggingsit, NYC Koko 68
      • 05710909455898
      1
      21.80 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • adidas DEFAULT
        • adidas
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • FILA DEFAULT
        • fila
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • adidas (adidas)
      • Nike (nike)
      • FILA (fila)
      • Puma (puma)
      • Pieces (pieces)
      • 4F (4f)
      • 10DAYS (10days)
      • Abercrombie & Fitch (abercrombie_fitch)
      • About You (about_you)
      • Asics (asics)
      • Athlecia (athlecia)
      • Attesa (attesa)
      • B.young (b_young)
      • Baby Born (baby_born)
      • Bellybutton (bellybutton)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • Carriwell (carriwell)
      • Cartoon (cartoon)
      • Casall (casall)
      • Cecil (cecil)
      • Champion (champion)
      • Chiemsee (chiemsee)
      • Columbia (columbia)
      • Cotton On (cotton_on)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Cream (cream)
      • Curare Yogawear (curare_yogawear)
      • Dorothy Perkins (dorothy_perkins)
      • Dorothy Perkins Curve (dorothy_perkins_curve)
      • Dorothy Perkins Petite (dorothy_perkins_petite)
      • Dr. denim (dr_denim)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • Ellesse (ellesse)
      • Endurance (endurance)
      • Esprit (esprit)
      • Falke (falke)
      • Femi Stories (femi_stories)
      • Freequent (freequent)
      • Gap (gap)
      • Gina tricot (gina_tricot)
      • Girlfriend Collective (girlfriend_collective)
      • GUESS (guess)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Hailys (hailys)
      • HEINE (heine)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Hey Honey (hey_honey)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Hummel (hummel)
      • Hunkemoller (hunkemoller)
      • Hust & Claire (hust_claire)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Jacqueline De Yong (jacqueline_de_yong)
      • JBS of Denmark (jbs_of_denmark)
      • Joha (joha)
      • Jojo maman bebe (jojo_maman_bebe)
      • Junarose (junarose)
      • Kaffe (kaffe)
      • Karl kani (karl_kani)
      • KENDALL + KYLIE (kendall_kylie)
      • Kids Only (kids_only)
      • Killtec (killtec)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lacoste Sport (lacoste_sport)
      • Lavana (lavana)
      • Levi's (levi_s)
      • Love & Divine (love_divine)
      • MAC (mac)
      • Magic bodyfashion (magic_bodyfashion)
      • Mamalicious (mamalicious)
      • Marika (marika)
      • Martinex (martinex)
      • Mavi (mavi)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • Miss Selfridge (miss_selfridge)
      • Modstrom (modstrom)
      • Mons Royale (mons_royale)
      • Moss Copenhagen (moss_copenhagen)
      • MY TRUE ME (my_true_me)
      • Name it (name_it)
      • New Look (new_look)
      • Noisy May (noisy_may)
      • Noppies (noppies)
      • NU-IN (nu_in)
      • Népra (ne_pra)
      • Object (object)
      • OGNX (ognx)
      • ONLY (only)
      • ONLY Carmakoma (only_carmakoma)
      • Only Play (only_play)
      • Only Play Curvy (only_play_curvy)
      • Patagonia (patagonia)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • PrAna (prana)
      • Q/S designed by (q_s_designed_by)
      • Reebok (reebok)
      • Reebok Classic (reebok_classic)
      • Roxy (roxy)
      • Röhnisch (ro_hnisch)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • Schiesser (schiesser)
      • Sisters point (sisters_point)
      • Smafolk (smafolk)
      • Soaked in luxury (soaked_in_luxury)
      • Sofie Schnoor (sofie_schnoor)
      • Super.natural (super_natural)
      • Superdry (superdry)
      • Supermom (supermom)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Triangle (triangle)
      • Under Armour (under_armour)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Vila (vila)
      • Vivance (vivance)
      • Z-one (z_one)
      • Zabaione (zabaione)
      • Zizzi (zizzi)
      • Zwillingsherz (zwillingsherz)
    • Hinta (price):
      • < 17€ (budget)
      • 17€ - 25€ (low)
      • 25€ - 33€ (medium)
      • > 33€ (high)
    • Tuotteen väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • vaatteen koko (vaatteiden_koko):
      • 4XL (4xl)
      • 6XL (6xl)
      • 7XL (7xl)
      • 10 (10)
      • 24 (24)
      • 28 (28)
      • 31 (31)
      • 32 (32)
      • 34 (34)
      • 36 (36)
      • 38 (38)
      • 38/30 (38_30)
      • 40 (40)
      • 40/30 (40_30)
      • 42 (42)
      • 42/30 (42_30)
      • 44 (44)
      • 44/30 (44_30)
      • 46 (46)
      • 48 (48)
      • 50 (50)
      • 52 (52)
      • 56 (56)
      • 62 (62)
      • 68 (68)
      • 74 (74)
      • 80 (80)
      • 86 (86)
      • 92 (92)
      • 98 (98)
      • 104 (104)
      • 110 (110)
      • 116 (116)
      • 122 (122)
      • 128 (128)
      • 134 (134)
      • 140 (140)
      • 146 (146)
      • 152 (152)
      • 158 (158)
      • 164 (164)
      • 176 (176)
      • L (l)
      • M (m)
      • M/L (m_l)
      • S (s)
      • S/M (s_m)
      • XL (xl)
      • XS (xs)
      • XXL (xxl)
      • XXS (xxs)
      • XXXL (xxxl)
    • malli (vaatteen_malli):
      • Bootcut (bootcut)
      • Skinny (skinny)
      • Slim fit (slim_fit)
    • Materiaali (materiaali):
      • Elastaani (elastaani)
      • Keinonahka (keinonahka)
      • Merinovilla (merinovilla)
      • Muovi (muovi)
      • Nailon (nailon)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Villa (villa)
      • Viskoosi (viskoosi)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Aikuiset (aikuiset)
      • Lapset (lapset)
      • Miehet (miehet)
      • Naiset (naiset)
      • Tytöt (tyto_t)
      • Unisex (unisex)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Vaatteen pituus (vaatteen_pituus):
      • Pitkä (pitka_)
    • Kuvio (kuvio):
      • Eläinkuvio (ela_inkuvio)
      • Graafinen (graafinen)
      • Logo (logo)
      • Maastokuvio (maastokuvio)
      • Monivärinen (moniva_rinen)
      • Printti (printti)
      • Shapes (shapes)
      • Tavallinen (tavallinen)
      • Tekstikuvio (tekstikuvio)
      • Yksivärinen (yksiva_rinen)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi